24 máj 19, 20:23:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003581 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4470 Dátum: 14 júl 30, 17:41:26 »

Mivel Orihime nem gyógyító hanem az idővel tud "paráználkodni" így egyértelmű, hogy képes lehet visszahozni valakiket. Viszont ő nem feltámasztja hanem olyan időpontra állítja vissza az adott testet mielőtt meghalt volna. Az akkori visszahozás mértéke függött a saját képességétől és attól az erőtől amely a halált okozta. Ezt Ulquiora elmondásából tudjuk. Viszont azóta Orihime idősebb lett és ezáltal erősebb is arról nem is beszélve, hogy Chaddal gyakoroltak. Szóval a határa ennek a képességnek rendesen kitolódhatott. Amit Tilon is irt. A Fullbringer esetnél mondta Orihime, hogy a halál már nem akadály.

Én sem gondolom, hogy Toshiró halott lenne. Nem olyan könnyű egy erős shinigaminak meghalni ebben a történetben. Biztos van valami képessége Giginek amelyet még nem ismerünk mint ahogy a többi quincy is rejteget ilyen képességeket. Egyébként Mayuri nem volt különösebben meglepve, tehát számított még meglepetésekre de biztos, hogy ő is tartogat még néhány dolgot a zsebében ilyen esetre. Arról nem beszélve, hogy pont ő lehet az aki képes lehet megtörni az irányításokat mások felett.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4471 Dátum: 14 júl 30, 18:03:36 »

Ichigonál mondjuk azt hogy az adott "ébren lévő" énje meghalt.Viszont a belső énje,ösztöne nagy nehezen visszatudta billenteni.Igaz a maga módján és következményeivel.

Tessék Toshiro akkor gyorsd megkaptad te is:(gyors fáradtan)
http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2014/211/d/a/bleach_the_ruler_of_death_by_ancientstaff-d7sxpjb.png

Az érdekes hogy bárkit elkezdett iránytíni az nem kapott új ruhát.
Toshiro viszont egy egész tetsztős Sternritter kostümben feszít.
Vajon az ereje miatt? Vagy a módszer megkülöböztetése,pl halál,halálközel?
Ha csak unatkozott és változtatás akkor no komment.
Az érdekes lenne ha Gigi meghalna,Toshiro meg felszabadulva,de megválotztta ott maradna a VAnderichben. Gondolkozik
Miért is ne? ikszdé


A név memóriám most elég gyengének tűnik.
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #4472 Dátum: 14 júl 30, 18:14:26 »

A fejezet hosszú idő után végre tetszett Nevet Számomra nagyon jó volt, ezen a héten számomra eddig ez a legjobb! (még a fairy tailt megvárom, hátha Nevet)
Én azon az állásponton vagyok, hogy Toshiro halott. Ha hihetünk Kubo rajzolásának, (és én annak jobban hiszek, mint annak amit a szereplők szájába ad Nevet) akkor Toshironak ugyan olyan sötétebb tónusú bőrt adott, mint Bambinak. Ez szerintem egyértelmű utalás arra, hogy már nem él. A többi katonát akiket csak érintett a vére, nem kaptak bőrszínváltozást, szóval, halott. Ez megpurcant.
De persze, nem mondom azt, hogy nem lehet visszahozni Nevet
Bár, szerintem nem lesz itt újraélesztgetés. Aki ki volt jelentve, hogy halottak azok itt meghalnak. Kira, Unohana, Jamabá, meg az a két szerencsétlen kapitány. Hitsugayat nem jelentették ki, de ezek szerint ő is, és akkor valószínűleg Rangiku is.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4473 Dátum: 14 júl 31, 08:59:17 »

Aki ki volt jelentve, hogy halottak azok itt meghalnak. Kira, Unohana, Jamabá, meg az a két szerencsétlen kapitány. Hitsugayat nem jelentették ki, de ezek szerint ő is, és akkor valószínűleg Rangiku is.

 Ohh My God A Bleachben nem halnak meg a jófiúk...
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #4474 Dátum: 14 júl 31, 11:45:54 »

Stark hiába állt a rossz oldalon , mégis jó fiú volt ...  Nyelvesít
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4475 Dátum: 14 júl 31, 14:54:05 »

Élő ember regenerálódik? Nem, akkor nincs miről beszélni. Nevet
Mikor utoljára néztem az élő emberek regenerálódtak. De ha te elvérzel, ha egy kicsit is elkezdesz vérezni, akkor nagyon rossz lehet neked. Technikai KO

shounen manga ide vagy oda ettől még senki sem lesz élő ember, pláne hogy a shinigamik eleve nem élnek szóval.... Legalábbis a Bleach elején ezért kellett nekik a gumi alteregójuk hogy mindenki lássa őket.
Kuro szerintem te egész eddig félre értetted a Bleachet. ikszdé Nem csak a tested él. Van lelked is. A test meghal de a lélek az megmarad. Ezek a lelkek átkerülnek SS-be majd  ott éldegélnek, családot alapítanak és mikor meghalnak visszakerülnek a Földre.
A Gigai-ra azért van szükségük mert az átlag emberek nem képesek látni a lelkeket.

Jaj ne csináld már Tilon te is tudod hogy értettem. Élő ember tud regenerálódni de a karja nem nő vissza ha letépik. Pláne nem harcol tovább ahogy Minato. Persze most lehetne mondani hogy ez egy manga de azért a zombi az zombi itt is.

Ez a lelkek családot alapítanak azért elég félreérthető mert nem alapítanak családot legalábbis nem a szó szoros értelmében csak összeállnak más idegenekkel akiket befogadnak. Nemzeni nem képesek már hisz halottak. Ergo nem élő lények. Ez a vissza kerülnek a Földre szitu nekem kimaradt ki volt az a halott aki SS-be jutott és utána visszakerült a földre? Nevet Persze körforgás oké keleti mítosz de én ilyenre nem emlékszem.

Nem szoktam ide kommentelni, általában csak olvasom a hozzászólásokat amikor valami nagyobb dolog történik a mangába, és mivel hitsugaya a kedvenc karakterem elolvastam a kommenteket, és lényegében csak azért irok mert ritkán látni ennyi hülyeséget és 12éves szintjén lévő véleményt mint Kuro25 irt, amiben ráadásul fungirlnek nevez mert toushirou a kedvenc karakterem. Bannt nem akarok kapni szóval ********************* ez az üzenetem neki majd helyettesíti amivel gondolja...

Höh??? Mi van? Nevet Még csak meg sem szólítottalak te mi az Istenről hadoválsz? Nem rólad alkottam a véleményem hanem Kuboról és a fangirl társadalomról akik visítanak ha meglátják a kedvencük. Ha te ilyen vagy akkor igen rólad is de általánosítottam szóval ja.... Egyébként meg ha már beszólsz legalább helyesen tedd. az FANGIRL és nem FUNGIRL. Ilyen szó nincs is. Mosolyog Egyébként nem az a bajom hogy vannak fangirlök vagy fanboyok akiknek bárki is a kedvence hanem az hogy miattuk nem ölte meg Byakuyát és most Tósíró srácot se fogja végleg legalábbis tuti hogy nem. Oké a tészta??? Na akkor jó. 12 éves szintet pedig rég elhagytam bocsi egyáltalán nem olyan stílusban írtam de egyesek nem bírják elviselni a negatív kritikát a kedvenckéjükről erről nem tehetek és egyáltalán nem érdekel. Ha az adminokat zavarja a kommentem úgyis szólnak Hiei nem olyan ártatlan lélek hogy hagyja hogy csúnya dolgokat csináljak. Tuti lábam se éri a virtuális talajt ha olyat csinálok amit nem kéne. Eddig nem tette szóval tuti hogy normálisnak nevezhetőek a kommentjeim.

Egyébként is 9 éve olvasom a mangát hetente már amikor kijön ugye jogom van véleményt alkotni róla legyen az bármilyen. De ha csak két perce kezdtem volna el akkor is. Csalódtam a kedvenc mangámban mert a nevemből is láthatod hogy ez volt anno a kedvencem amit mára Kubo jól kifacsart, megrágott majd kiokádott hogy mi is rágjuk meg. Hát kösz de inkább éhen maradok. ^^'

WTF?

attól mert van egy történetben egy olyan szereplő aki képes Orihiméhez hasonló dolgokra már el is veszíti a halál a jelentőségét? Ekkora hülyeséget.. Nevet Neji is meghalt egy olyan történetben ahol a fél világ fel lett élesztve már de az persze drámai volt Nevet


Inoue képes lehet feléleszteni embereket de már nem egy karakter meghalt ebben az arc-ban és még senkit nem élesztett fel.

Egyáltalán nem üti egymást egyik szavam se csak te beszélsz hülyeséget mert akárhányszor a halál szélére került valaki ebben az arcban vagy éppen meg is halt te leírtad hogy majd Orihime összerakja és ez eddig rohadtul nem történt meg egyszer se.

akkor ütötte volna ha azt írom, hogy nem képes visszahozni miután írtam hogy képes de nem ezt írtam.

És attól most nem leszel okosabb, hogy magaddal egy szinten kezelsz másokat és úgy írsz mintha egy 5 évesnek írnál, abba a kommentedbe 4 állításból 3 teljesen máshogy volt a mangában de nem baj Nevet

IGEN pontosan ahogy írod egy shounen fight mangát nem tudnék felsorolni ahol a halálnak van jelentősége. Se a Narutoban se a Bleachben se OP-ban nincs jelentősége. Mert vagy feltámadnak vagy szimplán nem jó a körítés. Narutoban se mondtam hogy juj ***** meghalt de kár. Sose volt az a nagy karakter számomra. Egyébként meg ez spoiler azoknak akik nem olvassák szóval jó nagy hülye vagy már bocs. De maga a körítés jó volt és hatásos. De a nyomába se ért Jiraiya halálának vagy most hogy **** is megpurcant nála is jó volt a körítés, pedig őt se bírtam. Max az első halála volt értelmes még gyerekként. Szóval ja elveszíti a jelentőségét mert tudjuk hogy mi lesz a vége. Bleachben egy olyan halál eset nem volt ami jelentőségteljes lett volna ami meghatott volna vagy bármi más. Miért? Mert nem is halt meg olyan szereplő végleg aki bármit is számított volna. Ebben más pl a Naruto. De ez OFF téma és az említett Hiei barátunk a végén még szankcionál szóval zárom is a témát, egyébként sem értem mi az Istenért jössz mindig Narutoval ha velem vitázol. Gyerekes vagy. ^^'

Mondj egyet aki meghalt Yamán kívül. Ja és Yama hadnagyán kívül. Őket nem fogja feltámasztani elvégre az egyik porrá lett a másikat meg eltemették. Egyik sem volt akkora nagy szám karakter pláne a hadnagy.  Való igaz Unohanát sajnáltam mert a végére epic karaktert csinált belőle Kubo de csak azért hogy nagyobbat üssön a halála. De abban se vagyok biztos hogy nem jön vissza zombiként. Khmmmm. ^^'

Egyébként nem ártana odafigyelned a manga olvasása közben a lényegre, igaz nem sok van de nem ártana ha egy olyan alap dolog feltűnne hogy Hime a környéken se járt mikor haldokoltak, hónapok óta nem lépett be SS-be most jött először ide már ki  tudja mióta mégis hogy a halálba tudott volna bárkit is megmenteni???? Ember....

Egyszer sem írtam le eddig egyébként hogy Hime majd összerak bárkit is ne írj már valótlan dolgokat kérlek szépen. Hülyeségeket beszélhetsz tőlem max jól kiröhöglek de ne másítsd meg az állításaim. Most írtam először hogy Hime az egyetlen aki befoltozhatná Tósíró srácot, nem azt mondtam hogy fogja is hanem neki van csak esélye. Feltéve ha ugye tényleg halott. De ő se fogja hisz lelécel hál' Isten.

Sorold fel akor nekem azt a 4 állítást amiből három máshogy volt légyszíves nincs kedvem kikeresni van jobb dolgom is.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 31, 15:02:39 írta Kuro25 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4476 Dátum: 14 júl 31, 15:27:48 »

csak átfutottam a hsz-d nagyjából mert túlságosan nem voltam rá kíváncsi meg a régit se olvastam vissza de úgy fejből amire emlékszem, hogy:
Kommamura megölte Bambit, meg hogy Gigi Tosirót már önmagában hülyeség mivel az első sosem történt meg a második meg sehol sem lett kijelentve és utalva se lett rá.
Az egyetlen esélye annak, hogy MÁR MOST halott az az lehet amit balint írt, a bőrszín.

Nem fogom visszakeresni, hogy hányszor írtad, hogy majd hime összerakja, de én a te kommentedre elég sokszor írtam le azt mint most, hogy miért rakná össze, tehát legalább annyiszor írtad ahányszor én leírtam azt a választ Nevet

a halál jelentősége meg szerintem ugyanúgy megvan shonen mangákban is, és ha már említetted a 3-t akkor leginkább a OP-ben.

Én meg még a Narutot egyszer sem hoztam fel, igaz volt róla szó de mindig úgy jött be a témába, hogy előtte el lett mondva, hogy Kubo mennyire szar Mashimához meg Kishihez képest.


Azért mert egy halál téged nem hatott meg még nem jelenti az, hogy jelentéktelen volt.

Mindig úgy írod a kommentjeidet, hogy a saját véleményedet úgy állítod be mintha az volna a valóság és mindenki így gondolná.

abban legalább egyetértünk, hogy Byakuya maradhatott volna a koporsóba.Tosiro reméljük ott is marad bár még az se biztos, hogy befeküdt.

Eddig egyébként jó oldalról meghalt Yama,Sasakibe,Unohana,Gin,Kira (bár őt én még nem venném biztosra mert senki sem siratta vagy csak nem népszerű? Nevet ) akkor halála előtt Tousen is megtért, csak ugye Aizen Nyelvesít

Akkor akik még kérdőjelek azok Tosiro,Rose,Kensei.


Amúgymeg ha Orihime szóba jött.
Beszéltük az ő képességének a határát.Amikor Rirukának mondta, hogy neki már a halál sem akadály akkor be is volt szúrva az a kép amikor Ichigo ki van lyuggatva vagyis, hogy a halálból hozta vissza.De az akkor történt pont előtte és lehet, hogy csak ezért tudta visszahozni?
Vagy addig vissza tudja forgatni a sérüléseket amíg a lélek nem ment át SS-be? Mondjuk ez hülyeség mert akiket esetleg gyógyítania kell 95%-ban lelkek.

Sasakibét esetleg azért égették el mert már mire Hime odaért volna ő sem tudott volna neki segíteni vagy mert Yama úgy állt hozzá mint a kezéhez, hogy nem szorulnak egy ember segítségére?  Gondolkozik vagy tényleg azért halt meg, hogy Kubo mérges fejet tudjon rajzolni Yamának  Nyelvesít


"Egyébként nem ártana odafigyelned a manga olvasása közben a lényegre, igaz nem sok van de nem ártana ha egy olyan alap dolog feltűnne hogy Hime a környéken se járt mikor haldokoltak, hónapok óta nem lépett be SS-be most jött először ide már ki  tudja mióta mégis hogy a halálba tudott volna bárkit is megmenteni???? Ember.... "

Ezt te szoktad írni, hogy úgyse hal meg XY mert Hime fel healeli úgyhogy rossz személyhez irányul a kérdés.
Na szerintem újból át fogok ugrani néhány hsz-t :S


Jövőhéttől mit vártok? ma is olyan érzésem volt de szerintem jövőhéten tényleg helyszínt váltunk.Kitudja esetleg Ichiékhez.

Ja tényleg Hime és Chad mit akar majd ott fent?Akármennyit is edzettek azért az nem az ő ligájuk lesz Nevet

Ichigohoz meg nagyon nagyok az elvárásaim a Headless star-os csalódás után.Megmutatta, hogy milyen elképesztő ereje lett de nem b*szott úgy igazán oda ahogy egy Number one-nak kellene  Neeem
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #4477 Dátum: 14 júl 31, 15:53:40 »

Hűha forrnak itt az indulatok rendesen, Ohh My God azt hiszem inkább kihagynám a körhintát. Én csak leírnám a véleményem, és nem állítom, hogy nálam a Szent Gráll.

A borítókép az ütős lett, de a többi színes képtől nem ájultam el, szerintem ezek most nem lettek olyan jók.
Bár ez a zombi téma egyszerűen nekem nem jön be. Jó lenne ha legalább némi magyarázatot kapnák arról hogy egy dolog, a testüket és az erejüket vissza hozni, de a személyiségüket hogyan tudta vissza adni? Mármint ezek, így nem is zombik, hanem egyszerűen feltámasztották őket, és tulajdonképpen újra élőnek tekinthetők. Legalábbis szerintem.

Gigi zombijai azok már zombisabbak, bár az előző fejezetben a felizgult, nyáladzó Bambi, támasztott bennem némi kételyt a zombi létével kapcsolatban. Kíváncsi vagyok Hitsugaya mit alkot így. Amúgy ő szerintem is halott, mint Bambi, hisz ő is rasszt váltott. Őszintén szólva én nagyon megörültem amikor megláttam. Arra gondoltam, hogy Kubo most végre tökös lett és kicsinált egy fangirl mágnest. Persze Byakuyával is úgy volt, hogy temetjük, de aztán mégsem szóval ki tudja. Mindenesetre én érdeklődve várom a  következő fejezetet.

Amúgy meg volt valami szó arról, hogy Orihime legyőzte a halált. Ez mikor volt? Mert nem rémlik, hogy akár egy embert is vissza hozott volna a halálból. Ichigo-t a hollowja hozta vissza, az arrancarokat sem támasztotta fel.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 31, 15:56:03 írta Sidea » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4478 Dátum: 14 júl 31, 15:59:54 »

A regenerációról csak az után gondoltam, hogy lehet a karlevágásra mondtad,  miután már megírtam.De gondoltam ha már leírtam, akkor nem törlöm ki. Meg ugye magas labda is volt. Nevet

Viszont a családokat komolyan írtam. A 2.osztag előző hadnagya pl Omeada apja volt. http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20100805234208/bleach/en/images/9/90/Marenoshin.jpg Omeada is mondogatta párszor, hogy gazdag családba született. Meg még jó pár karakter SS-ben született.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 31, 16:12:27 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4479 Dátum: 14 júl 31, 16:00:34 »

az a baj, hogy Byakuyát nem, hogy temettük, de már el is temettük, csak a halotti tor közben jöttek Kirinjiék.
Tosiroról egyenlőre azt se tudjuk, hogy meghalt-e.de ha meg akarja ölni Tosirot csak nem úgy fogja csinálni mint Byakuyánál, hogy már berakta a koporsóba és onnan kényszerül majd kiszedni pedig látszott a fejezeteken, hogy tényleg benne akarta hagyni.Tosironál vagy ne legyen eljátszva, hogy meghal vagy kapjon a koporsójába csak oda jegyet.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #4480 Dátum: 14 júl 31, 16:17:38 »

Sziasztok .Eddig nem komentteltem a Bleach-hez, de lenne pár kérdésem .
Unohana mikor halt meg ? Be tudnátok linkelni azt az oldalt .
Gigi képessége a zombi csinálás ugye, de ha meg ölik akkor azok a halálistenek kiket irányít azok túl élik nem ?
Bár sajna Toshiro kivétel mert elég hulla kinézette van .
Naplózva
Fooxx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4481 Dátum: 14 júl 31, 17:35:39 »

Sziasztok, nekem egy olyan kérdésem volna, hogy Giselle (Zombis kis csaj)-nak mikor sikerült Thosirot zombivá változtatni, mert egyik fejezetben sem láttam... ? Vagy átsiklottam felette Mosolyog előre is köszönöm a választ .
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #4482 Dátum: 14 júl 31, 17:54:07 »

A regenerációról csak az után gondoltam, hogy lehet a karlevágásra mondtad,  miután már megírtam.De gondoltam ha már leírtam, akkor nem törlöm ki. Meg ugye magas labda is volt. Nevet

Viszont a családokat komolyan írtam. A 2.osztag előző hadnagya pl Omeada apja volt. http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20100805234208/bleach/en/images/9/90/Marenoshin.jpg Omeada is mondogatta párszor, hogy gazdag családba született. Meg még jó pár karakter SS-ben született.

De ez megint bullshit szerintem. Ez olyan mint abba na gyökér Alkonyatban hogy a vámpír csókának gyereke született. Egy vámpír halott vérkeringése is akkor lehet max ha vért iszik de gyereket csinálni nem tud. Na mindegy. VISZONT! Egy szellemnél ne mondja már nekem senki hogy képes kölköt csinálni. Még akkor se ha ilyen gyopár mint Omeida. Nevet Jó persze ők nem a szó szoros értelmében vett szellemek mint Casper. Nevet Na de akkor is kérem szépen ez elég logikátlan nekem hogy szellemi lények kb mint az állítólagos angyalok az állítólagos mennyben. Csak az látja őket akik halottak vagyis jobban mondva a halottak szellemei ahogy ez volt is anno ugye a legelején. Na mindegy ezen kár is témázni nem fontos része a Bleachnek logikát meg egyébként is kár keresni. Nevet

Azt tudom maximum elképzelni hogy ők alapból emberek voltak de nagy volt a szellemi erejük mint ugye Stricigónak és így kerültek SS-be mint shinigami. De ez sem állja meg a helyét hisz több 100 sőt ezer évig élnek Ichi meg eleve korcs de ha csak fél shinigami is lenne akkor csak 500 évet élne 1000 helyett? Nevet Itt most arra célzok hogy nem öregszenek. Na mondjuk ez megint megdőlni látszik hisz Bya nagyapja is vén róka meg Yama is. Nevet Szóval ez elég WTF. No mindegy.


csak átfutottam a hsz-d nagyjából mert túlságosan nem voltam rá kíváncsi meg a régit se olvastam vissza de úgy fejből amire emlékszem, hogy:
Kommamura megölte Bambit, meg hogy Gigi Tosirót már önmagában hülyeség mivel az első sosem történt meg a második meg sehol sem lett kijelentve és utalva se lett rá.
Az egyetlen esélye annak, hogy MÁR MOST halott az az lehet amit balint írt, a bőrszín.

Azért mert egy halál téged nem hatott meg még nem jelenti az, hogy jelentéktelen volt.

Mindig úgy írod a kommentjeidet, hogy a saját véleményedet úgy állítod be mintha az volna a valóság és mindenki így gondolná.

Eddig egyébként jó oldalról meghalt Yama,Sasakibe,Unohana,Gin,Kira (bár őt én még nem venném biztosra mert senki sem siratta vagy csak nem népszerű? Nevet ) akkor halála előtt Tousen is megtért, csak ugye Aizen Nyelvesít

Akkor akik még kérdőjelek azok Tosiro,Rose,Kensei.


"Egyébként nem ártana odafigyelned a manga olvasása közben a lényegre, igaz nem sok van de nem ártana ha egy olyan alap dolog feltűnne hogy Hime a környéken se járt mikor haldokoltak, hónapok óta nem lépett be SS-be most jött először ide már ki  tudja mióta mégis hogy a halálba tudott volna bárkit is megmenteni???? Ember.... "

Ezt te szoktad írni, hogy úgyse hal meg XY mert Hime fel healeli úgyhogy rossz személyhez irányul a kérdés.
Na szerintem újból át fogok ugrani néhány hsz-t :S

Ha olvasnád rendesen amit írok akkor láthattad volna hogy kijavítottam magam hogy Koma nem ölte meg Bambát. ^^'
Tósírót detto javítottam hogy még nem tudjuk mi van vele de ahogy te is írtad drága barátom akiket Gigi irányít azok fehér bőrűek akik hullák azok niggerek. Nevet Tehát nincs miről diskurálni. Okés? Mosolyog Meghót kész kaputt már az örök virágmezőkön tengeti életét. Az meg már más kérdés hogy visszarántják-e onnan vagy sem. Nem is igazán érdekel.

Ami a halálozások jelentőségét illeti nem magamra céloztam te észlény. Azért nincs jelentőségük mert tudjuk hogy nem végleges a legtöbb esetben. Ami meg az volt (BLEACH-ben mivel ugye ez Bleach topic) az nem kapott olyan kidolgozást hogy az ember kicsit is megsajnálja a tagot. Unohana esete sem ilyen, konkrétan őt sem azért sajnáltam mert annyira bírtam, bár mindig is a TOP 10 kedvenceim közt volt. Inkább azért sajnáltam mert Kubo betolta elénk a brutalitás királynőjét és kb azonnal el is vette. Értelmetlen volt és ráadásul haszna sem volt. Láthattuk mire volt képes Ken-chan. Szánalmas harc a régi önmagához képest egy nagy nulla volt és Unohana ezért halt meg. fejem rá hogy Unohana nem rendezett volna ilyen gané harcot.

Nem mondtam hogy nem haltak meg jó karakterek Bleachben nem vágom minek soroltad most fel őket. Nevet
De egyiknek sem volt jelentőségteljes halála talán Gin az egyetlen kivétel na ott tényleg meghatódtam én is amikor búcsúzott Matsumotótól. Na hát se előtte se azóta nem volt ilyen kidolgozott haláleset Bleachben. És nem nem vagyok jégszívű elég könnyen beleélem magam dolgokba tök mindegy milyen. De Bleachben elég rég volt már konkrétan évek óta nem volt olyan történés amit tényleg átérezhettem volna.

Egyébként akiket felsoroltál bárki visszatérhet most hogy tudjuk Gigi mióta itt van összeseperte a hullákat. Kivéve ugye Gin, Yama, Sasakibe meg Tousen. És van egy olyan érzésem hogy látjuk még őket ha nem zombiként akkor máshogy. Erre nagy összegben is mernék fogadni.

Elég csak abba belegondolni hogy Mayuri is visszahozta az Arrancarokat és még csak nem is zombiként, ráadásul meg van a tudatuk és a személyiségük is megmaradt. Ergo tök 8 ki mikor hogy halt meg visszalehet hozni őket. Innentől szerintem ne tárgyaljuk tovább hogy miért nincs jelentősége a haláloknak. Drámában sosem volt jó a Bleach.

Nem szoktam írni hogy Hime bárkit is felhealel azt írtam hogy ő az egyetlen aki képes lehetne rá tekintve hogy kvázi Isteni képessége van. És ezt sem állandóan írom csak most írtam.De mint az látható rá sincs túl nagy szükség.

Yama egyébként azért nem kért a segítségből mert katonaként gondolkodik ráadásul öreg katonaként aki úgy van vele hogy nem  tisztességes a harcban elesettel hogy feltámasszák mert megsértenék vele.

Sziasztok, nekem egy olyan kérdésem volna, hogy Giselle (Zombis kis csaj)-nak mikor sikerült Thosirot zombivá változtatni, mert egyik fejezetben sem láttam... ? Vagy átsiklottam felette Mosolyog előre is köszönöm a választ .

Nem siklottál át nem volt ilyen rész. Kubo szépen kihagyta bár ha megmutatta volna akkor nem lepődtünk volna meg. De mivel ezt most meglépte kvázi bárkit visszahozhat az életbe KHMMM KHMMM!!!!! Nevet

Sziasztok .Eddig nem komentteltem a Bleach-hez, de lenne pár kérdésem .
Unohana mikor halt meg ? Be tudnátok linkelni azt az oldalt .
Gigi képessége a zombi csinálás ugye, de ha meg ölik akkor azok a halálistenek kiket irányít azok túl élik nem ?
Bár sajna Toshiro kivétel mert elég hulla kinézette van .

Unohana akkor halt meg mikor Kenpachival harcolt hogy átadja a Kenpachi címét neki.

Tessék innentől kezdődik a harc és tart a 527. fejezet 11. oldaláig. bár hogy őszinte legyek abban sem vagyok teljesen biztos hogy Unohana meghalt.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/523/10

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/527/11
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4483 Dátum: 14 júl 31, 18:14:30 »

Azért egy dolgot megkérdeznék tőled. A többi nem igazán érdekel.

Ki mondta azt, hogy SS-ben csak szellemek élnek? Már nagyon régen kiderült a történetből, hogy vannak egész családok is a lelkek világában akik éppen úgy élnek és halnak mintha emberi életet élnének. Legfeljebb a koruk sokkal magasabb. Ennyi erővel azt is megkérdezhetnéd, hogy akiknek szellemi ereje van annak miért kell ételt és italt fogyasztani abban a világban. De ide teheted Byakuyát is aki egy nemesi családba született. Ismétlem, született vagy éppen a Kurosaki vagy Shiouin családot is. Nem befogadták őket vagy valami hasonló. Tudomásul kellene venni, hogy a lelkek világa hatalmas és sok területből áll. Vannak olyan területek ahol valóban olyanok élnek akik odakerültek haláluk után de vannak olyanok is akik őslakosnak számítanak. Az előbbiek nem igényelnek (néhány kivételtől eltekintve) ételt, italt és nem is tudnak szaporodni (valószínűleg nem rendelkeznek szellemi erővel). Az utóbbiak viszont szellemi erővel bíró lények, amelyek éppen olyanok mint az emberek az életük hosszától eltekintve.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 31, 18:22:23 írta rini67 » Naplózva
xoki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #4484 Dátum: 14 júl 31, 18:31:43 »

Idézet
Höh??? Mi van? Nevet Még csak meg sem szólítottalak te mi az Istenről hadoválsz? Nem rólad alkottam a véleményem hanem Kuboról és a fangirl társadalomról akik visítanak ha meglátják a kedvencük. Ha te ilyen vagy akkor igen rólad is de általánosítottam szóval ja.... Egyébként meg ha már beszólsz legalább helyesen tedd. az FANGIRL és nem FUNGIRL. Ilyen szó nincs is. Mosolyog Egyébként nem az a bajom hogy vannak fangirlök vagy fanboyok akiknek bárki is a kedvence hanem az hogy miattuk nem ölte meg Byakuyát és most Tósíró srácot se fogja végleg legalábbis tuti hogy nem. Oké a tészta??? Na akkor jó. 12 éves szintet pedig rég elhagytam bocsi egyáltalán nem olyan stílusban írtam de egyesek nem bírják elviselni a negatív kritikát a kedvenckéjükről erről nem tehetek és egyáltalán nem érdekel. Ha az adminokat zavarja a kommentem úgyis szólnak Hiei nem olyan ártatlan lélek hogy hagyja hogy csúnya dolgokat csináljak. Tuti lábam se éri a virtuális talajt ha olyat csinálok amit nem kéne. Eddig nem tette szóval tuti hogy normálisnak nevezhetőek a kommentjeim.

Egyébként is 9 éve olvasom a mangát hetente már amikor kijön ugye jogom van véleményt alkotni róla legyen az bármilyen. De ha csak két perce kezdtem volna el akkor is. Csalódtam a kedvenc mangámban mert a nevemből is láthatod hogy ez volt anno a kedvencem amit mára Kubo jól kifacsart, megrágott majd kiokádott hogy mi is rágjuk meg. Hát kösz de inkább éhen maradok. ^^'

Jól van kicsit lehet elvetettem a sulykot, és Hiei nek is igazat adok. Ha megsértettek azért elnézésedet kérem. Csak tudod nálam ez volt a határ. Nekem is a kedvenc mangám én is belátom hogy nagyot esett a színvonal. Viszont a véleménynyilvánításnak is van több formája köztük az egyik ami a tied is. ami engem legjobban zavar Nem a trágár vagy hasonló, hanem aki úgy csinál hogy mindent tud, még bizakodni se engedi a rajongókat hogy ha esetleg kedvenc karakterükkel történik valami nagyobb dolog. Ő csak mondja a magáét, mintha ő lenne a manga készítője. Persze lehet hogy igaz lesz mindenben, de akkor se 100% ra tudod megmondani hogy mi fog történni, ha viszont igen akkor felesleges olvasni hát nem? Nevet Fangirl kijelentés meg nagyon is zavar, most legalább a fanboyt is odaraktad, na de mindegy.
Azt nem tudtam hogy byakuya azért nem halt meg mert megmentették a rajongók, de akkor ha őt megmentették akkor a legjobb ha mindenki meglesz mentve a főbb karakterek közül, mert nem lenne tisztességes más karakterek rajongói felé...
Az hisze ennyit akartam de részemről lezárva... peace
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 31, 18:33:03 írta xoki » Naplózva
Oldalak: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!