24 máj 17, 11:02:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 537 538 [539] 540 541 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778216 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8070 Dátum: 14 feb 14, 10:55:17 »

ULTRA- azért Gazille, Juvia meg Lucy sem leírandó szerintem  Kúl
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8071 Dátum: 14 feb 14, 10:57:28 »

Egész elégedett vagyok. ^^
Sejthető volt, hogy egy démonokat elnyelő Take Over-es esetében (Mirajane) nem megy majd az átalakítás. *buhahahaha*
Kana mágiája is egész jó volt. Shou is ezt használta Erzán a Mennyország tornyában.
Tényleg... Kana találkozhatna Shou-val, végül is ugyanazt a mágiát használják, kis tapasztalatcsere. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8072 Dátum: 14 feb 14, 11:05:07 »

Franmalth mondott valami olyasmit,hogy: so you let them escape Silver-san. Ezt ha jól foridtottam azt jelenti,hogy hagyod megszökni öket Silver-san. Tehát Silver elég rejtélyes figura,már nagyon kiváncsi vagyok az  igazi alakjára,hátha megtudhatunk valamit róla majd ha felveszi az igazi alakját.
És ne becsüljétek le a FT tagjait,hisz mindenki erős a maga modján.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 11:09:12 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8073 Dátum: 14 feb 14, 11:37:59 »

http://readms.com/r/fairy_tail/371/2254/1
Bacchus Groh, Bacchus teljes neve. Milyen meglepő, hogy utálja a reggeleket. ikszdé

http://readms.com/r/fairy_tail/371/2254/5
Igazad volt Tilon. Inkább 500x gyengébb volt a bomba, mint a Jupiter. Ennyit a pillanatképekről.

http://readms.com/r/fairy_tail/371/2254/9
Sokan viccelődtek külföldön, hogy Happy majd kimenti az egész céhet. Szerintem nem pont így képzelték el.

Kana mágiája is egész jó volt. Shou is ezt használta Erzán a Mennyország tornyában.
Tényleg... Kana találkozhatna Shou-val, végül is ugyanazt a mágiát használják, kis tapasztalatcsere. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/371/2254/11
Késő. A találkozás már megtörtént, sőt Shou tanította Kanát erre a technikára. Mosolyog

http://readms.com/r/fairy_tail/371/2254/18
Mashima nem akarta Mirát undorító hernyónak ábrázolni. A Satan Soul az csak kifogás. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/371/2254/21
Ne aggódj Erza. Fogsz te még pofára esni. Muhaha.

Volt valaha olyan, hogy a fejezet címe még hangyányit sem egyezik a tartalmával? Hmm?

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #8074 Dátum: 14 feb 14, 12:28:34 »

Ez nagyon ütött!  Nevet Pörgős volt, a FT mint mindig, visszavág. Jó, h Elfman is kikerült az irányítás alól, Kyouka meg nagyot nézett, amikor kiderült, h mi történt, ahogy a végén is, amikor a túszejtéses ötlete nem jött be. Ennél azért okosabbnak gondoltam... Viszont most, h hátrányba kerültek ideiglenesen, Minerva sztem feltűnik Erzáék előtt, h revansot vegyen.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8075 Dátum: 14 feb 14, 12:39:26 »

Amikor néztem a rész és támadták a Tartaros ez a zene jutott eszembe   Mosolyog  Anime ennyire behálózta a hangulatot:)
http://www.youtube.com/watch?v=RajqbM963yE  2.50 töl
Legjobb:)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 12:42:15 írta ULTRA » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #8076 Dátum: 14 feb 14, 13:52:46 »

Egész elégedett vagyok. ^^
Sejthető volt, hogy egy démonokat elnyelő Take Over-es esetében (Mirajane) nem megy majd az átalakítás. *buhahahaha*
Kana mágiája is egész jó volt. Shou is ezt használta Erzán a Mennyország tornyában.
Tényleg... Kana találkozhatna Shou-val, végül is ugyanazt a mágiát használják, kis tapasztalatcsere. Nevet
Volt egy sejtésem, meg ahogy beszéltük múltkor és tényleg igazad lett, hogy felébred az "altatásból". Mosolyog

Mondjuk most megnézném azt a Minerva vs. Erza harcot, talán Minervának így több esélye lenne Nevet

Amúgy csak szerintem kemény ezen a képen Lisannának a kinézete? readms.com/r/fairy_tail/371/2254/23
Lehetne ténylegesen csak ilyen, nagyon menő lenne *.*
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8077 Dátum: 14 feb 14, 14:33:26 »

Tényleg szép volt Canaától.
Az sejtettük hogy megmenekülnek,de az biztos hogy ez szinte meg sem fordult a fejemben.
Mirajanenél is bejött a démoni vére.Ezt megszívtad kiscsaj főleg ha mindent hallott.Egy kis arcátrendezést lehet kijár neki. Nevet
Na már Erza is kiszabault.Annyira feljavult a helyzetük(FT-nek) hogy ezt még könnyen benézhetik egy rövid idejű győzelem után.
Ezt a béka szerű lányt először Erza új páncéldarabjának néztem smirksweat
Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8078 Dátum: 14 feb 14, 14:58:01 »

Nagy fejezet volt a kártya trükk marha jó ötlet volt ^^. Szerintem az a cím az Arc második felvonásának a címe lesz, olyan mintha egy új fejezetnek a címét írta volna szóval valószínűleg aköré fog épülni a legnagyobb durranás  Pontosan . És végre az ostrom Doryuu ellen, ehem Tartaros ellen megkezdődött, most jön 1-2 fejezet sikeresség és a nagy pofára esés, ezután a Tartarost leverik és a "TopCube"-ban felébred E.N.D. és az OS kimenti az FT-t ikszdé.


Franmalth mondott valami olyasmit,hogy: so you let them escape Silver-san. Ezt ha jól foridtottam azt jelenti,hogy hagyod megszökni öket Silver-san.


Franmalth azt mondta, hogy: "You let them escape, didn't you... Silver...?" ez épp azt jelenti, hogy hagytad őket megszökni, szóval már megtörtént ^^.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 15:04:32 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8079 Dátum: 14 feb 14, 15:29:41 »

Szerintem arra gondolt Franmalth, hogy Happy-t engedte elszökni Silver. Gondolom Natsuval együtt őt is lejegelhette volna, de inkább hagyta megszökni valamiért.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8080 Dátum: 14 feb 14, 15:45:06 »

Igen ara elengedte happyt . Ha elfogja akkor most nem történt volna ez..
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8081 Dátum: 14 feb 14, 15:47:28 »

Kana-san <3 Nevet Mira is várható volt ^^
Remélem nem lesz hogy most rögtön leverik őket :/
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8082 Dátum: 14 feb 14, 16:00:20 »

Ez minden tekintetben egy nagyon jó fejezet volt. A kártyatrükk megoldásért csak külön gratulálni tudok a szerkesztőknek. Mosolyog

btw.: Nem tudom, hogy feltűnt-e másnak is, de Maxnál megint ott van az a fránya seprű. ^_^
http://www.mangareader.net/fairy-tail/371/14
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 16:04:33 írta olcha94 » Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8083 Dátum: 14 feb 14, 16:11:47 »

nnna. ez..
EZER SZÁZALÉK!
tíz pontból SZÁZAS!  bow  bow  bow

ilyen veszettül pörgős, iszonyatos és leképesztő tempó még egy akciófilmnek is dicséretére válna Mosolyog
BÁMULATOS !  bow
Magasan a legjobb rész.................. EDDIG
 Kúl

Ha a Bosszúállók 2 fele ilyen jó lesz, már megérte várni Mosolyog
teljes Fairy Tail VS teljes Tartaros............
azt hiszem minden tárgynak és magának a Kockának is búcsút mondhatunk.
Mosolyog  ikszdé
->
az egész rázuhan Magnóliára.  Technikai KO  Neeem   smirksweat

szóval Mashima úr, ez ÜTÖTT , ez a rész!  bow

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #8084 Dátum: 14 feb 14, 17:24:09 »

Na ez a rész nagyon jó volt. Mosolyog Nekem is az anime theme jutott először eszembe a Natsu-s résznél Nevet

Jó volt Cannától ilyesmit látni Mosolyog Hmm.. a három alaknál azt hittem a Jellal team Nevet De mégse.. .xD

Erza nagy volt a végén, nekem is Laxus köpenye jutott eszembe a békáról xD

Mirától ez várható volt mondjuk Nyelvesít Nevet

Jó volt Gray-t látni vezérként Mosolyog

Tényleg, az az árnyék Makarov lenne?  http://readms.com/r/fairy_tail/371/2254/15   És ha nem, akkor ő hol van? És akkor ki az árnyék? Biztos semmi lényeges, csak úgy elgondolkoztam ... Mosolyog
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Oldalak: 1 ... 537 538 [539] 540 541 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!