24 máj 19, 16:04:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 365 366 [367] 368 369 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011520 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5490 Dátum: 15 jún 18, 09:29:57 »

Elég vegyes érzelmeim voltak ezzel a fejezettel.

Oda kicsit az idegeimen táncolt, mert az első pár oldal után azt hittem, hogy nem fog semmi komoly történni ebben a fejezetben. Jó volt látni egy kicsit az edzésből is még ha csak pár képkocka volt. Amikor Luffy aktiválta a Gear Fourth-ot már kicsit megnyugodtam, hogy ebben a fejezetben lezárul a harc és végül szerencsére így is lett.

Ezt a King Kong-os dolgot még szoknom kell, de ez tényleg nagyon brutális támadás volt. Szerintem ez volt Luffy legerősebb támadása és innentől kezdenek el úgymond útközben fejlődni a Szalmakalaposok, legalábbis akik Dressrosán vannak. Sanjiéknak még van lehetőségük mutatni újat.

Attól, hogy le van győzve Doflamingo még szerintem egy pár fejezetig maradunk még Dressrosán. A 800. fejezetig ezt már nem bírja elhúzni, de lemerem fogadni, hogy Oda szépen lassan, komótosan fogja lerendezni az eseményeket. Ahogy ismerem Odát a következő fejezet nagy része ujjongással és Luffy ünneplésével megy el.  smirksweat

Az utolsó képkocka meg mindent vitt.  ikszdé
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5491 Dátum: 15 jún 18, 10:21:31 »

Sejtettem h egy egész fejezet fog elmenni azzal, hogy Doffyt kiüsse Luffy. De hál istennek ezúttal biztosan vége van, még a szemüvege is lejött. Nevet

Kérdéses h a kalitka eltűnik e vajon, és látjuk e Doffy arcát szemüveg nélkül?
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5492 Dátum: 15 jún 18, 11:56:59 »

Ha ezzel rendelkezett, miért nem vetette be?
Ha ez nem a onepiece lett volna, legyalulták volna a társait meg a szigetet míg ő heverészik  Pojén

szemüveg leesés:
5/5!
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5493 Dátum: 15 jún 18, 14:20:07 »

Bennem csak egy kérdés maradt Doffi egy vagy mind két szemére vak lesz? Remélem mind a kettőre az nagyon badassé tenné. Van egy olyan érzésem, hogy megvakították az emberek mikor megtudták, hogy égi sárkány a drága.
A kalitka megremélem megszűnik és nem az lesz, hogy jaj nem szűnt meg és Zoro gyors kettévágja.
Annak viszont örülnék, ha mégis megmaradna, akkor Sunny egy új támadása szaggatná szét kintről vagy esetleg Sanjiék közül mutatna végre valaki valamit. Az is elég badass lenne. Mondjuk Brook szét fagyaztaná és lazán szilánkosra rúgná SanjixD Jót nevetnékxD
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 14:22:49 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5494 Dátum: 15 jún 18, 16:16:51 »

Azért az igen durva, hogy Doffy húrjait Law se tudta kettévágni Luffy pedig Doffy legerősebb támadását szakította széjjel *_*   nagyon badess hihetetlen erős lett  bow
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5495 Dátum: 15 jún 18, 18:49:23 »

Vegyes érzéseim vannak nekem is. Nekem picit sok volt a Luffy fényezés...oké-oké, Luffy előbb-utóbb a világ megmentője lesz, aki majd megváltoztat mindent, de nekem egy picit sok volt ez. Meg a harc közbeni duma Luffy részéről. Sokkal badasabb lett volna, hogy ha benyög a végén valami egy-két mondatot, vagy akár üvöltheti is, természetesen, de ez a "elegem van a hülyeségeidből, szét foglak verni, mit gondolsz, hogy mindenkit irányítani akartál..." nekem nem jött be, sokkal királyabb volt, amikor csak üvöltötte Bellamy után, hogy "Doooffflllaaamiinggooo!!!", abban minden benne volt, vagy amikor a lábával állította meg Doffy végső csapását Lawra, és némán néztek egymásra. Abban is benne volt minden. Ez viszont így nekem sok volt.
Viszont maga a harc, na az királyság volt. Luffy-Rayleigh visszaemlékezés már nagyon jól jött, a végső támadás meg...hát, egy csöppet OP lett Nevet De Doffy is baromi király volt, és még azt is megmutatta nekünk Oda, hogy Luffyt nem tudja irányítani.
A vége meg...na igen, a vége az tökéletes. Ahogy Law ül ott, és nézi, hogy mit tett épp Luffy, és visszaemlékezik Corazon szavaira: "Isten természetes ellenségei"...huh, majdnem kirázott a hideg, és ha a fejezet közben Luffy nem pofázott volna ennyit fölöslegesen, hanem "Luffysabb" lett volna, akkor ez még ütősebb lett volna.
Ja, és még két valami:
http://readms.com/r/one_piece/790/2821/1 - A One Piece lett a világ legjobban eladott mangája, ami egy személytől lett kiadva 320 millió darabbal (ez tényleg durva...). Gratulálok, Oda megérdemli Mosolyog)
És: http://readms.com/r/one_piece/790/2821/3 -csak én vettem észre Robin füle mellett a magyar zászlót? Mosolyog)) Az nem az olasz, mert az Luffy kezétől balra van. Szép Mosolyog) Jó érzéssel töltött el Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 18:50:59 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5496 Dátum: 15 jún 18, 18:54:24 »

Bennem csak egy kérdés maradt Doffi egy vagy mind két szemére vak lesz? Remélem mind a kettőre az nagyon badassé tenné. Van egy olyan érzésem, hogy megvakították az emberek mikor megtudták, hogy égi sárkány a drága.
Egész biztos, hogy lát, mert kinevette Luffyt a G4 kinézete miatt. Ilyen szintű látást nem hiszem, hogy ad a haki.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 18:57:04 írta gman » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5497 Dátum: 15 jún 18, 21:36:17 »

Nem látok magyar zászlót sehol.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #5498 Dátum: 15 jún 18, 21:52:24 »

És: http://readms.com/r/one_piece/790/2821/3 -csak én vettem észre Robin füle mellett a magyar zászlót? Mosolyog)) Az nem az olasz, mert az Luffy kezétől balra van. Szép Mosolyog) Jó érzéssel töltött el Mosolyog

Valóban ott van Mosolyog Nem is vetem észre Nevet ez engem is jó érzéssel tölt el hogy egy ilyen nagy író mi kis országunkat is oda teszi a többi mellé Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5499 Dátum: 15 jún 18, 22:44:42 »

Karikázzátok már be nekem mert kajak nem látom.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5500 Dátum: 15 jún 19, 06:59:49 »

 Robin füle mellett van Nevet

Amugy en ugy gondolom hogy ezzel a támadással Luffy az egesz kalitkat elrepitette volna Nevet es azert az durva ha Fujitora is csak tolni tudta nem szetvagni...Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5501 Dátum: 15 jún 19, 08:01:53 »

Vegyes érzéseim vannak nekem is. Nekem picit sok volt a Luffy fényezés...oké-oké, Luffy előbb-utóbb a világ megmentője lesz, aki majd megváltoztat mindent, de nekem egy picit sok volt ez. Meg a harc közbeni duma Luffy részéről. Sokkal badasabb lett volna, hogy ha benyög a végén valami egy-két mondatot, vagy akár üvöltheti is, természetesen, de ez a "elegem van a hülyeségeidből, szét foglak verni, mit gondolsz, hogy mindenkit irányítani akartál..." nekem nem jött be, sokkal királyabb volt, amikor csak üvöltötte Bellamy után, hogy "Doooffflllaaamiinggooo!!!", abban minden benne volt, vagy amikor a lábával állította meg Doffy végső csapását Lawra, és némán néztek egymásra. Abban is benne volt minden. Ez viszont így nekem sok volt.
Viszont maga a harc, na az királyság volt. Luffy-Rayleigh visszaemlékezés már nagyon jól jött, a végső támadás meg...hát, egy csöppet OP lett Nevet De Doffy is baromi király volt, és még azt is megmutatta nekünk Oda, hogy Luffyt nem tudja irányítani.
A vége meg...na igen, a vége az tökéletes. Ahogy Law ül ott, és nézi, hogy mit tett épp Luffy, és visszaemlékezik Corazon szavaira: "Isten természetes ellenségei"...huh, majdnem kirázott a hideg, és ha a fejezet közben Luffy nem pofázott volna ennyit fölöslegesen, hanem "Luffysabb" lett volna, akkor ez még ütősebb lett volna.
Ja, és még két valami:
http://readms.com/r/one_piece/790/2821/1 - A One Piece lett a világ legjobban eladott mangája, ami egy személytől lett kiadva 320 millió darabbal (ez tényleg durva...). Gratulálok, Oda megérdemli Mosolyog)
És: http://readms.com/r/one_piece/790/2821/3 -csak én vettem észre Robin füle mellett a magyar zászlót? Mosolyog)) Az nem az olasz, mert az Luffy kezétől balra van. Szép Mosolyog) Jó érzéssel töltött el Mosolyog

Először kételkedtem és inkább olasz zászlónak néztem, de aztán észrevettem h a Luffy kezének bal oldalán van az olasz zászló, így valszeg igazad van Robin füle mögött tényleg a magyar zászló van. Tényleg fasza! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 19, 08:07:06 írta jasek89 » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5502 Dátum: 15 jún 19, 10:22:42 »

Idézet
Egész biztos, hogy lát, mert kinevette Luffyt a G4 kinézete miatt. Ilyen szintű látást nem hiszem, hogy ad a haki.

Szerintem meg ad. Fujitora teljesen vak, mégis látta még a színeket is a rulett asztalon. (mert mindig oda lökte a golyót)

Tetszik az ötlet hogy megvakították gyerekkorába, bár elég nehéz elhinni hogy egyből utána kifejlődött neki a daredevil képessége...
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 19, 10:23:14 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5503 Dátum: 15 jún 19, 11:40:30 »

Nem látta. Ha látta volna, nem kellett volna Luffynak szólni, hogy át lett verve.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5504 Dátum: 15 jún 19, 11:47:03 »

http://www.mangabeatingheart.com/wordpress/wp-content/uploads/2015/06/10410622_1159361867413744_4776209015291973686_n.jpg

Ez eléggé ide passzol most!  ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 365 366 [367] 368 369 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!