24 máj 19, 16:05:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011521 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2955 Dátum: 13 szep 05, 14:37:36 »

Ez nagyon jó megfigyelés, lehet, hogy Bartolomeo Luffynak akarta a gyümölcsöt.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2956 Dátum: 13 szep 05, 16:23:29 »

Így levezetve lehet tényleg Luffynak akarja adni a gyümölcsöt.  Nevet Új csapattagként amúgy több embernek is örülnék.
1. Kinnemon ha már ott van Brook a jeges alvilági erejével szerintem jól mutatna ő is, és lenne egy kardforgató trió.
2. Barto egyszerűen hihetetlen fordulat volt számomra a mostani fejezetben, a hűsége meg is van szerintem Luffyhoz, és végül egy hihetetlenül hasznos és erős képessége van, talán csak hakival lehet kiütni.
3. Bellamy őt most megkedveltem, csapják szét Doffyt aztán mehetnek, a képessége annyira nem erős de egy átlag tagnak elmegy.
4. Violet, Sanji is örüljön végre valaminek. Nevet
5. Law akivel megelégszem hogy csak szövetségesek, remélem azok is maradnak egy ideig még. Imádom nézni hogy egy hidegfejű embert folyamatosan szivatnak. Nevet
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2957 Dátum: 13 szep 05, 17:01:06 »

Bár nem szoktam adni interjúkra. Oda a shounen jump oldalán(?) vagy SBS-ben(?) azt mondta olyan tag lesz a következő akit a time jump előtt is ismertünk. Jinbeit ismertük, de végül is nem lépett még be. Azon gondolkoztam, hogy Bartalomeo esélyes lenne, ha nem lenne ilyen őrült mészáros. Ráadásul bár még nem néztem meg. Oda van akkora tetű, hogy már akkor oda rajzolta a tömegbe Bartit a kezdet és vég szigeténxD Meg nézem majd, ha lesz kis időmxD
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 05, 17:03:04 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2958 Dátum: 13 szep 05, 21:19:47 »

Micsoda fejezet! Nevet

Bartolomeo eredeti viselkedése most sokkolt. Még egy nagy Luffy van, de ez jó pont mert erős szövetséges lehet a későbbiekben.
Chinjao is jó erős ha egy szimpla meghajlástól kettészakad a föld előtte vagy 30-40 méteres távolságban.
Mikor Rebecca hurcolta el Luffy-t már sejtettem, hogy nem valami jó okból. Luffy-t meg lehet vásárolni kajával, ezt nem felejtem el....ikszdé
Aokiji barangolását is értem már. Véletlen tévedt Punk hazard-ra mert Dressrosa-t kereshette. Valószínűleg ő is meg fog jelenni itt. Amikor Shiliew-et említették, akkor arra gondoltam, hogy csatlakozni akarna Kurohige-hez, de ha igen, akkor miért?
Luffy bölcsen tette szerintem, hogy nem rontott neki egyből Burgess-nek, hisz megtehette volna. Most már inkább akarok egy Burgess elleni harcot luffy-nak Doflamingo előtt, mert jó lenne megtudni mekkora az erő különbség. Ha nem győzne burgess ellen, akkor biztos, hogy Doflamingo ellen se.

Law-ot már látni akarom. Milyen helyzetben van jelenleg és mihez kezd...

Ez a ki csatlakozna kérdés dolog, szerintem le egyszerűsíthető, de mivel itt sok az esélyes, így nem. ikszdé
Ha jobban megnézzük, akkor mindig olyanok csatlakoztak, akik a legközelebb álltak az adott fő ellenséghez.

Zoro ---> Helmeppo apja ( nem tudom mi a neve )
Usopp ---> Kuro
Sanji ---> Don krieg
Nami --> Arlong
Chopper ---> Wapol
Robin + Franky ---> Crocodile + Cp 9
Brook ---> Gecko Moria

Doflamingo --> Rebecca / Bellamy / Violet

Ők hármójuk közül lesz valaki szerintem, de én Violet-nek örülnék a legjobban. Sanji is jól járna és lenne még egy csaj a csapatban. Nevet

Rebecca nekem tök namira hasonlított. Mikor már Luffy volt felül és sírt Rebecca, akkor már inkább Tashigis volt. Oda nem tud újat mutatni már?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2959 Dátum: 13 szep 06, 09:15:58 »

Szép nőkből sosem tudott több félét. Mindnek ugyanaz az arca a kezdetek óta, nagyon minimális eltérésekkel.
(Nami, Vivi, Robin, Tashigi, Hancock, Kalifa, Keimi, Shirahoshi, Violet, Rebecca...) Főleg a timejump óta.

Oda van akkora tetű, hogy már akkor oda rajzolta a tömegbe Bartit a kezdet és vég szigeténxD Meg nézem majd, ha lesz kis időmxD

Kíváncsiságból átszűrtem azokat a fejezeteket. Nem rajzolta oda Oda. Azért 13 év távlatából kicsit durva lenne. Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2960 Dátum: 13 szep 06, 12:10:32 »

annak, hogy miért hasonló minden nő arca...egyszerű a válasz.
nehéz lerajzolni sok különböző arcot. furcsa, hogy pont oda nem tud ilyet, de az még furább, hogy csak a szép nőké ilyen egyforma (és nem big momra gondolokXDXDXDXD)

a one piece shounenek közül a leginkább változatos karakterdesign téren:)
pl a bleachben is nagyon sok embernek hasonló az arca ichigoéra. pl renji,.... nem sorolom fel. de azért még a bleach is jól teljesít ilyen téren.
a naruto az, ahol fiúknak és lányoknak abszolult egyforma arcuk van:D:D:D:D pl naruto, sasuke, sakura-orr, fül, szemforma, áll,... mindegyiknek kb ugyan olyan mérető, formájú:D:D:D:D
jah meg a fairy tailben van még az, hogy a lányoknak ás a fiúknak hasonlít a fejük:D:D:D:D:D:D
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2961 Dátum: 13 szep 06, 13:41:42 »

Fehérvadász is lehet vaggggy Koala is Ördögi http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/622/17 - http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/623/5 s neki lenne is oka rá az égi sárkányok végedt.


Mellesleg erről a legendáról sem szabad megfeletkezni: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/626/12
Naplózva
OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2962 Dátum: 13 szep 07, 09:12:27 »

Micsoda fejezet! Nevet

Bartolomeo eredeti viselkedése most sokkolt. Még egy nagy Luffy van, de ez jó pont mert erős szövetséges lehet a későbbiekben.
Chinjao is jó erős ha egy szimpla meghajlástól kettészakad a föld előtte vagy 30-40 méteres távolságban.
Mikor Rebecca hurcolta el Luffy-t már sejtettem, hogy nem valami jó okból. Luffy-t meg lehet vásárolni kajával, ezt nem felejtem el....ikszdé
Aokiji barangolását is értem már. Véletlen tévedt Punk hazard-ra mert Dressrosa-t kereshette. Valószínűleg ő is meg fog jelenni itt. Amikor Shiliew-et említették, akkor arra gondoltam, hogy csatlakozni akarna Kurohige-hez, de ha igen, akkor miért?
Luffy bölcsen tette szerintem, hogy nem rontott neki egyből Burgess-nek, hisz megtehette volna. Most már inkább akarok egy Burgess elleni harcot luffy-nak Doflamingo előtt, mert jó lenne megtudni mekkora az erő különbség. Ha nem győzne burgess ellen, akkor biztos, hogy Doflamingo ellen se.

Law-ot már látni akarom. Milyen helyzetben van jelenleg és mihez kezd...

Ez a ki csatlakozna kérdés dolog, szerintem le egyszerűsíthető, de mivel itt sok az esélyes, így nem. ikszdé
Ha jobban megnézzük, akkor mindig olyanok csatlakoztak, akik a legközelebb álltak az adott fő ellenséghez.

Zoro ---> Helmeppo apja ( nem tudom mi a neve )
Usopp ---> Kuro
Sanji ---> Don krieg
Nami --> Arlong
Chopper ---> Wapol
Robin + Franky ---> Crocodile + Cp 9
Brook ---> Gecko Moria

Doflamingo --> Rebecca / Bellamy / Violet

Ők hármójuk közül lesz valaki szerintem, de én Violet-nek örülnék a legjobban. Sanji is jól járna és lenne még egy csaj a csapatban. Nevet

Rebecca nekem tök namira hasonlított. Mikor már Luffy volt felül és sírt Rebecca, akkor már inkább Tashigis volt. Oda nem tud újat mutatni már?

Bocsi, de Aokijire emlékszem, hogy azt mondta a tengeren, amikor még csak az árnyékát láttuk, hogy: Umm, merre van Punk Hazard?
Szóval ennyi. Nyelvesít
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2963 Dátum: 13 szep 07, 11:41:11 »

Talán, mert lehet, hogy onnan könnyebben tudja az utat. Mosolyog

OFF: Nem kell azért 2 hozzászólást egymás után írni. elég lett volna, ha amit elfelejtettél hozzáírni, csak beszerkeszted az előző hozzászólásba.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #2964 Dátum: 13 szep 07, 15:46:00 »

Az One Piece még mindig felülmúlhatatlan... Ebben aztán vannak fordulatok Nevet

Rebeca sajnos nem néz ki túl erősnek. A D csoportot Caven fogja nyerni nem hiszem hogy lenne ott ellenfele. Az érdekes a Donquixote család elleni harc lesz, kíváncsi leszek hogy lesz megrendezve mert 5 Don van és 4 továbbjutó...
Egyébként nem értem miért becsüli le mindenki Burgesst Nevet Szerintem Diamante meg ő az aki felveheti a kesztyűt Luffy ellen (Végülis még csúcsfejű barátunk is megizzasztotta)... Ő nem egy főnök csak egy első tiszt de akkor sem kéne lebecsülni mivel még semmi értékelhető harcot nem láttunk tőle Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2965 Dátum: 13 szep 07, 16:34:57 »

Burgesst szerintem luffy még nem tudná legyőzni hisz nem csak 1 démongyümije lehet hanem 4-5 is elég ha kifog egy lassítóshoz - kővévátoztatós hoz hasonló képpeséget s vége.
Ezeken a vizeken az a haki szint amivel bír az még nem kiemelkedő s a démon gyümije se egy nagy eresztés a sötétséggyümi + rengésgyümi kombinációjához képest(s még ezeken kívül is rendelkezhet még 2-3  képeszséggel).
Nincs még akkora állóképpesége, hogy egy 10 napig tartó csatában részt vegyen (2 nap után tuti éhenhalna  Nyelvesít), mint amit Akainu & Aokiji, azért 10 nap az irtó kemény s Jimbei is vagy három napig küzdött Ace-al.
Mit hiányolok az valami fegyver mint Vöröshajúnak is vagy Fehérbajúsznak is volt.

Deeeeeeeee amit a leginkább amit hiányolok azok a kalóz cselkedetek.
Ha most igazán utánna gondolunk van -e valami amit Luffy lopott?
Kincseik javát csak kapták.
1. első        hajójukat kapták
2. második hajójukat mondhatni szintén kapták - saját pénzükön (amit kaptak) vett alapanyagon épült
3. ágyújukat szinte nem is használták s a hagyományos ágyúk meg már talán nemis találhatóak rajta
4. nincs tetoválásuk
5. nincs tartalék fegyverük / pisztolyok, páncélok, pajzsok,  kardok amik estleg zoronak is jók lennének ha ezekkel lenne valami
Igen csak egy lúzer kalózok ilyen szempontból, épp csak, hogy van mit enniük.
6. mikor kapnak el más kalózokat a fejpénzért?
7. vajon fel ajánják -e nekik a shichibukai rangot?, mert most aktuális lenne hisz akkor Lawot se kéne kirakniuk s Luffy ügyletei is nyugisabb lenne.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 07, 16:47:41 írta Fr33man » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2966 Dátum: 13 szep 07, 18:13:54 »

Mi az hogy burgessnek van 4-5?Nevet Feketeszakáll rendelkezik 2vel, ne hogy már a jöttment erőembere elbírjon többet. Valószínűsíthetően 2 a max, de az is lehet hogy te kevered a 2 szereplőt. (mindegy, lényegében).

A tíz napos harc az meg nem számít soknak, azt akarta csak kiemelni az író hogy teljesen azonos erővel rendelkeztek. Fehérbajusz, aki le volt amoritzálva már, meg vén volt kemény 2perc alatt rendezte le akainut. Nem számított a vörös kutyaerőnléte egy olyan harcban ahol gyengébb.
Mondjuk luffy is ilyen, kicsit hagyja élni a rossz fát a tűzre tevő bossokat, aztán hirtelen felindulásból kivégzéseket hajt végre.
Pl: Arlong, Enel, Moria, Mr 3. , Hodi, hirtelen ennyi jut eszembe.

schibukai rangot meg szerintem soha nem fogadná el, ő biztos nem fog adózni, meg szét is kapja a teljes fennhatóságot ergo nem lesz semmi schibukai, meg yonkou szeritnem, hanem egyetlen kalózkirály.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2967 Dátum: 13 szep 07, 18:32:35 »

Fr33man

Igaz, hogy kalózok, de azért ne felejtsük el, hogy az nem a mi világunk. Luffyék nem rabolni, vagy fejpénz gyűjteni akarnak hanem szabadon hajózgatni az álmaikért.

S minek kelljen nekik fegyver? Azok nélkül is jól meg voltak eddig és meg is lesznek. Ismétlem az nem a mi világunk. Itt nagy jelentőséggel bírnak a fegyverek, viszont a One Piece-ban nem érnek sokat az erős emberek ellen. Ott a fegyver csak akkor halálos, mármint veszélyes, ha a használója is az.

Naminak pedig van tetoválása. Nyelvesít

Jah és minek ágyú, ha van a hajójukon aki egy csapással ketté vágja az ellenséges hajót? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 07, 18:35:15 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2968 Dátum: 13 szep 07, 18:50:37 »

Yamael, ha figylemesen elolvasod akkor a lehet szót használtam ami tudomásom szerint a feltételes módot jelöli Pirul, de javíts ki ha tévednék.

"A pletykák szerint most képesség vadászaton vannak. Ugyanis valamikép lehetővé vált számukra, hogy ha megölnek valakit akkor képesek elvenni a képességét."

Feketeszakál 2 gyümit erejével rendelkezik, nem látom be miért ne akarna megszerezni magának még 1-2 jó fajtát.

Az idézetben is az van miszerint képpeség vadászaton vannak, igaz csak pletyka de amíg meg nem cáfolják addig ez van Nevet

Schibukai rangnál meg nem az volt a kérdés, hogy elfogadná-e vagy sem, hanem h fel fogják -e neki ajánlani mit ahogy Ace -nek is felajánlották.

spero: vannak olyan ellenfelek akiket nem ildomos megérintemi pl a logia tipusú ellenfeleket.
Ezek ellen puszta kézzel nem harcolhatsz, s a haki itt kevés mert ha kapsz egy adag lávát a képedbe, vagy mérget akkor neked meszeltek. Illetve lézerrel lukasztgatná őket Kizaru.
A hakival meg lehet fogni, ütni de egy hakival feljavított  vágás azért csak jobb az ilyen problémássabb alakok esetében.
A tetoválás alatt kalóz csapatuk jelét gondoltam, amit általáában még a ruhájukon se viselnek.

Az ágyú meg a kissebb halak ellen jó lenne mert a magy ágyúhoz sok kakaó kell s most már Luffy is dobálgathatná az ágyúgolyókat mint a nagyapja vagy mit a Sötétkirály tette puskagolyóval ágyúgolyó ellen sima pöcköléssel.

« Utoljára szerkesztve: 13 szep 07, 19:46:54 írta Fr33man » Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2969 Dátum: 13 szep 07, 19:04:31 »

Shanksék sem viselik a jelüket, egyedül a kapitány a fején. Nevet
Enel villámaitól is csak kidőltek. Nem kell véresen komolyan venni ezeket, bár igaz ez egy kicsit sajnálatos.
Ágyú minek, ha a Sunny lézert lő ki? Na meg most már Franky tábornok is ott van. Nevet
Én úgy vélem, hogy az ágyúgolyó hajigálás az Garp egyéniségét tükrözi, tehát Luffy így nem hiszem, hogy harcolna bárki ellen. Neki amúgy is ott van a fuusen, ha jönnek az ágyúgolyok. Nevet   
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!