24 jún 15, 11:27:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 696094 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3030 Dátum: 14 szep 29, 09:56:09 »

Maga a rész hatalmas volt. (rászokok újra arra, hogy telóról nézem ikszdé )

Amúgy a Dellingeres jelenet túl sok volt.
Meg Sabo-s jelenetet is megölték.Mangában is tudtuk mielőtt a teljes egészet megmutatták, hogy Sabo az de ott izgalmas volt minden egyes képkocka róla.Itt meg mintha hülyének néztek volna és megmutatták a kalapját meg az állát 60x.Azthittem, hogy mangától eltérően ha már ennyire "tekertek felfele" megmutatják az arcát is de nem.

A szinkronhangjánál meg én is meglepődtem.Túl nagy bajom nincs vele de nem is tetszik.

Viszont maga a rész az tetszett csak ilyen dolgok szemet szúrtak.
Ez volt a bajom a Big Mom-os múltheti jelenetnél is, hogy kb 1 perc volt mire egybe mutatták a hajót itt ugyanúgy Luffy halmereven néz előre kb. egy percig és még mindig nem esik le neki.Tudom ez nem a manga de akkor is.

Ha már Oda rászánta egy fejezetének egyik teljes oldalát, hogy megrajzolja Luffy meglepődését (És ő nem Kubo, hogy 1 fejezetben van 3 egész oldalas kép) akkor már az animések is megerőltethették volna magukat.


És tényleg érdekes, hogy mindezek ellenére tetszett a rész ikszdé
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3031 Dátum: 14 szep 29, 14:01:12 »

Egyszerűen nevetségesen gáz Sabo hangja. Ezt ők se gondolhatják komolyan. Remélem itt is ordas felháborodás lesz és leváltják, mint anno Jinbei hangját.

Az ugye megvan, hogy Jinbeinél azért volt váltás, mert az első szinkronhang kemény 3 epizódnyi munka után elhunyt?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3032 Dátum: 14 szep 29, 17:48:02 »

Jinbei hálás lehet a sorsnak. Egyébként nem tudtam. Úgy emlékeztem, hogy lecserélték. Mert rohadtul nem illett a karakterhez. Sabo hangjának nem kívánok hasonlót, de a lehető leghamarabb távolítsák el. Gyalázatosan rossz választás volt.
Mondjuk nem tudom, hogy lehetett így mellé nyúlni. Mihawk és Sengoku esetében se lett ilyen pocsék utód választva, pedig Sengoku és Takanome hangja is jellegzetes.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 29, 17:49:35 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3033 Dátum: 14 szep 29, 18:33:56 »

Igen az a 2 váltás is messze nem olyan jó mint az eredeti de annyira nem gáz mint Saboé.
Mihawk hangja egyébként miért lett cserélve?Mert azt tudom, hogy Sengoku-é elhunyt :S
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3034 Dátum: 14 szep 29, 19:17:51 »

Ő is elhunyt. Mondjuk sajnos a one piecenél ez félő még pár karakternél. Főleg, ha Oda így húzza.Szomorú
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3035 Dátum: 14 szep 29, 20:01:19 »

nem tudtam Szomorú köszönöm a választ.
Múltkor arról tippelgettünk, hogy vajon Oda meddig húzza még a OP-t?
És az alapján ahol most tartanak még 5-8 évet simán kihúzhat belőle mivel hőseink csak most értek át az út felén  Ohh My God
Az anime meg lehet, hogy csak évekkel utána zárul le.Sőt biztos.

Egyébként 9GAG-on ezt posztolták ma ki fb-ra.
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/1526889_10152724057306840_5797174175967067213_n.jpg?oh=f392dd7734dca182a1842915d93bc283&oe=54C35EAD&__gda__=1421392788_c1a1848c69bcfd4c351b0807c4d94e8d

ilyen interjú tényleg volt? Nevet vagy csak hype-nak szánták? Nevet Mondjuk ha tényleg így lesz remélem Oda nem megy el balra mint más mangakák, hogy istenek ütik egymást a végén Nyelvesít
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3036 Dátum: 14 szep 29, 20:44:25 »

Yup. Ez igaz. (De nem egészen így volt megfogalmazva) Többször olvastam ezt az interjút. Azt hiszem, hogy pont ebben is mondta, hogy akár még 10 évig is mehet. Ez olyan 2012-ben lehetett.

Azért, én is féltem a szinkron színészeket. Elnem tudnám képzelni, hogy mi lenne ha az egyik kedvenc karakterem hangja eltűnne és más lenne helyette. Bár ők még egyészen fiatalok.

Úgy tűnik, hogy csak nekem tetszik Sabo hangja.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3037 Dátum: 14 szep 29, 23:07:04 »

Naminál, Choppernél és Robinnál is volt már egy 10-20 részes szinkronváltás, hála a jó égnek csak ideiglenesen. Az utolsó kivételével borzasztó volt a többi.
Viszont Mihawk régi hangja nekem baromira tetszett, nagyon illett hozzá, ez a mostani meg... Ilyen átlag hang, értitek. Ha már hangok, csak én szoktam jókat röhögni, miközben elképzelem Bartolomeot Shikamaruként beszélni és Cavendisht Gaaraként? Mert egy és ugyanaz a szinkronjuk és ELÉG DURVA jellem ellentétekről van szó. Továbbá, azért Mr. Chuck Norrist alázó Juubito vergődése is befigyelt a legutóbbi részben Bellamyként. Milyen irónikus, az egyik sorozatban most ő az Atyaúristen, itt meg egy élő boxzsák ikszdé
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3038 Dátum: 14 szep 30, 20:28:36 »

Nézd meg Usopp hangját és behalsz miknek adta a hangját.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3039 Dátum: 14 szep 30, 21:22:41 »

Zoro hangja volt még komoly a Bleach movie 4-ben Kokuto-ként Nevet

Nekem az tetszett (bár ez nem olyan váltás mint amiről most beszélünk) amikor Sabaody-n az imposztorok hangja ugyanaz volt mint az igaziaknak csak felcserélve ikszdé
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3040 Dátum: 14 szep 30, 23:25:43 »

Jaja, az nekem is nagyon bejött Nevet Meg az összes állat hangja a mugiwara tagok valamelyikének szinkronja Nevet Low budget vagy sem, szerintem pofás kis ötletek ezek Nevet

664.rész:

Hát nem sokat haladtunk a történetben, de azért jó kis rész volt ez. Megtudtuk a főtisztek és alárendeltjeiknek beosztását, specializációit.
A rész eleje már több, mint kínos és idegesítő volt, mivel még mindig nem mondják ki Sabo nevét... Na majd én: SABO, SABO, SABO, SABO, ÉL SABO, ÉL!! Ez jól esett...
A Senior Pinkes jeleneten néztem egy kicsit, egy közepeset, egy nagyot és egy még nagyobbat... MI A FENE?? ikszdé Oda hülyesége határtalan, ez tény, de megint képes volt magán túltenni ikszdé Azért irigylem a csecsemő cosplayest, szép kis csajai vannak... Mind idióta, de szép.
Ebben a részben 2 dolgon nevettem egy jót igazán. Amikor Franky "Én-Land"nak nevezi magát, meg amikor a tontatták kijutnak az alagútból és Robinnal ellentétben, Usoppot nekiküldik a falnak ikszdé Az kész volt!
Meg jó volt annyi idő után újra hallani az epizód végi háttérdallamot Nevet Egyik kedvencem. Bár ez a mostani lezárás nem lett olyan felcsigázó, mint általában az összes epizód vége.
Rebecca-t már nagyon unom és ez enyhe kifejezés. Hajrá Suleiman! Nevet Tök vagány!
Az epizódra egy 4/5-öt adok, jó volt ez, csak semmit nem haladtunk előre a szokásoshoz képest sem.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 05, 16:12:14 írta Csabi28 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3041 Dátum: 14 okt 12, 09:43:29 »

Én valami nagy durranásra számítottam  Sabo-tól ebben a részben de úgytűnik ez még várat magára  Szomorú

A rész első fele szó szerint 1 forintot nem ért.
A második felében is csak annyi értékelhető volt, hogy haladt a történet egy nagyon keveset és a végén az az OST mert az az egyik kedvencem Nyelvesít Viszont a végén nagyot néztem.Mintha nem így lett volna mangában de lehet csak rosszul emlékszem.Ez legalább valamennyire felkeltette az érdeklődésemet.Ami tetszett az szulejmán szinkronhangja.

Bátran kijelenthetjük, hogy ez az arc legpocsékabb része.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3042 Dátum: 14 okt 12, 16:48:18 »

Tényleg gyengébb rész volt, de közel se az arc legrosszabbika szerintem (az a 631. epizód, ami nevetségesen el volt húzva a fekete-fehér rulettezéssel...)
Az eleje még tetszett is, jó volt látni ezt a Slaymant Nevet De tényleg nagyon így ejtik a nevét, vajon ebből ered a Suleiman?
Agiliát szépen elintézték, elsőnek még nem sajnálták a cenzúrát, de az azutáni 3 vágásnál nem lett több vér rajta...
Zoro eltévedésénél már-már fogtam a fejemet, hogy hányszor akarják még eljátszani, de szerencsére filler jelenet volt és nem tartott sokáig, ezenkívül még érdekes is lett, szóval megbocsátható.
Ezután jött Usolandék jelenete, itt mosolyogtam egy-kettőt Mosolyog Szépen elintézték a tontatták Dofi embereit meg Robinék reakciója is nagyon adta Nevet
Viszont a rész vége elég durván elrontotta az összképet. Már hihetetlenül unom Katona-san szövegelését, de valami leírhatatlan módon és megint mutatják a flashbackjét Rebecca-val... Miért van egy olyan érzésem, hogy még párszor fogjuk látni ezt?
Na meg a legvégén most mi a picsa történt? Azt ne mondjátok, hogy Rebecca használt egy Királyi hakit, ami kimerítette őt és ezért esett össze és a legvégén ő állt fel, mert akkor sírni fogok. Remélem csak Dofi egyik tisztje nem bírt várni és beugrott közéjük Pojén
Az epizódra sajnos csak egy 3/5-öt tudok adni.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3043 Dátum: 14 okt 19, 12:10:18 »

Nem túl sok dolog történt ebben a részben az elején inkább csak a csodálkozás ment de nekem tetszett.Élvezhető rész volt.Amikor Hakuba vagdosta le az embereket az szerintem jobban volt megcsinálva mint bármelyik harci jelenet az arcban.
4/5
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3044 Dátum: 14 okt 19, 18:31:26 »

Számomra hatalmas csalódás volt a rész, ennél többet vártam. Ez a Hakuba dolog is csak azért kellett, hogy valahogy kihozzák a harmatgyenge Rebeca-t nyertesnek.................. Oké, ő se reménytelen, de egy Suleiman vagy nem alvó Cavendish is lazán hazavágná a nagymellű barbie-babát. Többet vártam Oda-tól.

A  Franky vs Senior jelenet fogalmam sincs miért kellett... Ezt utálom a sorozatban, hogy mutatnak random helyszíneket 1 percig se kb...

A rész vége viszont jó volt, az tetszett. Na meg az is, hogy Doflamingo így tudja mindenkinek a nevét és a titulusát Nevet

Az előző epizód befejezése után sokkal, de sokkal többet vártam ettől. Mint minden neves hosszú shounen rész a héten, ez is csak egy 3/5 a részemről :/
Naplózva

Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!