24 máj 19, 13:57:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011386 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4590 Dátum: 14 dec 18, 18:39:04 »

Ezt a shounen jump csináltatja nem Oda. Egyszerű felmérés és az embereket is érdekli.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #4591 Dátum: 14 dec 18, 18:45:32 »

Akkor izgulhatok még hogy Bartolomeo kerüljön be Szomorú  pedig ha ezt Oda csinálta volna szinte biztosra vettem volna : D   és bárcsak Baby 5 inkább Sanjival találkoztt volna Nevet  mi lett volna ott O_o   
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4592 Dátum: 14 dec 18, 19:55:33 »

Akkor izgulhatok még hogy Bartolomeo kerüljön be Szomorú  pedig ha ezt Oda csinálta volna szinte biztosra vettem volna : D   és bárcsak Baby 5 inkább Sanjival találkoztt volna Nevet  mi lett volna ott O_o   

semmi.Orrvérzés meg füstölés.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4593 Dátum: 14 dec 18, 21:51:46 »

http://www.mangapanda.com/one-piece/771/7
Most akkor mennyi Chinjao vérdíja? Nekem ez a pénz szúrja a csőrőmet a One Piecebe. Én még 500 milkára emlékszek, itt meg már 5 miliárdról beszélnek? Most mi a franc? Riku király annó nem tudott kiszarni 10 miliárdot, úgy hogy az ország királya volt?
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4594 Dátum: 14 dec 18, 22:55:48 »

Én is észrevettem,
szerintem vagy rosszul fordították, vagy elírták magukat még a japók is. Eddig ha jól rémlik 550 a legtöbb amit elismert a sensei az is ace volt, bár nem zárkózom el milliárdos díjaktól yonkouk esetében pl.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4595 Dátum: 14 dec 18, 23:05:40 »

Ez itt kérem szépen egy mangapanda forditás. Azok mindig átakarják írni a sztorit. Amúgy, 500 milka.
Kicsit rosszul vetted le a dolgot Rikunál. Magának az országnak nem volt pénze, szóval nem volt mi befolyjon. Így teljesen logikus, hogy nem tudta "kiszarni" azt az összeget.  A wikia billion-t ír, de ez nem tűnik vmi reálisnak. Akkor inkább legyen szimpla millió.
Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #4596 Dátum: 14 dec 18, 23:55:54 »

Én is sajnálom, hogy Baby 5 nem találkozott Sanjival. Akkor azt hiszem már lenne egy pincérnőnk a Mugiwara legénységbe Nevet Pedig a hülyeségével simán beillene közéjük. Szinte már látom magam előtt, ahogy kedvenc szakácsunk féltékeny fejjel hajkurássza az újabb vőlegényjelölteket az ő Baby-chanja körül Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4597 Dátum: 14 dec 19, 08:33:36 »

A fejezet elején lévő népszerűség skálára senki sem reagál?
Kemény, hogy Traffi a 2. helyen áll. Az egyértelmű, hogy népszerű, na de hogy még Zoronál is jobban? Nevet
Bartolomeonak örülök a top 10-en belül. És még a színes dupla oldalon is rajta van.
JÓ! Most már én is úgy érzem, ő Mugiwaras lesz. Istenem, mekkora lenne.:""D
Garp nagyon hátúl van pedig az egyik legjobb arc...   Coby meg top 40 és még nem is OP....  Sabo meg hogy előretört..

Amúgy az erősorrend,hát ezt már megszokhattuk... Az One Piece-ről beszélünk végül is... Amúgy ez kb olyan ,mint hogy a Ywach a Bleach-be ,most  hirtelen nagy OP lett ,mert hogy "A" a betűje,mert hogy a mindenttudó legyőzhetetlen f.szom pff...... Ne is idegeld fel magad inkább jasek...

Mondjuk az is igaz ,hogy a Don már öreg és nem is tudta kiheverni a kolosszeumi harcot meg leverte Sai..

Elég hirtelen reagáltam én le ezt az erősorrendes dolgot, mert ha belegondolunk szinte minden anime-ban találunk ilyen érdekes változást erősorrenden belül....

Dragon ball-ban Vegita látványos erősödése a Namek bolygón, pár órával ezelőtt még az egyik leggyengébb volt, aztán ahogy harcolt "hirtelen" Dermesztő egyik legerősebb ellenfele lett....

Bleach-ben meg már-már szokásos az erősorrend felborítása, szal ott ez már nem újdonság számomra... Nevet

Naruto úgyszintén....

Csak reméltem h One Piece ebben különbözik a többi anime-től, hogy itt legalább odafigyel Oda az erősorrendre is, mert eddig nagyon figyelt ezekre, de sajnos már itt is kezd megszokottá válni, hogy fittyet hány ki hol van a ranglétrán, innentől felesleges azt is megtippelni h ki mennyire erős.... :/
Az se tetszett, hogy amikor volt a CP9 fejezet, akkor az első harcoknál még közük nem volt hozzájuk, aztán pár fejezettel később meg már "hirtelen" duplaerősek lettek a szalmakalaposok....

Mondhatja nekem bárki h Don Chinjao öreg már, meg megsérült a Luffy harcban, de azt felejtitek el, hogy Lao G sokkal gyengébb mint Luffy és Don chinjao pár percig pariban volt Luffy-val, akkor elvileg még csukott szemmel, hátrakötött kézzel is le kellett volna vernie Lao G-t....
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 19, 08:37:42 írta jasek89 » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4598 Dátum: 14 dec 19, 10:32:43 »

Hát ez a fejezet olyan semmilyen volt számomra.
Sai és Baby 5 butyutáskodása nem nagyon érdekelt.
Azt, hogy Lao G ennyivel meg annyival gyengébbnek kéne lennie azt nem támogatom, mert eddig  nemigen láttuk harcolni. Lehet Luffyt is megizzasztaná kicsit, mert ha nem is olyan erős fizikailag de ő igazi harcművész, ami hatalmas előny.

Na de az, hogy Sai elgörbíti Chinjao fúróját, hát az több, mint nevetséges. Nem tudom megvan e még az a jelenet, ahol Sai és Ideo a kolosszeumban harcol és Chinjao meg Luffy szó szerint félresöprik őket. Na számomra ez a Luffy Chinjao harc, ami az egyik kedvencem itt a Dressrossa arc-ban eléggé komolytalan így már.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4599 Dátum: 14 dec 19, 11:28:28 »

Nem értem az embereket, miért botránkoznak meg a Sai- DC - Lao G erőviszonyokon. Minden le van írva, meg van magyarázva a fejezetben. DC elmondja, hogy a Luffy-val való harca óta nem épült fel, ergo sérülten harcolt. Elmondja, hogy Sai éppen akkor ébresztette fel a képességet, ami egy családi örökség, és a lábába koncentrálja azt az erőt, amit DC régen a fejébe. Azaz ez a Colusseum alatti harcnál még nem volt meg neki. Teljesen logikus az egész, nincs benne szerintem semmi durva erősorrend felborítás.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4600 Dátum: 14 dec 19, 14:21:25 »

Szerintem ha Sait úgy vesszük mint egy főhőst a saját történetében, akkor nem meglepő. Hányszor láttunk már olyat, hogy egy főhős egy shounenben csak úgy hirtelen jóval erősebb lesz? Dragon Ballba x az n.-en alkalommal, de Naruto, Bleach, stb. Ahogy én látom most Oda előbb lezárja a kisebb harcokat, tehát szerintem várhatunk míg visszatér Luffyékhoz.
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4601 Dátum: 14 dec 19, 14:28:01 »

Ez a lista elég gáz már bocsánat. Jó hogy Law van a 2. helyen az nem csoda. A sztori mostanában egyértelműen róla szólt, az egyik legjobb karakter múlt, és még menőn is néz ki a fangirlöknek. Zoro alap hogy Sanji elött van. Ace 6. helyét a kutya se érti... meghalt, lejárt lemez stb. Ott van helyette Sabo akinek a helyezése szintén érthető. Aztán Nami meg Chopper az érthetetlen, náluk nagyobb Trash karakter nincs. Chopper Enies Lobbyi Őrjöngése óta 0... Oda nagyon rosszul tette hogy a Monster Choppert ennyire lebutította. Bartolomeo a One Piece egyik leghumorosabb karaktere, nem lehet nem imádni, akár még előbbre is raktam volna Mosolyog Hancock meg a kedvenc One Pieces női karakterem, szerintem egyértelmű hogy az elejében a helye. Bár Robin a másik kedvencem, de őt mostanában annyira ki vonta a forgalomból a mangaka hogy meg is értem hogy hátrébb van. Marcot nem értem hogy mit keres annyira elől, azon kívül hogy mutatott 5 perc erejéig egy jó gyümölcsöt sehol semmi... Usopp meg Franky miért van annyira hátul azt már a fene se tudja...
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4602 Dátum: 14 dec 19, 17:35:35 »

Látszik, hogy nem értesz a marketinghez. A lista teljesen érthető és pont Law helyezése a meglepő én a negyedik helyre tettem volna és Ace-t közvetlen mögé Sabo az, aki szintén meglepő helyen áll 11-12. valamelyikére vártam volna. Továbbá  Shanks szintén meglepő top 10 képzeltem el. Ahogy Buggy is azt hittem benne van a 20 legnépszerűbb karakterben. Marco meg so cool nálam benne van a top 10 karakterben. Kurohige nem valami népszerű... nem értem miértXD

Ha már lista nálam valahogy így nézne ki.

1.Hancock
2.Shirohige
3.Usoop
4.Sanji
5.Robin/Aokiji
6.Nami
7.Marco
8.Kizaru
9.Buggy/Crocodile
10.Garp

Bár nem szeretem az ilyen top listákat, de ha  választanom kéne kit mennyire szeretnék viszont látni a képernyőn, akkor az ilyesmi lenne.
Ha pedig új tagot kéne választanom Booney-t vagy Aokiji-t szeretném.
Shanks so cool, de sajnos egyenlőre karcsú az ismeret róla.
Egyébként Eiichiro Oda/Margaret 50. helyen áll holt versenybenxD

Usoop karaktere a két éves time jump után nekem is a nullával egyenlő. Mintha arcon köptek volna. Ha ez alapján szavaznék még a 30-ba se lenne benne.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 19, 17:41:52 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #4603 Dátum: 14 dec 19, 18:16:30 »

http://readms.com/r/one_piece/771/2629/17

Itt a válasz, hogy az öreg mitől gyengébb.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4604 Dátum: 14 dec 20, 02:03:03 »

Most, hogy újra elolvastam, nemcsak, hogy jónak látom, hanem egyenesen remeknek Nevet Mármint a heti fejezetet.

Nem értem az embereket, miért botránkoznak meg a Sai- DC - Lao G erőviszonyokon. Minden le van írva, meg van magyarázva a fejezetben. DC elmondja, hogy a Luffy-val való harca óta nem épült fel, ergo sérülten harcolt. Elmondja, hogy Sai éppen akkor ébresztette fel a képességet, ami egy családi örökség, és a lábába koncentrálja azt az erőt, amit DC régen a fejébe. Azaz ez a Colusseum alatti harcnál még nem volt meg neki. Teljesen logikus az egész, nincs benne szerintem semmi durva erősorrend felborítás.
Ennél nem lehet egyértelműbben megfogalmazni. Nem háborogni kell, hanem odafigyelni.
Nekem az nem tetszett, hogy a harc az egy kép kocka volt, de rájöttem (amikor már nem csak kapkodva olvastam), hogy ennek így kellett lennie. Jól demonstrálta Sai új erejét. Jó szövetséges lesz még belőle Nevet És akkor még egyszer: Ez a Sai-Baby5 páros nekem nagyon bejön Nevet (Mondjuk sztem akárkivel jött volna össze Baby5, én örültem volna neki, csak jöjjön össze valakivel.)
Jövő héten lesz fejezet?

A népszerűséggel kapcsolatban, voltak olyan karakterek, akiken meglepődtem, hogy ennyire elöl vannak (Sabo pl., aki nekem eddig eléggé jellegtelen karakter), és voltak olyanok is, akik nem értem, hogy mit keresnek olyan hátul (Garp, Fehérszakáll).
Én nem igazán tudnék listát állítani, de azok a karakterek, akiket nagyon szeretek, azok kb. ezek:
Luffy, és az egész mugiwara csapat, Ace (mi az, hogy lejárt lemez??? OMG, Ace szála nem lehet lejárt lemez...), Fehérszakáll, Smoker, Law, Hanckock, Buggy, Kurehai, és nekem most nagyon bejön Fujitora, de ezzel még várnék.
Most gondolok bele, hogy hihetetlen, hogy mennyi karaktert szeretek a OP-ből... szinte nem is utálok senkit (na jó, Akainu, Feketeszakáll -pedig eleinte, a háborúig mennyire szerettem...- ,meg persze a komplett isten-komplexusos bagázs). Az is elképesztő, hogy mennyi, viszonylag részletesen kidolgozott karaktert alkotott meg Oda...nem semmi, le a kalappal  bow

Szerk.: Jaj, Bartolomeot kifelejtettem Nevet Most már nem látom esélytelennek, hogy csatlakozzon. Habár remélem, Oda nem népszerűség alapján dönt majd. Nagy hülyeség ez, ha ez alapján döntött volna, akkor nem lenne meg a csapat fele kb.
De engem nagyon zavarna az, hogy van csapata. Mármint Bartolomeonak. Habár ki tudja, ő még nem harcol, lehet, hogy majd akkor részletesebben be lesz mutatva a karakter élete.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 20, 02:58:31 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!