24 máj 19, 16:04:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011520 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #210 Dátum: 10 okt 02, 20:44:13 »

Van még egy útjuk a vizalati városba is karácsony előtt.  Nevet Legalább is oda készültek mielőtt szétszórták őket. Ezért kellett Rayleigh mint hajóburkoló. Aztán, hogy mi fog kisülni belőle?

Pont ezért szerettem volna, hogy  kezdéskor egy kicsit bemutatják a világot. Mi változott az elmúlt 2 évben? Most jelenleg csak annyit tudtunk meg, hogy új a főadmirális és átköltöztették a főhadiszállást. Valamint azt, hogy ennek következtében ezek a szigetek igencsak elvadultak. Na meg, hogy sokan akarják hasznát húzni, hogy nem tudnak semmit a Mugiwara kalózokról. Pont ebbe csöppen bele a történet kezdete.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 02, 20:54:03 írta rini67 » Naplózva
Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #211 Dátum: 10 okt 02, 20:49:52 »

Amúgy Zoro a vágással a jobb szemén olyan mint Rayleigh... (igen, t nélkül emberek)
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #212 Dátum: 10 okt 02, 21:48:31 »

Aokijit jelölte Fleet Admiralnak Sengoku, szóval valószínűleg ő az. A 3 admirális közül a legszimpibb.

Aha, szóval a hasonlóság nem csak nekem tűnt fel  Nevet
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #213 Dátum: 10 okt 02, 22:55:40 »

kiváncsi leszek Franky mire jutott Vegapunk laborjában azokkal a tervrajzokal  és mi lett belőle és arra Luffy hogyan viszonyul majd a kamu Luffy bandához és ahhoz amit azok 2 évig műveltek a nevük alatt.......

Aokiji is az szerintem aki emberségesebb, és sokkal inkább vezetőnek való mint harcosnak. Ezt bizonyította Robinnal való utolsó beszélgetésükkor is. Aokiji az aki lát is a dolgok mögé  nem csak a tengerészet által kimondott  törvényt tartja fontosnak.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 02, 23:22:43 írta brian » Naplózva
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #214 Dátum: 10 okt 03, 14:47:06 »

A kamu Mugiwaráék nem két évig működtek a nevük alatt, hanem akörül tűntek fel, amikor Luffyék egyesülnek, ezért voltak a hirdetések, hogy a Mugiwara kalózok tagokat toboroznak, blabla, erre figyelt fel a Tengerésézet is. Tehát amit eddig a nevük alatt produkálhattak, szerintem maximum 2-3 hét. Mosolyog
Naplózva
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #215 Dátum: 10 okt 03, 15:41:41 »

reméljük igazad van chrismago bár az a dagadt kamu Luffy igencsak kegyetlenkedő egy alak
Naplózva
Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #216 Dátum: 10 okt 03, 20:24:48 »

Nagy kérdés a twitteren, de jogos: a 20. oldalon honnan veszi elő az ál Robin az uborkát, mert ugye zsebetlen ruhában van, és csak nem hord egyet a ridikülben... Mindenesetre a beállítás nagyon pajzán a képen...  Nevet
Naplózva
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #217 Dátum: 10 okt 03, 20:36:51 »

és egyáltalán minek az uborka? nem fogom

én arra vagyok kiváncsi ki lesz a 10. tag?  én Hancock,Jinbei, rayleigh,Hachi vagy a bárpultos csajra tippelek. Mind közel állnak Luffyhoz. De az sem lehetetlen hogy majd a halemberek szigetén talál valakit, bár jó lene ha oda már az új taggal mennének de nem hiszem hogy Oda mester már most kitölteti ezt a helyet  >.<#  Pirul

« Utoljára szerkesztve: 10 okt 05, 00:21:26 írta brian » Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #218 Dátum: 10 okt 05, 13:51:05 »

Tudom, hogy nincs sok beleszólásom ebbe, de nem lehetne az OP mangát felvenni a naruto-kun projektjei közé? A jelenlegi tudásom szerint a mangával majdnem senki sem foglalkozik, ezért vannak olyanok akiknek fogalmuk sincs, hogy mi történik benne
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Hiei
Vendég
« Válasz #219 Dátum: 10 okt 05, 16:10:01 »

Már többször mondtam, hogy tervben van. Illetve nem, valójában biztos, hogy csinálni fogjuk, de ez nem megy csak úgy egyik napról a másikra. Sok ember sok munka.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #220 Dátum: 10 okt 06, 20:11:56 »

One Piece 599.rész
Jó szórakozást!
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 06, 20:14:10 írta Hiei D. Legend » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #221 Dátum: 10 okt 06, 20:50:58 »

Röviden a véleményem.  Zoro hozta magát szokás szerint.  Ördögi Franky nem igazán tetszik. Túlságosan elment gépesített földgyalu irányába. Chopper ugyan az a félénk kisegér maradt mint volt. Előszeretettel hisz el mindent amit hall. Remélem Luffy leveri ezt a kis köpcös, nagyszájú Sentoumarut a PX-el együtt bebizonyítva ezzel, hogy a védelme még nem az igazi.  Nevet A hamis Luffyéknak nagyon hamar bealkonyul. Mellesleg Luffyék vérdíja felment 400 millióra.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 06, 21:01:33 írta rini67 » Naplózva
CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #222 Dátum: 10 okt 06, 21:13:15 »

Zoro gondolt egyet és kettécsapta a hajót :d Ez tetszik! Nevet
Valaki megmondaná azt nekem h az a hajó 1. Mit keresett a víz alatt? 2. Hogy jött fel? xD
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #223 Dátum: 10 okt 06, 21:45:21 »

Hehe, Zoro tényleg tanult Sólyomszemtől  Nevet

1) Ők is a Halember szigetre mentek, oda a víz alatt lehet eljutni.
2) Zoro kettévágta a hajót ÉS a buborékot, amely a merüléshez kell - most a Sunny is ilyen buborék-bevonatot kapott.

Franky... ez fájt. OK, biztos sokat fejlődött, de a kinézete....  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 06, 21:46:31 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #224 Dátum: 10 okt 06, 21:55:59 »

Amúgy nem hiszem, hogy Zoro egyszemű lenne. Szerintem az igazi ereje lesz ott egy új szemben amit Mihawk-tól kapott és ültetett be számára. Majd akkor nyitja ki ha alapesetben megszorul. Azt nem értem, hogy tud ilyen rosszul tájékozódni. A történet elején nem volt ilyen lökött. A sok alvás biztos megártott neki. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!