24 jún 14, 11:16:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1846256 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5205 Dátum: 13 feb 23, 17:12:34 »

Én azon gondolkozom, hogy a másik 4 szentmágus milyen mágiát használhat. Lehet istenekre hasonlítanak, de remélem nem elemi mágia lesz.

Jura 7 év alatt edzettebb lett mint gildarts. Tovább birja mint ő de a védelmét könnyen összetöri gildarts. Kicsivel jobbnak találnám gildartsot.

Sting lesz szerintetek a vezér? 
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5206 Dátum: 13 feb 23, 17:15:33 »

A Pantherlily az nem Feketeliliom, hanem Párucliliom és szerintem a baloldali isten inkább egy nagy brokkolira hasonlít. Nevet Amúgy oké, elfogadom a válaszokat, amiket Juráról írtatok, mert végülis Föld Mágiát használ és eléggé átszabta Orga ellen a környezetet, meg most, hogy utána szemügyre vettem, látszik, hogy Orga el sem találta, hanem ellőtt mellette és Jura valószínűleg gyors meg minden, mivel egy shaolin szerzetese vagy egy sima keleti szerzetesre hajaz a megjelenése. Szóval ja, felháborodtam a semmiért...sorry. smirksweat De még mindig azt mondom, hogy a FT sok vonásban hasonlít a WoW-ra Nevet
Fekete párducról hallottál már?

Hallottam én fekete párducról, de a panther az akkor sem a fekete angol megfelelője és én erre értettem...

Fú, most olvasom a magyar fordítást, látszik hogy a sok angol mangaolvasó közül mindegyik máshogy fordítja le a nyersanyagot... Nevet

Amúgy meg van egy olyan elméletem, hogy Luxus nyer vagy pedig döntetlen lesz, de semmiképpen nem nyer Jura, mert az összes előző mérkőzésen ha valakit az egekbe magasztaltak, az mindig kikapott, lásd Sting és Rogue, vagy Orga, vagy vehetjük még Shelia (vagy mi a neve) példáját, akiről Leon áradozott a hülyeségeivel, de a nagy ereje ellenére is Wendy kiharcolta a döntetlent vele szemben Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 23, 17:28:30 írta olcha94 » Naplózva
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #5207 Dátum: 13 feb 23, 17:39:34 »

Ötletek mért nem csinál semmit Sting:
1. Sting a vezér, érte jár az 5 pont, ezért rejtőzködik a végsőkig majd aki kifáradt leveri és bezsebeli a pontot
2. Minerva maga elé teleportálná élő pajzsnak végszükség esetén utasítására van ott ahol, mert tervei vannak vele
(bár ezek bizonyos mértékben ismétlések lennének)
 
Orga rendkívül gyorsan kikapott többet vártam tőle... Bár Jurában nem csalódtam. Most már érdekel ki az első 4 szentmágus, jól láttam, hogy a jobbszélső lány? Bár lehet szakálla van akkor mégsem.  smirksweat

...Véleményem szerint vagy a Laima nyer vagy Sting kinyírja Minervát Nevet és átadja a győzelmet az FTnek miután mindenkit megcsinált.
Ez se rossz ötlet

Ishvalról nekem amúgy FMA ugrott be a vörös szeműek szülőföldje  Nyelvesít és most olvasom, hogy másoknak is

...az is jó még, hogy sokan véleményt írtok, hogy hú de jó volt a manga, de ez egy fórum, és arra is kéne figyelni, hogy mit írt az előttetek lévő és akkor lehet rá válaszolni, meg beszélgetni...
Igen én is több mindent kérdeztem már, kértem ki a fórumozók véleményét de nagyon ritka hogy valaki válaszoljon reagáljon, max ha 1-2 jó ötletet olvastok jelzitek hogy egyetértetek, de ez is ritka. (Bár lehet csak én írok sok hülyeséget és úgy vagytok vele inkább nem is reagáltok, nehogy bátorításnak vegyem és folytassam)  smirksweat Nevet

...most jelenleg a történések Magnoliában vannak, lehet ez a kettő egy teljesen másik országból vándorolt ide vagy egy hasonló világból, mint Edolas

ha továbbra is elfogadjuk azt a feltevést, hogy Gemma Minerva bábja, mint a "Vadóckának" Obra, akkor Minerva távollétét illetően is válaszokat találhatunk
1. ki az a vadócka? én eddig azt hittem Rogue-ra írjátok
2. te most arra gondolsz, hogy egy Edolaszhoz hasonló világban volt Minerva a 2 cicával?
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 23, 18:08:25 írta pegazus20 » Naplózva
mics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #5208 Dátum: 13 feb 23, 17:49:59 »

Én egy kicsit csalódtam - sztem nem vagyok egyedül - , mert szerettem volna látni egy kis istenölős, villámos játékot, mert eddig csak a Zancrow-félét láthattuk. Chelia-t nem számítom bele, az annyira nem menő  Ördögi
Szent mágusokhoz meg annyit, hogy ha a Bleach-nek van über 0. osztaga, akkor már ide is kell egy, még az Ishval is jól, hangzik, elég fantasy-s.
Amúgy itt mindenki Orga-zik - én is úgí ejteném - , de nem inkább OLGA<----- übergáz ikszdé, mert a japók nem nagyon rrrr-zni?
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5209 Dátum: 13 feb 23, 19:32:51 »

Lol ezen jót nevettem ,Olga xD... Ez olyan mint az Erza,Elza és ennél is az R-es verziót használják többnyire Mosolyog
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5210 Dátum: 13 feb 23, 20:05:02 »

Orga védelmében annyit még leírok, hogy a Részecskeágyúja "picit" elporlasztotta az épület tetejét a képen, amin kiütik, szóval nem lett volna szerencsés senkinek bekapni azt a támadást. Mellesleg, nem szégyen az, ha Jura ver le valakit, még ha ilyen lazán is.(Tudtam, hogy nem bírod ki Toshin Nevet )

Igazából Mashima megint csak trollkodott egyet a Sabertooth-al vagy fogalmazzak úgy, hogy a Fairy Tail egyik ellenfelével?
Minerva az egyetlen, akinek még működik a trollpajzsa. A többiek szép sorjában lettek kiütve, lejáratva vagy eltakarítva az útból különböző okoknál fogva: Bacchus, az egész Raven Tail, Sting, Rogue, Rufus, Kagura, a Garou Lovagok és most Orga.
Látom már Chelia és Lyon vereségét is...

@mics

Egyetértek. Ha Orga egy Istenölő, akkor kaphatott volna egy normális harcot. Zancrow és Chelia kapott legalább egyet.  Durci
Orga esetében a nevének a romanizációja "Oruga". Ha nézed az animét ott az "u" nem nagyon hallatszik, ezért az Orga nagyon is helytálló. Az Olga amúgy is egy női név lenne  ikszdé smirksweat

Egyébként ha a Lucy mentőcsapat leverte a Garou lovagokat, ott hagyták őket kiütve és elindultak a Palota alagsorába, akkor hogy lehet az, hogy a lovagok már ott vártak rájuk? Visszamentek oda, ahol elintézték őket?  smirksweat

A Mangastream fordításában Bickslown szakadtam:"Laxus is gonna make Jura his bitch"   Kiröhög
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 23, 20:49:11 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zoone096
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5211 Dátum: 13 feb 23, 20:58:47 »

Hali, am szerintetek a középső fickó az Ishvali-ak közül nem hasonlít vkinek a körvonalaira?
Lehet csak nekem jön le úgy, de engem emlékeztet a Zerefre...nem tudom...lehet beképzelem
Bár sztem ők is fontos szerepet kapnak még a mangában, mert ha nem így lenne, akk miért hozta volna fel pont most őket a mangaka....
Naplózva
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #5212 Dátum: 13 feb 23, 23:52:57 »

Én arra lennék kiváncsi hogy Makarov hanyadik a tíz szent mágus közül?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5213 Dátum: 13 feb 24, 00:13:47 »

Mért, számit a sorszám? Video.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5214 Dátum: 13 feb 24, 00:50:38 »

Ötletek mért nem csinál semmit Sting:
1. Sting a vezér, érte jár az 5 pont, ezért rejtőzködik a végsőkig majd aki kifáradt leveri és bezsebeli a pontot
2. Minerva maga elé teleportálná élő pajzsnak végszükség esetén utasítására van ott ahol, mert tervei vannak vele
(bár ezek bizonyos mértékben ismétlések lennének)
 
Orga rendkívül gyorsan kikapott többet vártam tőle... Bár Jurában nem csalódtam. Most már érdekel ki az első 4 szentmágus, jól láttam, hogy a jobbszélső lány? Bár lehet szakálla van akkor mégsem.  smirksweat

...Véleményem szerint vagy a Laima nyer vagy Sting kinyírja Minervát Nevet és átadja a győzelmet az FTnek miután mindenkit megcsinált.
Ez se rossz ötlet

Ishvalról nekem amúgy FMA ugrott be a vörös szeműek szülőföldje  Nyelvesít és most olvasom, hogy másoknak is

...az is jó még, hogy sokan véleményt írtok, hogy hú de jó volt a manga, de ez egy fórum, és arra is kéne figyelni, hogy mit írt az előttetek lévő és akkor lehet rá válaszolni, meg beszélgetni...
Igen én is több mindent kérdeztem már, kértem ki a fórumozók véleményét de nagyon ritka hogy valaki válaszoljon reagáljon, max ha 1-2 jó ötletet olvastok jelzitek hogy egyetértetek, de ez is ritka. (Bár lehet csak én írok sok hülyeséget és úgy vagytok vele inkább nem is reagáltok, nehogy bátorításnak vegyem és folytassam)  smirksweat Nevet

...most jelenleg a történések Magnoliában vannak, lehet ez a kettő egy teljesen másik országból vándorolt ide vagy egy hasonló világból, mint Edolas

ha továbbra is elfogadjuk azt a feltevést, hogy Gemma Minerva bábja, mint a "Vadóckának" Obra, akkor Minerva távollétét illetően is válaszokat találhatunk
1. ki az a vadócka? én eddig azt hittem Rogue-ra írjátok
2. te most arra gondolsz, hogy egy Edolaszhoz hasonló világban volt Minerva a 2 cicával?

én arra a kis lényre értem
arra gondolok Minerva-val kapcsolatban, hogy amíg küldetésen volt, nem ezen a földvilágon volt
lehet van máshol egy birodalma, ahol istennől, csak jön tovább terjeszkedni
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5215 Dátum: 13 feb 24, 01:16:31 »

Örülök, hogy nem csak nekem ugrott be Ishvalról az FMA Mosolyog

Ezt akartam megemlíteni, de azt hittem, hogy lefújjoltok. Akkor nem csak nekem érződik copizásnak Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5216 Dátum: 13 feb 24, 08:57:43 »

Az pedig biztos hogy Makarov erősebb Juránál,vagyis én úgy gondolom még ha 7 évet ki is hagyott Makarov az első négyben nincs benne,szóval Jura után van.Talán közvetlen mögötte.
Naplózva

zisz88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 9


« Válasz #5217 Dátum: 13 feb 24, 13:08:23 »

Idézet
Hali, am szerintetek a középső fickó az Ishvali-ak közül nem hasonlít vkinek a körvonalaira?
Lehet csak nekem jön le úgy, de engem emlékeztet a Zerefre...nem tudom...lehet beképzelem
Bár sztem ők is fontos szerepet kapnak még a mangában, mert ha nem így lenne, akk miért hozta volna fel pont most őket a mangaka....

Szerintem egyáltalán nem hasonlít Zerefre, sőt szerintem egyik eddig felbukkant mágusra sem hasonlítanak, és a bal szélső tényleg olyan mint egy brokkoli Nevet

Naplózva

Semmit nem fogsz tanulni, ha azt hiszed, már mindent tudsz.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5218 Dátum: 13 feb 24, 14:21:51 »



Azért kiváncsi lennék azokra az istenhez közelítő mágusokra..Nevet

@olcha94

Gilghames a babiloni király,Fate Zero Mosolyog
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5219 Dátum: 13 feb 24, 16:25:25 »

Szerintem Sting majd akkor fog előjönni, mikor a Fairy Tail tagjai már mindenkit legyőztek, (még akár Jurát is - simán el tudom képzelni, hogy Laxus nyer ellene, elvégre ott a plot armor) és akkor önelégült vigyorkával, magában (Lectorhoz) beszélve mindegyikükbe belerúg még egyet-kettőt, hogy megszerezhesse érte a pontokat. A Sabertooth módszerét ismerve...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!