24 máj 19, 16:28:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011533 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1950 Dátum: 13 jan 30, 12:32:23 »

697:

Ezt a részt nem tudom nagyon hova rakni. Túl sokat nem  haladtunk. Law tervének körvonalai sem kezdenek fényesedni, csak kósza gondolatunk lehet róla. Bár ha a 7-ből egy Shichibukai hely felszabadul, az mindíg galibát okoz a hatalmi egyensúlyban.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1951 Dátum: 13 jan 30, 12:42:18 »

Ez az Law, nagy kópé vagy te.
Na de most visszavonom azt hogy a 4 yonkou nem erősödött, mert kaido nem volt akkora ász eddig, vagyis shanksék legyőzték.
Most meg mindenki féli a nevét, meg 30% az esély mi?Nevet Ja persze, luffy eddig szinte minden harcában alig volt esélye (reálisan) aztán mégis 95%ban nyert. Nem tudja ez a law hogy ki a főszereplő.

(valami olyasmi lehet hogy feladja majd warlord rangját, de ennek ellenére Law beárulja a Vadállatnál, aki megosztja majd a seregét és bumm a nevető harmadik fél a luffy/law csapat. Kérdés hogy luffy elfogadja-e ezt a módszert)
Hehe, végre láttuk sikítani Jokert, jó volt ez a fejezet.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1952 Dátum: 13 jan 30, 12:44:24 »

De még milyen galibát fog okozni ezúttal. Nem Mihawkról van szó, aki csendesen borozgat a kísértetkastélyában, hanem arról, aki arra használta az egész Shichibukai dolgot, hogy könnyebben menjenek alvilági üzletei. Ha véletlenül levadásszák akkor nagyon sok szinten lesz galiba.
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #1953 Dátum: 13 jan 30, 12:59:58 »

Unalmas volt az eleje, de a vége jó volt Nevet

Azért ne felejtsétek, hogy Doflamingo Shichibukai státuszának mindenképp vége, Smoker már tudja ki ő és ha ő tudja akkor hamarosan az egész tengerészet meg fogja tudni.
Law részéről tehát hülyeség lenne ez az üzlet
Ergó valami más célja van ezzel az egésszel
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1954 Dátum: 13 jan 30, 13:17:02 »

Nem értem miről beszéltek. Kaido mikor kapott ki Shankstól? Egyáltalán nem tudjuk mi történt akkor. Lehet Kaidou úgy döntött nem ér annyit az egész és ott hagyta Shanksot. Nem tudjuk mi lett a csata eredménye. Ha egyáltalán volt csata. Shanks szerintem nem lett volna olyan fitt, ha két Yonkou összecsap.
Doflamingo meg így is úgyis megszívja:D Bár kétlem, hogy ennyivel ő le lenne tudva. Az az öregfószer akit láttunk még biztos szerepet játszik majd Flamingo részéről.
Exkirion azt mondta lehet kiadnak egy hamis lapot amiben az van, hogy kilépett a shichibukaiból, de közben meg nem tesz ilyet és Lawék megszívják. Nem hiszem, hogy Law bedőlne egy ilyennek aztán ki tudja...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1955 Dátum: 13 jan 30, 13:26:51 »

Addig mutogatták a G-5 tengerészek erősködését, és a beléjük nevelt "a jó jó, a rossz rossz" felfogásukat, hogy már majdnem sóhajtottam egy nagyot, és áttekergettem a fejezetet.
Aztán szerencsére jött a csattanó, hogy ezek a marhák szószerint rettegnek attól, hogy reménytelenül megszeretik Luffyékat. ikszdé Ez az aprócska kis színfolt jól esett a Naruto manga olvasása után.

Doflamingo badass megindulása meg annyira azt a szájízt adta be nekünk, hogy itt és most konfrontáció lesz, hogy még istenibb volt a pofára esés. Nevet Eszméletlen, mennyire kiszámíthatatlan a cselekmény.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1956 Dátum: 13 jan 30, 13:36:48 »

Az összecsapás a két Yonko között nem feltétlen jelent szerintem egy az egy ellen harcot.
Igazából Shirohigéből indulok ki, akinek volt egy rakat szövetségese és vagy 4 hajója. Big Mom alá is több hajó tartozik. Szóval a csata kettejük között lehet hogy csak a csapataik összecsapását jelentette. Bár azt mondták a Red Force maga is harcba szállt, szóval szerintem annyi történt hogy Kaido ráküldte pár hajóját Shaknsra valamilyen oknál fogva.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1957 Dátum: 13 jan 30, 14:42:38 »

Nnna, ezt a csavart még egy olimpiai akrobata is megirigyelné!  Nevet
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1958 Dátum: 13 jan 30, 14:45:57 »

Milyen csavart? Nem volt itt semmilyen csavar. Az elején mondta Law, hogy olyat tesznek ami az egész világot megrengeti.
Ezek után a csavar az lenne, ha Doflamingo vissza tudna vágni Lawnak.
Azért csapott össze Shanks és Kaidou, mert Kaidou segíteni akart a tengerészetnek megölni Shirohigét azt hiszem. Shanks ezt nem tolerálta.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #1959 Dátum: 13 jan 30, 15:07:49 »

A nagymama Kaido anyja
-kaido kedvenc szigetén él
-most tűnt fel a történetben amikor Kaido fontossá válik
-erősnek tűnik, nem fél, mitől is félne ha fia Kaido?
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1960 Dátum: 13 jan 30, 15:36:10 »

hmm wolf, te miről beszélsz?  Bigmam rokonságban  Kaido-val? Ez hol van leírva, pls linklelj.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1961 Dátum: 13 jan 30, 15:40:30 »

Szerintem A borítón lévő nagyira gondolt:D Curibos nagyi.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1962 Dátum: 13 jan 30, 16:20:00 »

Én azt leírtam azzal hogy Oda szórakoztatja magát vele. Szerintem vicces, ahogy istápolja és körözött bűnözőt és még húsos pitét is csomagol neki.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #1963 Dátum: 13 jan 30, 17:24:47 »

697
Luffyék még a G-5 el is megbarátkoztak.  Nevet
A cselekmény tényleg elég nehezen kiszámítható de nem logikátlan, érdekes az is, ahogyan Law rendezgeti a szálakat.
Mert ha Donflamingó kilép utána meg leverik Kaidot,  vagy nem lép ki és Kaido nekiugrik Donfalmingónak mind2 érdekes lenne. Habár szerintem inkább az első fog bekövetkezni.
Ahogy Odát ismerem értelmet fognak nyerni később az apróbb dolgok is. Az (Aokiji szerű) árnyat kíváncsi leszek berakják még mostanában. (habár én örültem, hogy még nem rakták be az előző két fejezetbe)
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1964 Dátum: 13 jan 30, 17:39:47 »

Háháháááááá most rendesen megkapta Doflamingo^^.
Ügy tünnik harc legalábbis darabig elmarad,azonban kiváncsi leszek mi lesz kövi part réssz kiröl fog szólni,legbecsületesebb amiröl 2év során még nem szólt az nem más mint Dragonról vagy valami seregéröl tudni én csak arra várok legjobban Mosolyog.Dragon jeleleg még mindig legerösebb karakterhez rakom.
Amitt ShanksxKaido érenti szerintem azt mondom volt kis csata,de szerintem hamar abba hagyták vagy Shanks rábeszélte,mert látszodott idöben odaért jó-jó messzi helyröl.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!