24 máj 19, 15:02:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011465 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2490 Dátum: 13 máj 16, 11:02:32 »

Számomra a legnagyobb csalódás, hogy a legszörnyűbb generációból valószínűleg senki nem lett egy Yonkou vagy erősebb kalóz beosztottja. Ezért számomra kicsit eddig csalódás az új világ. Kid Law meg páran oké, hogy megálltak a lábukon, de jó lett volna, ha páran elbuknak és kénytelenek elismerni és szolgálni egy nagyobb erőt. Bár ez még megtörténhet nagyon remélem, hogy meg is fog. Azért ne szaladgáljon minden újonc kalózkapitányként hosszú távon. Azért mondjuk az adta volna, ha egy hawkins vagy egy Kid kaliberű embert látok Kaidou 3.-4. vagy épp 5. tisztje ként. A szememben a Yonkouk és az emberei is sokat előre léptek volna. Viszont így nem tűnik túl nagyszámnak ez az új világ. Azt lehet Oda úgy fogja megközelíteni a dolgot, hogy Kid - Apo - Hawkins szövetséget szétzúzza egy Yonkou és rajtuk mutatja meg mennyi a különbség még köztük.Nevet
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2491 Dátum: 13 máj 16, 11:09:25 »

Én Kid és a másik 2 szupernova szövetségét Big Mom ellen sorolom be. Mivel kaptunk olyan infót h Kid Big Mom 2 hajóját is elsüllyesztette. és vannak anyagi károk.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2492 Dátum: 13 máj 16, 14:08:55 »

Jah én is ezt írtam nemrég.

idézet:
Észrevettem még egy nagyon fontos dolgot. Szerintem Kid szövetsége Big-Mom ot akarja leverni. Sőt több mint valószínű.
Mivel mikor Law Dofinak mondja, hogy szétverik a régi fogaskerekeket, nem véletlenül teszik be Hawkins, Appo, és Kid alá Big mom képét. http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/690/19
Plusz még a halember szigeten megtudhattuk, hogy Kid elsüllyesztette Big mom pár hajóját. (szóval már elkezdte gyengíteni)


Akkor összegezve:
Kid,(Killer),Appo,Hawkins szövetséget kötött.
Trafalgar shichibukai lett és szövetséget kötött Luffyval,(és Zoroval).
Akik még maradtak:
Bonyt láttuk, hogy rejtőzködik, elvesztette a legénységét is. Ő valószínűleg nem állt be egy Császár szolgálatába sem.
Capone, Urouge, és Drake közül esélyes, hogy valaki kikerült beosztottként.
Drake első ellenfele Scotch nemrég feltűnt sértetlenül az egyik coverben. Szóval van esély rá, hogy beállt Kaidouhoz.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2493 Dátum: 13 máj 18, 08:50:33 »

Beeng -el értek egyett én is vhogy így látom a dolgokat. Capone-ból én inkább Big Mam-ot nézném ki hogy hozzá csatlakozott Urouge meg hát maradt Shanks (de az is lehet hogy ő már eltünt a képből, csak majd később tudjuk meg hogy hogyan. Amúgy igen egyet kell értsek Hiei-vel kellenek olyan volt "újoncok" akik behódoltak a Yonkouknak, de minimum 1 biztos ha több annál jobb...
Amúgy erősen remélem, hogy jövő héten Sanji szerencsétlenkedéséhez nem lesz szerencsém, mert rosszul leszek. Ő a legutolsó akire kiváncsi vagyok most.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2494 Dátum: 13 máj 18, 12:20:16 »

Csak nehogy az ő szálából, hozza ki a legdurvább dolgokat Oda. Nevet
A hajón is tündérek vannak szerintem, vagy esetleg a fél lábú baba egyik barátja.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2495 Dátum: 13 máj 18, 17:44:00 »

Hát erősen kétlem hogy Sanji szálából hozná ki a legdurvábbat Oda bá. Vagyis ennek én csekély esélyét látok, de vmilyen szinten majd úgy is össze fognak futni a szálak, mert most mindenki szanaszét szóródott.
Azonban a hajón lévő vkiket lehet hogy igazad lesz! Tündérek felmentek a hajóra elcsenni ezt-azt. Nevet
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2496 Dátum: 13 máj 18, 18:43:24 »

A tündéreknek esélyük sincs a hajón, ha elcsenésről van szó. Van egy nagy veterán ezen a téren a hajón Nami személyében Nevet .   Egyébként sztem nem tündérek lesznek ott. Én nekem vmi azt súgja, hogy a Treff szék tulaja lesz ott. Megmagyarázni nem tudom miért gondolom így.. Nevet
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2497 Dátum: 13 máj 18, 19:54:54 »

Hát elég valószínűtlen hogy Trébol-sama ott lenne a hajón... me amúgy az állandóan hümmüg így "hmmm" szóval tuti nem ő az inkább a kör (azaz a szív szék tulaja). Őt még nem tudjuk ki. De gondoltam már arra is hogy Law volt a Szív és azért nem ült benne senki... Akkor így a hajós ötlet befuccsolt és akkor nem tudom ki van a hajó, de én valószínűnek tartom inkább a tündéreket... Hát ez érdekes kis rejtély marad még egy kis ideig (vagy a jövő hétig) Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2498 Dátum: 13 máj 18, 20:57:37 »

Jól gondoltad Law a szív. Baby5 elszólja magát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2499 Dátum: 13 máj 19, 21:19:00 »

Nagyon erős flashback szagot érzek a manga felől.
Meg arra is kíváncsi vagyok, kinek akarja elvinni Bartolomeo a gyümit. Azon se lepődném meg, hogy egy Yonko embere.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2500 Dátum: 13 máj 20, 08:17:56 »

Most, hogy kint a fordítás, írok ide egy kicsit(elolvasom én is szerdánként, csak a túlképzett angol tudásom végett inkább meg sem szólalok ^^").
Még mindig nagy reményeket fűzök ahhoz, hogy Ricky az Kyros.
Barto elég érdekes(jó) gyümölcsöt kapott(de nem sok esélye lesz a gumifiú ellen...)
Kicsit sajnálom Bellamyt... A király ütése pedig... valami hasonlóra számítottam(volt elég hely a háta mögött, hogy elférjen egy ember, ha valaki képes soru-ra esetleg geppou-ra vagy van valami "sebes" gyümölcse van könnyen elkerülhette volna)
Egyetértek azzal, aki szerint Jacknak köze lesz Bartohoz, ha minden emberének (árnyékból ítélve) olyan fura kinézete lesz, akkor a B csoport győztese elfér köztük.
A játékkatonáról pedig egyre inkább úgy hiszem, hogy egy forradalmár lesz. Dressrosa egy királyság(ami itt történt eddig az is királyság ikszdé) vagyis egy célpont a forradalmárok számára. Ha ez tényleg igaz lenne, na számomra akkor kezdene érdekes lenni ez az Arc. Mert ha Dragon felbukkan, akkor lesz esély arra, hogy végre beteljesüljön 2 "álmom" is ^^
1. Látni azt az arcot, amit Luffy vágni fog az első találkozásnál
2. Talán kapunk végre egy dokumentumfilmet Luffy anyját illetően(nem lepődnék meg azon sem, ha köze lenne valamilyen szinten Rogerhez, azon viszont annál inkább, ha egy "jelentéktelen" személy lenne az(((vagy Iva-chan lenne az anyja ikszdé))))

Biztosra veszem, hogy legalább az egyik Szupernova behódolt egy Yonkounak.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2501 Dátum: 13 máj 20, 09:30:56 »

Érdekes dolgokat írtál le a forradalmár ötleteddel, amire én nem is gondoltam eddig. Lehetséges, hogy igazad lesz és így eléggé felpörögnének az események. Dragon felbukkanása eléggé nagy dolog lenne de én szerintem nem most lesz itt az ideje. Az számomra is érdekes és nagyon kiváncsi vagyok, hogy Luffy édesanya kicsoda és milyen ember volt (biztos hogy .nem Ivan-chan az anya). Mert róla még semmi hír morzsát nem kaptunk.

Barto szerintem is Jack-hez köthető. Szerintem több szupernova is behódolt különböző Yonkou-nak. Én például kettőre gondolok (Drake és Urouge/ Capone)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2502 Dátum: 13 máj 21, 13:33:35 »

Nagyon erős flashback szagot érzek a manga felől.
Meg arra is kíváncsi vagyok, kinek akarja elvinni Bartolomeo a gyümit. Azon se lepődném meg, hogy egy Yonko embere.
Én is erre gondoltam, leginkább Kaido lehet az, akinek elviheti. Valamiért az a megérzésem, hogy valamilyen kapcsolatban áll vele Bartolomeo. Meg nem tudom, 100 szörnyeteg Kaido a beceneve, és ez a Bartolomeo is elég furán, meg állatiasan néz ki, ez lehet, hogy csak egy hülye elmélet, de valahogy emiatt is inkább arra tippelnék, hogy méginkább ő vele lehet összefüggésben. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2503 Dátum: 13 máj 21, 18:04:54 »

Ami a heti mangát illeti...nem lesz a héten...jövő héten se lesz sajnos. :/ Oda kórházba került valami oknál fogva. Remélem hamar felépül, de kell neki is a pihenés. Mosolyog
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2504 Dátum: 13 máj 21, 20:18:46 »

És ez nem is csak egy kis megfázás. Lehánylak
De viszont kíváncsi leszek az animébe betolnak e majd egy hosszú fillert. Mert már így is egyre jobban hozza befelé.
Mind1 végtére is most csak az a lényeg, hogy meggyógyuljon a sensei.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!