24 máj 18, 13:42:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688095 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2205 Dátum: 13 feb 18, 14:00:46 »

Hát igen egy új openingre szerintem is szükség volna, már rég elhagyták sabaody-t meg a gyojin szigetet úgy hogy ideje lenne. Amúgy vmi megoldást kéne találni erre az 1 mangás feldolgozásra mert tényleg információszegények a részek(megjegyzem ennek ellenére egész élvezhetők).
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2206 Dátum: 13 feb 18, 20:22:46 »

Ez profi volt, mármint az időhúzás a részben.
Sokat vártam a résztől, de nagyon keveset kaptam. :/
Sajnos nem ismerek egy olyan animét sem, ahol ennyire jól tudnának időt húzni.
Ebben az epizódban k ü l ö n ö s e n   l a s s a n   a d a g o l t á k   a z   i n f o r m á c i ó t~.
Csak 3 dolog tetszett az egészben:
- Amikor a fej nyelvet nyújt Sanjinak 
- Amikor Chopper és Nami észreveszik az óriásokat
- Amikor Law kimondja, hogy: ROOM (itt jól tették, hogy előtte betették a Sabaody Arcbol a 3 kapitány technikáját, jobban kivehető volt a fejlődésének eredménye)

A következő részt illetően: Barnaszakáll, mint ha megijedt volna valamitől... Luffyék meg beleakarnak olvadni a környezetükbe, hogy jégcsapokat növesztettek? O.o
Remélem, hogy az 1 hét szünet részben azért van, mert új openinget készítenek és nem csak azért, mert elmaradt múlthéten a manga.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2207 Dátum: 13 feb 18, 20:41:40 »

Nekem két dolog tetszett ebben a részben. Az első, mikor Brook elhatározza, hogy megküzd a szellemnek vélt felsőtestel. (Milyen bátor már! Nevet) Aztán az meg egy nagy hógolyóban legurul a hegyről, erre meg Brook "Na jó, nem láttam semmit sem. Á hiszen nincsenek is szemeim.""  Nevet
A másik pedig, mikor Law azt hazudja, hogy egyedül van a laborban és kitörnek Namiék a gyerekekkel. Az hatalmas jelenet. xD  A Kedves Frank Tankot is érdemes megemlíteni abban a jelenetben.

Law ereje is növekedett az elmúlt két évben. A Roomnak mostmár sokkal nagyobb a hatósugara. Még a hadihajót is képes volt felemelni. Két éve nem láttunk ilyet tőle.

Barnaszakállra kíváncsi vagyok, hogy miként került a szigetre. Ha jól emlékszem két éve Hawkins csúnyán elverte (?).

Én élveztem ezt a részt. Gyorsan elment, nem éreztem most időhúzósnak.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2208 Dátum: 13 feb 18, 21:09:52 »

Megsúgok nektek valamit: addig úgysem lesz új opening, míg a Mester külsejét fel nem fedik végleg. Namost az a 664. fejezetben található, tehát kb az 590. résztől várható új opening. Úgyhogy szerintem a nyafogást abba is lehet hagyni. Különben is, ha áttekeritek az openinget, akkor nem k mindegy, hogy most van-e új, vagy nincs? XDDD
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2209 Dátum: 13 feb 19, 22:15:46 »

Semmi kétség egyik legsikeresebb animének gyönyörü graffikájú sorozatot láttni picit egyre szebbek rajzolások is,csak Lányoknál varászoljon már kis derekat ^^hatalmas hiba^^
Amugy mai résszre huha Law meglepet,nem számitotam rá kiváncsi leszek,hogy kifog nyerni harcban^^ Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2210 Dátum: 13 feb 24, 11:38:27 »

Ó hogy száradjanak el mondom felkelek elszürcsölöm a kávémat amíg felébredek megnézem a One Piece új részét... erre nincs:O Így is elég vontatott erre van pofájuk szünetet tartani. Arcátlanság.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2211 Dátum: 13 feb 24, 12:57:48 »

Én is így vagyok vele ha nincs egy héten anime. Habár most tudtam, hogy nem jön de már reflexből néztem a Nyaa.eu t.
De volt már nem tudtam, hogy nincs azon a héten és 9 től délig, nyomkodtam az F5 öt a Nyaan.
Meg én úgy vagyok vele inkább anime szünet legyen mint manga mert nagyon utálom fillereket(mondjuk az OP be legalább rövidebbek meg értelmesebbek), de már felvettem, hogy ha már van olyan eszes Oda, hogy csinál mini arcokat a fejezetek elé amik kapcsolódnak a történethez és érdekes is.Akkor simán belehetne tenni az animébe.
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2212 Dátum: 13 feb 24, 23:40:15 »

Nos One piece még Narutonál is rosszabak szoktam lenni a fillerek,legalábbis újabb résszek van csak bajom.Megértem pihit és ez jobb is mert sok pihi van Mangánál igy 1-2x animében is megtehetik.Igy van inkább pihi mint,hogy gagyit rakjana.Hiei D. Legend nyugi én is néztem,hogy mivan youtube kb 6-8lapozta mire leesett mára nem várható réssz Nevet
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2213 Dátum: 13 feb 25, 09:05:13 »

Én nem is értem, hogy miért van kiírva OPfanra a hírbe, hogy ezen a héten nuku rész... többet se fogok anime hírt írni, az biztos. Felpakoljuk a feliratot, aztán vagy megtaláljátok, vagy nem ikszdé
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2214 Dátum: 13 feb 25, 09:15:57 »

Nem szoktam felmenni opfanra csak, ha már nem találom a rész vagy ha nem tudom hányadikat kéne leszednem. Miután nem találtam megnéztem opfanon jön-e ki a héten rész és láttam, hogy nem. 720pben szoktam nézni, de opfanon a 720p verzió raw szokott lenni szóval egyből Nyaan kezdem meg a keresését. Magyarfelirat még olyankor nem szokott lenni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2215 Dátum: 13 feb 28, 16:38:23 »

Ó hogy száradjanak el mondom felkelek elszürcsölöm a kávémat amíg felébredek megnézem a One Piece új részét... erre nincs:O Így is elég vontatott erre van pofájuk szünetet tartani. Arcátlanság.
Azt hiszem ismét szidhatod majd a japánokat március 10-én, mert nem lesz. Elmarad, mivel lesz valami női maraton közvetítése Japánban.
Forrás: one-piece.ru
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2216 Dátum: 13 feb 28, 17:18:43 »

Ezek a kihagyások csak még jobban felgyorsítják a One Piece anime hihetetlen tempóját. GTFO Női maraton...
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2217 Dátum: 13 feb 28, 18:44:20 »

Ó hogy száradjanak el mondom felkelek elszürcsölöm a kávémat amíg felébredek megnézem a One Piece új részét... erre nincs:O Így is elég vontatott erre van pofájuk szünetet tartani. Arcátlanság.
Azt hiszem ismét szidhatod majd a japánokat március 10-én, mert nem lesz. Elmarad, mivel lesz valami női maraton közvetítése Japánban.
Forrás: one-piece.ru
Ha ez igaz amit irtál,akkor tuti biztos,hogy inkább én is az nézném Mosolyog hehe:)
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2218 Dátum: 13 márc 03, 09:49:56 »

Az eheti rész is jó volt. Biztos fogják mondani, hogy az elejét elnyújtották de szerintem így volt jó, mert nekem a manga túl pörgős. Az mikor kimásznak a vízből és felismerik őket, vörösen világító szemek és ördögi tekintet.  ikszdé
Plusz mikor Sanji megkapta Nami testét hogy megörült már  ikszdé
Elég menő volt Law is, elég overpowernek tűnik. Szerintem a kövi fejezet legvégén (egy kiadós harc után) talán találkozni fog már Law és Luffy.
Mindegy szerintem ez is jó rész volt. Nevet
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2219 Dátum: 13 márc 03, 10:08:45 »

Szerintem is jó kis rész volt. Bár most megint mehet a sírás majd, hogy a hetes kihagyás ellenére sincs új opening.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!