24 máj 18, 19:43:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csillagmágia  (Megtekintve 31976 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #30 Dátum: 11 jún 21, 07:42:13 »

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem kezd fölöttébb idegesítő lenni, hogy minden kulcsot Lucy kaparint meg.

Valahogy van egy olyan érzésem, hogy a Grimoire Heart-es vén kecske a Bak, és "valami csoda folytán" megkaparintja Őt. (Ezután pedig vigyázz világ! Lucy pusztít filíng.)
Mennyire igazad van/igazad lett.
Gondoljunk bele, hogy elvileg 12 aranyszínű kulcs van. Ebből 10 Lucyé. Hát milyen dolog már ez? Akk kb 2-3 csillagmágus létezik ott az egész világon? Vagy a többi meg ilyen kis Plue szintű lényekkel operál? Mondjuk a végére tuti övé lesz az összes, bár én nagyon nem szeretem ezt a mágiát, mert Lucytól elveszik a kulcsait és meg van lőve, vagy Loki megmenti. Más tud a saját erejére is támaszkodni.
Asszem a mérleg és a halak van hátra. Kíváncsi leszek, főleg, mert én is halak vagyok, bár nem tom, mit lehet kihozni belőle.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #31 Dátum: 11 jún 21, 07:46:27 »

Az én csillagszellem Ikrek és teljesen meg vagyok elégedve. (: Csak azt sajnálom, hogy alapformájukban olyan nagyon leegyszerűsítettek. xD De hangjuk meg a szemük tetszik. ^^
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #32 Dátum: 11 jún 21, 08:50:21 »

Én bika vagyok és engem csak az a kolomp zavar Taurus nyakában.^^' Mert olyat nem csak a lány tehenek kapnak ? Ja és miért van annyi bimbója Taurusnak fiú létére ?  Hiszen ő nem egy fejős tehén. Pojén Egyik karakternek sem rajzolnak bimbókat csak Taurusnak de neki vagy 10-et. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #33 Dátum: 11 jún 21, 09:04:35 »

Az enyém a Scorpio, hát szerintem őt jól kitalálták. Csak eddig még keveset szerepelt, meg nem sokat harcolt.
Naplózva
adamkaa1102
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 40


« Válasz #34 Dátum: 11 jún 24, 17:23:42 »

Én skorpió vagyok, és nagyon tetszik Scorpius Nevet Főleg a haja ikszdé
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #35 Dátum: 11 jún 24, 17:44:34 »

Én az egyedi kulcsokat szeretem, hogy mind olyan jól ki van találva, hogy mindegyiknek illik a kinézete az adott csillagszellemhez.
Naplózva
Gemini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #36 Dátum: 11 júl 07, 19:25:09 »

Én ugyan nem ikrek vagyok, de nekem Gemini a kedvencem Nevet és Angel a kedvenc Csillagmágusom, annak ellenére, hogy gonosz. Őt erősnek gondolom és tényleg ért a csillagszellemekhez, és harcban nem fárad ki ha sokat idézget, és egyszerre több( Geminit meg Caelumot) szellemet is megidéz gond nélkül.

És szerintem is mind a 12 arany kulcs Lucyé lesz, amit nem nézek jó szemmel.

Az durva lenne, ha lenne egy olyan Csillagmágus, aki mind a 12 zodiákus szellemet meg tudná idézni egyszerre  harc közben és az összessel tudna harcolni Nevet nagyot néznék.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #37 Dátum: 11 júl 09, 18:20:27 »

Azzal kapcsolatban, hogy Jura-t meg Gemini győzte le csak annyi, hogy akkor ennyi erővel a csillagmágusok nem érnek semmit, mert nem ők harcolnak...

Majdnem így van. Az ő szerepük nem a fizikai küzdelem, hanem az, hogy az alkalomhoz mérten a legmegfelelőbb csillagszellemet idézzék meg és ellássák mágikus erővel.

Ez Lucy-nél még kiegészül annyival, hogy ő együtt harcol a csillagszellemeivel. Mosolyog

Viszont ott van pl. az Urano Metria, ami elég táp varázslatnak tűnik és nem kell hozzá csillagszellemet idézni.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 09, 18:21:05 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gemini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #38 Dátum: 11 júl 10, 16:59:02 »

Ha ti csillagmágusok lennétek, ti gyűjtenétek ezüst kulcsot? Mert, ha nem meglenne a 12 arany kulcs akkor én nem Nevet Lyra nem jó semmire, Nikora sem, Horologium se annyira, mert nem nyújt akkora védelmet, talán Caelumnak meg Cruxnak van hasznos kéessége. 
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #39 Dátum: 11 júl 10, 17:43:52 »

Ez nem így van. Mindegyiknek megvan a hasznos képessége amelyekkel kiegészíthetik a másik csillagszellem tulajdonságait. Persze van olyan aki nemigazán hasznos de ilyen csillagszellem is kell, hogy például elfogadottá és közkedvelté tegye ezeket a szellemeket. Fogd fel úgy, hogy reklám hordozó. Másrészt a csillagszellemek ereje erősen függ a varázsló erejétől így előfordulhat az, hogy egy feladatra nem szükséges megidézni valamely arany kulcsost mert egy gyengébb csillagszellem is elvégezheti az adott feladatot. És minél erősebb a gyenge csillagszellem annál több feladatot is el tud látni és átvenni az erősebb társaiktól. Még tovább az ő megidézésük nem meríti ki a varázsló teljes varázserejét és így akár egyszerre több gyengébb csillagszellemet is megidézhet. Ráadásul itt van még a szerződés időhöz kötése is problémának. Ha több csillagszellemmel vagy szerződve akkor mindig lesz egy vagy több szellemed aki az adott időpontban a segítségedre lehet.
Naplózva
Gemini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #40 Dátum: 11 júl 11, 10:21:18 »

Azt mondjuk nem értem, hogy mit jelent az, hogy ha a mágus erősebb akkor a szellemek is. Többféle erejük lesz, vagy a meglévők erősödnek?
És azt sem vágom, hogy az ezüst kulcsoknál ugye egy szellemhez több kulcs tartozik, ez okés, és ezért kell szerződés, hogy be tudják osztani, hogy ki mikor idézheti meg. De az arany kulcsoknál  egy szellemhez csak egy kulcs tartozik. Akkor minek kell szerződés, ha csak egy személy idézi meg őket?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #41 Dátum: 11 júl 11, 10:46:43 »

A szellemeknek is kell magán élet. Nevet
Horologium is új képességeket kapott szóval valószínűleg a többiek is újakat kapnak.
De szerintem ugyanabból az ezüst kulcsból több is létezik mert Pluenak a gyűjtőneve vagy mije a Nicolas, és népszerű a lányoknál mert kevés varázserő kell a megidézéséhez. Szóval most minden csaj azt az egyet idézgeti meg magának vagy mi ? ikszdé Úgy elég hamar összeesne a fáradságtól.^^ Ja és még az legelső részben mondta a boltos öreg, hogy Plue eggyáltalán nem ritka vagyis sokk van belőle. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Gemini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #42 Dátum: 11 júl 11, 11:29:07 »

De szerintem alapból 88 csillagszellem van, és mindből 1 db, nem? És a 12 zodiákusnak vagy egy-egy arany kulcsa, és a többi 76-nak meg több ezüst kulcsa.

Horologium mit kapott új képességnek? Azt, hogy magától is át tud jönni? Mert én úgy vettem észre, hogy Leo, Virgo( ő még akkor is jön ha nem hívják Nevet p.:, amikor Lucy Leot akarta, de ő randin volt és jött helyette Virgo Nevet) Horologium, Gemini, Scorpius meg Aries is átjött már magától.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 11, 12:00:27 írta Gemini » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #43 Dátum: 11 júl 11, 12:20:26 »

A Nirvana pusztulása után amikor kimentette Lucyt mondta, hogy amiért Lucy erősebb lett ő is kapott valami kis gyógyítási képességet. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #44 Dátum: 11 júl 11, 13:13:35 »

Már az is nagy szó, ha a csillagszellem magától áttud jönni ebbe a világba. Hogy miért? Mert akkor nem Lucytól veszi el a varázserőt. Így sokkal több ereje marad egy másik idézésre, egy erősebb csillagszellemmel kapcsolatban. Másodsorba ha minél több csillagszellem tud átjönni magától Lucy védelmében akkor jelentősen védettebb is lesz. Az okot lásd például Leo, Horologium vagy Gemini megjelenésében. Mindig az jön át amelyik tud segíteni, tehát látják vagy érzik, hogy mikor, melyikük speciális képességére van szükség az adott helyzetben. Ha viszont nem lennének elég erősek az átjövéshez akkor erre semmi esélyük sem lenne.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!