24 máj 19, 16:17:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011527 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #4860 Dátum: 15 jan 22, 13:51:10 »

Usopp talán? De őt még túl gyengének tartom, hogy egy erős logiával megküzdjön, egyszer elég csúnyán kikapott tőle, kétlem h pár résszel később megfordulna az állás....

Usoppnak akkor lenne szerintem esélye Trebol ellen, ha nem megy közel hozzá, és maradt ott ahol van. Majd hasznosíthatná a mesterlövész tudását, és a távolból (az újonnan felébredt hakival) lövöldözne rá, közben meg tartaná távol Luffytól Trebolt (hogy Doffy ne tudja úgy használni Trebolt, mint Lawnál). Sőt még Usoppból, akár a Kairosekivel való támadást is kinézem. Pl: bilincset, vagy lövedéket, vagy valami hasonlót lőhetne rá. Csak nem biztos hogy tudna most szerezni Kairosekit.
Ui: Ha meg nem Kairosekivel támadna, akkor meg eszébe juthatna, hogy Trebol trutyija eléggé lobbanékony, és ezt kihasználhatná.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 22, 13:59:05 írta Oswald » Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4861 Dátum: 15 jan 22, 14:56:33 »

Az a baj Oswald, hogy Trebol is igen jó lövő, volt is korábban jelenet, amikor egy legyet igen messze telibe találta, sőt igazából Trebol olyanfajta logia aki távol hatékony, Usopp-nak pont az ilyen ellenfél a gyengepontja....... eljön majd az az idő amikor már Usopp is legyőzhet egy ilyen erős logiat, de úgy érzem még nem most lesz az....

papírforma szerint Sanjinak kéne levernie Trebolt, vagy pedig Luffy egyszerre kiüti Trebolt és Doffyt is, az már eléggé badass lenne.....
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 22, 15:02:24 írta jasek89 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4862 Dátum: 15 jan 22, 15:08:03 »

Pedig szerintem most vált biztosra, hogy Usopp megtud küzdeni Trébollal. A tontatta csajé meggyógyítja így a sérülés már nem akadály. A hakija lehetővé teszi, hogy elkerülje Trébol támadását a rafináltsága pedig megvan a logia ellen. Eddig csak az szólt ellene, hogy agyon van verve. Bemutatta Oda, hogy Trébol is gyakorlatilag sniper. Így minden adott, hogy lássuk két mesterlövész csatáját.
Robinal meg megint a szokásos történt mutatott valamit, ami epic de harcolni nem fog:(
Viszont kicsit tartok tőle, hogy Doffit elveri Law azt valahogyan meggyógyíttatja magát a himével és utána Luffy veri agyon, mert Law már rottyon lesz. Ez gáz lenne Doffira nézve legalább is nagyon:(.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4863 Dátum: 15 jan 22, 15:30:53 »

Hát ezaz... Robin is so badass végre előtérbe kerül, végre láthatnánk tőle valamit, erre meg beáll hátvédnek... köszi Oda sensei... Legalább a hercegnő levan tudva. Annyira nem is volt rossz mint amilyet vártam. Sanji már megint hogy jön ide? Se híre se hamva a környéken, ti meg úgy beszéltek róla mintha Dressrosa körül ingáznának. Egyértelműen ki lett jelentve hogy Zoora mennek, mivel nem kockáztathatják meg hogy Doffy visszaszerzi Caesart. Nagyon hosszú idő után nem vagyok nagyon oda egy OP fejezetért sajnos.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4864 Dátum: 15 jan 22, 15:44:28 »

Hát ezaz... Robin is so badass végre előtérbe kerül, végre láthatnánk tőle valamit, erre meg beáll hátvédnek... köszi Oda sensei... Legalább a hercegnő levan tudva. Annyira nem is volt rossz mint amilyet vártam. Sanji már megint hogy jön ide? Se híre se hamva a környéken, ti meg úgy beszéltek róla mintha Dressrosa körül ingáznának. Egyértelműen ki lett jelentve hogy Zoora mennek, mivel nem kockáztathatják meg hogy Doffy visszaszerzi Caesart. Nagyon hosszú idő után nem vagyok nagyon oda egy OP fejezetért sajnos.
Arról van szó, hogy nagyon hosszú ideje nincsenek jelen, és gyakorlatilag talán megjárhatták már a Zoot és vissza. Persze mindez csak feltételezés.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4865 Dátum: 15 jan 22, 16:13:16 »

Pedig szerintem most vált biztosra, hogy Usopp megtud küzdeni Trébollal. A tontatta csajé meggyógyítja így a sérülés már nem akadály. A hakija lehetővé teszi, hogy elkerülje Trébol támadását a rafináltsága pedig megvan a logia ellen. Eddig csak az szólt ellene, hogy agyon van verve. Bemutatta Oda, hogy Trébol is gyakorlatilag sniper. Így minden adott, hogy lássuk két mesterlövész csatáját.
Robinal meg megint a szokásos történt mutatott valamit, ami epic de harcolni nem fog:(
Viszont kicsit tartok tőle, hogy Doffit elveri Law azt valahogyan meggyógyíttatja magát a himével és utána Luffy veri agyon, mert Law már rottyon lesz. Ez gáz lenne Doffira nézve legalább is nagyon:(.

Hát azért Usopp épphogy csak felébresztette a hakit, és csak Luffyékat látta vele. Nem hiszem, hogy tudná tökéletesen használni Trebol ellen ha harcra kerülne a sor. De ha ennyi után megfigyelés haki pro lenne az kicsit bullshit lenne..
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4866 Dátum: 15 jan 22, 16:48:42 »

Nem mondtam, hogy legyen pro, de van neki és ha mint egy hatodik érzék hagyatkozik rá, már sokkal előrébb van. Nyílván én se várom el, hogy ingázzon Tréból támadásai között, mint valami jedi.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 22, 16:49:30 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #4867 Dátum: 15 jan 22, 17:20:02 »

Sanjiék biztos nem járták meg Zoot, mert az egész Arc egy nap alatt játszódik. Usoppra most én is egyre több esélyt látok, de kicsit fail lenne, ha a csapat egyik gyengébb tagja győzné le Doffy egyik legerősebb emberét. Ugyanakkor Robinra is látok még esélyt, mivel ha Kyros gyorsan lecsapja Diamantét, akkor lesz egy apa-lánya jelenet, és a Luffy-Bellamy csetepaté végére beérhetne. Reméljük a következő fejezet hosszabb lesz  Figyelmeztetés
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4868 Dátum: 15 jan 22, 17:41:43 »

Hmmm, na ilyen fejezetre nagyon nem vártam... Azt hittem, hogy az lesz a címe: "Pink" és letudjuk az "elméletileg" utolsó nem főtisztet, de úgy látszik, Jora is jobban lett útközben hazafelé...
Maga a fejezet egyébként nagyon jól fel lett építve és nem volt teljesen időhúzás, hisz megtudtuk a hercegnő képességét és meg is menekült, de nekem maga az ellenfél, Jora nem tetszett, ugyanazt éreztem, mint amikor Sugart kellett 2. jára is kiütnie Usoppnak. Amúgy már az első oldalnál, amikor kérték Bartot Dofi egyszerű katonái, hogy hadd vigyék el Gladiust, már akkor lehetett sejteni, hogy itt lesz valami Nevet Hatalmas pont Oda-nak, itt minden kis képkockára figyelni kell Mosolyog
Leo és Kabu-san amúgy elég ütősen berontott végre Manshelihez, aki egyébként tényleg kis aranyos törpilla, de Oda már egy ideje ilyen "szélesvásznú" fejeket rajzol a csaj kariknál, ami engem már eléggé zavar :/
A képessége nagyon kemény, már-már én is elhittem, hogy kezdődik az egész elölről. Meg ezzel már azt is megmagyarázta Oda, hogy Sugar hogy kelt fel olyan gyorsan. És egyetértek, biztos lesz még Dofin használva a képessége, vagy épp Luffy-n? Nevet Manshelly és Law gyümölcse együtt több, mint isteni erőkkel bír Nevet
Rövid, de tartalmas és jó kis fejezet volt, adok rá egy 4/5-öt. Egyedül Jora zavart, remélem, már soha többé nem pocsékolja rá Oda a drága tintát...  smirksweat
Trébolt meg biztos nem Usopp fogja legyőzni (bár ez a mesterlövés párbaj tetszett, utoljára Lougetown Dandy fillerben volt ilyen Nevet), hisz ő már elintézte KÉTSZER IS Sugart, aki valljuk be nem kicsit volt kulcsfigura Dofi kezében Mosolyog Bőven kitett magáért, nem kell neki Trébol. Őt szerintem Law fogja valahogy legyőzni, Dofit meg Luffy ugyebár Nevet
De jövőhéten már 99.99% (még van 0.01% esély Buffalora is.........), hogy Senior Pink vs Franky lesz kacsint Ideje lenne már, nagyon elhúzta őket Oda, kíváncsi vagyok miért Nevet
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4869 Dátum: 15 jan 22, 17:56:53 »

Van egy olyan érzésem Kyrosnak újra lesz lába... Törpilla visszanöveszti neki. Minden sérülést képes meggyógyítani amíg az alany él jól értettem?
Azért nem nevezném harcnak azt ami Usopp és Sugar között zajlott. Tréból elverte Sugar meg megetette csak balul sült el. A második alkalom meg inkább poénnak szánta Oda.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 22, 17:57:44 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4870 Dátum: 15 jan 22, 18:05:12 »

Kyrosnak elég Law gyümije, már úgy is lehet lába Nevet Manshelly szerintem meg nem tud visszanöveszteni végtagokat, csak begyógyítja a felületi sérüléseket.
Ha poénnak szánta, ha nem, Usopp akkor is nagy hőstettet vitt véghez akarva-akaratlanul is ebben az ívben, szóval ő bőven megkapta a rivaldafényt Mosolyog Trébol ellen felesleges küldeni, nem az ő szintje és kész, ráadásul Usopp sincs a legjobb állapotban.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4871 Dátum: 15 jan 22, 22:02:43 »

Robin spectator mode újra ON! visszatért a rend az OP világába.Meglepődtem, hogy felbassza az idegeimet hercegnő kevésbé useless mint számítottam rá, ez pozitívum bár még mindig nem vagyok oda a Tontattákér.Viszont Jora dumái felhúzták a fejezetet egy 5/3-ra ikszdé
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4872 Dátum: 15 jan 23, 13:54:37 »

Én is biztos vagyok benne, hogy Kyros-nak előbb utóbb lesz lába:

- vagy meggyógyítja a törpillacsajszi
- vagy Law csinál neki lábat
- vagy Franky csinál neki robot lábat
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4873 Dátum: 15 jan 23, 15:49:36 »

Egyébként Trafinak ezt a végtag felszerelős dolgát sosem értettem.
Punk Hazardon pölö mit csinált? Levágta egy csomó ÉLŐ zsiráf, ló, birka meg aligátor alsótestét? És most azokkal az állatokkal mi lett? Mert a másik páciens emberi lábait nem kaphatták meg, ugyanis azok bénák voltak.

Oké, ez mind látatlanban történt, X idő alatt.

De ha most csinálná, Kyrossal, neki mégis milyen lábat tenne fel? És megmagyaráznák, honnan van?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4874 Dátum: 15 jan 23, 16:22:23 »

Dani az állatokat sose féltette Oda megölni Mosolyog Gondolj csak a sok kis nagyszemű tengeri halra, vagy PH-nál a nagy sárkányra (bár az félig meddig mesterséges volt), de a lényeg ugyanaz Nevet
Szóval Kyros lazán kaphatna egy állati lábat, de egy emberi sem kizárt. Law benyögi, hogy Dressrosa nagy háborújában volt sok elesett ember is (nem kell mutatni Odának a halálukat, így lazán beleteheti) és azoknak a hullájából vágott le egyet. Legalábbis szerintem nem kell feltétlen élőtől származnia a végtagnak.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!