24 máj 19, 13:58:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011388 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3435 Dátum: 14 jan 27, 19:23:47 »

Zzombi
Szerintem is Big Momhoz tartozik a vivre card.

Én is szeretnék feltenni egy kérdést.
Szerintetek Bartolomeo lesz az új szalmakalapos tag, vagy forradalmár lesz, mert Luffy-t lecseréli Sabora (Sabofan lesz)?Nevet

Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3436 Dátum: 14 jan 27, 19:55:54 »

Az fix, hogy rengeteg poén lehetne abból, ha Bart csatlakozna. Kíváncsi vagyok, hogy kivétel nélkül mindenkinek nyalna e, vagy kire lenne féltékeny. Nevet
Max azért nem csatlakozhatna, mert ő maga is kapitány, és van legénysége. DE...!

Frankynek is voltak emberei, Usoppnak is voltak... Jinbeinek is.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3437 Dátum: 14 jan 27, 20:47:24 »

Usoppnak is...ikszdé.....Ez jó vicc volt. Nevet

Bartolomeo-nak hiába van legénysége szerintem szimplán csatlakozna. Ő lehetne az 1. osztaga Luffy-nak. Mint pl Shirohige-nek is ott volt 14. De persze ez mind egy kalóz csapat volt.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3438 Dátum: 14 jan 27, 20:56:17 »

Úgy gondolom, hogy Bartalomeo, Law,  Fúrófej, Crocodile kaliberű emberekből szövetséges lesz, mint Dicalvan fivérek Fehérbajusznál. Akik majd jönnek segíteni nekik, amikor segítségre lesz szükség. Erre fogja szerintem Oda kihegyezni a történetet és a végén, mikor a szalmakalaposok kihívják az egész világot mind akiket a történet során maguk mellé állítottak egyként fognak értük harcolni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Haki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #3439 Dátum: 14 jan 27, 22:36:49 »

Tudom nem ez a topic de hasonló jövőképem van nekem mint Hiei-nek. Valahogy úgy képzelem el a dolgot hogy a Rio Poneglyph megtalálása után megismerhettük az üres évszázad történetét mint ahogy Rayleigh is mondta nagy választás elé állnak a Szalmakalaposok mely során kiállnak a Világkormány minden ereje ellen. Persze az összes szövetségesükkel az oldalukon:P Habár One Piece-ről beszélünk szóval eddigi tapasztalatok alapján tuti nem az lesz amit feltételezek:D

Amúgy én is simán el tudnám képzelni Bartolomeo-t mint csapattag. Elég sokat ki lehetne hozni belőle. Nagyon hasznos és rugalmas a képessége szerintem (ha bár még nem láttunk belőle sokat, mégis rengeteget tudok beleképzelni), de nekem továbbra is fennáll a titulusával való problémám. Mert hát mindenki aki a hajón van valamibe kiemelkedő. Oké hogy Luffy 10 tagot akart még a legelején a csapatába de nem nagyon tudom hogy az elsőtiszt, navigátor, szakács .... zenész után kire lenne még szükség.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3440 Dátum: 14 jan 27, 22:43:18 »

Ő lesz a védelmi miniszter. Faceg
Jimbeinek sincs külön titulusa. Max az, hogy gyojin.

Bár belegondolva, Bart megkaphatná a fanboy rangot.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3441 Dátum: 14 jan 27, 22:53:18 »

Oké hogy Luffy 10 tagot akart még a legelején a csapatába de nem nagyon tudom hogy az elsőtiszt, navigátor, szakács .... zenész után kire lenne még szükség.

Még egy nyalizógépre van szüksége,Bartolomeo személyében.  smirksweat ikszdé

De most komolyan,én jobban szeretném ha igy maradna a csapat,ahogy van. Mindenkinek van valami kiemelkedő tehetsége,tehét jelenleg minden megvan amit Luffy akart. Bár Luffy ha tehetné akárkit meghivna a csapatába,ha látja rajta,hogy barátásgok vagy éppen valamiért megtetszik Luffy-nak. smirksweat ikszdé

És tudom,hogy a Shichibukai nem tudja féken tartani a Yonkot,ezért én arra értettem,hogy a Shichibukai-nak az egyensúly fennmaradásában van nagy szerepe.
Valamikor emlitették,hogy ha valamiváltozás van az egyensúlyban,akkor az egyik Yonko tesz egy lépést,tehát ezért fontos fenntartani az egyensúlyt.
Meg ugye ahogy irtátok,a Shichibukai-nak az a szerepe,hogy elrettentse a kezdő kalozokat.Bár ha még sok ilyen kalóz lessz,mint Luffy aki ugye elverte szinte a fél Shichibukai-t,akkor elég nagy gondban lesznek odafent a fejesek.  smirksweat

Talán a Rio Poneglyph-en találnak valami hatalmas nagy titkot,amit mindenki megakart tudni,és azért fognak harcolni,hogy megvédjék azt.
Még aztis eltudom képzelni,hogy találnak valamit a D-k ről is a Ponglyph-en Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3442 Dátum: 14 jan 28, 18:35:36 »

Köszönöm a véleményeteket. Mosolyog
Bartolomeo simán eldobná az embereit, hogy csatlakozzon a szalmakalaposokhoz. Nevet
Lehetne ő az új tag, mert a kinézete különle....érdekes, szerintem sok mindent ki lehet hozni a képességéből, és egy álma valósulna meg azzal, hogy Luffyhoz csatlakozik.
De van egy olyan érzésem, hogy Sabo olyat fog produkálni, hogy Bartolomeo beleszeret Saboba. ikszdé
Nagyon valószínűnek tartom, hogy Bartolomeo szövetséget köt Luffyval.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3443 Dátum: 14 jan 28, 19:01:40 »

Bartolomeo simán eldobná az embereit, hogy csatlakozzon a szalmakalaposokhoz. Nevet
Nagyon valószínűnek tartom, hogy Bartolomeo szövetséget köt Luffyval.


Kétlem hogy csak simán ott hagyná a saját legénységét. Lásd: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/705/21
Szétvert egy altengernagyot egy társa miatt.
A másik: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/731/6
Bellamy-t csak most ismerte meg. Mégis barátjának nevezi őt.
Szóval igen. Szövetség lesz. Véleményem szerint.
Naplózva
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3444 Dátum: 14 jan 29, 07:41:44 »

Idézet
Kétlem hogy csak simán ott hagyná a saját legénységét. Lásd: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/705/21
Szétvert egy altengernagyot egy társa miatt.
A másik: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/731/6
Bellamy-t csak most ismerte meg. Mégis barátjának nevezi őt.
Igazad van. Mosolyog Nem jól gondoltam át a dolgot.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 29, 07:49:32 írta asdfgrey » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3445 Dátum: 14 jan 29, 11:19:27 »

Lássuk a medvét:
http://www.mangapanda.com/one-piece/736

Reméltem, hogy 2-3 fejezet alatt eljutunk a végső felálláshoz azt akkor megmutatják a Kolosszeum harcot és következik a végső csata, de nem így lesz. Még jó pár rész lesz mire megtudjuk ki kivel fog vérre menő csatát vívni. Nem sok tippem van a felállást illetően.
Diamante képessége meg nem tűnik nagy durranásnak kíváncsi leszek Oda mit hoz ki belőle.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 29, 11:24:56 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3446 Dátum: 14 jan 29, 12:01:08 »

Nekem tetszett a fejezet. Jó volt látni Dofla arcát mikor rájött, hogy meglett vezetve Nevet És ennél már csak rosszabb lesz neki. Diamante képessége furcsa, Pica pedig szintén gyümölcs használó. Valami kőgyümölcs lehet, vagy mi a szösz. Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy Oda Diamantét valószínűleg Steve Tylerről mintázta? Igazából már meg sem kellene ezen lepődnöm, hiszen volt már nekünk Eminemünk Enel képében, de ott van a Jacko imitátor Jango vagy például a szabadidejében Brian Johnsonként az AC/DC-vel turnéző Hodi Jones Nevet Ja és Lenny Kravitz is megjelent a fikapöckölő Mr. 5 szerepében Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 29, 12:03:50 írta Scratchmen » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3447 Dátum: 14 jan 29, 12:11:14 »

Ha csak ennyi lenne... van a neten egy kép amin ott vannak a manga/anime képek mellette az eredeti fotók. Rengeteg karakterét mintázta valakiről. Ha kinézetre éppen nem akkor névről:D.
A fejezet nem volt rossz, de mint mondtam nem erre számítottam.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3448 Dátum: 14 jan 29, 12:14:50 »

Ha csak ennyi lenne... van a neten egy kép amin ott vannak a manga/anime képek mellette az eredeti fotók. Rengeteg karakterét mintázta valakiről. Ha kinézetre éppen nem akkor névről:D.
A fejezet nem volt rossz, de mint mondtam nem erre számítottam.

Igen, anno volt hozzá szerencsém. Haláli, ahogyan Oda képes kiforgatni az eredeti karakterüket Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3449 Dátum: 14 jan 29, 12:35:20 »

Számomra már az első megjelenésekor gyanúson hajazott az arca Tylerre. Így teljes egészében meg tuti, hogy róla lett mintázva. Nevet
Amúgy végre kezdenek történni események is. Diamante és Pica is harcba elegyedik. Jó lesz.

Lao G meg hatalmas. Full pszicho fejjel gyepálja Katona-sant, majd a rovartámadásra ahogy felkapja a kis olvasószemüvegét... Áhhh! x"D
Az ő ruhája amúgy olyan, mint egy kiöregedett szuperhősnek.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!