24 máj 19, 16:15:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011527 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #3540 Dátum: 14 feb 13, 12:51:50 »

1-1 Yonkuo legyőzése közt akár évek is eltelnek *a mangában(lényegében időugrások). Valljuk be, azért egy Yonkuo nem egy Mr. Crocodile vagy Lucci.

Én nem feltétlenül tartom kötelező dolognak, hogy mindegyik Yonkuo-t ők győzik le. Amit én eltudnék képzelni, az:
- Luffy és Law közös erővel pár arc-al később legyőzi Kaido-t (dolfi után azért jóval nagyobb ellenfél lesz)
- Kid szövetsége legyőzi, vagy kikap Big Mom-tól, a lényeg hogy legyengítik
- Feketeszakál nekimegy Shanks-nak és átjátsza a tengerészetnek
Ez utóbbi több izgi dolgot is eredményezhetne. Ugye ha megölné az sablonos lenne, de ha a tengerészet elkapja az újabb konfliktus lehetne mind Feketeszakállal, mind a tengerészettel szemben. Ezután meg Luffy az egész csapatával elmehetne kiszabadítani, de csapdát állítanának neki. Na jó, így belegondolva nem látok erre nagy esélyt, de azért érdekes lenne. Hümm-hümm
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3541 Dátum: 14 feb 13, 13:02:46 »

Azért azt ne felejtsük el, hogyha Dofflamingot legyőzik, akkor a világkormánynak elméletileg lépnie kell, mivel Égisárkány és Shichibukai. Ráadásul kiderül róla a rengeteg alvilági dolog a világ tényleg a feje tetejére áll. Valószínűleg Luffyékat onnantól potenciális Yonkounak tekintik majd. Szóval a Yonkouk és a kormány is a fejét akarja majd. Lehet aki puncsolni akar mondjuk Kaidounak vagy Big Momnak az vadászni is fog rájuk.
Még rengeteg módon lehet húzni a történetet, szóval kár arról beszélni, mikor lesz vége.
Azt várom, amúgy a legjobban, hogy Doffit megcsapják kiderüljön róla minden azt a világ elékerüljön az újságokban vagy egyéb módon. Sajnos valószínűnek nem tartom ezt, mert a kormány majd szépen elnémítja a sajtot és minden mást.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3542 Dátum: 14 feb 13, 13:17:53 »

Ezt gondolom én is. A Doffy dolgot simán elsüllyesztik. Azért azt hozzáteszem, hogy Doffy alapvetően lemondott mindenről ami az Égisárkányokhoz kötheti. Ezt maga mondta. Persze az más kérdés, hogy ehhez a többi Égisárkánynak nevezett valakik hogyan viszonyulnak. Itt viszont most szerintem komolyan besűrűsödött a történet, hiszen szinte az összes Younko (Shaks kivétel?), haditengerészet, és még a lázadók is képviselteti magát valamilyen szinten. Szóval nem lesz könnyű dolguk. Csak a tudatlan és távoli tengereken élő embereket vezethetik meg.

A magam részéről azt gondolom, hogy Luffyék a végén a haditengerészet elöl Bigmom hajóján fognak lelépni. Legalábbis nekem ez a megérzésem. Aztán majd meglátjuk. Nevet
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3543 Dátum: 14 feb 13, 15:10:01 »

doffy nagyon késleltetve kapta meg a "luffy ellensége" címet, mert ha azt vesszük ő elég korán feltűnt a történetben. Doffy bizonyára csabdát állított már luffyéknak, pica meg feltarta őket. egyedül annyi haszna lenne luffy vagy bármelyik szalmakalapos elfogásából, hogy sanjiéket (márha náluk van caesar még...) rá tudná kényszeríteni egy túszcserére. Pl: frankyért adjátok vissza caesart. gondolkodás nélkül belemennének a cserébe és ha azt vesszük doffy már megint visszakapná a biztonsági helyzetét:D

doffynak nem célja megölni egyik szalmakalapost sem. neki az első az, hogy visszakapja caesart, mert ha nem tudja visszaszerezni, akkor kaido célpontja lesz.
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3544 Dátum: 14 feb 13, 16:04:05 »

Doflamingonak itt nincs maradása, ha nem Luffy akkor a Fujitora fogja megtámadni, tuti el fog menekülni, lehet nem is lesz harca Luffyval, hanem lelép míg Luffy, Zoro, Szamuráj vs. Pica, Fujitora harc lesz.

Másrészről meg még ott a CP0, biztos legalább Vice Admiral szintűek, de szerintem erősebbek, és az is kérdés ők kit akarnak majd elkapni. Ha megtudják a lázadók ott vannak, biztos akcióba fognak lendülni
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3545 Dátum: 14 feb 13, 17:01:59 »

Abban teljes mértékben egyetértek veled sordoran, hogy nem kötöttek szerződést Luffyék, hogy minden jelenlegi(!) Yonkuo-t ők győznek le, hanem, hogy minden(!) Yonkuot legyőznek. Ez lényegében annyit takar, hogy ha esetleges trónfosztás következik be, akkor Luffy és csapat + a szövetségesek őt veszik célba a régi helyett. Azért az biztos, hogy Kidék nem ültek a babérjaikon az elmúlt 2 esztendőben. Misem bizonyítja jobban, mint a rengeteg seb a testén(tipikusan az az egyén, aki saját erejéből mássza meg a ranglistát). Még Chinjao is kérdőre vonta, Luffyt a teveit illetően:

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/719/6
Utolsó képkocka. Luffy a maga módján meg is adta a válaszát...

Egyébként én is számítok még egy Impel Down-os eseményre Mosolyog Jó lenne látni, ahogy már az egész csapata térdre kényszeríti az addig csak 2x nevetség tárgyáva tett nagy börtönt. Na meg ha nem is ő volt az első, aki megszökött, de ő legyen az aki 2x is be és ki szökött onnan. Mosolyog Azt viszont nem tudom, hogy Magellán mérgére, hogy is reagálna Luffy(feltéve ha még ott van).

Donquixote Doflamingo pedig nem lesz olyan ember, aki menekülőre fogná. Az egója nem engedné, mivel továbbra is azt hiszi, hogy Szalmakalapos csak egy amatőr. Ezen kívül, az esetleges meneküléssel csak magát sodorná még nagyobb sz@rba, hisz akkor már a Mugiwara legénység melett a Szívkalózok is nyomába lenn ének, plussz egy egész ország és talán még Kaido is. Szóval inkább megvárja a végzetét...
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3546 Dátum: 14 feb 13, 17:31:20 »

" Azt viszont nem tudom, hogy Magellán mérgére, hogy is reagálna Luffy(feltéve ha még ott van). "


Magellan már nem hadvezér Impel Down falai között.
Az ifjú hadvezér nem más, mint az a bolond... Áá! Eltévesztettem! Hannybal!

Képet is adok ajándékba:

http://www.mangareader.net/one-piece/661

http://www.mangareader.net/one-piece/665

Ezt a két képet nézd meg, s a szövegét is.
A naruto-kun.hu nem szokta magyarra lefordítani ezeket, de nem gond.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 13, 17:32:28 írta EEsmiley » Naplózva
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3547 Dátum: 14 feb 14, 23:30:30 »

Kinézem azt Odából, hogy 10 év múlva azt fogja mondani: Gyerekek! Most tartok a történet felénél. Nevet

Fejezet jó volt. Pica erősnek tűnik, de szerintem könnyen leverik Luffyék.
Sabo erősebbnek tűnik Luffynál, de majd kiderül az igazság. Nevet
Robinékra nagyon kíváncsi vagyok. Remélem Robin kap egy komoly ellenfelet.
Még Law múltjára vagyok kíváncsi. Jó lenne tudni, ki volt Kora-san.
Naplózva
szigi29
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #3548 Dátum: 14 feb 15, 13:02:03 »

Hmm... biztos, hogy Sabo az új Lucy? Ryuu no Kagizume... nagyon ismerős. Végül kiderülne, hogy Natsu az, csak a Tűz-sárkányölő képessége nélkül és ezért kell neki a Mera-Mera Gyümölcs.
Habár így a vízen utazás próblémás lesz neki, mert úszni nem fog tudni, hajón utazni pedig nem szeret a járműiszony
miatt.
Naplózva
esettleg0101
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #3549 Dátum: 14 feb 15, 13:13:33 »

Nem tudja valaki hogy mi történt a mangával? Külföldi oldalakon még az itt lefordított 737-es részt sem találom nem hogy az "e-hetit". Vagy csak a héten nem volt manga, és az angol oldalak meh problémáznak?
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3550 Dátum: 14 feb 15, 14:22:38 »

A héten nem volt manga.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3551 Dátum: 14 feb 19, 09:43:25 »

Na végre lent is beindultak az események. Talán végre meglesznek a felállások, de valamiért úgy érzem még mindig változások lesznek benne? Sanjiékról nem ártana már valami életjel. Ha nem is sok minden csak hogy elindultak vagy valami.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 09:47:46 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3552 Dátum: 14 feb 19, 09:50:41 »

Kint is az új fejezet: www.mangareader.net/one-piece/738/3 Mosolyog
Mondjuk ez a fejezet csak Usoppékkal és a kis manókkal ment el, ami nem rossz, meg ott volt Sugar is és a többiek, meg azt a takonypócot remélem Robin elintézi. Csak hát jó lett volna tényleg ahogy mondtad Hiei, Sanjiékról valami, vagy Luffy-ékról, de mind1, majd a következő fejezetben. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3553 Dátum: 14 feb 19, 18:27:50 »

jó fejezet volt:)

már annyira megszoktam a dressrosa arcban a pörgést, hogy egyik szálról a másik szálra ugrunk, hogy fura volt végig olvasni egy komplett fejezetet, ahol csak 1 szálon folyt a cselekmény:) a másik meg, hogy luffy mostanában nem szerepel valami túl sokat:D az utóbbi kb 10 fejezetben a legnagyobb tette az volt, hogy nekiszaladt egy kairouseki rácsnak:D ebben a fejezetben sem tűnt fel...

trefol jó arc:D a képessége egész jó, olyan kb mint egy amőba... de hát op, mit vársz:D
a sátorban végre megpillanthattuk a gyárat. érdekes, egyáltalán nem ilyenre gondoltam kinézetileg. azt hittem gépek állítják elő futószalagon a gyümiket, ehelyett meg fákon terem, de kifejezetten tetszik ez az ötlet:)

kíváncsian várom a folytatást
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3554 Dátum: 14 feb 20, 16:29:04 »

Őszintén szólva Dressrosán ez az a szál, ami a lehető legkevésbé érdekel.
Mégis jó volt a fejezet. Tényleg nagyon sokat enged az olvasói ellazuláson, hogy nem pattogunk jobbra-balra a cselekmények között, hanem végre történik is valami. Mosolyog

Jól láttam, hogy Sugar ninjutsu kézjelet produkált, amikor macikká változtatta a kis lóf*szokat? Nevet

Jah, és egy kérdés:
A borítóképeken elhintett megjegyzéseket miért törlitek folyton, srácok?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 20, 16:30:02 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!