24 máj 17, 09:18:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778179 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5190 Dátum: 13 feb 22, 18:25:58 »

Ezek után nem hiszem, hogy Luxus győzhet. A Fairy tailből - sőt talán az összes céh közül - egyedül talán Gerardnak volt esélye Jura ellen, neki viszont muszáj volt háttérbe vonulni.
Bár talán egy döntetlenre esélyes, de ilyen bemutatás után már az is érdekes és fura lenne. Azért nem bánnám, ha legalább egy döntetlen lenne belőle, nem igazán tetszik Jura csapatának elbizakodottsága. Mosolyog

Erza fáradt, egyik lába használhatatlan, szóval fölényesen viszi a meccset Minerva. Bár lehet, hogy megint felébred valami hihetetlen és eddig rejtegetett erő Erzában, de valószínűbb, hogy megmenti valaki. Gajeel, Jura, bárki. Bár igazából Erza kiszámíthatatlan, szóval semmi sem valószínű az ő esetében.

Ishval? Érdekesen hangzik, kíváncsian várom. Azt hittem Amestris szépen összezúzta őket, de úgy látszik, még így is magasra törtek egy másik mangában. Mosolyog Lehet ők is majd hirdetik Isten mindenhatóságát, mint Scar? Nevet
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5191 Dátum: 13 feb 22, 18:40:09 »

Örülök, hogy nem csak nekem ugrott be Ishvalról az FMA Mosolyog
Tetszett ez a rész, várható volt, hogy Jura kiüti valamelyik ellenfelét, az Erza-Minerva-Kagura harc sem volt sokáig három résztvevős. Egyébként én szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy Erza legyűri Minervát, még akkor is ha nincs rá racionális indok, ezért számomra jelenleg ez a legjelentéktelenebb szál.
Azt sajnáltam picit, hogy nem ment tovább a jövő Lucy imposztor-e szál, de hát nem férhet bele minden egy fejezetbe.
Összességében egy jó rész volt.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5192 Dátum: 13 feb 22, 23:06:36 »

tetszik a rész, mert mutatnak benne sok mindent... de most ez megint mi? Jura attól erős hogy ütött egyet? WTF?! ő egy mágus az ég szerelmére, egészen eddig nem ütögetett senkit... miért van az, hogy ebben a mangában ha valaki erősebb a másiknál, akkor az mindig egy ütéssel leteríti az ellenfelét? ez hogyan lehet? Szomorú

és tudom, hogy a többiek is minden vacakkal csapkodják egymást, de a legtöbb harcot ne a fizikai erő döntse már el...

amúgy Jura meg nem biztos, hogy erősebb mint Makarov, mert abból kiindulva, hogy Natsuék is olyan szintre felturbózták magukat "3 hónap"alatt, hogy egyedül elvernek két S osztályú mágust, nos, azt kell feltételezni, hogy Makarov sem tétlenkedett 3 hónap alatt és Laxusról is tudtuk, hogy egy vadkan és az ő tarsolyában is ott van még a DF és a többi Sárkányölő Mágia...

lényeg a lényeg, nem tetszik nekem ez az "együtéses" megoldás... miért üti ki? hogyan képes rá?

az is jó még, hogy sokan véleményt írtok, hogy hú de jó volt a manga, de ez egy fórum, és arra is kéne figyelni, hogy mit írt az előttetek lévő és akkor lehet rá válaszolni, meg beszélgetni... de azt tök fölösleges kiírni, hogy miről szólt a rész, hiszen mindenki elolvassa Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 22, 23:20:16 írta olcha94 » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5193 Dátum: 13 feb 23, 00:11:59 »

ez nem csupán fizikai erő
http://www.mangareader.net/fairy-tail/320/19

itt is ugyanezt csinálta kb.
http://www.mangareader.net/fairy-tail/285/18

Naplózva

Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #5194 Dátum: 13 feb 23, 00:12:25 »

sztem a Jura vs Laxus meccs döntetlen lesz, azért kicsit cink volna tényleg ha LAxus mindig kikapna, Jura meg túl tápos hogy kikapjon.
csóri Orga meg hamar kifeküdt pedig jó lenne ha  látnánk értelmét ennek az Isten ölő mágiának, már ha ugye léteznek Istenek amiket tudnának ölni vele Nyelvesít
Erza vs Minerva: valahogy tuti h feltápászkodik Erza, olyan nincs hogy a tündér királynő veszítsen, vagy tényleg kap vmi  segítséget (esetleg, pont Kaguráéktól (bár az már csalás volna a játékon kívüli játékos besegítése)) vagy esetleg a nyuszi módon lapuló Sting üt közbe  a dolgokba, bár kétlem hogy hátba támadná Minervát, hiszen a kis cicája van nála (már ha nála van)
bár várom már a "Nakama Power Uppal kombinált, haraggal fűszerezett, Super Tsuchiryū (Föld Sárkány) Cheatania-jin 5." -öt xD

Gray-Juvia vs Lyon-Chelia: hát hát itt nem tudok mit mondani, hogy elég lesz-e a víz-jég párosnak az a csapat munkája, bár ide is inkább döntetlen jósolok, csak tuti hogy nem az lesz :/

Aztán jó lenne ha Natsuék végre értelmesen kiszabadulnának, kicsit túúúúl nagynak tűnik nekem az a palota, meg túl sok az őr, oké hogy király meg minden de azért ennyi őre ne legye, kivéve ha van vmi bűne, de akkor már egy újabb szálat kapunk.

Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5195 Dátum: 13 feb 23, 00:27:13 »

korábban írta itt valaki, hogy lesz valami jelentősége Minerva és Jura közös vonásainak

szerintem ez lesz a közös kapcsolat: http://www.mangareader.net/fairy-tail/320/16

támadásoknak is hasonló az ereje

Yagdo Rigora
http://www.mangareader.net/fairy-tail/312/14
http://www.mangareader.net/fairy-tail/312/15
Jura
http://www.mangareader.net/fairy-tail/285/18

most jelenleg a történések Magnoliában vannak, lehet ez a kettő egy teljesen másik országból vándorolt ide vagy egy hasonló világból, mint Edolas

ha továbbra is elfogadjuk azt a feltevést, hogy Gemma Minerva bábja, mint a "Vadóckának" Obra, akkor Minerva távollétét illetően is válaszokat találhatunk
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5196 Dátum: 13 feb 23, 00:58:13 »

Mi a probláma azzal, hogy Őskövület úr fizikai erővel nyomta le Leila hercegnőt?

Mert tán a mágus az gyenge? Rendben szórja villámot, de egy kisebb ütéstől már elsírja magát. Mert hát ugye ez az RPG logika. De azt ne felejtsétek, hogy egy RPG az egyensúlyi helyzetet próbál teremteni a különféle karakterosztályok között.

Visszatérve Egész eddig arról szólt és ezután is arról fog, hogy mágus küzd mágus ellen. Nyilván jóval nagyobb horderejű támadásoknak vannak kitéve, mintha csak simán verekednének. Szóval kell ide a jó kondíció. Nem mellesleg nem egy olyan mágus van itt akinek stílusa a fizikai és mágikus képességek kombinálásából áll.

De persze lehetnének ilyen nyeszlett kis mágusok, aztán lenne egy olyan csata, hogy az egyik kasztol egy villámot, a másik meg magára idéz egy energiapajzsot és aztán ez játszódik oda vissza.

------------

A versenyszámot a FT kezdte a legerősebb csapattal, csak hát majdhogynem mindenkinek ők voltak az ellenfelei.
Van egy lestrapált Erza és egy fittengonoszkodó Minerva. Szerintem Minerva vagy hát a logikus ez lenne... de aztán ki tudja, lehet megidézi a Gate of Babylont előkotorja az Ea-t... vagy esetleg barátság ereje. Pojén
Na mind egy a jelen állás szerint szerintem Minerva az esélyesebb, de talán Erza tud okozni egy két sérülést neki.

Luxus vs Jura
Tipikus shounen logikát szagolok, hogyha a felek n-szer csapnának össze, akkor abbol a gyengébbik fél csak egy küzdelmet nyerne, de mivel a gyengébbik fél a főbb szereplő akiért a néző/olvasó izgulhat így épp azt az egy küzdelmet fogjuk látni ahol hajszál híján győzedelmeskedik.

Egyébként olyasmit el tudnék képzelni, hogy Minerva győz, Jura győz,majd mindkettő lestrapáltan egymásnak esik, majd persze Jura kerül ki győztesen, de már olyan nyúzott állapotban lesz, hogy Sting képes lesz lenyomni.

Vagy még inkább, mielőtt Minerva kidőlne... A 4-ből 3 S osztályú kiesne ami elég szépen a Saber malmára hajtaná a vizet, a FT  meg nagy gondban lenne a veszteségek után.

Áh, tudom úgyis az FT győzedelmeskedik, csak hát nem néz ki olyan jól kazluk.
Szóval vagy elkel döntenie végérvényesen, hogy az epikusan erősnek vélt karakterek mégis mennyire erősek, vagy érzelmek ereje power up. Úgy érzem Hiro kénytelen lesz csítelni... Sapkás
Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #5197 Dátum: 13 feb 23, 01:06:00 »

az Jura szemöldöke, néhány képen tényleg felcsúszik kicsit, de szerintem nincs jelentősége

Bastian
szerintem az erőkülönbséget akarta érzékeltetni Jura. Warcry-t egy ütésből kiütötte Ogra, ezért Jura is egy ütésből elintézte, nem húzta az időt, gyorsan megmutatta az erejük közti különbséget. Bár bevallom kicsit többre számítottam azoktól a fekete villámoktól.

jó fejezet volt, végre szó esett a többi szent mágusról is. Szerintem Makarow már nem is tartozik közéjük, valószínűleg halottnak nyílvánították a 7 év alatt és kineveztek helyette mást. Bár lehet hogy később visszakapta a rangját.
Csak nekem ugrott be a bal oldali Ishvaliról Arcadios a lily páncélban? bár közelről megnézve vannak eltérések, de az árnyékról nekem rögtön ő ugrott be.
Másrészt meg mikor felvette Arcadios ezt a fehér páncélt (fehér lily), rögtön Pantherlily (fekete lily) jutott eszembe róla az edolasi páncéljában. Lehet hogy ő az edolasi alteregója? Ha jobban megnézitek még hasonlítanak is kicsit
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5198 Dátum: 13 feb 23, 09:21:12 »

A Pantherlily az nem Feketeliliom, hanem Párucliliom és szerintem a baloldali isten inkább egy nagy brokkolira hasonlít. Nevet Amúgy oké, elfogadom a válaszokat, amiket Juráról írtatok, mert végülis Föld Mágiát használ és eléggé átszabta Orga ellen a környezetet, meg most, hogy utána szemügyre vettem, látszik, hogy Orga el sem találta, hanem ellőtt mellette és Jura valószínűleg gyors meg minden, mivel egy shaolin szerzetese vagy egy sima keleti szerzetesre hajaz a megjelenése. Szóval ja, felháborodtam a semmiért...sorry. smirksweat De még mindig azt mondom, hogy a FT sok vonásban hasonlít a WoW-ra Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5199 Dátum: 13 feb 23, 11:16:51 »

tetszik a rész, mert mutatnak benne sok mindent... de most ez megint mi? Jura attól erős hogy ütött egyet? WTF?! ő egy mágus az ég szerelmére, egészen eddig nem ütögetett senkit... miért van az, hogy ebben a mangában ha valaki erősebb a másiknál, akkor az mindig egy ütéssel leteríti az ellenfelét? ez hogyan lehet? Szomorú

Ha téged valaki úgy igazából pofán csap, akkor szerintem te is kifekszel egy kis időre. Főleg, hogy nem is számított arra, hogy elkerüli a támadását Jura. Számomra pont ezért nem meglepő a kiütés lehetősége (az már az volt, hogy Jura megcsinálta). Jura egyszerűen átlátta, hogy mikor Orga támad, akkor az egy vonalú és csak arra koncentrál, egy váratlan támadással szembeni védelemre meg nem. Oda ment azt adott egy orrnyergest, Orga meg szépen kifeküdt pár percre Nevet. Ez meg pont elég arra, hogy kiessen a versenyből.
Ez nem erőből nyerés volt, hanem ésszel és ez számomra eddig hiányzott a mangából. Az erőkülönbség annyiban nyilvánult meg szerény véleményem szerint, hogy Jura képes volt kikerülni a támadást. Gondolom ehhez használta a mágiáját is, csak ezt nem hangsúlyozták ki (az áttetsző ovális valami a bal keze alatt gondolom ahhoz tartozott).

Egyébként tényleg zavaró, hogy gyakran csak csapkodnak a mágiával, mintha csak sima ütés lenne. Ezt szebben csinálta meg Mashima a manga elején. Bár ez csak ennek az arcnak a betegsége.

Szerk.
Na csak el kéne olvasnom az utolsó hozzászólást is végig mielőtt reagálok. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 23, 11:18:18 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #5200 Dátum: 13 feb 23, 11:29:24 »

A Pantherlily az nem Feketeliliom, hanem Párucliliom és szerintem a baloldali isten inkább egy nagy brokkolira hasonlít. Nevet Amúgy oké, elfogadom a válaszokat, amiket Juráról írtatok, mert végülis Föld Mágiát használ és eléggé átszabta Orga ellen a környezetet, meg most, hogy utána szemügyre vettem, látszik, hogy Orga el sem találta, hanem ellőtt mellette és Jura valószínűleg gyors meg minden, mivel egy shaolin szerzetese vagy egy sima keleti szerzetesre hajaz a megjelenése. Szóval ja, felháborodtam a semmiért...sorry. smirksweat De még mindig azt mondom, hogy a FT sok vonásban hasonlít a WoW-ra Nevet
Fekete párducról hallottál már?
Naplózva
Natsu1049
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9


« Válasz #5201 Dátum: 13 feb 23, 14:16:41 »

Jó fejezet volt

Orga VS Laxus VS Jura
láttunk benne 1 altatócsapást,és 1 S-osztályút csicsikálni  ikszdé

Erza VS Minerva
Egyértelmű,hogy vagy Erza power up,vagy Fairy Help  >.<#
Naplózva

[img]http://i866.photobucket.com/albums/ab225/Sole_Shadow17/akatsukiyeah.gif[img]
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5202 Dátum: 13 feb 23, 14:49:58 »

Összegezve elég jó fejezet volt,az egész mozgalmas.
Erza vs Minervánál kiváncsi leszek mit hoz ki ebből a helyzetből Erza.
Orgát elintézte 1 csapással Jura,az úgy igen.Akkor Laxus is annyi kell hogy legyen,vagy max 3 ütés,mashima megint azt akarja bemutatni hogy a Fairy tail mindenki ellen győz? (Na pff,hajrá Jura:D)
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5203 Dátum: 13 feb 23, 14:59:25 »

Laxus egyedül elverte az egész raventailt ö is szuper erős.  Na és Yura nem tudja az erejét mert még nem látta harcolni.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #5204 Dátum: 13 feb 23, 15:35:18 »

Egész jó volt, csak kevés volt az infó. :S
Hamar végigrágtam magam rajta...
Én már nem írom le azt, hogy: JURA EGY ÜTÉSSEL KIFEKTETTE ORGA-T  Faceg
Tekintsetek naivnak, de én még mindig azt mondom, hogy Minerva kicsinálja Erzát. Attól, hogy ő egy 5 szintes földevő gyin vagy mi a fene, még nem muszáj nyernie. Megteszi majd Natsu helyette...

"Szerintem Makarow már nem is tartozik közéjük, valószínűleg halottnak nyílvánították a 7 év alatt és kineveztek helyette mást. Bár lehet hogy később visszakapta a rangját."

Pont erre gondoltam én is, szerintem is elvették tőle a címet.
Jurát még most sem tartom erősebbnek Gindarts-nál. Lehet, hogy az ereje hasonló, de a mágia természete nem neki kedvez... Semmit nem ér a legjobb védelme, ha egy pillanat alatt összezúzzák.

Luxus kicsit meglepett mikor úgy kifeküdt, de gyanítottam, hogy fel fog állni. Ami meg tényleg meglepett, hogy felkészületlenül érte Jurát Luxus csapása, nem ezt vártam egy szentmágustól(habár ez Makarov-ról is elmondható, amikor a "szeles csávó" a Phantom Lord-bólé elszívta a mágikus erejét(annyi mentsége legyen, hogy nem tudta milyen mágiát használ).
A küzdelmet én is döntetlenként tudom elképzelni. Szerintem kiütik egymást és az 5-5 pontot megkapják(érdekes lenne, hogy a Fairy Tail vezet, a másik két céh meg 2. helyezett van  smirksweat ).
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!