24 máj 19, 16:55:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011543 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2025 Dátum: 13 feb 09, 11:34:56 »

Jah valszeg azokat egy király akarata lerendezi. A kérdés az a valódi démongyümölcs használok és a haki használok száma. Akik erősebb jellemmel bírnak abból menny van Kaidou oldalán.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2026 Dátum: 13 feb 09, 12:51:55 »

Meg azt sem szabad elfeledni h a kalózok általában tengereken szoktak csatázni, vagyis elégséges csak a hajókat elsülyeszteni s a töbségnek máris annyi. Lehet akár egy hajón száz kalóz is ha a nyolcvan százaléka démon gyümit evett, erősségük lessz a vesztük.
Egyet értek Hieivel a minőségibb kalózok száma a lényeg s nem a töltelék csicskák kik kaptak gyümit, már ha ezek az 500 gyümi használók töltelék szintűek voltak azt előzően.
Lessz még itt jelentősége szerintem a hátulütőinek is amiről Law beszélt.
Ami viszont még érdekes a Lufi reakciója volt, igen csak felkeltette az érdeklődését.
Esélyesnek tartom h ki is fogják pucolni Dressrosát ami igen csak jót tenne nekik mint anyagi szempontból mint hírnév s tudományos szempontból is (S.A.D. feljegyzések, gyümik amiket ott tárolnak technológia...)

Ez az arc tényleg érdekesnek bizonyul. Ördögi buli - csihi - puhi - buli - spuri Nyelvesít

Law egyértelműen gerilla harcmodort részesíti jelenleg előnyben.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 09, 12:55:44 írta Fr33man » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2027 Dátum: 13 feb 09, 18:01:57 »

Az 500 démongyümölcs használó meg szerintem nem lehet nagy eresztés. Ugye azok zoan típusúak. Így csak erősebb, gyorsabb, ügyesebb katonái lehetnek, semmi olyan speciális képesség, ami miatt megizzadhatnának luffyék. Persze nagyobb ellenfeleik is lesznek az tény, de a többség csak mezei harcos akiket namiék is elintéznek lazán.
Meg azt ne felejtsük el, hogy ezek ahogy mondta Trafi, a természetben a mesterséges együtt jár a hátulütőivel, úgyhogy szerintem egy mesterséges démongyümölcs használó fele annyit sem ér, mint egy rendes démongyümölcs használó.
Nem mellesleg, csak zoan típusúak. És a tapasztalatom szerint, lehet lenézem a zoan típusúakat, nem olyan erős, mint egy logia vagy paramecia Mosolyog
Jó, leszámítva a misztikus zoanokat, meg choppert, de az már más tészta Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #2028 Dátum: 13 feb 09, 18:12:12 »

A Zoan tipusú gyümölcs használók rendkívüli gyorsasággal és testi erővel rendelkeznek, ha ehhez dobunk egy fegyverzet színét akkor a gyengébb mugiwara tagokat meg tudják majd szorongatni... Nem lepődnék meg ha osztagokra lennének osztva pl: repülni tudók, védők, támadók... Ha megvan szervezve a dolog az az 500 lény nagyon durva lehet.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2029 Dátum: 13 feb 09, 22:56:52 »

És mi lenne ha mindegyikük ereje lucci-ét érné el vagy annál is magasabbat + a fegyverzet színe? Ne is beszéljünk arról mi lesz, ha kapnak érzékelés színét is. smirksweat
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2030 Dátum: 13 feb 10, 11:27:56 »

Azért Lucci most már nem lenne nagy szám. Ami eszembe jutott szegény Doflamingo szigetét szétverik azt kitűzik rá a zászlójukat?Nevet Ha igen kiét?Nevet Luffyékét vagy Trafójét?Nevet
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ueki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #2031 Dátum: 13 feb 10, 11:58:04 »

Hát nem hiszem hogy eljutnánk már most a zászló kitüzéshez ne felegyük még Trafot meg Luffy-ék is elégé újoncnak számítanak az újvilág területén. smirksweat
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2032 Dátum: 13 feb 10, 17:08:36 »

Szerintem Luffyé vagy mindkettőjüké kikerülne. Law egymaga semmiképp.
És elfognak jutni addig, hogy legyen rá lehetőségük. Luffyék mindenhol újoncok voltak és mégis feltörölték a padlót mindenkivel. Law-nak se hiába van akkora vérdíj a fején.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2033 Dátum: 13 feb 11, 00:19:21 »

Azért Lucci most már nem lenne nagy szám. Ami eszembe jutott szegény Doflamingo szigetét szétverik azt kitűzik rá a zászlójukat?Nevet Ha igen kiét?Nevet Luffyékét vagy Trafójét?Nevet
Szerintem a szövetségük zászlója fog kikerülni, valami új zászló, talán egy ilyen egybe fuziónált Nevet Vagy Luffyéké Mosolyog

Valakinek feltűnt ezen a képen a hiba: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/698/16 ?
Mert nekem igen Mosolyog És itt nem a mi munkánkban van a hiba, hanem Oda egészen furcsán, esetleg berúgott és úgy rajzolt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 11, 00:21:39 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2034 Dátum: 13 feb 11, 00:24:17 »

Az, hogy Usopp kalapáccsal veri az orrát? Nevet Dupla kérdőjel, mert olvasás közben fennakadtam rajta, de nem tudtam hova tenni.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2035 Dátum: 13 feb 11, 00:29:39 »

Nem... dehogyis Nevet ikszdé Holnap estig adok időt, mivel nincs már mindenki fent. Aztán majd meglátjuk ki a legszemfülesebb Nevet Nagyot néztem, mikor megláttam Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2036 Dátum: 13 feb 11, 00:44:15 »

Áhhhááá.*Villanykörte*
Zoro szolidaritást vállalt a felettesével. Számára nem elég az a sebhely kollekció, amivel rendelkezik. Nevet
Hát jah, kicsit erős elrajzolás.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2037 Dátum: 13 feb 11, 12:58:58 »

A sebhelyet én is észrevettem olvasás közben. Oda-ra nem jellemzőek az ilyen hibák...vagy direkt csinálta vagy nagyon kómásan rajzolhatta...szerintetek a kötetbe javítva lesz?
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2038 Dátum: 13 feb 11, 19:16:18 »

Áhhhááá.*Villanykörte*
Zoro szolidaritást vállalt a felettesével. Számára nem elég az a sebhely kollekció, amivel rendelkezik. Nevet
Hát jah, kicsit erős elrajzolás.
Na, akkor csak leesett. Nevet
Őszintén szólva nagyot néztem, hogy Luffy sebhelye Zorón van, igazi áll leesős Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2039 Dátum: 13 feb 11, 19:55:35 »

Lehet mindenkinek lesz a csapatban egy olyan sebhelye, hogy mikor Luffy visszaadja Shanks-nak a kalapot, akkor már nem lehetnek Szalmakalaposok ezért Sebhelyesek lesznek  Faceg Egy koponya X alakú sebhellyel és két sült hússal smirksweat

De amúgy itt kevésbé figyelek ilyen aprólékosan a részletekre, ezért észre sem vettem. Viszont a Fairy Tail mangába annál inkább, ott tényleg rengeteg információt/utalást elhelyeznek a fejezetekben.

Én Luffy-ból nem nézem ki azt, hogy minden szigetre csak úgy kitűzné a lobogóját... Egy kalózkirálynak felesleges ilyet csinálnia, mert aki azt a címet megszerzi, az mindenkinél erősebb csapattal rendelkezik.
Hátha most kezdődik majd az Baroque Works Arabasta Arc-a vagy a CP9 Enies Lobby Arc-a nem is tudom melyik volt jobb Mosolyog
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!