24 jún 18, 12:19:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csillagmágia  (Megtekintve 32512 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #45 Dátum: 11 júl 11, 13:55:41 »

A kulcsokkal kapcsolatban csak annyit, hogy eddig a történetben nem túl sok név szerint ismert csillagmágus volt, valszeg nem egy túl gyakori mágia (Lucy - Layla, Evaro, Karen, Angel, Zoldeo). 88 kulcsból csak jut ennyinek. Nevet

Viszont Capricornus visszaemlékezéséből megtudtuk, hogy ő, Aquarius és Cancer Layla-tól másik mágusokhoz kerültek. Capri' esete ugye világos. Viszont mi már úgy is mertük meg Lucy-t, hogy Aquarius és Cancer kulcsa nála volt, vagyis azok valahogy visszakerültek. Jó lenne majd ezt is megtudni, hogy miért.

És ugye nem felejtettetek el, hogy Layla 777.7.7-én halt meg, pont amikor a sárkányok eltűntek. Talán neki is köze volt a dologhoz. És talán egy csillagmágus nem "csak" csillagszellemeket tud idézni, hanem van egy magasabb szintje is ennek a mágiának. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #46 Dátum: 11 júl 11, 14:29:06 »

Lehetséges, hogy ő is kötődött egy sárkányhoz hiszen van sárkány csillagkép is. Így elképzelhető, hogy mint csillagmágus máshogy kötődött a sárkányhoz mint Natsuék. Amikor esetleg "Draco" más hatást fejtett ki Laylára mint a sárkányölökre és ez a hatás vitte el Laylát is. Ki tudja. Talán idővel megosztják velünk ezt a történetet is. Egy biztos. Nagy horderejű dolognak kellett lennie abban az időpontban ami erre késztette a sárkányokat. Igazából úgy érzem az egész történet ennek az eseménynek a láncolata és folyománya. Nem csodálkoznék azon sem ha kiderülne, hogy a sötét céhek is ezóta az idő óta kezdtek el igazán mozgolódni. Valahogy megérezték a változást és igyekeznek ezt kihasználni.
Naplózva
Gemini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #47 Dátum: 11 júl 11, 15:58:57 »

Amúgy sorba vettem, hogy ki mit tud, de Cancernél elakadtam. Neki miben rejlik az ereje? Mert láttam, hogy szétvágja a fegyvereket, meg hajat nyír. Hajnyírás után meg kifekszik az ellenfél. Akkor ha lenyírja valakinek a haját kopaszra az harcképtelen lesz?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #48 Dátum: 11 júl 11, 19:21:01 »

Szerintem az csak poén. Az nem elég, hogy keresztül vágja az edzet acélt ? Mosolyog Sagitaurus meg csak nyilazik és még csak tüzet sem tud lőni. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #49 Dátum: 11 júl 12, 00:04:01 »

Én arra vagyok kíváncsi , hogy a "halak" , meg a "mérleg" csillagszellem mit tud ? Remélem mind a 12 aranykulcsot megkapja Lucy .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #50 Dátum: 11 júl 12, 06:36:01 »

Lehet, hogy a Mérleg a klasszikus kétkarú mérleg, akkora, mint egy toronydaru és abból áll az ereje, hogy rádborítja az egyik serpenyőjét. Nevet

A Halak meg lehet, hogy olyan, mint Arlong a One Piece-ből. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 12, 06:36:34 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #51 Dátum: 11 júl 12, 17:20:50 »

Pontosítok.
Legalább két Arlong, a többesszám miatt. Mosolyog
Amúgy az tényleg király lenne.
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #52 Dátum: 11 júl 12, 20:20:36 »

Nagyon klassz lenne ha ilyenek lennének a halak Nevet nagyon fainak Nevet de nagyon vicces lenne ha ilyen a kinézet és a személyiságe meg olyan mint a Kosnak  Gondolkozik  ikszdé furi lenne Gondolkozik
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #53 Dátum: 11 júl 12, 23:32:10 »

De legalább a nevüket tippelhetjük a mérleg neve "Libra" lesz a halaké pedig "pisces" .   
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #54 Dátum: 11 júl 13, 15:56:40 »

Lol vagy kisame félék lennének Nevet Sztem minimum olyan, aminek lába és tüdeje van, mert ha csak vízben használható, az nem túl jó.... A mérleg, meg sztem nem fizikai támadással fog rendelkezni, hanem olyasmivel, mint gemini.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #55 Dátum: 11 júl 14, 12:03:01 »

Én a Halakat valamiért lány(ok)nak képzelem el.. Eddig egyébként is kevesebb a lány zodiákus csillagszellem. Mérlegről meg semmi ötletem sincs, kinézetre sem. xD
Naplózva

warshif
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


« Válasz #56 Dátum: 11 okt 11, 10:45:55 »

Hát szerintem a halak vagy Slayers-es halemberek, esetleg WOW os murloc lehet.
Bár a többes szám miatt nem is biztos hogy 2 lesz lehet egy halraj is Nevet
szerencsétlen nyilas is jól megkapta a lójelmezes hapi kinézetet

De az sem lenne utolsó ha a 12 aranykulcs megszerzése után jutalomból megkapná Lucy a szellemkirály kulcsát.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #57 Dátum: 11 okt 11, 14:17:10 »

A csillagszellem királynak nincs tudtommal kulcsa .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #58 Dátum: 11 okt 11, 15:09:03 »

Am honnan veszitek, hogy 88 kulcs van? Én végigolvastam a mangát, de semmi említés nincs erről...

szerk: én oroszlán vagyok, és maximálisan meg vagyok elégedve Leoval, ő a kedvencem ^^ A karanes háttérsztori nagyon bejött. Na meg ő a legerősebb a 12 zodiákus cs.sz közül ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 11, 15:24:39 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #59 Dátum: 11 okt 11, 16:35:54 »

Szerintem csak következtettek. A 88, az ismert csillagképek mennyisége és ebből következtettek arra, hogy mindegyik rendelkezik egy kulccsal. Ám amit eddig kimondtak, hogy 12 Zodiákus arany kulcs létezik. Az ezüst kulcsok számáról nem tudunk semmit.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!