24 máj 17, 13:06:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687593 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3135 Dátum: 15 ápr 19, 15:30:30 »

szerintem ez is jó rész volt, és elég durva hogy most ha Luffyéknak nem lenne ennyii "követője" simán meghalnának Doffy és emberei ellen a túlerő miatt..   Gondolkozik

és amit nem nagyon nem értek...  írtátok az oldalra, hogy a 752-es fejezetet dolgozza fel csak a 13-14-15 oldalt kihagyták ugye.. és tényleg ezeket már a korábbi részbe rakták Nevet  de miért csinálják így?Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3136 Dátum: 15 máj 04, 12:17:40 »

Hát most, hogy eldöntöttem utolérem az animét azt vártam, hogy pont ott tartunk ahol jövőhéten fogunk.  >.<# na mindegy majd jövőhéten meglátom amire vártam Nevet

Az új opening-re keresztelt hányadékra viszont nem tudok mit mondani.Ugyanakkora fos mint az előző, annyi pozitívum volt benne, hogy egyszer meg tudtam lepődni, hogy valami mást raktak elém.Átvezetőhöz meg inkább hozzá sem szólok.

Őszintén először nem is tudtam, hogy van új mert alapból átugrom az első 5 percet mert semmi értelme megnézni.

Egyébként pozitívan álltam fel a gép elől amikor megnéztem a kihagyott részeket.
Elenyészőek voltak azok a momentumok amikor untam volna az adott részt.A poénokat én sem éreztem erőltetettnek egész jók voltak bár Pica hangjánál annyira másra számítottam, hogy a pillanatnyi meglepődéstől nem is tudtam igazán röhögni azon amikor Luffy kiröhögte, mangában ahol a képzeletemre volt bízva viszont rendesen felröhögtem ikszdé bár animében azokon jobban röhögtem amikor ezután Pica megszólalt és Zoroék próbálták visszatartani a nevetést Nevet
Nem igazán idegesített senki még a Tontatták sem.

Így is tele van hibákkal a rész rajzolástól a dinamikáig de ezek felett szemet hunytam.

Összességében élveztem a részeket és ez lenne a cél.Ha a stúdió emberei megerőltetnék magukat egy kicsit és olyan részekkel jönnének elő mint néhány PH-s ahol olyan volt a rajzolás, hogy csak néztem akkor 1 rossz szavam nem lehetne.

A jövőhetire viszont érzékeny vagyok azt jobban teszik ha nem rontják el  Ördögi


Szerk.:
Mivel nem jött újabb válasz ezért ebbe írom a mai részről a véleményemet.
Hogy lehetett az arc egyik legepikusabb jelenetét ilyen szinten elrontani???
Zoro támadásának egyszerűen semmi feelingje nem volt.
a háttérzenék pedig semmi hangulatot nem hoztak szánalmasak voltak.

Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy azt a jelenetet amitől libabőrős lettem fekete fehérben, hangok vagy háttérzene nélkül képregény formájában, hogy lehetett ennyire elrontani animében?Nem tudom, hogy csak velem van-e a baj vagy tényleg ennyire szánalmas volt.
Bartolomeo reakcióján meg amennyit lehetett szakadni a mangában itt inkább annyit sírtam volna.
És ez nem a "kicsit jobban ütött mangában" kategória.Egyszerűen rossz volt nézni.

Ha már különösebb szerkesztés nélkül csak berakták volna alá ezt
https://www.youtube.com/watch?v=4J7K3yacig4
már legalább ütött volna egy nagyon picit.

Franky menő volt de az a jelenet sem volt valami túl jó.

Félek attól, hogy mit fognak csinálni a soron következő ehhez hasonlóan badass momentumokkal  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 10, 10:33:55 írta Asasino » Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3137 Dátum: 15 máj 12, 11:45:42 »

Nekem nem tetszett a tontattas rész legszívesebben megoltem volna azt a vén torpet... Zoro sztem igy is epic volt mar nem emlékszem annyira a mangara, de igy is ütött eléggé Nyelvesít
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3138 Dátum: 15 jún 15, 21:42:58 »

Komolyan mondom rávettem magam, hogy megnézzem a részeket. Képtelen vagyok felfogni, hogy képesek ennyire elhúzni a dolgot. Már frusztráló volt látni mennyi ideig szenved azzal a lövéssel Usopp az aktuális részben. Bár tudtam mi lesz az eredmény a végén már azért szurkoltam, hogy ne találja el SugartxD.
Félelmetesen vontatott az anime élvezhetetlen. Hanyagolom is megint egy darabig azt hiszem. Ez egybe nézve is katasztrófa. Ha így folytatják megfogom utálni az op animét.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3139 Dátum: 15 jún 16, 15:58:54 »

Mar művészet ilyen szinten húzni a részeket... Nem is tudom felfogni hogy egy fel mangafejezetbol hogy lehetséges egy 20 perces reszt készíteni....

Viszont a következő rész jónak ígérkezik Nyelvesít
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3140 Dátum: 15 jún 23, 12:03:15 »

Az epizód vége jó hangulatot adott a továbbiakhoz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3141 Dátum: 15 jún 28, 12:47:36 »

Fujitora iszonyatos nagy arc. Biztos vagyok benne, hogy ő Aokiji és Smoker lesznek a történet végén akik átveszik a jó oldalt Luffyéktól. Náluk érzem azt, amit egy tengerésztől elvárnék. Texszik a dolgokat és, ha nem tudnak tettekkel segíteni, akkor szavakkal teszik, mint Aokiji és most Fujitora. Jól emlékszem, hogy fejvadász volt? Mindenesetre kíváncsi vagyok a valódi erejére. Úgy érzem, hogy ezen a szigeten ő lehet a legerősebb. Sabot is képes lenne legyőzni, ha akarná. Nagyon Badass a papa<3
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3142 Dátum: 15 jún 28, 14:43:26 »

Rég írtam már ide, kicsit szüneteltettem az animét. Igazából a sok rész közül az ami megfogott az az előző volt, azon belül is a vége. Az az utolsó jelenet nagyon epic lett, pont mint a mangában. Azonban sajnos a többi rész nekem mangában sokkal jobban átjött.

A mostani rész nem volt annyira vészes, mint amilyennek gondoltam. Ez a rész a mangában is a szokásosnál rövidebb volt, vagy 3-4 oldallal kevesebb, ahhoz képest nem volt annyira elnyújtva, mint amire számítottam. Még így is közelebb volt a nézhetetlen kategóriához, mint az élvezhetőhöz.

Ha minden igaz a következő rész végén elkezdődik az a kis mellékszál. Azt biztos, hogy elfogják húzni úgy, hogy egész nyáron kitartson. Szerintem azt a pár részt majd valamikor egybe bedarálom, ha vége lesz és majd csak utána fogom hetente nézni a részeket, mert azután azért már kicsit felgyorsul a tempó.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 14:45:00 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3143 Dátum: 15 jún 28, 17:39:33 »

Szerintem nagyon jól volt meganinalva es megrajzolva a mostani harc Nyelvesít
Foleg amikor Luffy es Doffy osszeutott/rugott
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3144 Dátum: 15 jún 28, 18:14:51 »

Rég írtam már ide, kicsit szüneteltettem az animét. Igazából a sok rész közül az ami megfogott az az előző volt, azon belül is a vége. Az az utolsó jelenet nagyon epic lett, pont mint a mangában. Azonban sajnos a többi rész nekem mangában sokkal jobban átjött.

A mostani rész nem volt annyira vészes, mint amilyennek gondoltam. Ez a rész a mangában is a szokásosnál rövidebb volt, vagy 3-4 oldallal kevesebb, ahhoz képest nem volt annyira elnyújtva, mint amire számítottam. Még így is közelebb volt a nézhetetlen kategóriához, mint az élvezhetőhöz.

Ha minden igaz a következő rész végén elkezdődik az a kis mellékszál. Azt biztos, hogy elfogják húzni úgy, hogy egész nyáron kitartson. Szerintem azt a pár részt majd valamikor egybe bedarálom, ha vége lesz és majd csak utána fogom hetente nézni a részeket, mert azután azért már kicsit felgyorsul a tempó.


Nem tudom te mit néztél a mostani részben, de a mai elképesztően jó lett, a harci jelenetek már-már a Special, és a Moviek szintét hozta. Nagyon jó volt nézni a dinamikus harcot Luffy és DD között.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #3145 Dátum: 15 jún 29, 22:40:16 »

Az aktuális rész szerintem sem volt annyira gyenge mint az eddigiek. Harc jelenetek egészen jóra sikeredtek. Law megint megmutatta ,hogy miért is ilyen jó páros Luffyval. Bár még mindig nagyon lassú és vontatott az anime. Gondolkozik
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3146 Dátum: 15 júl 05, 16:08:24 »

Nagyon menőbb néz ki Corazon Nevet jo lett volna mugiwara tagnak Szomorú
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3147 Dátum: 15 júl 20, 12:50:07 »

Na megnéztem az elmúlt 4 hónap One Piece anime termését. Azt kell mondjam a tempó továbbra is elviselhetetlen kb., bár a mostani visszaemlékezős részeket elég jók kiegészítik, így jó tartalmasnak érződnek.
A rajzolás néha nagyon szép, néha meg gyenge, de hát ez elmondható az összes nem Bleach hosszú animénél. Viszont a háttérzenéket továbbra is imádom! Nagyon jó hangulatot tudnak adni a történéseknek, tökéletes példa erre a tegnapi epizód Nevet Brutálisan durva volt és ennél jobban vissza se tudták volna adni Doffy borzalmas múltját. Míg a mangában bele se gondoltam, itt egyből furcsáltam, hogy miért volt olyan hülye, idióta és naiv Mingó apja, hogy elmondta az embereknek, hogy ő egy volt Tenryuu Obito volt... Most komolyan mit várt??? Meg is érdemli azt kell mondjam, amit kapott. Lehet, hogy nem volt tisztában teljes egészében, hogy mennyire gyűlölik a földön a jómódú Égi Sárkányokat, de ilyen hatalmas hülyeséget akkor sem kellett volna csinálnia. Ettől függetlenül baromi jó rész volt Nevet
Viszont még mindig megtalálhatóak a régi, állandó bakik. Gépfegyverként lőnek a nem gépfegyver, tehát sima egylövéses puskákkal, a Donquixote család megáll egy helyben egy sortűz közepén és egy gólya sem találja el őket... Még ha Logiák lennének ok... Aztán nyugisan sétálnak, míg közben bombázzák őket. Szal ilyen wtf dolgok még mindig vannak a sorozatban.
De azt kell mondjam, hogy az utóbbi 3-4 részt elég jól megoldották így 1/1-es feldolgozásban is.
Viszont akkor is jobb lenne, ha szezonos anime lenne a One Piece is. 1-2 évente levetítenének 25 epizódot, de azt rendesen megcsinálnák és jó pörgős lenne, nem ilyen vontatott. Elég durva, hogy kb. minden rész első 5-6 percét át lehet pörgetni.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3148 Dátum: 15 júl 31, 16:00:17 »

Ez a puska gépfegyver engem nagyon idegesít Nevet én is most pótoltam az utóbbi fél évet és azt kell mondjam az ilyen szintű vontatásért már valami díjat kéne adni Nevet Most abban reménykeden Corazon elcsöppent némi információt a D. betű jelentéséről Nevet Égi sárkányként olyanokat tudhat ő is és Doffy is amiket sanszos elég kevesen tudnak. Law gyerekkora után fura hogy most milyen normális és nem maradt végleg kattant. Értem miért kedvelte meg Doffy mert hát neki is kijutott a jóból rendesen. A feterjuk hogy lehetett ekkora kretén hogy leleplezik magukat -.-" Mindenesetre még mindig bűzlik itt egy csomó dolog és haladhatna kicsit gyorsabban történet, mert oké hogy harcok de régebben mintha gyorsabban derültek volna ki a lényeges dolgok.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3149 Dátum: 15 aug 02, 18:40:40 »

Az eddigi flashback részek tetszettek. Igaz ugyanúgy 1 fejezetet dolgozott fel mind, de nem tűnt annyira nyújtottnak és filler jelenetek sem voltak igazán. A rajzolás is jó volt és a zenéket is eltalálták.
Nem tudom, hogy a végén miért lett megszakítva a visszaemlékezés, nekem úgy rémlik, hogy a mangában nem volt megszakítva. Igen és a végén megint rohadtul debilnek állították be Luffyt, hogy őrjöng a Doflamingo klón és Bellamy ellen...  smirksweat

Corazon hangja kicsit fura, túl mély az ő karakteréhez. Amikor először meghallottam Sengokut is beszélni meglepődtem, mert teljesen elfelejtettem, hogy meghalt aki a hangját kölcsönözte neki.  Szomorú A mostani nem igazán illik Sengokuhoz, ez pont az ellentettje mint anno Mihawknál. Nála az új jobban tetszett mint a régi.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!