24 máj 19, 14:08:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011393 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6120 Dátum: 15 szep 22, 20:59:51 »

Igen én is örülnék ha egy-két fejezet ilyen új körözési plakát nézegetéssel menne el.És én azt szeretném,ha luffy plakátját Shanks nézné ,és mondana valami komolyat,pl hogy ideje mozgásba lendülnünk,vagy valami.
Izgatottan várjuk a következő fejezetet. Nevet Pattog Pattog
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6121 Dátum: 15 szep 23, 11:05:22 »

Egy-két "plakátnézegetős" fejezetnek én is örülnék, de most nem tartom valószínűnek. Arról, hogy Luffy legyőzte Doflamingot már napokkal azelőtt írtak az újságok, az új vérdíjak is megjelentek már, mert azok a kalózok, akik üzleteltek Doffí-val már tudtak róla, bár ettől még elképzelhető, hogy lesz ilyen fejezet.
Az meg kétséges, hogy tudnak a Szalmakalapos flottáról. Nem hiszem, hogy a tengerészet tud erről, jó azt tudják, hogy a kalózok segítettek a Szalmakalaposoknak a szökésben, de ettől még nem tudják, hogy csatlakoztak is és előttük ez nem lett nyíltan kimondva, szóval én azon az állásponton vagyok, hogy még nem tudja senki sem, hogy megalakult ez a flotta. Bár én személy szerint ennek a flottának a megalakulásáról szóló "reakció fejezetet" néznék meg a legszívesebben.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 23, 11:06:03 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6122 Dátum: 15 szep 23, 15:50:52 »

Persze én sem tartottam valószínűnek csak gondoltam hangot adok a bennem élő OP fanboy vágyainak Nevet Na az a reakciófejezet lenne a legjobb:D
Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6123 Dátum: 15 szep 23, 16:39:18 »

Még régebben írta valaka,hogy vajon hogyan fogja ábrázolni oda a fegyverzet hakit sanji-nál.Mert ugyebár fekete a ruhája,és született is egy-két ötlet.Nekem,most az jutott eszembe,hogy mikor sanji használja a diable jambelt + a fegyverzet hakit akkor FEKETE LÁNGOK lennének a lábán.Szerintem nagyon vagány lenne.Ja és szerintem tudhat a tengerészet a szalmakalapos flottáról,mert van valami új újságíró aki kid-ékről is tudott egyből.És már csak fél nap és kijön az új fejezet.Alig várom. Nevet bye bye
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6124 Dátum: 15 szep 23, 19:00:43 »

Hát azt hiszem, hogy abban mind egyetértünk, hogy nagyon várjuk a holnapi fejezetet Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #6125 Dátum: 15 szep 23, 21:37:36 »

Idézet
Ja és szerintem tudhat a tengerészet a szalmakalapos flottáról,mert van valami új újságíró aki kid-ékről is tudott egyből.

Ezt anno már beszéltük. Absalom a szóban forgó személy.


Egyébként bocs, hogy olyan vagyok, mint Sentomaru, de a gép bekrepált és ps-rõl elég nehézkes az írás...  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 23, 21:44:00 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6126 Dátum: 15 szep 24, 06:28:39 »

Nem mindenki szeretné látni a spoilert. Ezért van témája.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #6127 Dátum: 15 szep 24, 07:05:08 »

http://www.mangamint.com/one-piece-801 amint kitettem a másik topicban a spoilert, meg is jött Nevet Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6128 Dátum: 15 szep 24, 07:19:08 »

Ez faja volt. Alig várom, hogy lássam Usopp falujának lakosaitxDD Sanji meg tényleg herceg lesz és égi sárkány fatty.Nevet
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #6129 Dátum: 15 szep 24, 08:06:56 »

Király fejezet volt Nevet Az elején kicsit féltem, mikor ismét Dressrosával kezdődött a felvezetés, de szerencsére gyorsan kapcsoltunk onnan. Viszont kedvenc galambos csávónk ismét megjelent. A beosztottja pedig csak nem Spandam? Nevet Doflamingo monológja és Barto idióta legénysége is nagyon adta, na meg a végén az új plakátok. Egyetértek Hiei-el, szerintem is sárkányfi lesz Sanji. Végre a világ is megismerhette az arcát, így Mariejois-n ismét felfigyelhettek rá a "tezsvírek".

http://www.mangareader.net/one-piece/801/8

Amúgy ezen a képen van pár érdekesség is. Jobb alul a tengerészeknél, az a hosszú hajú fazon lenne Ryokugyu? Kár, hogy ezzel a séróval nem Toshiro Mifune arcát fogja kapni Szomorú Bár amennyit látunk belőle, akár még nő is lehet ... mekkora lenne már ilyen névvel Nevet
Plusz a forradalmároknál is van egy új arc. Az vajon ki lehet?
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 24, 08:07:49 írta Scratchmen » Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6130 Dátum: 15 szep 24, 08:18:39 »

Ezaz Bellamy elhúzott Barto pedig megy veluk Nyelvesít most mar meg nagyobb az esélye  hogy tag lesz de az eddigi fejezetek alapján, hogy belépett a flottaba Bellamy pedig nem teljesen az jott le, hogy O fog csatlakozni...Nevet

Lucci pedig nagyon menő legjobb főgonosz szerintem idáig örülök, hogy visszatért Mosolyog

Sanjit nem azert keresik elve mert meg tudhatott valamit momorol? Elvileg ugye mindenki ot akarja es jelenleg Sanjiekkal van  Gondolkozik
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #6131 Dátum: 15 szep 24, 09:15:24 »

Nem tudom ki lesz az új tag, de nem Bartolomeo, neki meg van a bandája már. Vagy Jinbei érkezik meg hamarosan, hogy végre csatlakozzon, vagy Caesar fog tényleg hozzászegődni a  csapathoz.

Sanjinál meg nem is gondoltam rá hogy esetleg a származása miatt akarják élve elkapni, hanem mert valami nőstény beleszeretett. Nevet
Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6132 Dátum: 15 szep 24, 09:47:16 »

Ezt mar leírták többen is, hogy Frankynak is volt csapata és ha ugy vesszük Usoppnak is Mosolyog
Úgy hogy ez nem kizáró ok és elég sanszos hogy Kaidou emberei fogjak megölni Barto embereit igy egyedül maradva Mosolyog plusz ugye végig ott volt Dressrosen Barto most meg Luffyekkal megy Kaidou ellen mert nem hiszem hogy kirakja oket egyszerűen aztán tovább hajózik...Nevet

Tudom Lawnal is ugyan ez a helyzet de ő túl erős mindenki azon a véleményen van h o csak szövetséges lesz Mosolyog 

Jinbei fog csatlakozni valamikor sajnos ez igaz de nem értem miért mert Vivinek vagy Rebeccanak is ugyan annyi szerepe volt kb..Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6133 Dátum: 15 szep 24, 10:01:57 »

Jó fejezet volt, bár a világ reakciójára inkább kíváncsi lettem volna, de nem panaszkodom, sok minden volt a mai részben.
Dressrosa érdekes volt, és nem volt elnyújtva (először én is megijedtem, hogy ezzel fog elmenni a rész), Doffy monológja nagyon jó volt (mint mindig), és az az oldal, amit linkelt már valaki, meg különösen érdekes. Van egy ismeretlen arc a forradalmároknál is, láthattuk a harmadik admirális körvanalait, de ami igazán érdekelt volna, azt nem tette bele Oda Nevet Vagy talán Lucci a hetedik shichibukai?
Ki akarja megtámadni Fujitoráékat? Jack kapitány? Azt láttam, hogy Kaidou hajója, de ki az a Jack? Lemaradtam valamiről?
Barto hajója és legénysége jópofa volt, de már egy kicsit unom ezt a poént, ahogy szegény Chopper vérdíját is Nevet Bár, ebből még lehet egy badass jelenet, hogy egy 100 milla körüli emberke röhögve rátámad, Chopper meg lazán kiüti, a többiek meg néznek, mint a moziban Mosolyog)
Amúgy nem tudom mit csinált Law pontosan, annál az incidensnél, hogy egy szinten van Luffyval a vérdíja. Persze neki is emelkedni kellett, így reális ez az 500-500, de a 2 éves emelkedését tartom picit soknak. Zoro viszont...hát nem tudom, Pica ekkora ember lett volna? Teljesen reális neki a 320 milla, sőt, de nem látom, hogy ezt mikor bizonyította.
Usopp a 200 millióval hatalmas Nevet Frankyt sem értem, hogy miért ilyen alacsony. Robin, Nami rendben van, Brooknak több kéne, hogy legyen szerintem, de persze ő sem csinált még semmi különöset az időugrás óta.
Sanjinak meg több járna természetesen, de rá különösen igaz, hogy nem sok mindent alkotott az Újvilágban.
Amúgy ez az égisárkány-fatty elmélet honnan jött? Sosem hallottam még róla, de tetszene Nevet

Szerk.: Kizártnak tartom, hogy Barto csatlakozzon. Más egy rablóbanda fejének lenni, mint egy kapitánynak. Hacsak nem hal meg a legénysége komplett, de ezt kizártnak tartom. Barto már szerves része a szövetségnek, sokkal fontosabb így, mint ha csak simán a csapat tagja lenne. Az a másik, hogy én már most is unom néha, mi lenne ha mindig velük lenne.
Jinbei tökéletes lenne, egy kicsit ellensúlyozná a sok baromságot, van neve, tekintélye, és baromi erős Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 24, 10:06:32 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6134 Dátum: 15 szep 24, 10:40:08 »

Király fejezet volt, végre kezdenek beindulni az események.

Az elején én is megijedtem, hogy Dressrosán vagyunk, de szerencsére nem húzta el. Lucci visszatérése kicsit érdekes, nem gondoltam volna, hogy CP0-ban lesz, azt hittem az Alvilágban helyezkedett el.

http://www.mangapanda.com/one-piece/801/5
Kumás poló  smirksweat ikszdé

Doflamingo monológja nagyon epic volt, de nem értem, hogy miért van már rajta megint szemüveg. Miért rejtegeti Oda ennyire a szemét? Már igazán megmutathatná.

http://www.mangapanda.com/one-piece/801/8
Kaidou mellett az Big Mom lenne? Csak mert elég férfias kinézete van.. smirksweat
Az új admirális és az új Shichibukai is lassan bekerülhetne a képbe. Ha Drake nem lenne Kaidou beosztottja azt mondanám, hogy ő a hetedik Shichibukai az ábra miatt, mert ugye nem ábrázolt Oda egy ismeretlen/árnyas alakot a hetedik Shichibukai-hoz és Drake nagyon egy vonalba lett rajzolva a Shichibukai-okkal.
A forradalmároknál is van ezek szerint még egy nagyágyú.  Nevet

Izgalmas, hogy Jack kiakarja szabadítani Doflamingot, de szerintem beletörik a bicskája, mert ott van Sengoku és Fujitora is.
Jon97: Jack egy alvilági bróker, aki a Punk Hazard történetszálban tűnt fel.

Bartolomeo hajója nagyon beteg. Végre Bellamy is lekerült a színről. A vérdíjak is érdekesen alakultak. Zoro és Usopp vérdíját sokallom, Franky-é pedig kicsit kevés. Azonban a képek nagyon ott vannak.  Kúl Csóri Chopper.  smirksweat Nevet
Sanji mi a fenét csinálhatott, hogy csak élve kell?  Ohh My God Nem hiszem, hogy Momo-nak köze van ehhez, ő csak Doffy-nak volt fontos, de még az se derült ki, hogy miért pontosan. A tengerészetet szerintem Momo hidegen hagyja.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 24, 10:40:51 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!