24 jún 01, 12:44:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1806943 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1635 Dátum: 11 okt 17, 17:14:35 »

Akkor ezért is szerepel 3 ugyanolyan kinézetű Gerárd Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1636 Dátum: 11 okt 17, 17:24:38 »

valahol olvastam régen hogy gérardot átvitte mert neki nagyon tetszett vagy valami ilyesmi Nevet

Azért , hogy a kedvenc karakterét börtönbe zárja , ott hagyja egy másik világban . Nevet
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #1637 Dátum: 11 okt 17, 22:00:01 »


Zerefet itt látjuk utoljára:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/253/18

Abból, hogy felteszi magában a kérdést: "Vége van, igaz?", arra lehet következetni semmit sem tapasztalt, érzékelt Mavis tündérgömb varázslatából. Pedig még a Fairy Tail-ból is jó páran, amikor harcoltak Grimore Heart tagokkal megjegyezték, hogy különös mágiát érzékelnek. Pl. Ezra-Juvia vs. Meldy.
Hát akkor hogyan lehet, hogy a nagy Zeref nem érzékelte ezt a nagy varázslatot, ami ráadásul ott volt a közvetlen közelében.

Acnologia támadása szerintem inkább ösztönszerű volt és semmi köze nem volt Zerefhez. Amikor Urtear újra felállította a sziget fáját, akkor ez egy hirtelen energiaugrást jelentett azon a viszonylag kis területen, főleg, hogy mindenki újra visszakapta az erejét és így annak kihasználása is jelentős mértékben nőtt. Mert amíg nem volt vizsga, addig szépen lassan egy beállt energiaszinten eloszlott a környezetében a sugárzott mágia, viszont elképzelhető, hogy az Acnologia eddig nem is tudta hol van a Tenrou sziget, csak most jött erre először, mert különleges érzékei mindig oda vezetik, ahol nagy pozitív energiaugrások vannak, ekkor odamegy és rendet tesz. Ezzel kapcsolatban már voltak gondolatmentek, hogy akkor a Mennyország Tornynál miért nem jött. Szerintem elég egyszerű ez az egész. Szerintem maga a Tenrou szigetnek nagyobb az mágiája, mint annak a korábbi csetepaténak zusammen.

A 7 év kihagyásnak valószínűleg lesz még jelentősége. Elképzelhető, hogy Zeref újra központi figura lesz.

Amit hiányolok az a céhen belüli kommunikáció. Tehát Natsu körülbelül nem is tudja, hogy Zereffel találkozott. Közben ott volt Elfman, Evergreen, Ezra, Juvia, Gazille, Levi is tudta, hogy jön az ellenség és Zerefet keresi. Gray is tudta Urteartől.

Aztán még azt furcsállom, hogy 251-ig részben, amikor kicsit nyugi van, az a téma, hogy folytassák az S osztályú vizsgát, de túlzottan átmegy gyerekességbe, tehát itt például miért nem veszik számba, kiket győztek eddig le.

De hasonló volt az Edolasos dolog, ott is csak megtörtént, szét harcolták az agyukat, aztán elég hirtelenre komolytalanra vált az egész hangulata.Mosolyog Kicsit furcsa.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1638 Dátum: 11 okt 18, 16:14:53 »

Igen a karakterekben külsőre nagy hasonlóság van. És nem csak a karikban. Az Edolasi Erza fegyvere a Rave Master főszereplőjének Harunak, a fegyverén alapszik. A Heart Krauz mint márka a Rave-ben is benne volt. Továbbá Plue karaktere egy az egyben át lett hozva a Ft-be mint csillagszellem.

Itt van pár szereplő:

-Haru / Natsu



- Elie /Lucy



- Musica / Gray




Remélem nem gáz hogy ilyen formában tettem be a képeket ha igen akk enézést érte :S
Naplózva


Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #1639 Dátum: 11 okt 18, 20:29:24 »

Nem is régen volt egy ilyen extra fejezet, na, azon behaltam. ikszdé A másik meg, igen, én is azon a véleményen vagyok, hogy Zerefet nem most láttuk utoljára, mert van egy-két tippem, hogyha az FT újra ütős céh lesz, akkor annak igencsak híre megy. Ha másért nem is, mert ismételten sikerült egy várost lekapni a térképről.
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1640 Dátum: 11 okt 21, 21:12:22 »

Moderátor:
Amíg a 256. fejezetből ki nem jön az angol, addig csak a "spoiler megbeszélése" témában értekezzünk róla. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1641 Dátum: 11 okt 22, 20:40:37 »

semmi nem volt ebbe a részbe...oké visszajöttek,örültek egymásnak,oké.elég lapos fejezet volt Szomorú kéne még vagy 10 fejezet xD szerintem nem is fogom elolvasni a következő 3-4 mangát,csak egyszerre.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1642 Dátum: 11 okt 22, 21:03:27 »

LOL Lucynak tényleg számolták a lakbérét Nevet 
17. oldalon az elkezdet beszélgetések amiknek a 18.on már vége is hát kérem ilyen kegyetlenséget csinálni az olvasóval plusz ugye a végén Lucy papája... nagyon negatív lett a vége.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #1643 Dátum: 11 okt 22, 21:08:47 »

Hát, ez igen érdekes fejezet volt, kiderült egy-két dolog. Lucy lakbére pedig... ennyit a büdös életben nem képes összevakarni az egyszer holtbiztos. ikszdé És hoppá, Viskáéknak van egy lányuk! Nevet Lucy apja meg... hát, ezt nem vártam.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 22, 21:11:35 írta Pöcök » Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1644 Dátum: 11 okt 22, 21:25:33 »

Igen, azért elég sok minden elindult most a maga szálán. Kövi fejezet felvézolja majd a fő irányelvet szerintem, ha nem akarja Mashima kihúzni karácsonyig a dolgokat. Felhozta Gerardot, Meldy és Urtear, Natsu a szokásos, Lucy meg már most megkapta azt a bizonyos pofont  Technikai KO Erza arca még semmit nemmutat az emlékeken kívül, Grayé meg talán annyit, hogy 180 fokot vett Urtear és Meldy gondolkodása a sziget óta. Talán találkozhatunk is velük nemsokára. Viszont így Gray igencsakhátrányba került Lyonhoz képest a hét év alatt Nevet
Naplózva
csonti515
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #1645 Dátum: 11 okt 22, 21:39:02 »

Sztem urtear és meldy beálltak a lamia scale-hez a legerősebb hivatalos guild meg sztem a twilight ogre lett amit lehet h titokban zeref irányít. gerard meg túlzás lenne ha meghalt volna..legalábbis ha meghalt akk tuti h lesz vmi 7 évre vissza akarok menni cselekmény
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1646 Dátum: 11 okt 22, 21:45:09 »

Bejött a jóslatom tényleg meghalt Lucy apja. Amikor Lucy találkozik a háza tulajdonosával ott nagyot röhögtem . 1-2 S osztályú küldetés aztán már meg is van a pénz . Remélhetőleg most már jönni fognak a küldetések . Juvia szerelmi táblázata is érdekes volt , minden lány Gray-t szereti szerinte . Nevet

Romeo szerintetek van olyan erős , mint Natsu a sorozat elején ?
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1647 Dátum: 11 okt 22, 21:51:09 »

Kizártnak tarto, hogy legyen olyan erős, Natsu már akkor is egy komplett kikötőt döntött romba a 2. vagy 3. részben. Bár nem tudom Romeo mire játszik, minőségre vagy mennyiségre? Viszont ezzel Natsu hivatalos "konyhásnéniévé" léphet elő, hiszem Natsu nem a saját tüzét enné meg, Romeo meg ott lenne mint a kétlábon járó büféskocsi Nevet
Naplózva
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #1648 Dátum: 11 okt 22, 21:51:42 »

Erősen kétlem, hogy van olyan erős, mert ugye Natsu már akkor is brutális erővel bírt és ha jól emlékszem, akkor az egyik Ogres egy laza mozdulattal elfújta a lángját.
Lucy lakbérén én is röhögtem, úgy tűnik, hogy ez már csak ilyen hét a mangák terén, legalábbis ennél és egy másiknál biztos.
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #1649 Dátum: 11 okt 23, 07:32:17 »

http://mangastream.com/read/fairy_tail/34664104/7
Azért ezen én behaltam, ahogy Happyéket lerajzolta Reedus :DDDD
Szegény Wendy is milyen volt Nevet 
Makarov meg menne szabadságra, de úgy tűnik ez nem fog összejönni Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!