24 máj 19, 19:46:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003555 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6105 Dátum: 15 nov 05, 08:56:00 »

http://www.mangapanda.com/bleach/650
Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6106 Dátum: 15 nov 05, 09:43:27 »

Gondolom ezek alapján Ukitake-nél is hasonló lesz a helyzet.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6107 Dátum: 15 nov 05, 09:45:30 »

Ez az! Így kell ezt Kubo szedd elő a régi furcsaságokat, amik felet csak úgy elsiklottunk és csinálja belőle valami nagyszerűt! Nevet Szóval ezért nem volt Nanao-channál sohasem ZP, míg Kyourakunak kettő is volt. Nagyon kíváncsi lettem a kettejük múltjára.  Kubo a visszaemlékezős részeket nagyon megtudja csinálni.  Az is tetszett, hogy Kyouraku ZP-je menekülésre biztatta mesterét.

Eközben Lilie: Ez még csak nem is a végső formám! ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6108 Dátum: 15 nov 05, 10:28:23 »

Szép fordulat,illik Nanaohoz ez a Zanpaktou.
Már a Muramasas fillerszálban is közel kerültek egymáshoz.

LIllez viszont nem tudom mit szóljak.
Remélem nem ez a végső formája.
Bár ezeknek az "isteneknek" nem igazán van érzékük hogy normálisan nézzenek ki.
Röviden ez egy Kaminói Csőrike? ikszdé
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6109 Dátum: 15 nov 05, 11:41:44 »

Az anorexiás csirke-angyal-macska-teknős támadása ikszdé

Amúgy kivételesen kiváncsivá tett a heti rész, hogy mi jön legközelebb, pláne, hogy Kyouraku milyen kapcsolatban volt Nanao anyjával. Felteszem, hogy a rózsaszín kimonó, amit hord, amire Sakuranosuke múlt héten azt mondta, hogy "egy másik nőé", az Nanao anyjáé lehet és azt sem tartom kizártnak, hogy Kyouraku Nano nagybátyja/keresztapja/apja vagy valakije ezek utánm pláne, hogy a két kard, ami Kyourakué és Nanao-é tök egyforma Shikai formában.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 05, 11:43:32 írta Exkirion » Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #6110 Dátum: 15 nov 05, 12:04:46 »

Ezek szerint meg lehet látunk meg egy bankait, nem lenne rossz 😃😃
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #6111 Dátum: 15 nov 05, 15:34:27 »

Gondolom ezek alapján Ukitake-nél is hasonló lesz a helyzet.
Nem hiszem , Ukitake zanpakuto-ja eredetileg egy kard és a shikai aktiválása után válik ketté . Kyoraku alapból kettőt visel .
Naplózva

georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6112 Dátum: 15 nov 05, 16:26:50 »

Amikor a zanpaktouja mondta, hogy meneküljenek, azért elgondolkodtam, hogy elég nagy sz*rban van a lelkek világa, ha a főkapitányuk nem bír el egy sternritterel, aki még csak nem is Bach, vagy Haschwalth (aki gyanítom erősebb Lillenél)...

A másik amin elgondolkodtam, hogy ha elkönyveljük, hogy Bach ellenfele Ichigó lesz, ki más, akkor az egyik legjobb baráttal ki fog harcolni vajon (Ishidával), vagy Haschwalthal... Ha a főkapitány egy "sima" csatlóssal nem bír, akkor a két közvetlen "beosztottal" egy sima kapitány hogy fog elbírni? Na mindegy.

A harmadik ami felmerült bennem, amit már valaki pedzegetett, hogy de jó lenne, ha lenne még egy bankai-a Kyourakunak a másik kardjához  Mosolyog
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6113 Dátum: 15 nov 05, 16:40:50 »

Zseniális fejezet.Végre odateszi magát Kubo.Egyik fejezet múlja felül a másikat.Várom, hogy mi sül ki ebből.

Én is így éreztem, de láthattuk, hogy Lille eléggé OP, így már emészthető, hogy Shunsui ellene lett ellőve.
Gondolj bele, még mielőtt power up-t kapott Lille akkor is leszedte azt az 5 lebegő szigetet könnyű szerrel még akkor is ha csak illúzió volt.Ilyen pusztítást Hollow Ichigo és Ulqi végeztek maxon.

Valamint Kyoraku ennyiből nem dőlt ki.Neki ilyen a stílusa és még lusta is.Főkapitányként a lehető legjobb, erőben pedig szintén ott van, az már más, hogy ezt nem mutatja meg.Kíváncsi vagyok, hogy a másik karddal újabb formát esetleg másik bankai-t elő tud-e hívni.Még mindig lehetségessé válhat, hogy becsatlakozik a végső harcba Kyoraku és ott lövi el a max erejét itt meg Lille-t könnyebben leveri, már ha tényleg van másik, nagyobb ereje.

OP-ból is felvezetés jött ki a héten lényegében meg itt is, ráadásul nem is akármilyenek, Mangakák a héten odatették magukat.De jó, hogy az FT dupla múlthéten volt !  bow Pontosan ikszdé

flashback-re nagyon kíváncsi lennék és Tilonnal értek egyet, Kubo ért a flashback-ekhez de reméljük most azt a fajtát húzza elő ahol befedi a régi lyukakat és nem újakat csinál ikszdé

Utóbbi időben ott van a szeren a Bleach, remélem Kubo most már a végéig nem teszi lejjebb a mércét, talán még az első invázióbeli színvonalat is megüti!

Lille meg ennyi dumával nagyon be fogja szopni.Mondjuk ezzel a formával már megtette ikszdé van hátránya az istenlétnek.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6114 Dátum: 15 nov 05, 22:34:53 »

Ez is jó kis fejezet volt. Ezek szerint még egy darabig elhúzódik a harc és még egy jó kis flashback is a láthatáron van. Ha Kubo a visszaemlékezésig nem lövi le a poént, akkor izgalmas lesz.

Amúgy most elvileg Kyourakunál vannak Aizen kulcsai. Ha Csőrike mégis megölné Kyourakut, még ha Kyouraku le is győzi a végén és összetörnek a kulcsok, akkor elvileg Aizen szabad lesz nem? Bár én mindig is úgy gondoltam, hogy Aizen talál rá módot, hogy kiszabaduljon, de ez is egy magyarázat lehet.

Kíváncsian várom a fejleményeket, mert ezekkel a harcokkal már régóta fenntartja az érdeklődést, bár az átváltozások lehetnének sokkal epicebbek nem ilyen torz alakok.  smirksweat
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
pruzsi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Válasz #6115 Dátum: 15 nov 05, 23:14:13 »

Minden bizonnyal Kyouraku győzni fog,de ennek az ára hogy legyengül és Aizennek könnyű célpont,hogy megszerezze a kulcsot...
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6116 Dátum: 15 nov 06, 15:22:54 »

A fejezet olvasása óta azon gondolkozom, hogy mégis mire emlékeztet ennyire Lille  Gondolkozik

Nem tudtam eddig rájönni de végre megvan  >.<#
http://vignette2.wikia.nocookie.net/avatar/images/c/c3/Wan_Shi_Tong_attacks.png/revision/latest?cb=20140404204804
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #6117 Dátum: 15 nov 06, 17:09:40 »

Nagyon bizarul nézki, de nekem tetszik. Kíváncsi leszek mivel fogják legyőzni Mr. halhatatlant.
Naplózva
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6118 Dátum: 15 nov 06, 19:53:24 »

Engem aztán Aizen a legkevésbé sem érdekel, felőlem akár ott is maradhat, ahol van  Nevet

Lille viszont botrányosan néz ki. Eddig sem tudtam komolyan venni a nárcisztikus, önfényezős, énvagyokazatyaúristen beszólásai miatt, de ezzel a csip fejjel már nagyon komolytalan  ikszdé Kyouraku másik zanpaktouja viszont nagyon érdekel, meg Nanaoval a közös múltjuk. Ez az Kubo, csak így tovább!
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #6119 Dátum: 15 nov 06, 23:48:44 »

Sziasztok!

Vki elmagyarázná mi ez a zanpaktu vs anyám dolog?

Naplózva
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!