24 máj 19, 16:16:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011527 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3120 Dátum: 13 nov 06, 16:13:52 »

Na ez se egy tipikus One Piece fejezet volt Nevet Hosszú idő óta a legjobb.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3121 Dátum: 13 nov 06, 18:05:59 »

Örülök ennek a visszaemlékezős résznek, mert ez azt jelenti, hogy ha ennek vége, akkor jön a végjáték ezen a szigeten. Na a másik meg az h kicsit hajaz nekem ez a hős téma doffynál croco boy arabasztás dolgára.   Ennek ellenére tetszett a rész. Megint tudott kicsit újítani Oda ebben az arcban is. A hatalmas kérdőjel számomra a CP0. Beszállnak e a harcba?  Ha igen ki ellen? Hol csatlakoznak be? 
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3122 Dátum: 13 nov 07, 14:56:48 »

Most h magyarul olvasom...
Szerintem Viola Riku király lánya. Sőt.
Luffy vissza emlékezése nagyon tetszett. Az az egy képkocka  smirksweat
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3123 Dátum: 13 nov 07, 16:50:10 »

klozo:
szerintem te a 726.fejezetről beszélsz, de mi már a 727-nél jarunk:D

a fejezetről:

jó fehezet, kellett már ez a visszaemlékezés nagyon is. ideje tisztán látni  a dolgokat.
illik doffy-hoz a módszer, ahogy átvette a hatalmat. lehet nem értetek velem egyet, de szerintem doffy nem egy nagy vezér egyéniség és nem is túl okos. ennek ellenére az egyik legjobb gonosz eddig.
rengeteg taktikai hibát követett el:
-punk hazardon lebecsülte law-luffy szövetségét és mindenkit vergora bízott.
-késve jelent meg punk hazardon miután vergot legyőzték
-alapjáraton nem védte be caesart eléggé
-dressrosan jorát küldte a brookék ellen. sejthette volna, hogy ennyi szalmakalapos leveri őt
-nem használta ki az admirális nyújtotta lehetőségeket: már rég megölhette volna lawt, ha nem beszél annyit

a múltjából kiderül, hogy a démongyümijével csalta tőrbe a királyt. ez is amolyan doffy-s:D
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3124 Dátum: 13 nov 07, 17:07:43 »

Igen. Tudom h a 726. fejezetről írtam.  A 727-hez pedig nem is tudok hozzászólni mert nem mindenki tud olyan jól angolul. Mosolyog És nincs is kedvem annyi szöveget be írkálni fordítóba. Szóval csak át lapoztam.  Különben is... Luffy hiányom van!
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #3125 Dátum: 13 nov 07, 20:32:01 »

Nah az ilyen részek azok, amelyeket nem szeretek -a visszaemlékezések-. Bár annyi pozitívuma van a dolognak, hogy ez vmilyen szinten még érdekelt is ellentétben más Arc-oknál fellelhető visszaemlékezésekhez képest.
Jó ki lett találva ez a Doffy féle áskálódása a múltban. Remélem lassan a vég kifejlet felé kanyarodunk ahol majd lesznek a harcok, konfliktusok meg drámák.
Szerintem a kövi részben jöhetne az hogy Luffy talizik Zoroval meg Kinemonnal...
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3126 Dátum: 13 nov 07, 21:36:08 »

Viszont szerintem nem az fog jönni, hanem még emlékezünk kicsit.  A lényeg h ne legyen olyan hosszú a visszaemlékezés, mint a halaknál. 2 hónap vagy még több is arra ment el az életemből....
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #3127 Dátum: 13 nov 12, 23:28:53 »

Szerintem Luffy bucira veri majd Doffy-t, kiderül az igazság, megfosztják a Shichibukai címtől, elveszti Dressrosát is, viszont Luffy meg a csapata elől elmenekül majd, annyi esze azért van még. Aztán remélem, hogy ha már nem tud démongyümit gyártani Kaido levadássza majd, ahogy azt Law is megjósolta. Ördögi Luffyék amúgy is megelégednének egy veréssel, Kaido viszont tuti kinyírja majd.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3128 Dátum: 13 nov 13, 11:04:20 »

Nem hiszem, hogy elvennék Doffytól a Shichibukai címet. Amennyire tudom azt a világkormány adja nem a tengerészet. Akkor meg miért venné el a világkormány egy olyantól a Shichibukai rangot, aki nem hogy az ő oldalukon áll, de még oda is született?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3129 Dátum: 13 nov 13, 14:19:44 »

Arról nem beszélve, hogy a piszkos munkát is vele végeztetik. A Cp 0 a rendelkezésére bocsátották. A rész jó volt rövid tömör és velős volt megértettük a dolgokat és meg van a motiváció a szalmakalaposoknak. Az elkövetkező fejezetekben sztem lezajlik a kolosszeum és közben felállnak a végső harcokhoz a seregek. Amúgy Doflamingo emberei jó randákxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #3130 Dátum: 13 nov 13, 14:32:17 »

Nagyon jó volt a családi belépő!! A törpök+ a többiek induljanak el , sokat dumálnak!
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #3131 Dátum: 13 nov 13, 15:39:40 »

A coverről annyit mondanék, hogy Drake talán Kaido alatt dolgozik. A gyümölcsével is jól beleillene a seregbe.

Oda, hogyan tud ilyen "jó" negatív karaktereket alkotni? Ráadásul a gonosz karakterek jelleme is különbözik.
Az arc kicsit hasonlít Alabastára, ott is ugyebár Crocodile hős volt a nép szemében, és próbálta bemocskolni a király hírnevét. De Dofi szerintem méltán kiérdemli a történet eddigi legnagyobb szarkeverője címet.
Az is meglepő, hogy Trébol ellen nem tudnak védekezni. Azért remélem az öreg Chinjaot nem tudja majd játékká változtatni.
Bellamyt elég félelmetesre rajzolta Oda. Olyan mint aki meg akarja ölni Luffyt, de nem hiszem, hogy meg akarja tenni.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3132 Dátum: 13 nov 13, 15:53:48 »

Jó fejezet volt. Az utóbbi szövegelős fejezetek közül a legjobb.
Már várom animében a családi belépőt.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #3133 Dátum: 13 nov 13, 19:09:22 »

Viszont szerintem nem az fog jönni, hanem még emlékezünk kicsit.  A lényeg h ne legyen olyan hosszú a visszaemlékezés, mint a halaknál. 2 hónap vagy még több is arra ment el az életemből....

Igazad volt visszaemlékezés volt ez a rész is, de úgy néz ki a kövi részek már nem azok lesznek (vagyis nagyon remélem hogy nem).
A résszel kapcsolatban pedig pozitív az élményem. Mint múltkor érdekesnek találtam, de szerintem ezt Oda zseniálisan csinálja mivel már elég régóta húzza az agyunkat azzal hogy végül is ki is ez a Doffy valójában? És nálam éppen ezzel fogott meg. Nem tudom hogy milyen szerepet szán még majd Oda Doffynak de van egy sanda gyanúm, hogy találkozunk majd még vele későbbi arc-okban is. DE egy biztos azt nem fogja megúszni hogy Luffy bucisra ne verje a képét!!!!

Amúgy bejött amit mondtam vagyis reménykedem, hogy jövő héten azzal indítunk, mert azzal lett vége most Luffy talizik Zoro-ékal és azzal beindul az a szál is.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3134 Dátum: 13 nov 14, 10:53:53 »

Jó kis fejezet volt ez  Nevet
Vége a visszaemlékezésnek,most akkro jöhet a bunyó  smirksweat
Viccet félretéve,tényleg hajaz  ez az egéssz Alabastár-a csak szerintem most Doffy nagyobb szarkeverő,mint anno Crocodile volt.  ikszdé
Ám tényleg elég rondák Doffy emberei smirksweat ikszdé
Kiváncis vagyok,hogy Bartolomeo hová tünhetett. smirksweat
A fejezet végén elég félelmetes Bellamy arca,de nemhiszem,hogy gyilkos szándékai lennének.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!