24 máj 17, 08:34:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 687481 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2280 Dátum: 13 ápr 23, 13:09:12 »

Tényleg érdekes rész volt.  Kaptunk újból pár infót, pl.: hogy Law, hogyan csatlakozott CC-ékhez. Mostmár egyértelműen megtudtuk, hogy Law műve volt a mutánsok "készítése". Érdekes, hogy a flashback-ben még Mone teljesen ember volt. Most akkor vagy volt valami mozgás bénulása, vagy valami más betegsége, vagy pedig ő kérte Law-ot, hogy adjon neki hárpia erőt. Vagy pedig Zoan gyümije van Nevet

A Jeti cool fivérek szépen tolják. Barnaszakállon jót nevettem, amikor azt mondta, hogy nem tud sokat róluk, utána meg már a nevüket és a korukat is megemlítette ikszdé

Jahige jelenetével nem lett volna bajom, mert tényleg váratlan fordulat volt, és ahogy tartotta a fejéhez a puskát a jeti, kirázott a hideg. Teljesen elfogadtam volna azt az időhúzást, ha nem jön elő megint a One Piece jellegzetessége, hogy a karakterek képesek mindent túlélni... Meg belelő majdnem 10et a fejébe, és szinte teljesen sértetlen... Ne értsetek félre, nem akarom, hogy mindenki halljon meg, de azért ennyire abszurd dolgokat ne éljenek már túl a szereplők, gondolok itt Hodira vagy akár a Skypiás szakállas fickóra, akinek egy ultra hiper nagy villámcsapás se vette el az életét.  Nemyóó
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2281 Dátum: 13 ápr 23, 16:22:55 »

Valóban keveset haladt előre a sztori és még harcok sem voltak de kellenek néha ilyen részek is.

Tetszett, ahogy CC egyből fegyvert fogott Law-ra, jó, hogy nem bízik meg benne teljesen, hisz a célját sem tudja és még ráadásul kalóz is. Mosolyog
Most nem keresem vissza, de mintha Law valami olyasmit mondott volna, hogy nem Luffyék az egyetlenek, akik keresnek valakit, még a csapat tali előtt. Kíváncsi  vagyok, hogy mi az igazi célja a szigeten.
Mone még rejtély, hogy mi a csuda, mert még az is lehet, hogy ő is a szigeten dolgozott Vega Punkkal. Csak ő nem akart elmenni a robbanás után, ki tudja.

Csabi: Ha  Barnaszakállt életben marad, akkor azt  azzal magyarázom, hogy kell valaki a helyiek közül, akivel lehet majd bulizni az évad végén.  Nevet Elnézve a visszaemlékezését, egy 80 milliós vérdíjú kalóztól elvárná az  ember, hogy legalább egy csöpp esze legyen, főleg hogy CC a kormánynak dolgozik.

Law azért szépen lefejezte azt a két hapsit. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 23, 16:24:27 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2282 Dátum: 13 ápr 28, 22:33:32 »

Nah, semmi véleményezés?
593:
Franky ámokfutását Chopper szörny verziójában jól visszaadták. Csúszott be 1-1 mosolygás. "Buuubaaa"-n behaltam. Nevet
Tetszik, hogy időugrás óta relatív fontos szerepeket kap Franky.
A megrajzolás most csúnyácska volt. Luffynak időnként akkora feje volt, hogy ehaj. Főleg profilból.

Viszont a jövő heti meglepően szépnek ígérkezik.
Ui.: Asszem mehet le a spoiler felhívás az epizód megjelenések közül.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2283 Dátum: 13 ápr 29, 14:28:28 »

Jó kis részre sikeredett ez. A jeti cool fivéreket nagyon megkedveltem. Ijesztő vagánysággal fogták a fegyvereiket, és szépen taktikáztak. A sok coolos párbeszédük is hatalmas volt, pl.: "Okama ? Ez egyáltalán nem cool" ikszdé

A dühöngő Chopper-Franky nagy poénforrás volt, főleg amikor váratlanul hasznosat is tett ikszdé Luffy se volt semmi, hogy a legerősebb támadásával üti ki csórit ikszdé

Az epizód végén kicsit meglepődtem. Én még szurkoltam is a Jetinek, hogy győzze le Law-ot, mert annyira irritáló ez a szupernova, hogy mindenkit aláz. Alig várom, hogy valaki szétverje :@

Ez a kalózszövetség érdekesnek ígérkezik. Vajon kit akar kiiktatni ? Mindenki képbe jöhet, kivétel Shanks-ék, mert azok ellen úgyse egyezne bele Luffy.

Amik viszont nem tetszettek: A grafika valóban elég gyengére sikeredett és az epizód végén a jetik mozgása nem volt összhangban a lépést imitáló hangeffekttel  >.<# Viszont az jó volt, hogy a rész elején odafigyeltek a havas kabátok adta hangokra.
Naplózva

Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2284 Dátum: 13 ápr 29, 15:31:59 »

Meglepőnek tartom ezt a szövetség dolgot, ugyanakkor kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle, ütös párost alkothatnak ketten. Amúgy valószínűnek tartom hogy Feketeszakáll-ra gondolt.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2285 Dátum: 13 ápr 29, 17:29:09 »

Law túl cool. Nevet
A vége nagyon epik lett . Már el is kezdődtek a találgatások , hogy ki ellen mennek . Sajna én már tudom , hogy ki lesz . Emlékszem régen én Big Mamra tippeltem a Gyojin szigeti hívás miatt.
Franky volt ebben a részben a legcoolabb .  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 29, 17:31:14 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2286 Dátum: 13 ápr 29, 19:17:20 »

Kicsit laposnak éreztem ezt is :/, sajnos most nem az ízlésem szerint volt összerakva a rész...
Igen Luffy hatalmas feje nekem is szemet szúrt. Ami még ez előtt felhívta a figyelmem, az Usopp "szerepe" volt, mert amikor ő beszélt, akkor állt a kép...
Mangába elég zavaró volt ez a szerepcsere mizéria, de itt már több mint zavaró(egy-két rész erejéig elmegy, de ez már sok(k)).
Amit nagyon sajnálok, hogy kihagyták a számomra legmókásabb jelenetet...
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/667/16 (2. képkocka)
Annyira beleéltem magam abba, hogy majd beletesznek egy flippergép hangeffektust és pénzcsörgést, erre meg csak a mondat maradt meg Szomorú

A harcokat sem találtam jónak, sajnos amire először azt hittem, hogy jó rész lesz, kiderül, hogy még sem hozza a várt eredményt(Zoro harcát nem cseszik el, habár az picit odébb van) KIRÁLY! MŰKÖDIK! Nevet

Elsőre nem értékeltem az OP-et, de harmadszorra már egész jó... ^^

Law számomra nem volt olyan irritáló, se régen, se most. A szememben attól még csak egy semleges karakter marad, vagyis egy ideig előtérben/szem előtt lesz, viszont a későbbiekben, amikor Luffyt már Yonkou-nak fogják titulálni, akkor varázsütésre eltűnik/megölik, esetleg ő lesz a Yonkou és Luffy halad a Kalózkirály címe felé.
Viszont ez a ROOMozást nem tudom megunni Nevet, nagyon bírom, mikor elkezd kaszabolni. Mosolyog

Vajon kit akarhat Law kiiktatni? Egyáltalán kivel lehet összetűzésben? (nem mintha én nem tudnám ikszdé)
Muszáj mindig ilyen idétlen kérdéseket feltenni, hogy azok, akik csak az animét nézik kételkedni kezdjenek a saját elképzeléseikben  smirksweat
Amúgy meg ********* fogják célba venni, mert Law azt mondja  Faceg
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 29, 19:21:56 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2287 Dátum: 13 ápr 30, 13:35:01 »

hát én nem kételkedem. feketeszakáll túl erős nekik, shanks nem luffy miatt, vagy big mom aki a leggyengusabbnak bizonyul eddig, vagy most kapunk egy kis infot kaidorol, így hozza be őt oda a storyba. meglátjuk majd, kövi részbe úgy is kiderül. ikszdé
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2288 Dátum: 13 ápr 30, 18:04:53 »

Nem volt rossz rész. Mosolyog Szerintem elég jó volt. El lettek találva a poénok.

@Toshin raizen
Én láttam a részben ezt a jelenetet is. '' még hasznos is volt ''-kijelentést tett nami, ugyanezzel a fejjel.

Most már nem nézem le a 2 fejvadász tesót. Csak csodálkoztam mikor zoro-t leverték ( még mindig magyarázatot várok erre ). Nem vette volna komolyan? Luffy épphogy 1-et kiütött.

Suroró ''tervére'' kíváncsi vagyok milyen lesz animében.

10/8-at érdemel szerintem.

A kalózszövetség érdekes...azoknak akik csak animét néznek. ikszdé Lehet tippelgetni kinek mennek neki, de szerintem mindegy, mert mindegyik yonko erős.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2289 Dátum: 13 máj 05, 15:37:45 »

Behalok. Sosem hallottam még olyan szépen hangsúlyozott angol kifejezést japán szinkrontól, mint ahogy a mai részben ejtette ki Caesar a "Smiley"-t. Nevet
A poénos jelenetek megint adták. Imádom Law kiábrándult fejeit.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2290 Dátum: 13 máj 06, 11:32:38 »

Mangába jobban tetszettek Law döbbent fejei, itt valami még hiányzott, hogy mondjon magában valamit, mert csak így kimerevítve az arca nem lett szerintem legjobb :S
A Smiley jól meg lett csinálva, hangulatosabb mint mangában, így mozgás közben.
Naminak jól áll Sanji teste, azok a szemek a göndör szemöldökhöz hatalmasak ikszdé Franky Zuber-je is tetszett, meg Chopper reakciója a testére Nevet
Így összességében tetszett nekem ez a rész, és ahogy előzetest néztem következőre, halad azért a történet szépen.

Akik meg csak anime-ot néznek továbbra is találgathatják, ki ellen mennek. Nem mintha záporoztak volna itt az ötletek... smirksweat
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2291 Dátum: 13 máj 06, 12:25:32 »

Hmm. Smiley egyébként elég lazán végighömpölygött a lángokon....
Aki olvassa a mangát, érti mire akarok kilyukadni.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2292 Dátum: 13 máj 06, 13:49:01 »

Hmmm...
Nem tudom, nekem ez a rész nem volt olyan... ROSSZ, sőt nagyon is élvezhetőre sikerült!
Az eleje a poénkodásról szólt, amit egyáltalán nem bánok Nevet Luffy fikázós vicce jó volt ikszdé Rogtön az East - Blue Saga ugrott be, amikor Zoro poharába tette bele azt  bow csak sajnos Ő "itta meg a levét"  smirksweat
Az után pedig azok az arckifejezések amiket Law csinált...  Yóóóó Chopper rögzítésénél már én is jót nevettem ^^
Ami még inkább tetszik, hogy már csak Sanji Nami szerepcserét kell megcsinálni, amit egyáltalán nem bánok Nevet
A következő rész pedig ^^ Már várom!
Összességében jó rész volt, csak kicsit gyorsan véget ért.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2293 Dátum: 13 máj 08, 17:58:28 »

Akik meg csak anime-ot néznek továbbra is találgathatják, ki ellen mennek. Nem mintha záporoztak volna itt az ötletek... smirksweat

Én szerintem a leglogikusabb az lenne ha Feketeszakáll ellen mennének, de az is lehet hogy Kaidou lesz az, mivel egyedül őt nem ismerjük még, és lehet hogy most akarják behozni a történetbe.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2294 Dátum: 13 máj 08, 18:42:45 »

Én BigMon-ra tippelnék. Már Luffy kikezdett vele.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!