24 máj 19, 14:26:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011398 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #5100 Dátum: 15 ápr 02, 16:49:26 »

Szerintem jó fejezet volt. Nem tudom miért kell lenézni Lawot hiszen nem véletlen választották be a shichibukai tagjai közé,  még jó hogy szívós és joke-ol. Ha eddig húzta a dolgot Oda azt hiszem nem fog Ace sorsára jutni és ahogy mondtátok megmenti Sabo. A karját pedig saját maga vagy akár Leo is vissza tudná helyezni. Am. jó fejezet volt, de én is várom már az arc végét. Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5101 Dátum: 15 ápr 02, 17:04:23 »

Érdekes, de szerintem Luffy teljesen ura a helyzetnek. Pont Dofi a, aki mintha csak asszisztálna a dolgokhoz és sodródik az árral. Egy királynak nem sodródnia kéne, hanem elindítani azt az áramlatot. Nem tudom minél jobban megismerjük Mingot annál szánalmasabbnak érzem a karakterét. Elvesztett mindent, ami volt benne olyan mint egy bábú a táblán és hiába ő a király azon a táblán oda megy ahova teszik.
Luffy ezt be is fogja bizonyítani és eltapossa ezek után kétségem sincs efelől. Amúgy halkan megjegyzem Mingo képessége erősebb, mint Luffyé de csak elvétve használja. Fogy a nafta nála?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5102 Dátum: 15 ápr 02, 17:11:00 »

Én is kicsit többet vártam a harctól, de Luffy nekem már többet tett Doflamingo ellen mint Law és még hol van a harc vége.. Law csak egy támadással sebzett igazán Doflamingon, de az tényleg nagy támadás volt, de anélkül nem sokat tett Doflamingo ellen. Szerintem is Luffy ura a helyzetnek és kiegyensúlyozottabban harcol ellene.

Tetszett ahogy a főtisztek rátaláltak Doffy-ra és ahogy csatlakoztak. Még a piszkos módszereik ellenére is respect, milyen hűségesek és elkötelezettek voltak Doflamingo iránt még gyerek korában is.. >.<# Kúl

Bejött az amit sokan mondtak, hogy Trébol messze nem annyira hülye, mint látszik, ezt a heti fejezet is igazolta. Már múlt héten is gyanús volt, hogy Luffy támadásait mennyire állta, de végül ez is meglett magyarázva. Bár ezek után én kétlem, hogy Trébol beépített ember legyen, de nem kell őt se lenézni.

Egyértelmű, hogy Law megfog menekülni, biztos, hogy Sabo lángjai látszanak a fejezet végén és megmenti Trébol támadásától. Igaz, hogy nem lehet összehasonlítani Law-t Barnaszakállal, de nekem már hetek óta ő jut eszembe Law-ról. Nagyjából azért tényleg azt csinálja mint ő, bármit csinálnak vele és bármilyen végzetes támadást kap be, sose hal meg... Ezek után már biztos, hogy Oda nem öli meg Law-t...

Pedig bíztam benne, hogy Luffy egyedül fogja lenyomni Doflamingot, mert így Sabo-nak már nem jut ellenség és egyből tud menni ő is Doffy ellen. Most ha tényleg csak Sabo segítségével nyomja le Doffy-t nem tudom mit akarnak majd csinálni egy Yonkou ellen. Ha tényleg ez lesz addig-addig csalódott leszek.. Neeem
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #5103 Dátum: 15 ápr 02, 18:16:36 »

Nekem nagyon tetszett a fejezet.
Jó volt látni egy kicsit, hogy Luffy végre kezdi komolyabbra venni a figurát. Ha nem lett volna a háborúban Luffy, akkor már elvérzett volna, még akkor is ha Rayleight edzi, hisz ott csúcsosodott ki az, hogy egyáltalán nem tud spórolni az energiájával, most pedig már túl van Chinjao-n, levarázsolta Pika kőszobrának fejét, a zsinor Doffys csapdából is meglépett egy Elephant Gunnal és még Bellamyt is leverte(habár szerintem ezt kár megemlíteni is...). Most pedig még mindig rengeteg tartalékkal rendelkezik, ami csak arra vár, hogy Doffyt Kalózkirállyá tegye úgy, hogy elküldi a Raftelig... 2 darabban... ^^" Egyébként meg olyan érzésem van, hogy a királyi fennsíkból nemsokára alföld lesz.

Az kicsit meglepett, hogy Law még mindig képes volt támadni, pedig ő már az Arc eleje óta kapja a pofonokat.
Sabo nem hiszem, hogy be fog segíteni Doffy legyőzésében, mert az tényleg úgy hatna, mint ha Luffy az Újvilág elején kudarcot vallana. Arról nem beszélve, hogy akkor megszakadna a Shichibukai elleni "győzelmi" sorozata... Croco-boyt lenyomta, majd az Imelben "szövetségre" lépett vele, Moriát lenyomta, Kuma segítőjük volt, Hanckok..., Jinbei elismerte Luffyt és a barátja lett, Mihawk Zoro mestere volt, Law a szövetségese, Buggy(jó őt hagyjuk ikszdé), és most Doffyn a sor, és az tuti, hogy nem lesz szövetséges.

Luffy véleménye a Shichibukairól:

https://www.youtube.com/watch?v=xTzeFFbqZPs
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Resi107
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #5104 Dátum: 15 ápr 02, 18:48:17 »

Tudom, hogy sokszor szó esett már itt a fórumon a jövőbeli SH tagokról, hogy kik lehetnek. Most olvastam egy érdekes felvetést miszerint a következő tagok lesznek majd Luffy társai.

Tashigi, hiszen Oda mindig is akart egy olyan női kardforgatót a csapatba aki közel harcos. (ez Namira és Robinra nem illik rá és így adja magát, hogy lesz egy 3. női tagja az SH csapatnak.) Szerintetek van rá esély, hogy Tashigi SH legyen? Azt írta az illető, hogy Tashigi Sanjiéknak fog segíteni a Big Mom hajója elleni harcban. Most ugyebár tőle ott váltunk el, hogy viszi a gyerekeket haza. Kb Zou, Dressrosa környéke felé vették ők is az irányt, míg Sanjiék is arra tartanak (zou). És ő azt írta, hogy Tashigi át fog menni a Sunny-ra, ahonnan egy Coup de bursttal el fognak menekülni és egészen a Wano arc végéig velük fog maradni.

A következő tag, akit megjósolt az egy Elbaf harcos, aki könnyedén méretileg illetve erőnlétileg fel tudja venni a BB kalózcsapat egyik tagjával Sanjuan Wolf-fal a harcot. Szerintem érdekes lenne egy ilyen óriási csapattaggal való kiegészülés

Az utolsó tag pedig Smoker lenne szerinte. De én személy szerint nem látom potenciális SH tagnak. De lehet, hogy tévedek. Szerintetek ebből a 3 tagból ki lesz tag ha egyáltalán lesz vagy ti kit látnátok szívesen az SH csapatban?http://s3.postimg.org/y3cwlrd2b/la_lang_3.jpg
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5105 Dátum: 15 ápr 02, 19:22:13 »

Egyikben se látok rációt. Nem ismerünk olyan óriást ez eddig Saulon kívül, aki illene a csapatba. Ő pedig halott. Tashigi és Smoker pedig vérbeli tengerészek ahhoz, hogy ők kalóznak álljanak nagyon durva dolognak kéne történnie. Crocodile előbb lenne Mugiwara. Szóval nem látok rációt a felsoroltakban. Óriás még elképzelhető volna, de Franky egy nagy robottal elég Wulf ellen.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Resi107
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #5106 Dátum: 15 ápr 02, 19:27:14 »

és akkor te kit látnál szívesen a csapatban? Persze, de még nem jártak az Elbaf szigeten, szóval ott "csak" óriások lesznek/vannak. És onnan ki kerülhet az a bizonyos elbaf harcos
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #5107 Dátum: 15 ápr 02, 19:57:48 »

Volt már erről szó a Duma topicban, és ott egy páran Aokijit látnánk a legszívesebben Nevet Szerintem ő nagyon beillene hozzájuk. Mondjuk az tény, hogy borulna az erőegyensúly, de az nem hinném, hogy akkora probléma..
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Resi107
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #5108 Dátum: 15 ápr 02, 20:02:22 »

Volt már erről szó a Duma topicban, és ott egy páran Aokijit látnánk a legszívesebben Nevet Szerintem ő nagyon beillene hozzájuk. Mondjuk az tény, hogy borulna az erőegyensúly, de az nem hinném, hogy akkora probléma..

Azért is írtam, hogy már biztos volt róla szó, de most jutott eszembe és nem tudtam már, hogy hol olvastam itt a fórumon melyik topicban. Aokiji érdekes választás lenne, de nem tudom, hogy mennyire illene bele. Sokan más fórumokon azt írják, hogy most a forradalmárokhoz tartozik és Dragon kémkedni küldi BB-hez. Mert itt a Dressrosa arcban volt róla szó, hogy Aokiji csatlakozna a BB legénységhez.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5109 Dátum: 15 ápr 02, 21:56:58 »

Az a videó... Miért érzem úgy, hogy az efféle poénkodás már jó ideje hiányzik a mangából/animéből? Ugyanaz a sablon van erőltetve mindig pedig régen volt 1 rész tele szakadással a történet meg mégis haladt.Ebből a 2ből néha ma egyik sincs  Neeem
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5110 Dátum: 15 ápr 03, 06:47:23 »

Az a videó... Miért érzem úgy, hogy az efféle poénkodás már jó ideje hiányzik a mangából/animéből? Ugyanaz a sablon van erőltetve mindig pedig régen volt 1 rész tele szakadással a történet meg mégis haladt.Ebből a 2ből néha ma egyik sincs  Neeem

Nekem nem hiányzik, ez már az új világ, itt már nem szabad elvicceskedni a harcokat, meg hülyén nézne ki ha egy kalózkirály egyben egy retardált alak lenne, kell komolyság kellő mértékben......



Ha már felmerült kit látnál legszívesebben a szalmakalaposok közt, akkor Aokiji, Jinbei és Sabo lenne, de tudom ez a három együtt esélytelen... Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5111 Dátum: 15 ápr 03, 10:18:15 »

Az a videó... Miért érzem úgy, hogy az efféle poénkodás már jó ideje hiányzik a mangából/animéből? Ugyanaz a sablon van erőltetve mindig pedig régen volt 1 rész tele szakadással a történet meg mégis haladt.Ebből a 2ből néha ma egyik sincs  Neeem

Nekem nem hiányzik, ez már az új világ, itt már nem szabad elvicceskedni a harcokat, meg hülyén nézne ki ha egy kalózkirály egyben egy retardált alak lenne, kell komolyság kellő mértékben......

Ezzel nem értek egyet.
Új világ ide vagy oda az akkori Luffy és Crocodile között nagyobb volt az erőkülönbség mint a mostani Luffy és Doffy között.Elvileg akkor kellett volna több komolyság.A tét meg akkor sem volt kevesebb ott is egy ország emberei haldokoltak.

Szinte bárhova be lehet rakni a poénokat, még a OP féle retardáltakat is.Néhány hely van ahova nem illik + lehet már most se vennék jó néven az emberek amikor már mindenki annyira várja az arc végét, hogy egy jó fejezetet se tud élvezni Nevet Arc után azért remélem, hogy visszajön egy kis "retardáltság" a mangába Nyelvesít
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5112 Dátum: 15 ápr 03, 11:52:32 »

Azért ott is komoly lett Luffy az arc végére és úgy verte le a Krokit.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5113 Dátum: 15 ápr 03, 11:54:35 »

Nekem az a letisztult rajzolás hiányzik egy kicsit, sokkal könnyebb és kellemesebb volt olvasni (nekem legalábbis), meg valóban, akkor még fejezetről-fejezetre haladtak a történettel, most meg sokáig nem történik semmi.
Viszont 800 fejezet alatt elkerülhetetlen a változás, hiszen maga az író is változik, márpedig az hatalmas plusszpont az OP-nek, hogy maga a történet nem lépett ki a kereteiből, mint sok más nagy shounen a vége felé, hanem megmaradt annak, aminek indult.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #5114 Dátum: 15 ápr 03, 15:04:02 »

Ha jól rémlik Feketeszakállnak 10 embere van. Mivel valszeg ő lesz az utolsó boss, valószínűleg Luffynak is 10 embere lesz. Ez azt jelenti, hogy még 2en fognak csatlakozni. Az egyik Jinbei lesz, mert a borító sztori erre hajaz. A másik vagy a Mugiwara vallási szekta tagja vagy valaki más Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!