24 máj 19, 17:18:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011556 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3225 Dátum: 13 dec 11, 15:15:00 »

Hát ez a fejezet egyszerűen kifejezve ... Wúúúúúhúúúúúú!!!! ikszdé

Szegény Bellamy mindig is csak egy középerős vagy még annál is gyengébb kalóz marad aki a nagyokkal akar egy ringben versenyezni.  smirksweat
De Barto nagyon rendes volt vele. Másfelől meg meghaltam rajta, ahogy viselkedett mikor Luffy megjelent. ikszdé

Sabo feltűnése egyszerűen zseniális húzás!!! És biztos, hogy ő az, mert Luffy is mondja, hogy mindig is azt hitte hogy halott és mutatják a 3 szakés poharat. Nagyon kíváncsi vagyok az erejére és biztos vagyok benne, hogy meg tudja szerezni a Láng Gyümölcsöt. Nevet
Koala a másik hatalmas meglepetés. Ez biztosan a Jinbei által megismert Koala, nem véletlenül Gyojin karate oktató.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Dragonék is erre vannak e. Na meg ha erre vannak akkor remélem Iva is itt van. Nagy segítség lenne ő is. Nevet

Abban mondjuk nem értek egyet, hogy Sanjiéknak segítsenek Dragonék. Szerintem sokkal jobb lenne ha Big Mom-ékat meglepnék egy Gao Hou-val. Megnézném az arcukat, ahogy a hajójuk egy jó részét szétrobbantanák a Szalmakalaposok egy lövéssel.  Ördögi  Nevet

Amúgy valaki felhozta, hogy vajon a forradalmárok is Luffy-t akarják e Kalózkirálynak. Szerintem tök érthető lenne. Gondoljunk bele ha lenne egy új Kalózkirály akkor a Tengerészet és a Világkormány is hatalmas erőket fordítana arra, hogy elkapják. Így a forradalmárok akár sokkal könnyebben le tudnának csapni a Világkormányra és nem is ütköznének akkora ellenállásba, mint amúgy.

Meg felmerült bennem ,hogy valamiért annyira megnéznék egy Monkey családi találkozót. Ott lenne Luffy, Garp meg Dragon is. Fény derülhetne sok múltbéli dologra is és kiderülhetne a család női tagjainak kiléte. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3226 Dátum: 13 dec 11, 16:49:09 »

A tény, hogy egy orbitálisan nagy hajó, ami Big Mom-é, üldözi Luffy-ékat...egyszerűen esélyük sincs. Itt jönne jól a kisegítés, amit a forradalmárok nyújthatnak. Hisz maga a név szalmakalaposok. Hoppá! Nem ő az akiről Sabo annyit mesélt? Segítsünk nekik!

Sabo ereje engem nagyon érdekel. Ha átvette Luffy helyét, valami hasonló erő szintet kell nyújtania, mint luffy-nak. Nem mondom, hogy erősebb luffy-nál, mert az jelenleg LEHETETLEN! Ha az lenne, akkor Rayleigh szégyene. De közel lehet valahol erőben luffy-hoz. Na mind1 majd meglátjuk.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #3227 Dátum: 13 dec 11, 17:20:44 »

A tény, hogy egy orbitálisan nagy hajó, ami Big Mom-é, üldözi Luffy-ékat...egyszerűen esélyük sincs. Itt jönne jól a kisegítés, amit a forradalmárok nyújthatnak. Hisz maga a név szalmakalaposok. Hoppá! Nem ő az akiről Sabo annyit mesélt? Segítsünk nekik!

Sabo ereje engem nagyon érdekel. Ha átvette Luffy helyét, valami hasonló erő szintet kell nyújtania, mint luffy-nak. Nem mondom, hogy erősebb luffy-nál, mert az jelenleg LEHETETLEN! Ha az lenne, akkor Rayleigh szégyene. De közel lehet valahol erőben luffy-hoz. Na mind1 majd meglátjuk.
miért lenne lehetetlen? eleve idősebb nála és nem tudjuk min ment keresztül. A Rayleigh-s edzést leszámítva luffy sem edzett sokat a manga alatt. Sabonak sokkal több ideje volt és gondolom ha már csatlakozott a forradalomhoz, akkor volt aki felkészítse, lehet hogy maga Dragon.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3228 Dátum: 13 dec 11, 18:20:11 »

Ha Luffy-nál nagyobb erővel bír, akkor elvárok egy ilyen erőért járó pozíciót is tőle. Nem is tudom. Talán a Dragon ''jobbkeze'' rang meg is felelne neki.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3229 Dátum: 13 dec 11, 18:44:07 »

A tény, hogy egy orbitálisan nagy hajó, ami Big Mom-é, üldözi Luffy-ékat...egyszerűen esélyük sincs. Itt jönne jól a kisegítés, amit a forradalmárok nyújthatnak. Hisz maga a név szalmakalaposok. Hoppá! Nem ő az akiről Sabo annyit mesélt? Segítsünk nekik!


Az közre se játszhat, hogy a forradalmárok vezetője Luffy apja.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3230 Dátum: 13 dec 11, 19:47:31 »

Örülnék neki,hogyha bejönnének a képbe a forradalmárok is,de akkor kicsit túl sok szereplőre kéne figyelmet fórditani.
Ugye ha minden szereplőnek adunk 1-2 fejezetet,akkor a történet kicsit lassan fog alakulni.
Igy is már elég sok szereplő felsorakozottebben az arc-ban,örüljünk ha mindenkire jut majd egy kis idő.

Szerintem a forradalmároknak,jól jönne ha Luffy lenne a kalózkirály,mert ugye ha Sabo is forradalmár lett,akkor Luffy erős szövetségese lehetne a forradalmárok seregének.
Ám milyen szépen nézne ki Luffy csaáldáfája már igy,(Luffy-Kalótkirály,Garp-tengerész,Dragon-Forradalmár) smirksweat
Ám nagyon várom már azt,hogy Luffy mikor találkozik végre az apjával,bár szerintem azt sem tudja,hogy hogyan néz ki Dragon. smirksweat
És jólenne,ha láthatnánk pár női tagok is a Monkey családból. ikszdé
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3231 Dátum: 13 dec 11, 20:29:22 »

Sabo simán lehet erősebb mint Luffy, hiszen Dragon képezhette ki, ill. akármilyen szupererős gyümölcse lehet

De én is azt mondom, ez már valahogy túl sok szál, és a törpék tényleg idegesítőek.

Szerintem Sabo és Koala ellenfelei a CP0 lesznek, róluk se feledkezzünk meg, kinézem hogy Vice Admiral szintűek mind a hárman
Naplózva

klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3232 Dátum: 13 dec 12, 00:21:59 »

Már hihetetlenül várom hogy vége legyen ennek a kötetnek mert akkor jön az SBS. És láthatjuk majd h Oda miféle magyarázattal áll elő. Nevet
Nekem fogalmam sincs h Luffy vagy Sabo az erősebb. Bár a forradalmárok közül már láttuk Iva-t Inazuma-t és Koala is egy behemóton üldögélt hála a gyojin karaténak. Nevet De. Ők csak ketten vannak. Kétlem h a forradalmárok olyan meggondolatlanul cselekednének. Lehet h az ő erejük is bőven elég. De még Luffy-t se láttuk 100%-osan.   Gondolkozik
Engem most inkább Koala érdekel. Hogy hogyan került a forradalmárok közé meg ilyenek. Úgy tűnik elég jó barátok Sabo-val. A megjelenése elősegíthető Jinbe csatlakozását az arc-hoz. De ha nem is lesz ott akkor még szánhat Oda neki egy pár oldalas beszélgetést den-den mushin keresztül. Nevet

Ajajajajajaj.... Oda egy igazi troll!! ikszdé
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #3233 Dátum: 13 dec 12, 17:11:50 »

Oda nagyon jól csinálja, egyszerűen zseniális...
Koala behozatala nagyon jó volt, neki van oka miért gyűlölnie a kormányt, több okból is. Pedig azt hittem csak egy random karakter egy flashbackben.
Sabo annyira nem lepett meg, eddig is gondoltam hogy életben van. Nála jobb hely nem is lenne a tűz gyümölcsre, ez is jól ki lett gondolva. Nem hinném hogy találkoznánk még Dragonnal itt Dressrosa, bár itt minden fejezetben meg tud lepni Oda.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3234 Dátum: 13 dec 12, 20:28:42 »

Ez tényleg egy hihetetlen rész volt.
Barto nagyon meglepett, hogy mennyire "kedves"... ^^" A morbid külső mögött egy teljesen labilis belső lapul ikszdé Na, de az ismeretlen személy biztos, hogy Sabo lesz. Váratlan volt, habár én mindvégig azon voltam, hogy nem halhatott meg. Ha ez a harc tényleg összejön minden téren, akkor hihetetlen mennyiségű pörgős fejezetet fogunk kapni Mosolyog
Belegondolni is hihetetlen, hogy feltűnt Yonkou Big Mom, a Tengerészet is számottevő erőket képviseltet, a Világkormány is képviselteti magát a CP0 személyében és most még a Forradalmárok is feltűntek na meg ugye a nagy kalózok(Szalmakalaposok(és Szívkalózok) és Kurohige kalózcsapattól Burgess), a "tündérek" és a legőrültebb Shichibukai Donquixote Doflamingo és kalózcsapata.
Kíváncsi vagyok, hogy ki lesz az új tag. Én még mindig Bartolomeot látnám szívesen köztük, szimpatikus egy figura ^^ Sabo biztos, nem lesz tag, mert mindhárman kapitányok akartak lenni. A következő résztől még ennél is többet várok, már itt az ideje, hogy berobbanjanak az Újvilágba. Remélhetőleg egy Enies Lobby kaliberű cselekményt kapunk egy nagy bulival, egy új társsal, új vérdíjjal és egy új családi találkozással Mosolyog
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3235 Dátum: 13 dec 12, 20:48:23 »

Nagyon jó volt ez a fejezet!
Érthető miért fiatal a kiscsaj. Érdekes módon akarják leszerelni a kiscsajt. ikszdé
Nem számítottam arra, hogy ebben a történetszálban jelenik meg Sabo és Koala.
Gyojin biztosan Saboékkal beszélt. http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/726/12
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 12, 20:58:23 írta asdfgrey » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3236 Dátum: 13 dec 12, 22:16:24 »

Érdekes észrevétel teljesen elsiklottam ezen a részen. Ha nem linkeled le se esik, hogy volt ilyen. Mondjuk jó lenne, ha valami Jinbeinél imbább ember lenne a Gyojin karate mestere.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #3237 Dátum: 13 dec 12, 22:39:43 »

Én meg el is felejtettem hogy a Gyojin beszélt vkivel den-den mushin... érdekes...
A rész vmi fergeteges volt és igen Sabo él!!! Ahogy már sokszor mondtam és volt aki leteremtett azért hogy ezt mondtam...
Sabo szerintem se lesz csapat tag ő forradalmárként most lépet be itt. Szerintem Barto vagy Bellamy lesz az új tag. Ha tippelnem kéne akkor Bellamy mert Doffy le lesz verve és a család szét széled vagy halálra lesz verve Nevet így egyetlen út a szalmakalapos csapat. Luffy-t ismerve tuti beinvitálja a csapatba (már így is megkedvelte a csávót) Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3238 Dátum: 13 dec 13, 15:28:26 »

Most,hogy olvastam a fejezetet magyar fórditással is,van egy tippem:
A Gyojin aki beszélt den-den mushinon,az is a forradalmárok közé tartozik és neki az aszisztense Koala.
Mert ugye Kaola forradalmár és halember karate oktató asszisztens és ezért gondolom,hogy ha a Gyojin Koala-val beszélt,akkor Koala neki lehet az asszisztense.
Ám Luffy és Sabo beszélgetését nem halgatta ki Burgess,hanem Luffy hozta fel őt,mert semmiképp nem akarja átengedni Burgess-nek ace gyümölcsét.
Ám arra kiváncsi vagyok,hogy Koala honnan ismerheti Robint,és ha igazam van és a Gyojin is forradalmár,akkor még kitudja hol bukkanhatnak fel még forradalmárok.
Ám Bartolomeo barátunk,hizelegni próbáll Sabo-nak a fejezet végén? smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 13, 15:31:26 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #3239 Dátum: 13 dec 13, 15:31:55 »

Őszintén szólva, az, hogy most kerültek a történetbe a forradalmárok Koala, és Sabo személyében a leokosabb húzás volt. Mivel sokan arra számítottak, hogy a verseny megszakad. (sőt már egyértelműnek tűnt, mikor Luffy látta Lawot kikapni).
Sabo megjelenésével, már tényleg megvan a legmegfelelőbb ember a mera mera gyümölcshöz, és a verseny is folytatódhat tovább. Luffynál nem tartom erősebbnek...az hogy gyerekkorában erősebb volt, az nem jelent semmit. De biztosan olyan szinten lehet legalább mint Zoro.

Az is meglepett, hogy nem Trébol változtatta játékokká az embereket. Továbbá a kislány képessége egy kicsit erősnek tűnik. (...arra kíváncsi vagyok hakival ki lehet e védeni. )

Mondták páran, hogy túl sok a karakter. De szerintem teljesen logikus. Hiszen két olyan dolog is van most Dressrosán ami befolyásolja az Újvilág egyensúlyát. Az egyik a Mera Mera Mi, ami a legritkább gyümölcsök közé tartozik, és ertékét tovább növeli, hogy az előző használója a kalózkirály fia,Shirohige parancsnoka használta. A másik pedig a smiley. Big Mom hajójának megejelnése is érthető, hiszen láttuk, amint Punk Hazard eseményeit figyelik. (azt még nem tudom, tudnak e smileyról, vagy csak Caesaron akarnak bosszút állni. A kolosszeum főnyereményét az egész újvilágban szétkűrtölték, ezért érkezhettett ennyi különböző versenyző. Sabo is azért jöhetett, mivel 2 éve nem tudott segíteni, de nem szeretné ő sem, hogy rossz kezekbe kerüljön Ace ereje.

Egyébként szerintem, a legerősebb Gyojin biztos, hogy Jinbei...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!