24 máj 17, 11:48:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687583 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3060 Dátum: 14 nov 16, 22:57:41 »

Szerintem az ív egyik legjobb része lett idáig!   Burgess ereje hatalmas alig várom most már, hogy Blackbeardekkal harcoljanak Nyelvesít   Kíváncsi vagyok hogy győzhetnek a szalmakalaposok mert szerintem így látatlanba is bárki megmondja hogy Luffy-Zoro-Sanji-n kívűl a többiek nem nagyon tudnának mit csinálni ellenük... jó talán Franky még Nyelvesít
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #3061 Dátum: 14 nov 28, 22:51:48 »

Na én mangás vagyok, nézegettem az animét de hihetetlen elment tőle a kedvem... Azokat a harcok amik a mangában királyak lettek, egyszerűen mintha teljesen mást láttam volna.... A grafikáról meg nem is beszélek mert nem tudok szépen fogalmazni... Hát nagyon nagy csalódás volt...

SZERK: Ja és az opening: az anime eddigi egyik legrosszabb openingje, ha nem a legrosszabb... a Hands Up annyira epikre sikerült, még ehhez az archoz is sokkal jobban illene mint a mostani... Annyira lehetetlen hülyeségek vannak benne meg stb...
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 28, 22:53:27 írta danomics » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3062 Dátum: 14 nov 30, 04:03:49 »

Ez a rész kb értékelhetetlen Nevet.  Pontosan semmi nem történt benne. Ami meg nem állókép magyarázás volt, az meg már szerepelt korábban.  Kicsit túl sok szerepet kapnak a törpék.  Kapjanak mondjuk annyit mint Arabasta-ban a lázadók.  Volt kb egy 3 részes visszaemlékezés, meg néha néha felbukkantak.   De most erre elpazarolni 15 percet a részből?  A helyszínváltások sem vitték előrébb a történetet, hanem megmutatták, h ki h liheg kb, meg h milyen rossz a helyzet.....


Direkt nem néztem meg 3 részt, hogy nézhessem egyben, de katasztrofális.  A 3 részben volt 1 résznyi olyan anyag, ami az mondom, hogy egy lendületes jó animét mutat.   Ha így ismerem meg annó a One Piece-t, akkor nem kezdem el nézni.
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #3063 Dátum: 14 nov 30, 12:58:41 »

Ez egy fél rész volt, nem több, de talán kevesebb. A sztori alig halad, amit azzal próbálnak ellensúlyozni, hogy több helyszínre is kitekintünk, ahol meg totál nem történik semmi.
Az anime készítők ott követtek el hibát, hogy PH után nem hoztak be valami hosszabb fillért. Komolyan, én megesküdtem volna, hogy oda be lehet vágni egy hosszabb mellék sztorit (nem azt a nyúlfarknyi semmit ami volt). Kalózok, egy közbe eső sziget, simán el lehetne tölteni ott valami akár humoros, nem komoly harcos kalandot 20 részen át, ha van elég érdekes. De ez meghaladja az anime készítők képességeit, így marad ez a szenvedés, ehhez értenek sajna. Ha felhalmoznék több részt, hogy egybe nézzem meg, még akkor is kín szenvedés lenne, nem csak így heti egy résszel.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3064 Dátum: 14 nov 30, 18:15:45 »

én már nem is akadok ki olyan dolgokon amiken ki kellene de ezt most nem vette be a gyomrom.Mi ez a duma Rebeccától, hogy még csak nem is vagy az apám?Akkor mi van ha nem az apja ? Ő nevelte egész életében és amikor mond neki valamit azt mondja rá, hogy nem is vagy az apám? Ezen végem lett.Nem emlékszem, hogy mangában is ezt mondta volna vagy csak az animések voltak "kreatívak" de ez most nálam kiverte a biztosítékot.
Naplózva
Shi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #3065 Dátum: 14 nov 30, 22:11:32 »

Nem emlékszem, hogy mangában is ezt mondta volna vagy csak az animések voltak "kreatívak"
Mangában is így volt.
Egyébként ezt már Nami is eljátszotta anno Bellemerenél.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3066 Dátum: 14 nov 30, 22:28:24 »

Nem emlékszem, hogy mangában is ezt mondta volna vagy csak az animések voltak "kreatívak"
Mangában is így volt.
Egyébként ezt már Nami is eljátszotta anno Bellemerenél.

Köszi erre nem emlékeztem.Nami legalább ér egy forintot is nem olyan trash karakter mint Rebecca úgyhogy neki még el is nézem meg az ő sztorija azért más volt egy kicsit és ott még elfogadhatóbb is.
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #3067 Dátum: 14 dec 01, 16:21:09 »

Az a baj ezzel az arccal hogy a mangában is relatívan lassú (nem mintha ez a mangában baj lenne mert rendkívül ól kidolgozott és jól szét/összefutnak a szálak illetve nagyon logikusan van felépítve ezért ezt a mangának simán megbocsájtom, mert így is az egyik legjobb OP arc a mangában) de ez az animében meg kiveri a biztosítíkot, ugyan nekem nem baj mert én átéltem az epik pillanatokat a mangában, itt annak van a baja aki az animét nézi, mert ami a mangában olyan epik pillanat volt az az animében nem jön ki, haenm valami szenvedés az egész, és aki csak az animét nézi az így ismeri meg a történetet, és jóhogy másnak gondolja a sztorit és mindennek leszarozza... A másik a grafika... A manga az most éli a csúcsát rajzolás tekintetében, egyszerűen gyönyörű manapság, míg az anime meg most éli a legszarabb korszakát, egyszerűen valami rettenetes hogy a világ legsikeresebb mangájából egy ilyen förmedvényt adnak ki... Nem kívánok semmi jót a Toei-nek egyszerűen már lesüllyednek a Pierrot szintjére sőt az alá... Dzomorú hogy egy ilyen zseniális animéből mi lett.. Az utolsó jó arc az Thriller Bark volt utána egyenesen le a leejtőn...
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3068 Dátum: 14 dec 01, 20:31:36 »

Nekem épp ellenkezik ezzel a véleményem.Szerintem annak sokkal jobb aki csak animét néz (már ha sikerül elkerülnie a spoilereket minden formában ami szinte lehetetlen) már csak "boldogak a lelki szegények" alapon.
Ők nem tudják, hogy mihez képest mennyire sz*r az anime, valamint őket sokkal jobban érinti a story is ami kicsit leveszi a figyelmet a grafikáról és társairól, mivel mi olvassuk a mangát ezért nem igazán lepődünk meg meg nagyjából tudjuk mi fog következni meg még ha el is felejtenénk amint megtörténik akkor nem lepődünk meg mivel már láttuk a történést.Mivel mi ismerjük a sztorit ezért nem igazán azon van a hangsúly amikor egy adott részt nézünk hanem a többire tesszük azt, tehát grafika, dinamika stb. meg ugye az egy hetes adagolás mellé még társul az 1 manga/ 1 animés adagolás ami szintén nem túl egészséges.Ezért esnek jobban még ezek a részek is ha tízesével nézzük de hát ki bírja ki azt a sok hónapot amíg összegyűlnek az adagok?  >.<# Így még a rész tartalmatlansága is érződik, nem úgy mint anno amikor néztem Enies Lobbit és nem nagyon zavart ha a részben nem volt túl sok dolog mivel volt még utána 300 másik rész amit nézhettem, hozzá tenném mondjuk, hogy már ott is fogtam a fejem néhány filler jeleneten (amikről nem is tudtam, hogy fillerek mert nem olvastam a mangát csak érződött, hogy ez nem original) de leginkább az idegesített akkor is amikor azt mondtam magamnak, hogy "oké, ma megnézek este még 5 részt és ennek a szállnak addigra már vége kell lenni" erre nem, hogy az 5 rész után hanem még 15 után is egy helyben álltunk, na akkor már fájt még akkor is ha volt mit nézni de ez inkább már csak türelmetlenség, meg hát nem lehet 0-24ben animázni  ikszdé Igaz, hogy akkor a sokkal szebb anime miatt még élvezhetőek is voltak egy holtpontig a filler jelenetek is leginkább amiatt, hogy dinamikusak voltak és nem Paintbe dobták össze a dolgokat mint most Fujitora lábát meg a fogcsikorgatós hangeffekteket nem a karosszéria lakatosoktól szedték.

Már én is sokszor rá akartam venni magam, hogy na akkor most itt hagyom a mangát, hogy élvezhessem az animét amennyire csak lehet és akkor majd a mangát olvasom addig ahol éppen animében tartok de hát ezt most belőttem az arc végére de utána meg szerintem minimum egy éves filler évadot kapunk vagy szünetet (legalábbis ez lenne az ésszerű) és egy évig mindenféle történet haladás nélkül azért kemény lenne Nevet nem tudom bírnám-e.Ráadásul én nagyon traselok a fillerektől mivel valahogy mindig benézem őket ikszdé mint anno amikor egy olyan water 7-nél járhattam és YouTube a képembe dobja, hogy kapcsolódó videó "AMV Ace will never die" és akkor ebből le esett 1-2 dolog ikszdé  smirksweat Szomorú
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #3069 Dátum: 14 dec 02, 19:05:11 »

Miután vége lesz ennek az arcnak, tuti hogy fillereznek. És ez a fillerezés szerintem egész "jó" lehet, HA az a csapat lesz, a középpontban, mint akik most Dressrosán vannak (mert hát miért nem ők lennének), és nem egy nyomi történetet kapnak (mint most a FT animében).
Bár attól függ hogy lesz vége ennek az arcnak.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3070 Dátum: 14 dec 07, 06:44:37 »

De jó rész volt végre Nyelvesít  nem éreztem időhúzást, a mangát olvasva is izgultam, hogy mi fog történni Nyelvesít  és hála most nagyon jó részek fognak következni még 1-1es adaptációban is Nevet   Ha Dressrosa után végre lenne egy filler évad és utána 2-1 es aránnyal folytatódna vagy legalább másféllel akkor újra felemelkedne a One Piece Nyelvesít   De szerintem ez a mari rész tökéletes volt (  a TS ótai részekhez képest )  csak Luffyt animálták volna meg jobban Gladius ellen, bár a jet stamp igen jó volt Nyelvesít   És nehogy Zoro-val fillerezzenek mert most is azt éreztem, hogy egy kicsit mintha gyengének lenne beállítva...
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 07, 06:45:44 írta Sanji » Naplózva
Shing
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



WWW
« Válasz #3071 Dátum: 14 dec 10, 11:16:24 »

Én csak az animét nézem, de sokszor untam a korábbi részeket. Mostanában viszont teljesen jól halad az anime. Vannak bizonyos jelenetek ahol érződik már az unalmas széthúzás, de összességében nagyon jó részeket kapunk. A rajzolás viszont tényleg rossz, ott van a Naruto, azt is szidják, pedig sokkal jobb a rajzolása. Itt ha egy kicsit távolról látunk egy karaktert, örülni kell ha még megvan rajzolva a szája, stb. Milyen képernyőre tervezték ezeket? 50centis TV-re amit 5 méterről nézünk? Mert csak ott nem tűnne fel ez az igénytelenség. Luffyt is olyan gagyin rajzolják meg néha, szinte nincs egy egységes stílus. Sajnos ez van...
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3072 Dátum: 14 dec 14, 11:59:02 »

Az újabb részről csak ennyit mondhatok:

"Drop dead - Behehehehe - Drop Dead - Beheheheheh........ Drop - Behehehehe"
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3073 Dátum: 14 dec 14, 13:21:47 »

Egy újabb gyenge rész után most jön egy visszaemlékezés? Nevet éljen!  szóval most legalább egy hónapig nem szabad nézni megint, hogy nézhető legyen egyben.
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #3074 Dátum: 14 dec 14, 13:49:28 »

Nem volt annyira borzalmas ez a rész, kis jellemfejlődést láthattunk. Bár az is igaz, hogy rövidebben is meg lehetett volna oldani, de lehetett volna rosszabb is. Visszaemlékezés jön, de ezt kivételesen én várom, főleg, hogy csak 1-1,5 részt fog tartani, nem kell aggódnia annyira.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!