24 jún 01, 15:11:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 692052 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3150 Dátum: 15 aug 09, 14:35:15 »

Corazon gyümölcse OP, ebben a részben kiderül! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 14:36:11 írta EEsmiley » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3151 Dátum: 15 aug 10, 19:08:33 »

Egyetértek Kristóffal, tényleg jók ezek a flashback részek. Ég és Föld a különbség e-között és a Gyojin Szigetes visszaemlékezések között. Ez valóban szórakoztató és én sem érzem elnyújtottnak. Azonban 2 (és fél) epizód maradt a végéig :/
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #3152 Dátum: 15 aug 16, 11:51:41 »

Nekem ezek a Corazonos részek nagyon átjönnek. Sokkal jobban mint a mangában, és most újra azt érzem, hogy eléggé minőségi részeket kapunk. Mosolyog  bow
Vergo nagyon nagy volt. Szegény még nem tudja mit fog majd kapni később a kis sráctól. Nevet  Ördögi
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3153 Dátum: 15 aug 23, 13:13:07 »

Hoznom kellett volna egy zsebkendőt ehhez a részhez... Nevet
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #3154 Dátum: 15 aug 23, 16:05:32 »

mièrt, megkönnyezted? Nevet nekem eddig a legmeghatóbb Chopper sztorija volt.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #3155 Dátum: 15 aug 24, 17:42:45 »

Nem tudom, nekem pl. chopper sztorija nem igazán volt megható, bár choppert se szívlelem nagyon talán azért. A legmeghatóbb történet az Law múltja nekem, az egész one pieceben, mielőtt nem ismertem a múltját utáltam Lawot, de aztán az egyik kedvencem lett Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3156 Dátum: 15 aug 25, 03:08:03 »

Bakter nekem is a szívembe markolt ez a rész megcsavarta taposott rajta kettőt majd visszatette a helyére. Ritkán mondom ezt de a flashback flashbackjét akarom. Hogy lett Corazon tengerész? Hogy került vissza Doffyhoz. Jah és akarom látni azt is amikor law meggyógyítja magát a fehér-ólóm mérgezésből is.  Perpill a főszál és a harc nem izgat ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #3157 Dátum: 15 aug 25, 12:34:30 »

Kijött egy másfél órás Sabo - Flashback + Dressrosa Special. Gyönyörű rajzolással, kimaradt jelenetekkel, stb! Nagyon extra! Mosolyog  bow Benne van pl rendesen, hogy Sabo bemutatkozik Luffynak, meg az is, hogy Sabo megérkezik a Szalmakalaposok előtt a szigetre, stb, stb... Érdemes megnézni! Mosolyog
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3158 Dátum: 15 aug 25, 13:18:59 »

Kijött egy másfél órás Sabo - Flashback + Dressrosa Special. Gyönyörű rajzolással, kimaradt jelenetekkel, stb! Nagyon extra! Mosolyog  bow Benne van pl rendesen, hogy Sabo bemutatkozik Luffynak, meg az is, hogy Sabo megérkezik a Szalmakalaposok előtt a szigetre, stb, stb... Érdemes megnézni! Mosolyog

Hol lehet megnézni?
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #3159 Dátum: 15 aug 25, 16:44:36 »

Például itt lehet letölteni, természetesen csak angol felirattal: http://www.nyaa.se/?page=search&cats=0_0&filter=0&term=one+piece+episode+of+sabo
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3160 Dátum: 15 aug 25, 23:40:43 »

De ez is le lesz fordítva valamikor, nem? Legalábbis tervezitek, ugye?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3161 Dátum: 15 aug 26, 06:20:53 »

De ez is le lesz fordítva valamikor, nem? Legalábbis tervezitek, ugye?

Kivan írva az One Piece fan oldalra, szal igen.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3162 Dátum: 15 szep 06, 12:09:35 »

Akkor a flashback másik részéről röviden. Megint csak azokat tudok mondani, mint az első felénél, egész korrekt munkát végeztek, persze a rajzolással 1-2 helyen volt problémám, de ez csak minimális. Továbbra is 1 fejezet - 1 rész arányban haladtunk és ezzel most nem is volt gond, mivel a flashback fejezetekben jóval több tartalom van mint a harcolós fejezetekben.

Ezután a 707. és 708. rész. Őszintén itt a színvonal eléggé visszaesett, nem csak rajzolás szempontjából, hanem voltak olyan tényezők, amik komolytalanná tették az animét.

707. rész: Már az elején volt az amit az előbb említettem a komolytalansággal kapcsolatban. Mik voltak ezek a színes húrok?  Nekem már Doflamingo klónjai sem tetszettek, mert a mangában sincs semmilyen utalás arra, hogy más színe lenne mint az eredetinek, de javítsatok ki ha tévedek.

708. rész: Ezzel a résszel se voltam igazán megelégedve, mert megint egy olyan húzásuk volt az animátoroknak, ami engem nagyon zavar. Miért kellett berakni egy klón ellen a Red Hawk-t? Miért kell orrba-szájba nyomatni, amikor mangában mindössze csak kétszer használta Luffy? Pedig egész élvezhető részt tudtak volna összerakni, ha ezt nem lépik meg, és ha az utolsó 6 oldalt nem hagyják ki a részből, mert akkor igaz 1 fejezetet dolgozott volna fel a rész, de nem tűnt volt vontatottnak.

Összegezve a flashback után visszaesett a színvonal. A következő rész címe és az előzetes alapján egy egész fejezetet fog feldolgozni a következő rész plusz még azt a 6 oldalt, amit most kihagytak. Bár igaz a következő fejezetből már feldolgozták Orlumbus jelenetét és Zoro és Pica harcából is egy kicsit.
Innentől próbálom hetente követni az animét, mert innentől már gyorsabb lesz a tempó.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 06, 20:26:00 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3163 Dátum: 15 szep 06, 16:37:04 »

Egyetértek Kristóffal. A flashback összességében nekem is tetszett és bőven visszahozta azt a hangulatot, ami a mangában is jelen volt. Egy erős 4/5-öt adtam a Corasonos visszaemlékezésre (ami tényleg jó, mert mangában is ilyen szinten volt nálam).

Azonban a legutóbbi 2 rész színvonala elég nagyot esett. Doffy színes húrjait én sem értettem és tele van már nekem is a hócipőm azzal, hogy a Red Hawk amilyen vagány annyira nem ér semmit sem... Egy klónt se tud kiütni vele, miért kell még a mangánál is jobban meggyalázni az "Ace-től öröklött" technikát? Az is érdekes egyébként, hogy a G2-ös Jet Gatling-gal tudta csak legyőzni Luffy a húrbábút, amit ugye a CP9-es Lucci legyőzéséhez kellett... Oké, hogy tankos Doffy, de hogy még a klónjai is annyira, hogy 2 "elvileg" nagyon erős technika kell az elpusztításához? Toei, pls  Nemyóó

És igen, nem tartott sokáig ez az "adott fejezet feldolgozása egy adott részben" koncepció. Valószínűleg azért, mert havonta csak 3 fejezet jön ki, így észrevétlenül -kit ábrándítok- észrevehetően próbálja a Toei 1-2 oldallal csökkenteni a feldolgozott lapok számát és megkeveri a jelenetek időrendi sorrendjét. Hogy mi lesz ennek az eredménye?
-Dressrosa a mangában: 100 fejezet-> 800 perc-> 13,3 óra elolvasási idő.
-Dressrosa az animében: legalább 110 epizód -> 1980 perc (opening, átvezető és előző rész tartalma levonva, általában 18 perc egy tényleges rész) -> 33 óra megnézési idő.

Fantasztikus.  No comment
Naplózva

Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #3164 Dátum: 15 szep 06, 18:20:42 »

Doflamingonak van olyan támadása hogy Ötszínű húr.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!