24 jún 14, 11:12:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1846244 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #5175 Dátum: 13 feb 21, 14:58:55 »

olcha94  ezzen besirtam^^.Nem azért mert hülyeséget mondasz hanem mert teljesen logikus amitt irtál.^^
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5176 Dátum: 13 feb 22, 09:25:58 »

örülök, hogy tetszik, de szerintem sokakat meg fog osztani a véleményem  smirksweat
Naplózva
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #5177 Dátum: 13 feb 22, 10:46:03 »

Olvassátok, élvezzétek Mosolyog

http://www.mangareader.net/fairy-tail/320
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #5178 Dátum: 13 feb 22, 11:18:17 »

Na, mindegyik most folyó csatába bepillantást kaphattunk, de annyira semmi sem volt meglepő.
Minerva dominál Erza felett. Ez várható volt. (Erza majd úgy is kap egy power-upot és tuti győzni fog.)
Gray+Juvia vs. Leon+Sherria: Ez is borítékolható volt szerintem. Leon frissen érkezett a csatába, míg Gray már lenyomta Rufust. Várható volt, hogy ő dominál majd. Viszont, ahogy szintén sejteni lehetett, Juviáéknak jobban megy a csapatmunka.
Orgának gyorsan vége lett. Ezt is sejteni lehetett, hogy Jura vs. Luxus lesz a csatából.
A továbbiakat illetően Grayék meccsében ők nyernek, viszont remélem Erza (úgy se fog) és Luxus kikap majd. Csak mert szeretnék látni egy Minerva vs. Jurát. Mosolyog
Amúgy ez a 4 Ishval-i isten felkeltette a figyelmem. Remélem ők is fel fognak tűnni valamikor. Jó lenne megismerni az összes szent mágust. Főleg, hogy Jura nem lenne képes felvenni velük a versenyt.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5179 Dátum: 13 feb 22, 11:47:27 »

Ezekszerint Jura erősebb mint Makarov  Gondolkozik Mármint a sorrend szerint. Bár az se lepne meg ha ténylegesen is erősebb lenne.
Naplózva


gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #5180 Dátum: 13 feb 22, 12:03:52 »

Szerintem nem feltétlenül jelenti azt, hogy erősebb, mint Makarov. Gondolom van egy "szent mágus cím odaítélő bizottság", aztán eldöntik, hogy kik lehetnek azok, és mi a sorrend. Az erő mellett más tényezők is szerepet játszhatnak. Ott van pl. Gildartz, aki tudtommal nem szent mágus, ellenben az ereje hatalmas. Amúgy ha jól emlékszem a szent mágusi címhez jár egy medál is. Nem lennék meglepődve, ha ez valamilyen adatgyűjtő eszközt tartalmazna. Így a mágiatanács meg tudná figyelni az általuk 10 legerősebbnek tartott mágust.
Naplózva
zisz88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 9


« Válasz #5181 Dátum: 13 feb 22, 12:29:40 »

Ez egy nagyon király rész volt! Nem tudom, hogy bírom ki jövő hétig Nevet Orga nem csodálom, hogy kissé rémült arcot vágott mikor feltűnt Jura, végülis elég volt neki egy ütés és már KO. A legjobban Makarov reakciója tetszett Nevet Remélem Laxus fog nyerni! Mosolyog

Minervát remélem valaki jó laposra veri, nagyon irritáló...

Grayék harca....igazából imádom a karakterüket, de most valahogy nem nagyon érdekelnek, jövő Lucyék meg még kevésbé  Nyelvesít

Mellesleg ez: http://www.mangareader.net/fairy-tail/320/17 a legjobb pillanat a fejezetben  Pirul
Naplózva

Semmit nem fogsz tanulni, ha azt hiszed, már mindent tudsz.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5182 Dátum: 13 feb 22, 12:44:23 »

Csak annyit jegyeznék meg a fejezet után, hogy Jurát tovább hypolni azt hittem már lehetetlenség...  smirksweat
Az, hogy Laxus valahogy le fogja küldeni az is borítékolható, még ha önmagát is kiüti...
Erza úgy is győzni fog, nem kell ragoznom szerintem...
Grayék is be fogják húzni a meccsüket...
Egy szó, mint száz, meglepetésre én már nem számítok  Neeem
 
Orgától láthattunk volna többet is a tornán, ha már Istenölő  >.<#
Jura egyébként erősnek tarthatta Orgát? Azt mondta a fejezetben, hogy emlékszik Orga az első napi csatájára, ezért gyorsan végett vetett a harcnak. Lehet bemagyarázom, de nekem ez úgy jött le, hogy Orga veszélyes is lehet, ha nem üti ki azonnal.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 22, 12:47:55 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5183 Dátum: 13 feb 22, 13:18:08 »

Sting még meg se mozdult.... Gajeel könnyen verte a kis tanítványát de az a gonosz árnyék kitolt vele, Gray le van fáradva Leonhoz képest, Minerva ügyeskedése is eredményesnek látszik,  Jura ütése OP.
Véleményem szerint vagy a Laima nyer vagy Sting kinyírja Minervát Nevet és átadja a győzelmet az FTnek miután mindenkit megcsinált.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #5184 Dátum: 13 feb 22, 15:04:01 »

Heh, és én még azt hittem hogy Rufus kapott kevés szerepet  smirksweat Amennyire be lett harangozva a Laxus vs Ogra, hát jóformán semmit sem kaptunk.

A Jurával való harchoz annyit, hogy én a kimeneteléhez inkább egy Wendí vs Sheria féle döntetlent tudok elképzelni, mint Laxus győzelmét, azt kicsit túlzásnak érezném így a kopasz erejét látva.

Véleményem szerint vagy a Laima nyer vagy Sting kinyírja Minervát Nevet és átadja a győzelmet az FTnek miután mindenkit megcsinált.

Ez a Sting elveri Minervat nem is hangzik rossznak. Tegyük fel hogy Erza valamilyen isteni csoda folytán kikap a Tigristől, és pont Sting fogja megmenteni. A motiváció adott lenne azzal, ha mondjuk kiderülne hogy Lector tényleg halott, és csak kihasználták.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 22, 15:04:54 írta mateee-kun » Naplózva
Negativchaos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #5185 Dátum: 13 feb 22, 15:10:02 »

Elgondolkoztam ezen a részen és eszembe jutott valami  Gondolkozik. Laxus használhatná a Fairy Law-t akkor lehet egszerűbben nyernének  Ördögi
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5186 Dátum: 13 feb 22, 15:20:04 »

 A fairy law-t max Minerván használhatná,mert ő az egyetlen aki direkt arra megy ki,hogy szenvedjenek az ellenfelei,ezért ellenség.A többiek csak ellenfelek.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5187 Dátum: 13 feb 22, 16:43:21 »

Jesszus Marcsi... Jura nagyon bedurvult. Komolyan, nehéz esélyei vannak Luxus-nak, de lenyomta már kábé a Raven Tail főbb tagjait, szóval őt se kell félteni Mosolyog
Következő fejezet durván ütni fog, meg szerintem eldől majd abban a fejezetben, hogy ki fog győzni Luxus vagy Jura Mosolyog

Kicsit soványnak éreztem egyébként a fejezetet, habár ez betudható, hogy a mangaka itt-ott mutatott képeket a harcokról és most Jura-Luxus harcára koncentrál.

Amúgy mi a francra vár még Sting? Egy képkocka volt belőle kábé és azon is olyan semmitmondó és közömbös arckifejezése volt... Megindulhatna már vagy valami.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #5188 Dátum: 13 feb 22, 17:28:26 »

Végre visszatért régi Fairy tail harcok Mosolyog ami tetszik ezzel manga semmi kétség Jura Gildarts szintjét üti.Ha sikerül Luxusnak elverni öt akkor ö lesz legerösebb Fairy tail varázsló Nevet ,hát igen Oga kb Káó 3 betü értve:D
Gray and Juvia vs Leon and Shelia tetszik jó kombináció vizzel és szélel a jég.
Ha most jó pontot akkarnak tenni akkor,Erza jobb lenne ha, kikapna de hogy Minera kivel harcoljon pass...
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 22, 17:35:42 írta Pein7 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5189 Dátum: 13 feb 22, 17:49:27 »

320. fejezet

Kisebb átvezető... smirksweat

Erza vs Minerva

Logikusan következtetve minerva győzne, de a nakama-powerup mindig működik, szóval itt a vége minervának.

Gray & Juvia vs Leon & Sherria

Gray fáradt, de jó a csapatmunkája juviával, viszont a másik csapatból senki sem fáradt, de aligha jó a csapatmunka.
Gray-éknak adnám a meccset. ^^

Laxus vs Jura
Akármilyen kemény is legyen laxus, akkor sem győzheti le jurát. Kivésem a szemeim ha így lesz. Halhattuk a rangját. 5. legerősebb a szentmágusok közt és gildarts-al is partiban van. 7 évvel ezelőtt lehet egy szinten álltak még ők ketten, de jura 7 évet fejlődött, míg laxus csak 3 hónapot. Nevetséges lenne a győzelme.

Sting és Gazille...
Nem tudok rájuk sokat mondani. Sting terve szerintem az hogy kiüti az összes fáradt nyertest és hoppá sabertooth győzelem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!