24 máj 17, 12:59:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778281 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #3090 Dátum: 12 jún 02, 14:17:30 »

Hát ez is egy kicsit erősre sikeredett. Obra nem fogja leleplezni magát, főleg nem egy mágustanács tag előtt. Nem véletlen volt törvényen kívüli céh a raven tail. Elvileg elveszett mágiákkal operálnak, szóval elég ütős lesz a vezetőjük. Nem jósolok sok esélyt Laxus-nak. Akármilyen erős is, ez ellenfele ha teljes erőből harcol, akkor biztosan nyer. Bár örülnék neki, ha rám cáfolna. Legyen izgalmas és fordulatos a csatájuk, és akkor senki sem panaszkodhat.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3091 Dátum: 12 jún 02, 14:25:21 »

Ez a fejezet nagyon király lett Nevet. Bírtam makarov fekete nézését hogy megkapta kana a fairy glittert ikszdé. Jura is adta: Nem baj ha komolyan veszem?....ikszdé tehát elég erősnek látszik. Makarov lehet akármilyen öreg akkor se ismerheti gildarts minden technikáját mivel szinte mindig küldetésekre ment és alig volt otthon meg biztos gildarts sem lazsált ebben a 3 hónapban smirksweat. Laxus reakciója orga sebzésénél is komoly volt Nevet. Jura mit használt hogy olyan nagyot robbant? Gondolkozik.
Na végre kezd felzárkózni a fairy tail Nevet.
Na most már tudjuk legalább mikor lesznek a várva várt sárkányölők csatái. Az utolsó napon majd láthatjuk gazille vs rogue-t meg natsu vs stinget Nevet. Remélhetőleg így lesz.
Laxus tutira nem fog veszíteni ellene. Én egy döntetlenre tippelek.
Kanának remélem meg is marad a fairy glitter mert elég gyenge anélkül :/.
Már előre sejtettem hogy obra nem fog nagyon sokat mutatni. Remélem más napon többet tudhatunk meg.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 02, 14:43:05 írta Kentonsama » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3092 Dátum: 12 jún 02, 14:40:59 »

http://mangastream.com/read/fairy_tail/24714326/23
A minisztériumus tag nagyon adja: Mi ez a céh?:DD

http://mangastream.com/read/fairy_tail/24714326/24
A tökfej az van amúgy valakinek az oldalán?
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3093 Dátum: 12 jún 02, 15:19:24 »

Ezt a fejezet nagyon jó volt Nevet de ami most jön már várom Luxus vs. Alexei szerintem elképesztő harcnak nézünk elébe Nevet de végig gondolva ha nyer Alexei akkor hiába nyerne a FT A akkor még mindig 14 pont lenne a hátrányuk a FT B meg mégjobban lemaradna szóval én ezek miatt mondom (lehet hülye ez a logika) de szerintem döntetlen lesz Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3094 Dátum: 12 jún 02, 15:40:45 »

Pont ezt írtam az előbb is smirksweat.
Az meg amúgy nem baj ha a raven vezet mert amúgy is lelepleződnek és kizárják a végén őket és hoppá...ki lesz a 2. helyen? Az Ft A és akkor már ők nyernek végre Mosolyog.
Naplózva
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #3095 Dátum: 12 jún 02, 15:42:09 »

A tökfej az van amúgy valakinek az oldalán?

Szerintem csak a király pártját fogja! Nevet ami alátámasztja a baljóslatú érzetet..
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3096 Dátum: 12 jún 02, 15:43:17 »

Azért ne felejtsük, hogy Laxus hogy elp*csázta Hadest is (na jó, majdnem). És azt azért lásuk be, hogy Hades azért adta neki.
A másik dolog, hogy Laxus azért a vizsga előtt eltűnt egy jó időre. Ki tudja mire lehet képes.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3097 Dátum: 12 jún 02, 15:46:56 »

Te írtad hogy döntetlenre tippelsz ne várd el hogy 3 lehetőség van és senki ne írja ugyanazt  Nevet de az meg ugy szerintem kicsit furán jönne le hogy a RT kizárásával lenne első a FT mert akkor ki lenne mondva hogy a RT a legerősebb (mert ugye a győztes az) és a legerősebb céh sötét céh? Hát ha ez így alakulna nekem nem feltétlenül tetszene  smirksweat
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3098 Dátum: 12 jún 02, 16:06:54 »

Csak egy rövid kérdés. A pár fejezettel ezelőtt, mikor Elfman lett elküldve a részeges kutyuli ellen, akkor a király mondta ki a párosítást. Most pedig Narpuding adta ki a párosítást. Vagyis lehetséges, hogy a király már rég ki lett iktatva a sorból, és így kapta meg a Raven a hivatalos guild címet, hogy be tudjanak nevezni a tornára, ergo most  van egy eltérő dolguk Zereftől, de így szopatják a "csillagmágusimádó" kapitányt? Valahogy bukfencet érzek itt a dolgok sűrűjében, vagy pedig valahol, valaki kétfrontos háborúra készül O.o
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3099 Dátum: 12 jún 02, 16:32:26 »

Nagyon jó volt a fejezet.
Hát a Fairy Tail 3 nagy varázslatának egyikétől minimum ezt vártam. Nevet
Hát az, hogy Jura megközelíti Gildartz szintjét abban nem vagyok biztos. Nem akarom elhinni, hogy Makarov már látta úgy Gildartzot, hogy minden erejét szabadon engedve bevetette a legerősebb támadását. Szerintem úgy simán ő is kiakasztotta volna a mérőt. Ha emlékeztek Gildartz súlyos sérülései ellenére is, mikor szabadon engedte az erejét Natsu ellen, lazán az egész sziget beleremegett. És még csak nem is vetette be az erejét, hanem csak szabadon engedte. Azt az egyet remélem, hogy Gildartzot valamikor látjuk teljes erejéből harcolni. Bluneo ellen nem volt az igazi, mert ott egy időre elvesztette a varázserejét.
Luxus esélyeiről még nem nagyon tudunk mit mondani, mert az ellenfeléről konkrétan semmit nem tudunk. Luxus is bivalyerős azt tudjuk és valamit csak tud majd alkotni. Meg neki is ott van még a Fairy Law. Nevet
Cak azt sajnálom, hogy a gömböt csak a kiválasztott 8 játékos ütötte meg. Úgy megnéztem volna, ahogy fölállítják a sorrendet az összes játékos között erő sorrendjében. Hát Natsu villámló tűzsárkány üvöltése (amit Hades ellen is használt) tuti, hogy olyan 7-8000 körül alkotott volna. Nevet
Az is király volt, hogy mindenkinek fölidéződnek az emlékeik és csak előjönnek a nagy nevek. Csak eszükbe jutott az a bizonyos Titania név is. Nevet A Fairy Tail most már tuti zúzni fog, mint állat. Luxus is a 2 legerősebb volt a céhben és szerintem még mindig az, szóval tuti ismerik a nevét. Még talán a Fairy Tail Szalamandrája is ismerős lesz az embereknek. (Hiszen mindig ő okozta a legtöbb gondot 7 éve) ikszdé
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #3100 Dátum: 12 jún 02, 16:52:01 »

Nem Nullpuding, adta ki a párosítást, csak megszerezte, mondta is Alexei, hogy elég kreatív, tehát nem hiszem hogy lenne beleszólásuk, de ki tudja...
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3101 Dátum: 12 jún 02, 17:04:57 »

Igaz, nem voltam elég figyelmes első olvasásnál, na majd legközelebb, akkor viszont módosítom annyival a dolgot, hogy a raven tail és zeref katonácskája igencsak egy húron pendülnek. Lehetséges, hogy a FT kapni fog egy kis kisegítést egy másik bizonyos céhtől, hogy azért ne legyen akkora differencia ellenük? Jön Rogue meg Sting, és akkor a raven mehet a lecsóba Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3102 Dátum: 12 jún 02, 18:10:26 »

Van egy tippem hogy mi fog történni az elkövetkezendő pár napba. Lehet a 3. nap végén vagy 4. vagy lehet 5. de a raven tail össze csap pár fairy tailes taggal addig meg a lovagocska elrabolja lucy-t meg yukino-t. Csak sajna későn jön rá az FT hogy lucy sehol sincs smirksweat
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3103 Dátum: 12 jún 02, 18:27:22 »

Ez nem rossz ötlet és ha jól emlékszem (javítsatok ha tévedek Nevet) a lovag még olyat is mondott hogy ki lehet használni a FT és a RT közti ellentétet. Ugy emlékszem talán akkor mondta amikor elrabolták Wendyéket a betegszobából
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3104 Dátum: 12 jún 02, 19:05:13 »

Arcadios terve ott jön ki igazán jól, hogy a Raven Tail tényleg szervezkedik. Mivel a Fairy Tail azt hiszi, hogy közük volt Wendyék elrablásához, így egy újabb szervezkedéssel egyből nekiugranának a Ravennek kérdezés nélkül. Tehát nem is figyelnének arra, hogy hoppácska hiányzik Lucy. Szóval Kenton nem rossz az elképzelésed  Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!