24 máj 19, 04:00:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 495673 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2595 Dátum: 13 feb 12, 08:29:22 »

Dehogy volt benne sage Kabuto előbb... Madara kb 3 rész és benne lesz az animéban, Sage kabuto pedig bőven a Naruto vs jinchuuriki harc után van csak benne, addigra a kagék már rég nagyban aprítják Madarát és vice versa, vagyis inkább talán versa.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2596 Dátum: 13 feb 12, 09:10:01 »

A Itachi,Sasuke vs Sage Kabuto a Naruto vs Obito,meg az edo jinchurikik-kel egy időbe van kb mert amikor legyőzik kabutót akkor tünnek el az Edo jinchurikik, és az archiavementek alapján szerintem van rá esély hogy van sage kabuto!!! :DD de majd meglátjuk kell pár meglepetés is a játékba nem lehet mindent bejelenteni


ÚJ HÍR!!
És igen Bejelentve!!! Edo Nagato és Edo Itachi és Rinnengan Tobi!!!! egy új scan-en láthatunk mind a három karakterből egy-egy képet http://images.saiyanisland.com/showphoto.php?photo=11724
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 13, 15:05:14 írta lemlermark » Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2597 Dátum: 13 feb 16, 16:19:06 »

Bejelentették hogy Európában is lesz demo, xbox február 19, ps február 20.

Továbbá egy érdekes kép, amin Kushina látható mint játszható karakter a sztori módban.
Katt!

+azt is írták hogy a sztori mód 50 óránál is több lehet, ebből nem tudom mennyi az igazság.

A tisztelt moderátort(okat) kérdezném, hogy miért is lettek törölve a hozzászólások(om)? Mert maximálisan a témával kapcsolatosan mentek a hozzászólások. Meg ha már törlitek akkor mondjátok meg hogy miért?
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2598 Dátum: 13 feb 16, 16:54:18 »

Ice007: Talán te is észrevetted, ha próbáltál feljönni reggel, hogy nem ment. Ezért kellett egy ilyen visszaállítást csinálni és a visszaállítási pont után elküldött hozzászólások ezért tűntek el. Annyira én sem értek hozzá, de nem a témába nem illésük miatt lettek törölve a hsz-ek.

Nem tudom milyen volt a Storm 2 sztori módja, mert sajnos nem játszottam vele, de így Kushina irányítása ötlet nekem nagyon tetszik Mosolyog. Nyilván vs módban nem igazán lenne értelme, de így tök jó.
Ez az ötven óra viszont szerintem kamu (ezt megint csak a storm 2 sztori mód ismeretének hiányában mondom), de ha tényleg annyi lesz akkor király Nevet. Persze már így is "must have" a játék nálam Nyelvesít.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 16, 16:58:55 írta Gaburieru » Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2599 Dátum: 13 feb 16, 17:09:18 »

A választ köszönöm, reggel nem próbáltam, de a hozászolások már tegnap délután elmentek, ezért is nem értettem.

Amúgy igen így tényleg ötletes megoldás, de így is csak beszélgetni meg szaladgálni fogunk vele, ha csak így valósul meg, de lehet hogy egy harc is lesz benne.

Van pár új kép is, ami harcot és a sztori mód kalandozásáról van : Katt!

+tegnap már Exkirion elküldte, de itt van a gyűjtögethető kártyajáték amit a jaték képeiből játékmenetekből vágnak össze, és kijött egy madar uchiha-s Katt!, így szinte 99,9 % hogy játszható karakter lesz.

Aki meg akarja nézni az eddig kiadott Nuns 3 kártyákat itt megnézheti : Katt!
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 16, 17:11:56 írta Ice007 » Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2600 Dátum: 13 feb 17, 11:43:27 »

Már nagyon várom ezt a játékot, gens nemvolt nagy szám de ez az lesz Nevet Már alig bírom kivárni , hogy kipróbáljam. Kíváncsi leszek ezekre az extra ruhákra, mindegyik extra ruha csak előrendelőknek lesz meg, vagy alapból meglesz egyszer a játékban ?   
Ti melyik oldalakat ajánljátok ahonnan jó áron lehet beszerezni, mert azért boltonként van némi áreltérés .
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2601 Dátum: 13 feb 17, 14:34:57 »

+tegnap már Exkirion elküldte, de itt van a gyűjtögethető kártyajáték amit a jaték képeiből játékmenetekből vágnak össze, és kijött egy madar uchiha-s Katt!, így szinte 99,9 % hogy játszható karakter lesz.

Mivel kijött egy kártya az ultimatejéről így nem 99.9% hanem, nyugodtan mondhatjuk, hogy 100%. Valamiért törölve lett az a hozzászólásom, de sebaj. (Talán enm volt olyan )ó ötlet berakni a full képeket)

Kushina poén megoldás, de szinte biztos, hogy csak Konohában rohangálhatunk vele majd, nem hinném, hogy rendesen a harcban is használható lesz.

@dosreis
http://naruto.konzolokszervize.hu/
Én mindent innen veszek, ettől olcsóbban nem hiszem, hogy megkapod.
Valaki ajánlotta a platinumshopot, azt nem ismerem, de ha van, aki ajánla, akkor biztos az se rossz hely. De a CD galaxisból szerintem soha ne vegyél semmit, drága mint a veszett sáskáknak szánt maláriagyógyszer.

Amúgy jah, én is rettenetesen várom már, még a Ni no kunits se vettem, hogy legyen erre pénzem, pedig az is nagyon szupernek néz ki.

Ti, amúgy kiket vártok legjobban karaktereket? Részemről: Mifune, Nagato, Utakata, Rinne Tobi és 2. Mizukage a legszinpatikusabb és legjobban várt új karakterek.
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2602 Dátum: 13 feb 17, 15:06:57 »

A platinumshop jó hely én ott vettem a ps-emet. Az 576-ból meg szintén senki, az is nagyon drága.
Számomra Madara, 3. Raikage, Nagato, Tobi és az összes Jinchuuriki, akik nagyon várósak. Remélem akkor már Gaara is kap valami Shukaku-s formát, az hiányzott a Genből is. Meg persze Sennin Kabuto is nagyon jó lenne, de arra ugye kevés az esély.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2603 Dátum: 13 feb 17, 15:17:37 »

Hát ja, Sage Kabuto az kb esélytelen, de aztán ki tudja, majd kiderül. Gaara Shukkaku formája is valószínűtlen, miven Shukkakut nem láttuk a sima Naruto óta.

Egyébként én valahogy nem várom különösebben Madarát. Tutita az a tipikus hülyére hypolt karakter lesz, akivel minden második vérpistike nyomulni fog neten (Mint a Storm 2 ben Minatoval). Meg nem tudom, én a mangában sem kedvelem annyira a karakterét. Nem az, hogy rossz, meg remélem jól megcsinálják és klassz lesz vele néha játszani, de személy szerint az edo kagékra és Tobira na meg nagatora sokkal jobban kíváncsi vagyok.

Madara az tipikus tucat fanfavorit a szememben mint Sasuke, akikre azok sikítoznak, akik nema  történeért olvassák a sorozatot, hanem a harcokért.
Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2604 Dátum: 13 feb 17, 17:08:57 »

dosreis: az előrendelői ruhák(samurai naruto, kimono sasuke, anbu itachi, fürdőruhás tsunade, iskolai sakura, és goku naruto) , csak az előrendelők kapják meg, de lehet később lesznek még hasonló dlc formájában letölthető extra ruhák.

Én általam várt karakterek: szintén a 2. Mizukage, Yagura, a köd hét kardforgatója (ha játszható karakterek lesznek), Hanzo (bár többet vártam volna tőle, mint amit mutattak miután feltámasztották), kiváncsi vagyok hogy meg-e lesz a kisame+samehada fúziója (nem tudom hogy a gen-be bent volt-e)mivel ő az egyik kedvenc karakterem, + killer b hogyan fogja majd használni samehada-t.

+ van pár új kép, kushina-ról, meg az akkori történésekről, ez már eléggé spoiler veszélyes képek! Katt!
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2605 Dátum: 13 feb 17, 18:31:41 »

A köd kardforgatói még lógnak a levegőben, Kisame fúziója bennevolt a gen-ben mint awakening, úgyhogy itt is számíthatsz rá, Bee Samehada használatáról már jött gameplay pár napja, ha érdekel és nem akarsz váni, akkor keress utána.

Egyébként én relatíve keveset játszok Online, de ha ezzel tolom majd, akkor biztosan lesz egy fun csapatom, amivel majd csak szórakozából tolom. Ők: http://kepfeltoltes.hu/130127/exkirion_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Szamurájok, alá ne becsüljétek őket Nevet
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2606 Dátum: 13 feb 17, 19:00:57 »


Kushina poén megoldás, de szinte biztos, hogy csak Konohában rohangálhatunk vele majd, nem hinném, hogy rendesen a harcban is használható lesz.

Amúgy jah, én is rettenetesen várom már, még a Ni no kunits se vettem, hogy legyen erre pénzem, pedig az is nagyon szupernek néz ki.


Kushina poén "irányítása" nem először fordult elő, volt már pl a Storm 2-ben, bár tény, ott játszhatóak is voltak.

Ni No Kuni--val pedig jobban jártál volna, ha megveszed, mert egyetlen egy bolt kivételével már mindenhol el kelt s nem tudnak beszerezni, s ama boltban is csak az utolsó példányuk van, melyet jó magasra dugtak.

@dosreis:

Ajánlom még a Play Mania-t meg a Console Corner-t is, de a Platinum Shop is jó (mind pesti bolt).

Akikkel én nyomulni fogok, azok a Második Mizukage (egész Shinobi War Arc-ban ő volt az egyetlen pozitívum), A (Negyedik Raikage), Fu (Hét Farkú Jinchuuriki-je), Roushi (Négy Farkú Jinchuuriki-je), Utakata (Hat Farkú Jinchuuriki-je), Kiba, Shino, Lee és talán Hinata, ha már rendelkezni fog a Hakke Kushou-val s nem csak a Storm 2-őt kapjuk meg más ruhában.

Jut eszembe, ugye mindenki játszható lesz s nem lesznek Support Only karakterek? Mert pl Kurotsuchi és Shizune több verekedős game-be illő jutsu-t nyomtak mint pl Ino, Sakura, Hinata vagy akár Fu, de még a Generations-ben is csak Support-ként voltak jelen. Nekem nem jó, hogy vannak karakterek, akiket csak "behívni" lehet, de játszani nem!

Illetve nem tudja valaki, hogy Gari, Pakura meg a 7 Kardforgatóból bárki játszható lenne? Mert akkor nőne a "kikkel nyomulok" választékom.

Amit marhára utálok, hogy a hivatalos weboldal egyáltalán nem frissül karakterek menüpontban, angol weboldala meg nincs is.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2607 Dátum: 13 feb 17, 21:37:50 »

Na, akkor sorban

Ni no kuni:
Eddig nem nagyon foglalkoztam vele és igazság szerint csak azért érdekel, mert birom az ilyen pokemonszerű tamaguchikat, és késöbb úgy is lesz még belőle, nem hinném, hogy csak ennyi példány készül belőle össz-vissz. A Storm széria viszont messze a kedvenc verekedős játéksorozatom, a game fasza lesz, vagyis nálam priorításban előrébb van.

Support only karakterek:
Elvileg a kagék védői minusz Darui (aki ugye rendes karakterré avanzsált), amennyire én tudom lehet, hogy support only-k maradnak, de mindenki más játszható lesz.

+Játszhatók:

Garit és Pakurát elfelejtheted ők biztosan nem lesznek benne, a hét kardforgató még lóg a levegőben.

Hivatalos weboldal:

Japánban még több mint egy hónap van a játék megjelenéséig, szóval nincs okuk rohanni. Valószínűleg az EUs és US megjelenés után is jönnek majd még ki scan-ek, pontosan ez miatt. A Storm 2 - vel is így volt és ez az oka annak is, hogy a játék ilyen sokáig elmegy és beelőzi az animét.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2608 Dátum: 13 feb 18, 16:53:07 »

Na, akkor sorban

Support only karakterek:
Elvileg a kagék védői minusz Darui (aki ugye rendes karakterré avanzsált), amennyire én tudom lehet, hogy support only-k maradnak, de mindenki más játszható lesz.

+Játszhatók:

Garit és Pakurát elfelejtheted ők biztosan nem lesznek benne, a hét kardforgató még lóg a levegőben.


Pont Gari meg Pakura nem lesznek játszható karakterek? Pedig bennük még van is fantázia, s több jutsu-juk van így is mint pl Ino-nak, Hidan-nak vagy Sakura-nak...

Én ezt az egész "support only" dolgot elvetettem volna, mint a Storm 2-ben! Ha egy karakter nem játszható teljesen, akkor ne is rakják bele csak hogy csaljanak a játszható karakterek számával!

Pl Shizune, Kurotsuchi, Anko, Kurenai, Torune vagy Chojuro miért nem lehetnének full játszható karakterek? Vannak jutsu-ik + kitalálnak nekik néhányat mint Sakura, Ino, Hidan esetében is tették, s már nem is kell csalni a számokkal! Ráadásként Anko szerepelt is a Shinobi War Arc-ban, ahogyan Shizune, Kurotsuchi és Chojuro, szóval igazán játszhatóvá tehették volna őket. Na mindegy, majd talán a 4-ben, ha lesz.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2609 Dátum: 13 feb 18, 17:29:31 »

Én ezt az egész "support only" dolgot elvetettem volna, mint a Storm 2-ben! Ha egy karakter nem játszható teljesen, akkor ne is rakják bele csak hogy csaljanak a játszható karakterek számával!

Ez a része a kommentednek úgy, ahogy van baromság...

A support only karakterek nem számítanak bele a játszható karakterek számába, úgyhogy nincs benne semmi csalás. A játéban úgy lesz 80+ játszható karakter, hogy ebbe a számba a support only-k nem számolódnak.

Nem úgy mint a dragonballos játékokban, ahol minden egyes átváltozás külön karakternek számít és van 9 Goku meg 6 Vegita, akiket megjegyzem 1 avgy max 2 karakterként el lehetne intézni.

Egyébként több oka is van, hogy egy karakter mért lehet support only, vagy, hogy más karakterek mért rendes karakterek, amikor alig mutattak valamit.

Shizune 1x harcolt a sima Narutoban, ahol mutatott 1 jutsut, vagyis egyáltalán nincs elég mozdulata a rendes karakterré "váláshoz", Kurotsuchi, Anko, Chojuro, Torune, Kurenai kb detto.

Sakura nem 1x mutatta meg az erejét, ráadásul Inoval együtt a konoha 11 tagja, akik KÖTELEZŐ karakterek, szóval ezen nincs mit csodálkozni vagy hümmögni. Hidannak nem találtak ki semmilyen jutsut, neki szimplán nincs, csak hadonászik a kaszájával, viszont ő fontos ellenfél a sztoriban.

Éppenséggel azt felejted el, hogy Shizune, Kurotsuchi, Anko, Kurenai, Torune vagy Chojuro stb totál jelentéktelen karakterek a sztori szempontjából, amíg pl: Karin, aki ugye hasonlóan gyenge, tetszik vagy sem, de fontosabb, ugyanis a Hebi/Taka tagja és a társaival együtt igenis részt vett jópár csatában, még ha csak gyógyít is.

Arról, meg, hogy szerepelnek, na igen... Anko nem csinál semmit csak elfogatja magát, Shizune ki sem mozdul a medikus sátorból, Kurotsuchi továbbra is ugyan azt az 1 jutsut használja SUPPORT-ként Ohnokinak és Yamatoéknak, Chojuro-t 1x látjuk ütni 2-t a hiramekarei-el, szóval igazán nincs sok értelme foglalkozni velük, amikor van egy halom sokkal fontosabb karakter, akit ki kell dolgozniuk.

Visszatérve Karinra, ha már itt tartunk, ő pl végig ott van a Kage summitnál és Danzounál, mellesleg a már kész karaktereket nem érdemes kidobni, ha már egyszer megcsinálták őket.

Gari meg Pakura a mangában 1x szereplnek kb 3 képkockát, vagyis totál semmilyen bal hátsóközép senkik, én nem csodálkoznék, hogy nem lesznek benne, a játék amúgy is a mangát követi és nem az animét.

Amúgy Anko(Semmit nem csinál), Kurenai(Gyesen van) és Shizune(lásd Anko) valószínűleg support only-ként sem lesznek benne, szóval ennyit erről...

Értem én, hogy mindenkinek megvannak a karakterek, akiket szeret és akiket nem, akiket ő fontosabbnak tart, de attól még nem fontosabbak, vagy lesznek fontosabbak a sztori szempontjából (És itt most nem feltétlenül a magára gondolok, hanem a játék adaptációéra). Én jobban aggódnék a helyetekben a Kinkaku Ginkaku és a kardforgatók mibenléte miatt, mint pár jelentéktelen masik karakterért.

EDIT:

Hoppá majd elfelejtettem megemlíteni. A hivatalos japán oldal szerint, holnap érkezik a Japán demó psn-re a Box-os nem tudom mikor jön, de ami fontosabb holnap érkezik egy új Scan és egy új trailer is.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 18, 17:33:19 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!