24 máj 28, 19:28:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018078 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2940 Dátum: 13 szep 04, 11:53:51 »

http://www.mangareader.net/one-piece/720

Az új rész.  Nevet Nem gondoltam volna, hogy Bartolomeo-nak ilyen vicces a kapcsolata Luffyval Nevet Valami komolyabbra számítottam Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2941 Dátum: 13 szep 04, 12:05:30 »

Hát nekem ez facepalm volt:D Kaptunk egy második Hancockot:DD Fogyatékos itt mind:D Van egy olyan érzésem Burgeestet vissza rendeli Kurohige. Annyi esze szerintem van, hogy nem tudja legyőzni őt. Vagy annyit fog kérni, hogy nézze meg milyen erős Luffy, de ne ölesse meg magát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2942 Dátum: 13 szep 04, 12:40:48 »

Hát ezen most nagyon meglepődtem.. Valahogy mindig tud újat mutatni a One Piece. Meg is néztem a szóban forgó kivégzést. Nevet Nagyon epic volt, nem tudom kinek a villámja lehetett, valószínűleg az apjáé, de hát ki tudja. Az öreg meg a csapata mostantól szintén Luffy szövetségesei. A végén még tényleg az lesz mint fehérbajusznál, hogy egy csomó kalózcsapat támogatja őket. Megérte benevezni a tornára. Nevet
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #2943 Dátum: 13 szep 04, 13:12:11 »

Hát mindenre számítottam, csak erre nem Nevet Barto tisztára úgy viselkedett, mint valami szűzleány. Az öregen is jót röhögtem. Olyan erős, hogy egy szimpla leborulással is szétzúzza a padlót Nevet
A Rebeccás szál pedig kezd egyre jobban érdekelni. Ki a fene lehet ez a játékkatona? Eddig olybá tűnt, mintha valami szerelmes viszony fűzné a lányt hozzá. Viszont a mostani mangában mutatták, hogy egészen kicsi kora óta ismerik egymást. Ráadásul Oda sem igazán szokott szerelmi szálakat fűzni a történetbe. Lehet, hogy mondjuk Rebecca édesapja? Bár arra Ricky is nagy eséllyel pályázik. Affene, már hozzászokhattam volna, hogy ebben a mangában semmi sem az elsőre, mint aminek látszik Nevet
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2944 Dátum: 13 szep 04, 14:31:48 »

Hát ez a Barto nagyon furi. Olyan mint vmi elvetemült Justin Bieber fan. Nevet Ezzel meg van a második legnagyobb rajongója Hancock után, de férfiban. Azért mondjuk nem számítottam erre hogy a Lougetown-os dolgot hozzák fel közös pontnak. Érdekes... Chinjao pártfordulása egyértelmű és várható volt.  Rebeccát nem értettem (vagyis az angolból nem jött le minden). Azért akarta megölni hogy ő legyen mindenképp a befutó a tűzgyümiért? Nah mind1 majd a magyar fordításnál kiderül.
Kurohige szálon nem tudom eldönteni mi lesz. Bár az az ötlet nem volt rossz hogy Burgess maradjon megfigyelni Luffy-t hogy még is milyen erős lett (bár azért már körvonalazódhatna Burgessnek vmi ha látta a meccs végét).
Amúgy nem volt rossz rész bár reméljük jövő héten azért egy kicsivel izgibb részt kapunk. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 04, 14:33:32 írta chaoslord3 » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2945 Dátum: 13 szep 04, 14:43:47 »

Nah ez egyértelműen az utóbbi hetek legjobb fejezete volt! Bartolomeon majd behaltam! ikszdé
Ahogy nyomatta itt mindenki az elméleteket, hogy biztos Shanks embere meg hasonlók... Erre kiderül, hogy menthetetlen Luffy fanboy. Hát én ezen összeaszalódok!x'D Öcsém, de megnéznék egy rivalizálást közte és Hancock közt.
Chinjao jelenete is jó volt. Tényleg brutál ereje "volt" a csúcs fejével. Még önmaga is megfeledkezett róla.

Aokiji és Shiliew megemlítését viszont nem értettem. (Katasztrofális ez a readeres fordítás...)

Tényleg úgy néz ki, hogy a legyűrt gladiátorokból készülnek a játékok. Megmagyarázná Mr. Szóódzsáá lenyesett lábát is.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2946 Dátum: 13 szep 04, 15:11:22 »

http://readms.com/r/one_piece/720/2041/1 Íme a stream-es verzió. Mindjárt más a dolog.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2947 Dátum: 13 szep 04, 15:48:01 »

Most olvastam el a stream-es verziót így azért már érthetőbb az Aokiji-ről való társalgás. Akkor ha jól értettem Aokiji vmi szövetségre akar lépni Kurohige-vel vagy belépni hozzá. Hát megértem Kurohige kételyeit Aokiji iránt. Azért Ő tényleg nem olyan mint Shiliew. Biztos van vmi szándéka hogy kiiktassa Kurohige-t, mert veszélyesnek tartja. Meg is értem ezért. Még jobban bonyolódnak a dolgok, ezt szeretem Oda-ban mindig meg tud lepni vmivel. Mosolyog

Most az jutott eszembe hogy akkor nem véletlenül volt ő ott Punk Hazard közelében szerintem így utólag visszagondolva a dolgot.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 04, 15:49:53 írta chaoslord3 » Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2948 Dátum: 13 szep 04, 16:18:49 »

jó rész volt:)

bartolomeoval nincs bajom, de kezd sok lenni belőle. én megmondtam, hogy jobb ha elisabello nyeri meg a b blockot:D:D:D:D
hát tessék, most gazdagodtunk 1 újabb luffy fannal. fő a változatosság:D

de mint mondtam jó volt a rész és ezt leszámítva a többi kifejezetten tetszett:)
-luffy cavendish csatáit bármennyiszer szívesen megnézem:D:D:D:D:D:D
-luffy chinjaonal az író kihagyott egy ziccert... jobb lett volna, ha a gyárba süllyed le és utána még szerepelhetett volna sokat:) de így sem rossz.
-végre feltűnt feketeszakáll!:) jó kis párbeszéd volt közte és luffy között:)))) már várom, hogy találkozzanak:D legendás lesz:D:D:D:D:))))
aokiji meglepett, de egyenlőrre nem nyilatkozom effelől. még nem tudom mit akar kihozni ebből az író, úgyhogy részemről ez kérdőjel.
Naplózva
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #2949 Dátum: 13 szep 04, 18:57:35 »

Barto Nevet Nevet Haláli, abszolút nem erre számítottam, de jó ez. Egyre több Luffy segítője, jól fog ez még jönni a későbbiek során. Az érdekes lenne mondjuk ha Barto megtudná hogy igazából nem csoda történt hanem valószínűleg Luffy apja mentette meg akkor a fiát Loguetown-ban. Nevet akkor vajon ugyanakkora fan lenne? Gondolkozik Burgess-t azt hittem ott helyben lecsapja Luffy. Rebeccán meglepődtem.
Elég tömény fejezet volt sok szöveggel, de összességében tetszett.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 04, 19:00:16 írta Lchangetheworld » Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2950 Dátum: 13 szep 04, 21:16:32 »

Szerintem is az utóbbi idők legjobb fejezete volt, pedig elég magasan lévő lécet ugrott át. Barto tényleg meglepő volt. Nevet Ahogy mondta Dani, hogy mentek az elméletek meg ilyesmik...erre meg ő maga is csodálja.
Igazából gondoltam, hogy Chinjaoék nem rossz arcok. Hiszen mikor Sai megvédte az öccsét akkor számomra pozitív karakterré váltak. Luffy nagyon menő volt amikor megállította Cavenbitch kardját. Szívesen megnézném, hogy Luffy szétrúgja a seggét.
De a legmenőbb az a mozdulatsor volt, mikor Rebecca megpróbálta megölni. A néma mozdulatsor, miközben eszik nagyon jóra sikeredett. Remélem a következő részben kiderül valami a múltról.
Egyébként én örülök, hogy nem zuhantak a gyárba. Az One Piece ennél egy kiszámíthatatlanabb és érdekesebb manga.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 04, 21:28:57 írta Beeng » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2951 Dátum: 13 szep 04, 21:57:12 »

Ahogy mondta Dani, hogy mentek az elméletek meg ilyesmik...erre meg ő maga is csodálja.

Én ezt a mondatot nem értem. ikszdé

Egyébként most már tuti, hogy ha végigmegy a D blokk, akkor Cavendish nyeri meg. Ez a Rebecca annyit sem ér, mint Nami.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2952 Dátum: 13 szep 04, 22:32:55 »

^^
Kösz az elmúlt 2 hónap One Piece manga fordítását Mosolyog
Mivel kicsit elfoglalt voltam nem tudtam olvasni, de jó volt egyszerre ennyit haladni a mangával

Mosolyog Ez a rész nagyon menőre sikeredett, még úgy is, hogy eddig csak angolul, olvashattam/nézhettem meg. Igen... Barto kicsit meglepett, nem sokan sejthették azt, hogy egy rajongója lesz Luc... Luffynak "Szalmakalapos-Senpai" ikszdé Gyűlnek a szövetségesei a Mugiwara kalózoknak(még a közönség is imádja... eddig...). Gondolom a D. miatt lehet ez.
Csúcsfejuraság pedig tényleg sokat erősödött a plasztikai beavatkozástól... Ez valami Szalmakalapos specialitás lehet, először Sanji Duvialnak, most pedig Luffy...

Hmmm...
Rebeccából nem néztem volna ki, hogy megtámadja Luffyt. Tetszett, hogy így alakult. Mondjuk a viadalon nem hiszem, hogy lesz esélye bárkinek is Luffy ellen. Ha nem ő nyeri meg, akkor az azért volt, mert elkeveredett a törpékhez.
Burgess pedig... ^^ az már leírták előttem is Mosolyog
Jó lenne visszatérni Law harcához, hisz ő kicsit szorult helyzetbe keveredett és az ereje is elfogyóban van, legalábbis úgy látják a szemeim. E mellett megnézném, hogy a kicsi Kannibál(aki szerint Luffy ennivalóan édes...  smirksweat ) miként harcolna a Sempai ellen ikszdé az biztos nevetséges lenne.

Azt viszont remélem, hogy minél hamarabb visszaállnak a hajón lévő embereket eredeti formájukba és a hajót is természetesen, mert borzasztóan idegesítő, mint a Punk Hazard Arc-ban a szívcserés dolog. Feltételezem nevetségessé akarja tenni a szereplőket, hogy amikor kemény harcra kerül sor meglepetésként érjen a valós erejük.

Ennél talán még nem is volt összetettebb Arc.
Jelenleg:
- C.C. ügy
- Joker kiiktatása
- Mera Mera no Mi (tűzgyümölcs)
- A gyár
- A szamuráj
- Tündérek és a háborújuk
- Fujitora tevékenysége
- CP0
- Játékok kiléte
- Kurohige kalóz(ok?) felbukkanása és Kurohige párbeszédje és még amiket kihagytam Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 04, 22:36:55 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2953 Dátum: 13 szep 05, 10:28:10 »

Ahogy mondta Dani, hogy mentek az elméletek meg ilyesmik...erre meg ő maga is csodálja.

Én ezt a mondatot nem értem. ikszdé

Egyébként most már tuti, hogy ha végigmegy a D blokk, akkor Cavendish nyeri meg. Ez a Rebecca annyit sem ér, mint Nami.


Amikor megtudta, hogy itt van Luffy a tornán teljesen meglepődött. Itt jöttek az elméletek kinek az embere lehet. Erre több elképzelés is volt.
Mikor azt mondta Cavenbitchnek, hogy "Nem hiszem, hogy azzal a fiúval a te kezed fog végezni". Mindenki azt hitte, hogy ő akarja megölni Luffyt.
Az összes elképzelés, hogy kinek dolgozik, miért akarja megölni, milyen kapcsolat fűzi Luffyhoz...egyik sem volt helyes. Nevet

Rebeccáról a fejezet után, Vivi jutott eszembe. Vannak harci képességei de erős ellenfelek ellen nem ér valami sokat. Továbbá a személyiségük között is vélek hasonlóságokat felfedezni.

Még egyszer felhozom, hogy ha valaki csatlakozna ebben az arcban a szalmalaposokhoz ki lenne az.

5.Rebbeca: Már elég jól megismerték egymást Luffyval, de nem hiszem, hogy elmenne velük. Inkább ha visszaváltozik a katona, a szigeten marad. Továbbá a leendő ellenfelekhez képest gyenge lenne.
4.Tontata harcos: Nagyon jópofák, és erősek is. De sajnos nincs jelenleg elég érzelmi kapcsolatuk a legénységgel. Az aranyos karakter szerepét pedig más Chopper betöltötte.
3.Bartolomeo: Imádja a szalmakalaposokat, és erős is. De a személyiségét kicsit túl "kegyetlennek" érezném a többiek között.
2.Violet: Erős, és van egy hasznos démongyümölcs képessége is. Látszik, hogy nem szimpatizál Dofi csapatával, és megszerette Sanjit. Én örülnék ha csatlakozna, de a későbbiekben talán problémás lenne, hiszen Sanji még túlzottan kedves maradna Namival, és Robinnal. A Dressrosai nők pedig köztudottan féltékenyek (és őrültek).
1.Bellamy: Van kapcsolata a múltban a csapattal, és látszik rajta, hogy megváltozott azóta. Nagyon jól összebarátkozott Luffyval. A belső vívódása arra enged következtetni, hogy mégsem fogja (megpróbálni) megölni Luffyt. Ha pedig leverik Doffit nem lesz senkije, akihez tartozhatna. Továbbá erős karakter aki a későbbiekben biztos hasznos lehet komolyabb ellenfelek ellen is. A legvalószínűbbnek az ő csatlakozását tartom.

De a leírtaktól függetlenül, nem biztos, hogy valaki fog csatlakozni a csapathoz. Lehet, hogy csak egy rakat szövetségest szereznek.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2954 Dátum: 13 szep 05, 12:28:24 »

Azért korai még bármit mondani Bartora. Az mondta megfogom szerezni neki a gyümölcsöt itt Luffyra gondolt volna? Beakart nyalni neki azzal, hogy oda adja az öccse gyümölcsét?
Az rendben, hogy van egy egész tűrhető gyümölcse, de az új világban ez önmagában kevés ergo csak van neki valami hátszele. Luffy ide vagy oda még mindig úgy gondolom, hogy valakinek dolgozik. Túl gyenge ő még erre a színpadra.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!