24 máj 19, 18:16:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003533 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #3255 Dátum: 14 márc 13, 14:29:13 »

1 hónap kuss után újra lejelentkezem, összefoglalva az eddigieket. Ha jól emlékszem Byakuya megjelenése volt az utolsó, amihez hozzáfűztem valamit... szóval: Akkor nagyon nem örültem neki, hogy nii-sama betoppant, de kellemesen csalódtam. Nevet Örülök, hogy csak szurkolni ugrott be (kedves, igazi bátyus oldalát megvillantva+csak shikai!+mekkora troll volt már Byakuya? xD), és (cukin reagáló) Rukia nyomta le a várható bankaiával. (nem értem magamat, valahogy még mindig nem tudok teljesen szívből örülni neki, pedig ez tök logikus lépés volt >.<)
El kel ismernem, hogy szép lett, elvégre mégis csak az övé a legszebb zp. (éppen ezért nem is értem, hogy miért vártak sokan olyan nagyon kaszát [tudom, a mozifilm, meg az első tervek], elvégre ez sehogy sem fér össze a legszebb zp dologgal szerintem) Veszélyesnek viszont tényleg veszélyes, ő remélem ezért nem is fog mindig bankait használni. Én azzal is meg lennék elégedve, ha már csak egyszer láthatnánk, de akkor szépen kivesézve, valami szuper ellenfél ellen. Mondjuk kegyetlen és gyors, így kétlem, hogy olyan sokmindent lehetne rajta ragozni (nem úgy, mint pl. Kyouraku shikaija). Sőt még azt is kétlem, hogy egyelőre több támadása lenne... túl hamar tanulta meg, még tapasztalatlan és kiforratlan, így lehet, hogy csak egy (brutális) csapása van egyelőre. Nem tartom kizártnak, hogy később tanulna még, ahogy fejleszti. (boduke, hogy érted azt, hogy olyan típusú, mint Ichigoé? Én azon kívül, hogy kardok, semmi közöset nem látok bennük. ^^" Aztán lehet csak bennem van a baj. Nevet) Egyébként Byakuya teljes mértékben elmondta a véleményemet a bankairól. Mosolyog
Azt én még nem jelenteném ki biztosan, hogy Toshirou vagy Rukia az erősebb. Még egyik sincs max. erőn, szóval még bármi lehet. Mondjuk ha összeeresztenénk őket, és Rukia bevetné ezt a támadást, akkor kétlem, hogy Toshi megmaradna. Viszont Toshironak meg hatásosabb a bankaija, sokkal jobban bevethető az eddig látottak alapján.
As Nodtért kár, teljesen a szívemhez nőt, viszont a végére hogy nézett már ki szegény? xD
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/570/11 itt jól látom, hogy nii-sama ujja elkezdett megfagyni Rukia érintésétől? :O
Örülök, hogy végül nem Renjihez tértünk újra vissza. Mondjuk amikor először megláttam Yachirut és Isanét kicsit vegyesek voltak az érzéseim. Ugyanis örültem, hogy két olyan személy került a középpontba, akik alig szerepeltek, de közben már szívesem megnézném, hogy mi van SS-n kívül is.
Isane nem lepett meg, valahogy ezt vártam tőle, Yachiru meg... azta! Nevet Na végre! Erre lehetett számítani, nagyon is reméltem, hogy nem csak azért lett hadnagy, mert "Ken-chanon" lóg. Nevet A zp-je nagyon tetszik, tisztára olyan, mintha lenne két képzeletbeli barátja. (úgy is viselkedik velük Nevet) (főleg a kis szőrös) Nekem a képessége is bejön. Egyszerű, nincs túlbonyolítva, de mégis jó.
Ez az öreg pali... amikor először megláttam jót röhögtem rajta. :'D Aztán meg valahogy nem jött be. Jó, hogy el lett téve láb alól. Az új kis srácnak meg béke a poraira. A képessége viszont szerintem is csak elhiteti a dolgokat, valahogy nem tudom komolyan venni, hogy a két kapitány halott. Viszont ha így lenne, akkor nekem bejönne a dolog. xD Láttunk már mindent tőlük, úgyhogy mehetnek. (bár Kenseit azért sajnálnám egy kicsit)
Kenpachi berobbant, érdekel, hogy mi sül ki ebből. Kúl Igazából mindent leírtatok erről, így újat nem tudok hozzáfűzni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 13, 14:30:12 írta akym17 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3256 Dátum: 14 márc 13, 15:26:46 »

hogy érted azt, hogy olyan típusú, mint Ichigoé? Én azon kívül, hogy kardok, semmi közöset nem látok bennük. ^^" Aztán lehet csak bennem van a baj. Nevet)

Gondolom úgy érti, hogy nem egy 30 méteres hóangyal, ami Toshiro féle lenne, hanem egy darab normál kardja marad ruhamódosítással, mint Ichigonak. Tehát ő is összpontosítja egyhelyre az erejét (, bár még nem láttuk az egészet, hogy mi is az a fényoszlop). Gyakrabban kellene hozzászólnod. Nevet

Amúgy kivárós fejezet volt. Nagyon kell a következő hozzá, hogy értelmesen lehessen most mondani bármit is. Kenpachihoz meg csak annyit fűznék hozzá, hogy én titkon remélem, hogy félvállról legyintve annyit fog mondani (mondott) a kardjának, hogy nincs szüksége a képességére, most főleg hogy olyan erős mint régen.

Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3257 Dátum: 14 márc 13, 19:09:59 »

De a képességétől függetlenül már tényleg halott lehet a két kapitány. Nem figyeltek rá, simán megölhette őket képesség nélkül is, hisz EZ lenne a támadásnak a célje hogy megöljék a kapitányokat és ss-t. Elég szánalmas fényt vetne a Stern Ritterekre ha a végén kiderülne hogy nem ölte meg a két kapitányt. Ennyire nem lehetnek puhapöcsüek. Kétség kévül szemét dolog, de hát istenem elméletileg épp háború van.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3258 Dátum: 14 márc 13, 21:10:30 »

Lehet, de vért vagy sebet nem lehet látni. Ha a képessége viszont olyan alapú mint amit korábban beszéltünk, gondoltunk akkor még nem biztos, hogy azzal megtudja ölni a komában fekvőket, hiszen nincsenek maguknál.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #3259 Dátum: 14 márc 13, 21:14:14 »

Hm... erre nem is gondoltam. Nevet Tényleg ruhaként körbe veszi őt is a bankai, így igaz. Amúgy hetente szoktam hozzászólni, csak most valahogy belustultam. Mindent elolvastam, de nem volt erőm írni. xDD
Szofron legyen igazad, de Kubo sokszor nehezen szabadul meg a jó szereplőktől. :/ Mondjuk az ad reménysugarat, hogy nem a közkedvelt szereplők közé tartoznak. (azt hiszem)
Én egyébként nem tudom elképzelni, hogy Kenpachinak valami nagyon hókuszpókuszos fegyvere lenne. Ha viszont az lenne, akkor én is kinézem belőle, hogy közli vele, hogy ebből nem kér. Nevet De remélem nem lesz olyan, inkább a nyers, tiszta erejét fejlessze valahogy.
Lehet, de vért vagy sebet nem lehet látni. Ha a képessége viszont olyan alapú mint amit korábban beszéltünk, gondoltunk akkor még nem biztos, hogy azzal megtudja ölni a komában fekvőket, hiszen nincsenek maguknál.
Megfojtja?... vagy nem tudom xD
Naplózva

boduke001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #3260 Dátum: 14 márc 14, 09:00:51 »

"Gondolom úgy érti, hogy nem egy 30 méteres hóangyal, ami Toshiro féle lenne, hanem egy darab normál kardja marad ruhamódosítással, mint Ichigonak. Tehát ő is összpontosítja egy helyre az erejét"

1: Igen ténylég így értettem, ezért mondtam, hogy frappáns módon csinálta meg Kubo.
2: Az S.R. és a Shinigami-k nem azért harcolnak igazából, hogy a Quincy-k bosszút álljanak. Ezt valamelyik ch-ban ki is fejtették Ishida-nak, hogy a főnök, szétszórta "magvait" mivel az a képessége, hogy szétbontja a lelkét, átadja másoknak, majd mikor a gazdatest meghal, visszatér hozzá, s ezzel növeli az erejét. Ebből kifolyólag, neki tök mindegy, hogy ki hal meg, mert mindenki kapott 1-1 darabkát a lelkéből. Viszont ezzel kapcsolatban van egy feltevésem, ami lehet hogy a végén spoiler lesz, ha tényleg így alakulna a cselekmény. Nos, ugye nem csak Az S.R.-nek adott a lelkéből, (amúgy csak nekem tűnik úgy a rövidítésből mintha utalna a Nácikra?) Hanem a Shinigamiknak is. Na de mivel Quincy, a Shinigamik tuti nem tudják használni a Quincy erőt, ebből előnyük nem származik. Viszont láthattuk, hogy az S.R. tagjai tudják. Na itt jön a csavar. Főhősünk ugyebár félig Shinigami, félig Quincy. És azt is tudjuk, hogy akit mi eredetileg Zangetsu-nak ismertünk, az igazából a főboss 1000 évvel ezelőtti alakja, vagyis a Quincy erejének a megtestesítője. Igaz azóta, a lidérc énjéből lett a nagy kard, mivel eredetileg is ő volt Zangetsu, az öregből meg lett 1 kis-kard.(És fogadni mernék, hogy ha Bankai-t nyom tényleg úgy néz majd ki mint 1 szamuráj, mivel nekik is volt 1 rövid kardjuk, meg 1 katanajuk.) Na már most, ha Ichigo is kapott 1 darabot a lelkéből a Bleach Fő Raid Bossának (vesszek meg 20 perce nem tok rájönni a nevére.) akkor lehet, hogy az öregnek ez fel is tűnt. és elmondja ezt Ichigonak. Mi van, ha ő képes lesz aktiválni azt az erőt amit tőle kapott? Emellett, Ichigonak most sokkal több oka van küzdeni, mint egyébként.:
-A barátait, orvul tizedelik.
-El akarják pusztítani a világot.
-És bosszút kell állnia az anyja miatt is, mivel az apja elárulta, hogy miért is hallt meg.
 Nekem ennyi még a hozzáfűznivalóm.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 14, 09:29:29 írta boduke001 » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3261 Dátum: 14 márc 14, 15:08:30 »

Akkor kap külön képességet valaki Bach által, ha a betűlenyomatos változatát használja. Ha normál módon történik, akkor csak elnyeli a lelkét az illetőnek amikor meghal. Ergo elég kétséges, hogy Kubo bejátszana-e olyat, hogy Ichigo félquincy révén mégis kapott egy betücskét a lelkére.

Ami engem különösebben foglalkoztat, hogy mit is jelent az A betű. Az absorb (elnyelés) elég snassz és egyáltalán nem lefedő név lenne, az absolute (abszolút) már inkább, bár ez sem mond túl sok konkrétumot. Mivel reményeim szerint nem hal meg minden ritter a végére, vagy esetleg Uryuu el tudja majd tüntetni Bach áldásátkát újonnan szerzett képességével a többi még életbenmaradt quincyből (és esetleg a shinigamikból is, ha végül Bach mégsem lenne legyőzhető).
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3262 Dátum: 14 márc 14, 17:56:48 »

Számomra elég evidens, hogy mit takar az A betű... A mint Alpha Pontosan
Tőle ered minden és mindenki a quincyk közt, ő a fő-fő minden tekintetben stb...
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3263 Dátum: 14 márc 14, 18:19:27 »

Annyi biztos hogy az A és B tekintélyt érdemlő rangok.A többi viszont változónak tűnik.Legfeljebb D,E-ig takarhat még egyfajta erősorrendet.
A mint Ambassadorhoz mit szólnátok,mint az új világ követe,hírnöke. Gondolkozik

Szerk:1-2helyesírási hiba javítva.

Ui:Ichigo mint női karakter,még ha csak egy időre is biztosan hatalmas meglepetést okozna Nevet
Elég Badass lenne így is.lehet egy ideig még jobban is mint eredetileg.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 14, 19:55:57 írta K ichigo » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3264 Dátum: 14 márc 14, 19:17:09 »

Számomra elég evidens, hogy mit takar az A betű... A mint Alpha Pontosan
Tőle ered minden és mindenki a quincyk közt, ő a fő-fő minden tekintetben stb...

Na épp ezaz, hogy Uryuu akkor miért kapna ilyen címet? Félre ne érts, nem lenne vele semmi gondom, ha nem Bach lenne az "első Bach", hanem már az xedik uralkodó. Mert igen, lehet hogy a végére Ishida erősebb lesz Bachnál (remélem azért nem), de ő akkor sem quincyatya. Mert ilyen alapon elég lett volna a B neki, vagy bármilyen más betű, azzal is eléggé felrázta volna a rittereket.

K Ichigo felvetése viszont tetszik, de a profilképe....  Nevet
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3265 Dátum: 14 márc 14, 19:45:48 »

Annyi biztos hogy az A és B tekitély érdemló rangok.A többi viszont változónak tűnik.Legfeljebb D,E-ig takarhat még egyfajta erősorrendet.
Hát azt már biztosra tudjuk, hogy a betűk nem az erősorrendet határozza meg.
"A" és "B" biztos, hogy kiemelkedő erővel és tekintéllyel is rendelkezik (láthattuk is) viszont a C-D-ről még semmit így nehéz lenne őket elhelyezni. E-I-K őket már a gyengébbek felébe raknám, de akik hátrébb vannak S-U-Y erősnek tűntek (Y csak azért mert, Kempachit komába küldte egy időre, már ha az ő volt)+ vannak az ismeretlenek a kisgyereknek eléggé kiterjedt képessége van, a bajszos csávó meg kiölte Kyoraku szemét.
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3266 Dátum: 14 márc 14, 21:58:08 »

bajszos joet tippelnem c-re ha mar betuknel jarunk bg-nek a k-ja volt valahol irva ?
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3267 Dátum: 14 márc 14, 22:34:41 »

Épp ma olvastam újra ezt a fejezetet.Itt írta le Kubo:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/543/12
C-re A Kyorakut félig megvakító quincy az egyik legesélyesebb,de még nem biztos.Ez egyelőre csak találgatás.
Fórumon őt tartjuk/tartottuk a legvalőszínűbbnek.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 14, 22:40:00 írta K ichigo » Naplózva

Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #3268 Dátum: 14 márc 15, 15:58:35 »

Ez az új quincy engem kicsit arra a psp-s fullbringer kölökre emlékeztet. Ő is létrehozott egy saját világot amiben ő "uralkodott", persze az ennyire nem volt durva.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3269 Dátum: 14 márc 15, 16:55:20 »

Azért Ichigo Fullbring bónusza már elég veszélyes lett a kis Yukio,ha jól emlékszem.
Jobban járt volna ha csak a saját ellenfelér figyel.Emberi mércéhez képest nemvolt rossz.

Vajon a halott Fullbringereket melyik quincy ellen lenne érdemes bevetni?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!