24 jún 18, 12:28:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 697125 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3075 Dátum: 14 dec 14, 19:30:45 »

Ez nem filler rész lesz ? : O   
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #3076 Dátum: 14 dec 15, 23:14:46 »

Hát gyerekek, a helyzet az, hogy én egy darabig hagyni fogom az animét. Annyira betelt nálam a pohár, hogy az már nem igaz. Iszonyatosan vontatott, az utóbbi 20-25 részt unatkozva néztem végig, a tököm tele van Rebeca mártírkodásával, a nyomorék tökmagtüzér gnómokból, Usopp gyökérségéből, a harcok sem jönnek be igazán. Több az állókép, mint egy Chaplin-filmben.  Hmm?  Nemyóó
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3077 Dátum: 14 dec 16, 03:31:18 »

Ezzel egyet kell hogy értsek. Valószínűleg csak akkor fogok elkezdeni nézni egy ívet, amikor már a következő elkezdődött. Egyben lehet, hogy nyújt olyat, mint az eddigiek.

Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3078 Dátum: 14 dec 16, 11:29:37 »

Már én se nézem pár hónapja. Megvárom, hogy véget érjen az arc azt majd egybe. Remélem úgy emészthetőbb lesz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Fuuga
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #3079 Dátum: 14 dec 16, 20:10:29 »

Sziasztok.
Érdekelne a véleményetek a One piece animéről.
Egy új animét keresek, amit nézhetnék, ezért érdekelne az, hogy a OP mennyire hasonlít mondjuk a Bleach-hez?
Gondolok itt arra, hogy az egész anime alatt egy embert követünk nyomon, ahogy erőssebb és erőssebb lesz, mint a Bleach-ben Ichigo, vagy a Shippudenben Naruto...Elég rég óta tervezgetem, hogy elkezdem nézni az OP-t, de elég sokszor elbátortalanodtam, hogy belekezdjek egy 600+ epizódos animébe. Az OP esetében a megrajzolás az, ami kicsit elkeserí, gondolok itt a szemekre, orrokra...stb. Egyesek aztmondják, hogy az OP a saját kategóriájában (Shounen) a legjobb. Ha belenéznék 1-2 epizódba, az sem segítene a döntésben, mivel a Naruto és a Bleach sem fogott meg elsőre.
A válaszokat akár privátban is elküldhetitek.  Mosolyog
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #3080 Dátum: 14 dec 16, 21:03:45 »

Idézet
Egyesek aztmondják, hogy az OP a saját kategóriájában (Shounen) a legjobb.

Inkább a legnépszerűbb. Hogy az OP lenne a legjobb shounen? Hááát....ez  egyénfüggő, részemről nem. Az a baj, hogy én pedig pont a Bleach mangát/animét nem láttam még, így nem tudom ahhoz hasonlítani.

Az OP-nek nagyon egyedi a világa, nagyszerűen van kidolgozva, a karakterek is jól ki vannak dolgozva. Rengeteg poén van benne, a sztori főszála viszont igen lassan halad, egyes arc-ok igen csak vontatottak. A karakterek rajzolása is eltér más animéktől, ezt szokni kell, de nem vészes. Ha elkezded nézni, akkor előre szólok, hogy az első 20-30 rész kissé unalmasabb lesz, na de utána pedig kegyetlenül beindul. Összességében jó. Bár (ez most csak saját vélemény!), a jelenlegi arc az egyáltalán nem jön be nekem, jelen pillanatban kissé csalódott vagyok.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3081 Dátum: 14 dec 16, 21:11:24 »

Az OP világára rá kell érezni. Stílusfüggő, sokaknak a legepicebb történet, sokaknak meg gagyi. Viszont ha ráérzel...nem tudom, nekem talán mindig is a Naruto, gyerekkorom animéje marad a kedvencem, de sokat mondó, hogy egy, egyetlen manga volt, aminek az olvasása közben úgy éreztem, hogy egy kicsit más lettem, hogy tényleg elgondolkodtam a szereplők életfilozófiáján. És az a One Piece (konkrétan Luffy-Ace-Sabo gyerekkora...).
Viszont...én csak a mangát olvastam, és belenéztem pár anime részbe, össze-vissza. Szerintem közel sem adja vissza azt a hangulatot, egyszerűen gyengének találom. Persze, aki nem ismeri a sztorit, annak abszolút élvezhető, de engem, aki már nem a történetre (mivel azt ismerem), hanem a kivitelezésre figyelj, sokszor irritál. Persze vannak jó részek, jelenetek, de na. Nem terveztem, és nem is tervezem, hogy megnézem az animét. De ha te inkább animés vagy, nem mangás, akkor mindenképpen! Lehet, hogy nem fog tetszeni, de egy próbát mindenképpen megér.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 16, 21:12:31 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3082 Dátum: 14 dec 21, 08:26:47 »

Végre egy rész amin nem éreztem időúzást mert fillerrel volt tele Nevet  de elég jó rész volt  Ohh My God  azért igen bika ereje van Kyrosnak főleg amikor a hajón tombolt  Nyelvesít ő jó kis szövetséges lesz Luffynak  kacsint
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3083 Dátum: 14 dec 22, 13:45:08 »

Hát annak mondanám aki élvezni akarja az animét:

Én most 5 hetet vártam, hogy egybe megnézhessek 5 részt és majdnem ugyanolyan fos a tempó ikszdé
Mondjuk nagyon sokat javított a dolgon, hogy telóról néztem így a kép élesebb volt mint nagy képernyőn és kevesebb dologba kötöttem bele és mivel nem aznap néztem meg a részeket amikor kijöttek a csodálatos angol felirattal hanem Tapion fordítását néztem indán, sokkal jobb volt.

Az más kérdés, hogy 5 helyett 50 részt kellett volna felhalmoznom ikszdé

Innentől úgy fogom én is ahogy Hiei, arc végét megvárom az animével.Mondjuk a mangát is hanyagolni fogom az arc végén, talán úgy érdekfeszítőbb lesz az anime is.Mangát csak addig fogom olvasni amíg láttam animébe.Bár most ez nagy kérdőjel, hogy lesz-e filler évad vagy szünet mert ez a tempó kegyetlen, akkor manga és anime hiányában kb. egy évig mindennemű OP sztori nélkül kell kihúznom  Technikai KO legalább egy ilyen nagyságú fillerévad (ami nem is volt még a OP-ben) vagy szünet kéne.


De, hogy hozzászóljak az utóbbi részekhez is:
A dinamika és a grafika mintha javulna, bár lehet csak a kis képernyő miatt nem vettem észre bizonyos dolgokat ikszdé
Nagyon vártam már, hogy Usopp mit alkot erre nem jött semmi.Az 5. rész volt az utolsó reményem erre "fuck you it is time for flashback!!" ikszdé ami egyébként jó volt csak nem vártam Nevet Kyros olyan hangokat adott ki az elején mint az ősember a barlangban ikszdé

Usopp nem tűnt annyira szánalmasnak mint mangában, ez köthető lehet ahhoz, hogy Oda mennyire megtudja bőgetni a karaktereit és ezt az animátorok nem tudják visszaadni.Tontatták pedig ugyanolyan retardáltak és idegesítőek.Ami 1000x jobb volt a mangában az az volt, hogy azt a pár lapot gyorsan átnyálaztad de itt meg had ne mondjam hány percig kellett néznem ahogy a hero rinyál miközben a tontatták vírnyákolnak
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3084 Dátum: 14 dec 22, 13:54:02 »

Miért mi bajod az angollal?   Hiányzik az fehér bajusz meg hasonlók?
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3085 Dátum: 14 dec 22, 15:05:28 »

Az, hogy némely angol fordítás annyit is ér mint az angol szinkron  Lehánylak
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3086 Dátum: 14 dec 22, 21:40:51 »

én a watchopon nézem ott idáig nem nagyon láttam rossz fordítást de igen az angol szinkron valami szörnyű Nevet  de szinte bármelyik animénél Nevet   
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #3087 Dátum: 14 dec 23, 00:20:50 »

Kicsit off de csak egy félmondat erejéig leirom hogy a problémám az angol szinkronnal hogy szeretnek mindenkinek iszonyat mély, ordibálós hangot adni, és ezzel elcseszik a karaktereket... másrészt meg kevés angol szinkron van jól fordítva. A cenzúráról meg ne is beszéljünk.

Végre elérkeztünk ehhez a ponthoz az animében, az arc egyik legjobb kakarkterének a múltjához. Kicsit elhúzták de nem volt rossz, grafikailag teljesen jó volt, és nem lehet nem szeretni Kyrost Nevet Észre se lehet venni hogy ez nagyjából fél mangafejezetet (talán kicsit többet) dolgozott fel Nevet
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #3088 Dátum: 14 dec 23, 08:21:59 »

Miért mi bajod az angollal? Hiányzik az fehér bajusz meg hasonlók?

A magyar fordítás kivesézése nem feltétlenül ebbe a topicba tartozik. Ha bármi gondod van, Privát Üzenetben nagyon szívesen elolvasom a kritikádat, habár azzal légy tisztában, hogy ez egy magyar feliratokat készítő csapat weboldalának fóruma, ahol nem létszükség számunkra a több éves folyamatos munkáink ok nélküli, vagy éppen érdemleges kritika nélküli gúnyolása.
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3089 Dátum: 14 dec 28, 12:11:35 »

Nem volt a legjobb rész, eléggé megosztó volt. Az eleje nem nagyon tetszett. Az égő város ábrázolása kicsit gagyi és hanyag volt. Most sem tetszett és anno az első visszaemlékezésben sem. A filler jelenetet egész tűrhetően megoldották, amikor Kyors bement a palotába. Külön plusz pont, amiért kitértek rá, hogy Kyros mennyire tehetetlen volt a kairoseki bilincsekkel szemben. A kolosszeumos harci jelenet nem nyerte el a tetszésemet. Burgess Elbow sorozata felesleges volt. Végre megtörtént, kiütötték Sugart. Emlékeszek, még amikor a manga tartott itt számomra ez volt a nagy vízválasztó, innentől szerintem már sokkal élvezhetőbb lesz a történet, hacsak a rajzolást illetve animálást el nem rontják. Mint például a következő rész az előzetes alapján nagyon pocsékul lesz megrajzolva, főleg Doflamingo.

Már egyre jobban zavar, hogy kezdjük vészesen beérni a mangát. Hiába lesz innentől pörgősebb a történet, ha az anime tele lesz filler jelenetekkel, akkor ez nem számít sokat és veszít az értékéből. Remélem kitalálnak valami komolyabb megoldást, ha vége lesz ennek a történetszálnak. Kötve hiszem, hogy szüneteltetnék az animét (pedig szerintem ez lenne a legjobb megoldás). Egy hosszabb filler történetet tudnék elképzelni, de az is csak elég rövidtávú megoldás...
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!