24 máj 17, 13:12:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778299 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1620 Dátum: 11 okt 16, 01:04:15 »

nem tudom miért  érdekel mindenkit Gerard!...

Épp az ellenkezőjéért, amiért téged nem. Nevet Mert érdekli őket. És talán mert a Tenrou szigetes harcok közben is láttuk dutyiban. És mivel Luxust is láttuk, aki utána fel is tűnt, így azt vártuk volna, hogy Gérard is felbukkan. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
viper20ster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #1621 Dátum: 11 okt 16, 08:30:54 »

Mavis mester elég jól néz ki!!!:D Én is remélem, hogy még viszont láthatjuk, mert nagyon kellemes látvány ám! Natsuék visszatértek indulhat a darálás!!!! 7 év ide vagy oda ez a Fairy Tail úgyis leküzdenek minden nehézséget!!! Alzac-Bisca forever!!!!
Naplózva

The End Is the Beginning Is the End
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1622 Dátum: 11 okt 16, 08:49:30 »

Itt látszik a buborékok mérete alapján, hogy kinek milyen nagy a szerepe a Fairy Tail-ben, nem mint céhben, hanem magában a műben. Minél nagyobb a buborék, annál nagyobb a szerepe, a főszereplőé a legnagyobb ikszdé

Vagy azt is jelentheti, hogy kinek mekkora szerepe lesz a következő arcokban. Mosolyog

A buborékok mérete és szegélye a beszélő távolságát a képtől, a beszélő személy "fontosságát", illetve a hangszínt próbálja érzékeltetni.
És egyébként is tudjuk, hogy Natsu-Lucy-Gray-Erza négyes lesz továbbra is a középpontban Nevet

Mavis felbukkanása különös, de jó. És ha tényleg a magassága a kérdés, akkor szerintem Wendyvel vetekszik :d

De HiroShima-san...legalább egy picit... egy ilyen |--| picit öregedhettek volna a többiek is  >.<#
Naplózva



 
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #1623 Dátum: 11 okt 16, 09:16:09 »


És egyébként is tudjuk, hogy Natsu-Lucy-Gray-Erza négyes lesz továbbra is a középpontban Nevet


Azért Wendy-t és Gazille-t kihagyod a sorból? Ők is középpontban vannak, mivel "sárkányölők" . Mosolyog
Naplózva

Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1624 Dátum: 11 okt 16, 09:43:44 »

Hej de jó fejezet volt Nevet
Egyébként én azon gondolkodtam, hogy az okés, hogy Mavis megvédte őket a FairySphere segítségével, de miért tartotta őket lehibernálva 7 évig? Hamarabb nem tudta volna feloldani a varázslatot? Vagy direkt csinálta, mert ennek valamiféle jelentősége van, mostanában fog valami nagy horderejű dolog történni? És már megint az a 7-es... ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1625 Dátum: 11 okt 16, 09:48:59 »

De HiroShima-san...legalább egy picit... egy ilyen |--| picit öregedhettek volna a többiek is  >.<#
Nem kellett volna még egy picikét se, hogy öregedjenek Natsuék, mivel ez a Tündérgömb varázslat olyan, mintha lehibernálta volna őket. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Putir
Vendég
« Válasz #1626 Dátum: 11 okt 16, 13:16:49 »

Beatreex gondolom mellék hatás egyébként túl táp varázslat lenne:D
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1627 Dátum: 11 okt 16, 14:43:20 »

Szerintetek most akkor Mavis teljesen eltűnt ebből a világból ?
Arra lennék kiváncsi hogy Hades közvetlenül követte Mavist a FT mestereként vagy eltelt-e egy kis idő ?
Na meg ha zeref ismeri Natsut akkor nem hiszem hogy abban a kis gyerek formában látta utoljára amikor Igneel nevelte őt.  Tudom Natsu kicsi volt mikor Igneelhez került , de feltünő hogy előtte lévő időszakból nem láttunk semmit. ( gyerekkorából)

Már nem emléxem de Igneel találta Natsut kis korában ? mert a történet jelenlegi haladásával kinézném hogy valaki oda vitte neki Natsut , miután lezajlott a Zeref incidens a múltban , akár Mavis is .
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1628 Dátum: 11 okt 16, 15:38:23 »

Itt mesél róla Mirajane: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/002/34
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
aevike08
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1



« Válasz #1629 Dátum: 11 okt 16, 20:16:28 »

szerintem csak egyre érdekesebb és izgalmasabb lesz a történet Nevet
 és szerintem NAGY jelentősége van annak hogy a 7-es szám ilyen sokszor fordul elő, és az évszámoknak is amik az utolsó pár fejezetben előfordultak,és annak is hogy Natsu-ék most jöttek vissza és nem előbb...
és szerintem ez az egész a sárkányokhoz vezet  majd el, mivel valamelyik fejezet végén feltűnik Igneel és egy fényes gömbhöz beszél és valami olyasmit mondott hogy még akkor nem jött el az ő visszatérésüknek az ideje(ha jól emlékszek Hmm? ).... csak már nem tudom melyik fejezetben volt ez  Gondolkozik
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #1630 Dátum: 11 okt 16, 20:33:13 »

igneel beszélt wendy sárkányához asszem grandine a neve(bocsi nem tudom hogy van írva)
hogy natsu és wendy nem sokára találkozni fognak nem ez volt?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1631 Dátum: 11 okt 17, 01:24:30 »

Gyááá... Épp Rave mangát olvasgattam és eszembe jutott, hogy ha most a Fairy Tail világában 7 év telt el, akkor Gérard lehet úgy fog kinézni, mint a Rave-ben Sieg Hart. Nevet Mármint korra, mert hasonlítani eddig is "hasonlított", mivel róla lett mintázva Gérard. Mosolyog
Ja, hogy hogyan néz ki Sieg Hard?
Színes: http://kepfeltoltes.hu/111017/Rave_-_v05_c031_p000_-_Cover_Front_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Fekete-fehér: http://kepfeltoltes.hu/111017/Rave_-_v05_c037_p136_www.kepfeltoltes.hu_.png
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 17, 01:26:27 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1632 Dátum: 11 okt 17, 16:40:18 »

Szerintetek Makarov lesz ismét a céh mestere ? Mert elég durva lenne , ha 1 arccal később visszajönne , és azt mondaná "túl sok fény érte a mágiát " . Nevet Ördögi
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1633 Dátum: 11 okt 17, 16:50:07 »

Chakra: :O Ezek tényleg hasonlítanak ketten, akkor mondhatni, karaktereket, szereplőket, kinézetüket az előző művéből szedi? Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Putir
Vendég
« Válasz #1634 Dátum: 11 okt 17, 17:10:16 »

valahol olvastam régen hogy gérardot átvitte mert neki nagyon tetszett vagy valami ilyesmi Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!