24 máj 19, 15:47:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011491 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4065 Dátum: 14 máj 28, 10:56:01 »

Két hét szünet kell még, mert a 25 hétből így kiteljesedhet 15-re idén a manga Nevet

A fejezet megint jó volt, bár nem annyira mint az előző, végre morzsákat szór elénk Law is.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4066 Dátum: 14 máj 28, 11:28:17 »

Nekem nagyon tetszett a borító. Jó volt újra látni Dadant.
A vége izgatott fel a legjobban. Végre Law múltja~
Egyre jobban aggódom Oda miatt. Kb. most egy éve lett beteg...
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #4067 Dátum: 14 máj 28, 13:14:53 »

Mindenekelőtt a lényeg, hogy gyógyuljon meg és folytatni tudja a történetet. Oda ezt írta a rajongóknak a 2 hét szünet okán:

''Since last year, it has become a part of everyday life that my tonsils in my throat are swollen and tire me.
The surgery this time is due to my tonsils interfering with my hard work, I've decided to get rid of it. It's to get the huge burden of my shoulders and I've been awaiting this surgery.
you will see me returned more healthy and fit, and It'll be possible for me to finish lots of work this year!
Do look forward as adventure and fun will return shortly!
- Eiichiro Oda''
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4068 Dátum: 14 máj 28, 14:51:44 »

Szóval Doffy tesóját Corazón-nak hívták. Egyem a szívét. Nevet
Egyébként most már lassan valami történhetne is.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4069 Dátum: 14 máj 29, 07:03:19 »

Amúgy, ha már lefordítottam és beszerkesztettem magyarul is belinkelhetted volna azt a térképet:P Igen most megsértődtem:U
http://www.onepiecefan.hu/images/news_cats/Grand_Line_maphun_logo-val.jpg

Hé, hé , hé! Ezt még senki se vette észre? Oda egy HATALMAS bakit követett el.
Nézzétek meg az alsó csöndes övezet szigeteit. Ha jobban megnézitek, az egyik sziget nagyobb, mint maga a csendes övezet, ezért ott betudnak jutni a Grand Linere. "Oda" azt írta, hogy csak egy bejárat van.
Ezt a térképet biztos Oda rajzolta? hmm...
Nektek mi a véleményetek. Csinálnak a sziget elejére egy kikötőt, és a másik oldalára is, és a másik oldalán felszállnak egy újabb hajóra, és ott követik útjukat, már a Grand Lineon, és rengeteg szigetet lehagytak mögöttük úgy.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4070 Dátum: 14 máj 29, 11:28:57 »

De csak úgy, ha hátrahagyod a hajódat, amire valószínűleg 10000000000000 kalózcsapatból egy képes.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4071 Dátum: 14 máj 29, 18:07:10 »

Hát nem hiszem hogy ilyen rosszak az arányok, a kalózok többségéhez nem kötődik úgy a hajó, mint mondjuk Luffyékhoz a Merry régen, így siman bevállalható hogy a másik oldalon szerezzenek 1 újat. Az más kérdés hogy nem járják végig az utat, nem erősödnek semmit, viszont a legtöbb kalóz azthiszi magáról a történetben, hogy ő az istenkirály mert nagyon izmai, és máris mehetnek az újvilágba.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4072 Dátum: 14 máj 29, 18:18:15 »

Most komolyan abba kötsz bele, hogy mennyi ideig volt az ujjam a 0-ás billentyűn?


Biztos vagyok benne, hogy sokakhoz kötődne az a hajó. (Láttál már pasit a saját autójával?)
Egy hajó mocsok drága. Egy normális hajó, amire meg szükség van, még mocskosabbul drága.
Nem tudni milyenek a viszonyok a másik oldalon. Az is lehet hogy mérgező meztelencsigák borítják az egész partot, amelyekből ha egyet megölsz, kettő fog feltámadni. Vagy az időjárás is lehet pocsék.
Amennyire tudom kalózkodni indulnak el, nem alpesi sítúrára.
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #4073 Dátum: 14 máj 29, 21:12:48 »

Vagy ez a térkép csak úgy szemléltetésnek van, a konkrét adatok rajta nem pontosak és ez a vita teljesen felesleges?
Valójában sokkal több szigetnek kéne lennie stb stb...
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4074 Dátum: 14 máj 29, 21:47:21 »

Animében amikor mutatták azt, hogy ki, merre ért oda Sabaodyhoz akkor azt hiszem volt vagy 9 út.

Mindegyiken legalább 8 sziget és a supernovák útja volt azt hiszem be húzva rajta és csak 1-2 helyen érintkeztek vagy egy helyen se.

Bocsi ha félreinformálok valakit már régen láttam a részt  Nyelvesít

Meg az a térkép inkább a főszereplők útjának áttekintésére szolgál
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 29, 21:47:59 írta Asasino » Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #4075 Dátum: 14 máj 29, 21:48:21 »

A teljes pontos térképet majd Nami fogja megrajzolni nekünk, ezen felesleges vitázni.
Naplózva

Mr. Prince
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4076 Dátum: 14 máj 30, 11:38:03 »

Nem írtam semmit a nullákhoz, hanem az általad érzékeltetett arányokba kötöttem bele. Nem értem miért lehetsz benne biztos, hogy annyira sokhoz kötődik, és mivel kalózokról beszélünk nem csak a vétel lehet opció számukra hanem a lopás is, így az általad említett kalózkodni indulnakkal ez is megmagyarázható. És a körülmények csak puszta feltételezés amit írtál, ennyi erővel írhatnám hogy lehet hogy van egy folyó amin átmehetnek akár hajóval is. A többieknek pedig: tudom hogy ez csak egy fantomtérkép, és nem is állítom hogy így van ahogy mondom, csupán magához a szigeten való átkelés lehetőségéhez szóltam hozzá, ami ha létezik szerintem lehetséges.
Naplózva
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #4077 Dátum: 14 máj 31, 10:47:58 »



Hé, hé , hé! Ezt még senki se vette észre? Oda egy HATALMAS bakit követett el.
Nézzétek meg az alsó csöndes övezet szigeteit. Ha jobban megnézitek, az egyik sziget nagyobb, mint maga a csendes övezet, ezért ott betudnak jutni a Grand Linere.

 És szerinted mit csinálna a tengerészet ha lenne egy ilyen hely ahol a kezdő kalózokkal pacsizhatnának??
Szerintem Akainunak biztos, hogy ott lenne a nyaralója....  Gondolkozik
 Ne legyen túl sok off: Most akkor 2 hét múlva lesz a következő fejezet vagy 2 hétig nem lesz és csak 3 hét múlva?  Gondolkozik
Naplózva

oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4078 Dátum: 14 máj 31, 11:21:01 »

Elvileg utóbbi, bár ilyenkor van hogy korábban kijön egy rész, viszont akkor megint nem lesz egy hétig, tehát az biztos hogy az elkövetkező 3 héten 2ben nem lesz manga.


 Ne legyen túl sok off: Most akkor 2 hét múlva lesz a következő fejezet vagy 2 hétig nem lesz és csak 3 hét múlva?  Gondolkozik
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4079 Dátum: 14 máj 31, 20:10:42 »

Lehet elsőre én olvastam felületesen a fejezetet, de most újra átnézve jött át az a momentum amikor Luffy átugrik Ucyval Pica suhintása fölött és a 2 csávó pánikol, hogy megint támad de akkor Luffy csak ilyen nemtörődömen hátraszól Zoronak, hogy mi mentünk, erre Zoro Oks és kivédi azt a támadást erőfeszítés nélkül ikszdé

A nagy csodálkozás ennek láttán úgy elment elsőre is nálam de ez a rész nem jött át elsőre Nyelvesít

Legközelebb többször kell majd átolvasnom mint ahogy ezen a héten tettem  smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!