24 máj 19, 17:28:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011560 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2145 Dátum: 13 feb 27, 16:14:36 »

Ha nem lett volna a 700. rész akkor nem sokat vártam volna el most, de mivel tudtam, már elvárások voltak bennem...de ez túltett rajtuk nagyon jó fejezet volt.
Bonny Nevet Nevet Annyira csipázom, legalább annyira mint Law ot (sőt talán még jobban is). Annyira örülök, hogy nem fogoly így megtudhatjuk milyen kapcsolatban állt Fehérszakállal (kitudja azt is eltudnám képzelni, hogy szerelmes volt Ace be, de ez csak egy kósza gondolat). Szeretném, hogy a csapat tagja legyen, annyira megnéznék egy evőversenyt közte meg Luffy között  Nevet Nevet Nevet
Ha még csak megemlítették is, de, jó volt újra Hancockot látni. És igen most már bebizonyosodott amit eddig is szinte biztosra vettünk.. Buggy Shichibukai lett... és az a pofa amit vág  ikszdé Ki a hetedik Schichibukai még jobban izgat mint az admirálisok kiléte.
A mera mera gyümin meglepődtem.
Amúgy Oda mondta az egyik SBS ben, hogy ha meghal egy démongyümölcs használó akkor ujjá születik a gyümölcs.
Remélem nem fogja felzabálni egy mocsok se, Dofy alatvalói között. A legénységben nem tudnám kinek rakni, Sanjit és Zorot már megszoktam sima embernek, Usopp és Nami meg lehet gyenge lenne hozzá.
Szóval nagyon tetszett a rész Bonny egy pluszt jelentett, tényleg jelenleg őt szeretném a legjobban Luffyék között, mert szerintem a legénysége feloszlott...habár kitudja.

Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2146 Dátum: 13 feb 27, 16:44:27 »

Gondolom most bujkál a tengerészet elől. A társait vagy megölte feketeszakáll vagy elfogta őket a tengerészet. Nem is értem hogy tudott akainu elől megszökni. Gondolkozik

Egyébként hogy jut be valaki a goroseibe? Kik jutnak oda? Pojén
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2147 Dátum: 13 feb 27, 17:11:33 »

700. rész és mégis, olyan mint ha az első lenne...
Mint ha még csak most kezdődött volna a 15 éve tartó kaland.
Sok érdekesség derült eddig ki, de a "Nagy kincs"-ről még se tudunk semmit, olyan rejtély, mint maga a D..

"Bonney(őt szívesen látnám a csapatban) pedig az Impel Down-ban lehet." (Idézet tőlem nekem)

Én vagyok talán a legboldogabb, hogy tévedtem. Azóta szimpatikus, mióta megmentette a Tenryuubito életét Zorotól(vagyis, nem is tudom, hogy mondjam, elég nehezen kifejthető  smirksweat ). Nem is ő lenne, ha nem enne... Akár csak Luffy Mosolyog Mindkettőjük olyan, mint Wapol, csak nekik nem kellet zaba-zaba gyümölcs ikszdé
Arról nem beszélve, hogy Sanji ismét kielégült képet vágna, ha csatlakozna a csapatba ikszdé

Egész jól néz ki a tengerben az a sok nyúlfej ^^ De nem bánnám, ha végre Franky stílust váltana, nem áll jól neki ez a Pocahontas kinézet...
Law most tudta meg, hogy mennyire elmebeteg emberhez társult(a pofát amit vágott nagyon kacagtam) Nevet
Ami viszont kiverte a biztosítékot az az, hogy Luffy eddig csak eltávolított/ártalmatlanná tett Shichibukai tagokat, most viszont segített egynek ikszdé Ha Nincs Luffy Buggy soha nem lesz Shichibukai, de még szabad kalóz sem(meglepő lenne, ha megerősödött volna a 2 év alatt).

Az ördöggyümölcsről mindig is azt feltételeztem, hogy vissza kerül a tengerbe vagy valami, mert ha nem így lett volna, akkor honnan tudta volna Teach, hogy melyik a Sötétség gyümölcs vagy mi.
Ace volt gyümölcse pedig igen csak erős, ha megfelelő kezekbe kerül. Szóval ha Joker valamelyik erős embere megeszi, akkor ott könnyen elszabadulhat a pokol. Habár van egy olyan sejtésem, hogy Luffy inkább megenné, mintsem, hogy egy arra nem méltó egyén egye meg(milyen érdekes lenne a gumi és a tűz együtt, olvadt ember... Nevet -ha túl éli-). Arra látom a legnagyobb esélyt, hogy egy jó darabig az is elkíséri a csapatot az utazásain.

Jó nagy szigetet kapott Doffy, de az a kérdés, hogy mi fog maradni belőle? Gondolkozik (valami azt súgja, hogy nem sok minden)
Bővebben, majd ha kijött a magyar verzió Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 17:15:27 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2148 Dátum: 13 feb 27, 17:29:04 »

Nem ehet meg senki sem 2 gyümölcsöt, mert már kiderült a CP9 beszélgetéseiből mi fog történni, a két démon ami a gyümikben van harcol, és megöli a használót. De ha már felhoztad akkor remélem Luffy megeszi és akkor biztos túl éli mert főszereplő  ikszdé (de erre kb.: 1% esélyt se adnék).
Úgy látom nem csak bennem merült fel Bonny milyen jól mutatna a csapatban, utólag belegondolva nem tudom milyen csavarral tudnák belerakni. (mert eddig Aokijit, Kinemont, Momot is sokan mondták, hogy csatlakoznak). Talán Bonny azért szimpatizálna Luffyékkal mert a háboríban eggyűt harcoltak Fehérbajusszal. És persze ott van Jinbei is aki már csapattagnak számít szinte. Nah mind1, csak megőrjít ez a találgatás, majd úgy is kiderül mi lesz Nevet
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2149 Dátum: 13 feb 27, 17:42:04 »

Fekete szakáll mégis megevett kettőt. Persze kellett a csavar hogy erősebbé tegyék mint az eddigieket.
Nekem tetszett a fejezet, véleményem szerint luffyt nagyon nem izgatja Ace gyümölcse, már ezer évvel előtte a testvére volt hogy hozzájutott volna. Bár hogy is lehet párosítani egy tárgyhoz? Pl Zoro egyik kardja megehetné-e? És akkor alliterálna a szamuráj tüzével:D
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2150 Dátum: 13 feb 27, 17:47:39 »

Zoro kardjára én is gondoltam, de szerintem nem jó. Hiszen Kinemon simán kettévágná akkor a kardot. (Ugye minden tüzet képes kettévágni). Meg amúgy is, ha a kard anyagtalan tűz lesz, akkor bár a támadóereje megnő, de védekezni már nem lehet vele.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2151 Dátum: 13 feb 27, 17:50:52 »

Remélem megetetik a Sunny-val XDDDDDDD
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #2152 Dátum: 13 feb 27, 18:02:00 »

Nagyon jó fejezet volt. Nevet

Nem tudom miért van mindenki így ezzel, de az én véleményem sem más. Bonney nagyon jól mutatna a szalmakalaposok között. Mosolyog
Law nagyon jól mutat így külsősként a Sunny fedélzetén. Még belőle is kihozzák az idióta énjét. ikszdé Nagyon vicces arcokat vágott.
Jinbei reakciójára kíváncsi lettem volna ha ilyen arcot vágott.
Hát, hogy Buggy Schicibukai lett azon úgy tűnik csak én döbbentem meg.  smirksweat  Nagyon reménykedtem, hogy nem ez lesz belőle, mert még viccnek is rossz, hogy egy ilyen szó szerint Bohócot a nagyágyúk közé soroljanak.  smirksweat
Ellenben az ismeretlen 7. tag nagyon érdekel. Eddig azt hittem Donflamingo vagy Mihawk a legerősebb közülük, de ha már ilyen rejtélyes alakot emlegetnek tuti ő a legkeményebb. Vagy csak simán annyira meglepő lenne a kiléte, hogy nem akarja még Oda lelőni a poént. Sőt valószínűleg fontos lesz valahol.
Ace gyümije nem volt annyira meglepő. Komolyabbra számítottam. Persze ez is elég komoly, ha megnézzük mekkora ereje van. Remélem soha senki nem fogja megenni, mert Ace-en kívül nem állna jól senkinek ez a tűzember szerep. A csapatból max Sanjinak tudnám elképzelni, de neki se állna annyira jól. A Mugiwara csapat nagyágyúin már nem kell változtatni, a jelenlegi képességeiket fejlesszék ki maxra és azzal verjenek le mindenkit.  >.<#
Ez az ötlet, hogy egy tárggyal etessék meg a gyümölcsöt őszintén megmondva az eddigi egyik legrosszabb ötlet. Ace erejének egy nagyon erős megalázása lenne és amúgy is egy Logia gyümit egy tárgynak?  Hmm? Még emberek közt is ritka a logia és sokkal értékesebb annál, hogy akármilyen tárggyal "megetessék".
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2153 Dátum: 13 feb 27, 18:05:50 »

Egyébként nem nőne a támadóereje meg, mert zoro akkora fizikummal bír hogy maga a penge mindenen átvág kb. Most csomó anyag/edzett ember szinte immunis a tűzre, sokat nem érne el vele  Pojén
(és amíg shanks és mihakw gyümölcs nélkül top kardforgató, addig az ő büszkesége sem engedi az ilyen előnyöket)

Sunny ha megenné megenné^^ egyedül Sanji és Franky bírná ki a tüzét, sanji is csak a láva surranóival.

Amúgy ne ájuljatok el a tűz gyümölcstől, jól nézett ki aztán ennyi a pozitívuma. Az Újvilágban ahol a senki közkatonák is hakival futkosnak fabatkát sem érővé változik.

És luffy most csak 5x erősebb mint Ace volt akkoriban, mikor meghalt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 18:15:18 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2154 Dátum: 13 feb 27, 18:07:59 »

Egy kép alapján is rengeteget lehet filózni.
Tapion D. sama jaj de elborult ötlet... ikszdé ikszdé
Amúgy nem csak Zoant etethetnek tárgyakkal? Mert eddig a kutya,elefántfegyver és Caesar állatkája is Zoant evett.
----
Szerintem igen nagyon kemény volt Ace, és csak azért halt meg mert próbálta védeni Luffyt.(attól még szerintem a büszkesége miatt halt meg).  Mondjuk mikor Teach ellen harcolt ott, hasznosabb lett volna egy Paramecia, vagy Zoan.
De szerintem Ace admirális szinten lehetett kb.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 18:13:07 írta Beeng » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2155 Dátum: 13 feb 27, 18:20:24 »

A legjobban azzal járnak ha eladják vagy bedobják a tengerbe mint megemlékezés ace-re szalmakalaposok együtt verzióban. Nevet

Érdekes módon ace-t ha összehasonlítsuk a régi 3 admirálissal akkor ilyet kapnánk:
Aokijit alázza haki nélkül. Akainu meg őt alázza haki nélkül.
Admirális szinten nem tartottam őt mert kizaru ellen nem sokat kezd. Marco esetleg aki admirális szinten volt.

Remélem nem baj ha felhozom, de zoro hogy tudta megvágni mone-t amikor még hakit se használt? Gyenge pont se lett felhozva. Hmm?
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2156 Dátum: 13 feb 27, 18:34:46 »

Monet logia típusú aki megsebzi hakki nélkül az nem okoz neki sérülést. De Monet tudta hogy az a félelmetes sebhelyes fickó tud hakkit használni és nekiront, szegény sokkot kapott. Szóval fizikai értelemben nem bántotta csak megijesztette, viszont Tashigi levágta kicsivel később.  Szóval ha nincs hakkid akkor bárki kettévághatja csak nem lesz semmi baja, de szerintem te is lesokkolnál ha azt hinnéd hogy vágnak rád egy függőleges szimmetriatengelyt.  Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2157 Dátum: 13 feb 27, 18:39:41 »

Remélem megetetik a Sunny-val XDDDDDDD

Tappancs ez nincs meg négy szó. Mindig mondtam, hogy fordítani tudsz, de ha matekról van szó:P

Amúgy msot ezt lehet viccnek szántad, de szerintem epic lenne. Ha franky megcisnálná, hogy Sunny és a démongyümi eggyé váljon. Lehet le volt írva vegapunknak a laborjában.  Szóval szerintem zsír lenne, de eddig csak Zoanokat láttunk úgye? Mármint a tárgy mindig Zoan gyümit kapott?Nevet

Vissza ovlastam és látom más is megkérdezte már:D

Zoro pedig Hakit használt mivel fenyegetésből meg vágta Mone arcát. Hogy megtudná őt ölni, de nem akarja. Szóval Zoro Hakit használt.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/687/14
Itt ni.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 18:45:28 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2158 Dátum: 13 feb 27, 18:43:14 »

Remélem megetetik a Sunny-val XDDDDDDD

Ez egészen addig jó, amíg bele nem gondolunk abba, hogy az ördöggyümölcs hátulütője az, hogy a tengervízben úgy süllyed el, mint egy balta nyél nélkül.
A hajó, ami képes átszelni elsüllyedni ezer tengeren, a Gyojin Sunny a mély tengerek Ura  Faceg


Remélem nem baj ha felhozom, de zoro hogy tudta megvágni mone-t amikor még hakit se használt? Gyenge pont se lett felhozva. Hmm?


Nekem az a jelenet úgy jött le, hogy nem akart hakit használni. Megmutatta, hogy képes hakit használni, amikor megvágta az arcán Mone-t. Amikor viszont kettészelte, akkor már nem használta a hakit, mert nem akarta megölni, de Mone a félelemtől nem tudott felállni. Akainu-t és Ace-t is vágták meg a háborúban, de nem sebezték meg őket.
Bármelyik logia használót meg lehet vágni, de megsebezni más tészta...
-ha valamiben tévednék ki lehet javítani-
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 18:47:53 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2159 Dátum: 13 feb 27, 18:47:16 »

És mi van ha a félelemtől egy logia érinthetővé válik? Benne lehet a pakliban, nem?

A tüzes szánniiigó? Érdekes lenne. Nevet A tengerészet még véletlen se tudja eltalálni őket. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!