24 máj 25, 07:03:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 709 710 [711] 712 713 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744694 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10650 Dátum: 14 okt 09, 18:54:52 »

Az eddigi legerősebb érv az az, hogy sokkoló befejezés lesz, márpedig ezt folytatás nélkül nem tudom elképzelni.
Ennél több nem is kell... Ha tényleg cliffhanger lesz a vége, akkor jöhet, sőt jöjjön a part 3.. Most komolyan. Nézzetek mélyen magatokba, gondolkodjatok el, csak egy olyan 5-10 percig, és biztos vagyok benne, hogy ti is tudnátok még mit kitalálni a part3-hoz, ebben biztos vagyok. Egyébként meg egyszerű a dolog.. Ha lesz part3, akkor egyszerűen aki nem akarja az majd nem fogja nézni és ezzel le is vagytok tudva.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10651 Dátum: 14 okt 09, 19:21:33 »

Hah...
figyelj, a part 3 nagyon rizikós, szinte biztos, hogy minőségcsökkenéssel járna. Vagy a történet lesz gagyi, Kaguyánál erősebb ellenséggel (mert ki lehetne ellenfél Sasukeék ellen?), vagy egyszerűen a következő generációra összpontosítanánk. De nekik is milyen problémájuk lenne? A mostani eseményekhez képest minden jelentéktelennek fog tűnni.
Én nem szeretnék szar Narutot nézni. Ami már erőltetetten vontatott, csak a fanok kedvéért húzott.
Aztán ha Kishi jól megoldja, akkor visszaszívok mindent. De most minden adott egy szép, grandiózus befejezéshez.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 09, 19:22:14 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10652 Dátum: 14 okt 09, 19:25:57 »

Én nem szeretnék szar Narutot nézni. Ami már erőltetetten vontatott, csak a fanok kedvéért húzott.

Most mit olvasol akkor? Nevet Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10653 Dátum: 14 okt 09, 19:45:09 »

Még mindiga  part3-ról van szó? Nem lesz Part3, soha nem is volt tervbe véve, kezdjétek feldolgozni végre.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10654 Dátum: 14 okt 09, 20:04:33 »

Még mindiga  part3-ról van szó? Nem lesz Part3, soha nem is volt tervbe véve, kezdjétek feldolgozni végre.
Kösz. Ezzel le is zárhatjuk.
Én nem szeretnék szar Narutot nézni. Ami már erőltetetten vontatott, csak a fanok kedvéért húzott.

Most mit olvasol akkor? Nevet Nevet
Nézőpont kérdése. Nyilvánvaló, hogy már most is húzva van. De ehhez képest, 10-20 részes mélypontokon kívül én megvagyok vele elégedve. Abszolút.
Szerk.:
Na jó, persze, nem a háború előtti részekhez képest. De én valahogy kikerülhetetlennek tartom a színvonalcsökkenést. Nyilván meg lehetett volna oldani jobban is, de mégegyszer, én, főleg az érzések miatt, elégedett vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 09, 20:07:08 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10655 Dátum: 14 okt 09, 20:52:48 »

Még mindiga  part3-ról van szó? Nem lesz Part3, soha nem is volt tervbe véve, kezdjétek feldolgozni végre.

Nem ártana ha kicsit utána járnál dolgoknak mielőtt beszélsz.  Gondolkozik

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-10-09/naruto-manga-gets-stage-play-next-march/.79732

Kimásolom a lényeget amit kb hetek óta szajkózok csak senkinek nem tűnt fel kb!

"The play is part of the ongoing Naruto Shin Jidai Kaimaku Project" (Naruto's New Era Opening Project) that continues after the ending of the original manga next month."

Just sayin!  smirksweat
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10656 Dátum: 14 okt 09, 21:22:50 »

Még mindiga  part3-ról van szó? Nem lesz Part3, soha nem is volt tervbe véve, kezdjétek feldolgozni végre.

Nem ártana ha kicsit utána járnál dolgoknak mielőtt beszélsz.  Gondolkozik

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-10-09/naruto-manga-gets-stage-play-next-march/.79732

Kimásolom a lényeget amit kb hetek óta szajkózok csak senkinek nem tűnt fel kb!

"The play is part of the ongoing Naruto Shin Jidai Kaimaku Project" (Naruto's New Era Opening Project) that continues after the ending of the original manga next month."

Just sayin!  smirksweat

Nem értem. Ha jól értem ez egy "stage play", de az nem olyan, mint a Bleach-nek voltak azok az élőszereplős vackai?

Továbbá ha jól értem akkor ezek szerint folytatni fogja majd a Naruto mangát, csak más névvel? Tudom, volt már rá példa (Kinnikuman -> Kinnikuman Nisei), de nem lehetett volna inkább méltóság teljesen befejezni, mint anno a Hokuto No Ken és Dragon Ball mangákat? Később persze írhatott volna mondjuk előzmény sorozatot hozzá, ahogyan a Hokuto No Ken tette a Souten No Ken-el, de ha igaz ez, amit írtál (s nem értettem félre)... ;/
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10657 Dátum: 14 okt 09, 21:54:45 »

Még mindiga  part3-ról van szó? Nem lesz Part3, soha nem is volt tervbe véve, kezdjétek feldolgozni végre.

Nem ártana ha kicsit utána járnál dolgoknak mielőtt beszélsz.  Gondolkozik

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-10-09/naruto-manga-gets-stage-play-next-march/.79732

Kimásolom a lényeget amit kb hetek óta szajkózok csak senkinek nem tűnt fel kb!

"The play is part of the ongoing Naruto Shin Jidai Kaimaku Project" (Naruto's New Era Opening Project) that continues after the ending of the original manga next month."

Just sayin!  smirksweat

Nem értem. Ha jól értem ez egy "stage play", de az nem olyan, mint a Bleach-nek voltak azok az élőszereplős vackai?

Továbbá ha jól értem akkor ezek szerint folytatni fogja majd a Naruto mangát, csak más névvel? Tudom, volt már rá példa (Kinnikuman -> Kinnikuman Nisei), de nem lehetett volna inkább méltóság teljesen befejezni, mint anno a Hokuto No Ken és Dragon Ball mangákat? Később persze írhatott volna mondjuk előzmény sorozatot hozzá, ahogyan a Hokuto No Ken tette a Souten No Ken-el, de ha igaz ez, amit írtál (s nem értettem félre)... ;/

Persze hogy igaz ANN nem ad le kamu híreket. Amúgy lehet folytatni is. Nem véletlen emlegetik a Következő Generációt.
Plusz jöhet előzmény is pl Kaguyáékkal. Nem kell hogy Nauto legyen a cím adó elég ha az univerzum stimmel.  Gondolkozik

Amúgy ja színdarab is esélyes mint Bleachnél.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 09, 21:56:29 írta Kuro25 » Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10658 Dátum: 14 okt 10, 06:34:43 »

Ha most lesz part három lehetne ugyan úgy Naruto a főszereplő .

Mert ott van még Sasuke vagy megtér vagy elmenekül ,Spirály Mihály és fehér Zetsu ( nem az amiből a fa nőt ki,mert az egyik kage maradéka volt ,én arra gondolok aki mihály mellet állt .Kaguya fehér Zetsu hadsereg .

És lehetne ezzel folytatni ,hogy Naruto békét teremt a földön.

A másik hogy part 2  sem tetszet mindenkinek ez benne van a pakliban .

A másik hogy 4 fejezettel hogy tervezi lezárni mert ha össze csapja annak nincs értelme .

Ui:A fejezet jó volt Mosolyog
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #10659 Dátum: 14 okt 10, 12:25:32 »

5 fejezet alatt lezavarni egy ilyen régen várt harcot,ami pontot tesz egy egész történet végére eléggé necces lesz.
Ezt csak nagyon jól és totál rosszul lehet csinálni.Ugyebár ez sem csak csihi-puhi lesz (mert miért is legyen az. -_-) az előrejelzések szerint a chidori zuhatagok és rasengan viharok között komoly lelkizések s a karakterek jellemének "fejlődésének" bemutatása várható.Továbbá rengeteg kérdésre kell választ adni,ha nem tervez part 3-at.Ilyen kérdés többek között,hogy most akkor mi van yamamotoval?Meghalt?Még mindig zetsukat termel?A zetsuk "mutálódnak" mert kishi őket akarja part3-as ellenségnek?
Most tegyük fel,hogy nem lesz part 3.Ebben az esetben az utolsó fejezetnek legalább a fele azzal kelljen,hogy foglalkozzon,hogy egy ilyen nagy háború után hogyan változik meg a világ.Most nem csak a shinobikról beszélek.Persze fontos lenne tudnunk milyen irányba megy tovább kedvenc narancskánk és sóskánk,de látnunk kéne,hogy maga a világ hogyan változik,HA változik,remélhetőleg azé valami változna (az öt nagy shinobi falu szövetségén kívűl),mert egy ilyen majdnem világ vége után,ha nem változna semmi az elég gáz lenne.Ezeket bemutatni csak jól,vagy sehogyan lehet.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10660 Dátum: 14 okt 10, 13:53:54 »

Yamato kérdés már megvan válaszolva...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10661 Dátum: 14 okt 10, 14:06:27 »

Ja, még a Mugen Tsukoyomi aktiválása előtt "kiesett" Spirál Mihályból. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10662 Dátum: 14 okt 10, 14:44:08 »

Hah...
figyelj, a part 3 nagyon rizikós, szinte biztos, hogy minőségcsökkenéssel járna. Vagy a történet lesz gagyi, Kaguyánál erősebb ellenséggel (mert ki lehetne ellenfél Sasukeék ellen?), vagy egyszerűen a következő generációra összpontosítanánk. De nekik is milyen problémájuk lenne? A mostani eseményekhez képest minden jelentéktelennek fog tűnni.
Én nem szeretnék szar Narutot nézni. Ami már erőltetetten vontatott, csak a fanok kedvéért húzott.
Aztán ha Kishi jól megoldja, akkor visszaszívok mindent. De most minden adott egy szép, grandiózus befejezéshez.

Ha nem is part három lenne a vége után, akkor hasonló mint egy OVA akár 2 részes film is kijöhetne, amiben megtudjuk azokat az elvarratlan szálakat, vagy hogy mit tudnak tenni ezután stb. Még így is elképzelhető.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10663 Dátum: 14 okt 10, 14:44:57 »

Ja, még a Mugen Tsukoyomi aktiválása előtt "kiesett" Spirál Mihályból. ^^

Ja, és Spirál Mihállyal mi lett? Róla pl semmi infó nincs.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10664 Dátum: 14 okt 10, 14:46:53 »

Tudom OFF de lenne egy kérdésem. Csak nálam lettek kisebbek a betűk Fórumon. Más oldalakon ez nem történt meg és nincs zoomolva az oldal sem. Nevet Mondjuk nem is csak a Fórum hanem a konkrét összes Kunos oldal összement. Nevet  ikszdé

Hah...
figyelj, a part 3 nagyon rizikós, szinte biztos, hogy minőségcsökkenéssel járna. Vagy a történet lesz gagyi, Kaguyánál erősebb ellenséggel (mert ki lehetne ellenfél Sasukeék ellen?), vagy egyszerűen a következő generációra összpontosítanánk. De nekik is milyen problémájuk lenne? A mostani eseményekhez képest minden jelentéktelennek fog tűnni.
Én nem szeretnék szar Narutot nézni. Ami már erőltetetten vontatott, csak a fanok kedvéért húzott.
Aztán ha Kishi jól megoldja, akkor visszaszívok mindent. De most minden adott egy szép, grandiózus befejezéshez.

Ha nem is part három lenne a vége után, akkor hasonló mint egy OVA akár 2 részes film is kijöhetne, amiben megtudjuk azokat az elvarratlan szálakat, vagy hogy mit tudnak tenni ezután stb. Még így is elképzelhető.


Pont ezért mondom hogy semmi köze nincs a mozinak a mangához mert nincs is értelme ennek amit írsz. Mármint most őszintén azért arányaiban kb 10-20%-a a Japóknak is tuti hogy nem olvassa a mangát csak az animét nézi. És azért ez kibaszás lenne a csak animésekkel hogy egy ovában vagy épp egy moziban zárják le a mangát. Pláne úgy hogy közben még az anime ugye megy kb márciusig.  Hümm-hümm

Ja, még a Mugen Tsukoyomi aktiválása előtt "kiesett" Spirál Mihályból. ^^

Ja, és Spirál Mihállyal mi lett? Róla pl semmi infó nincs.

Gondolom alszik mint a többi ember elvégre Yamato volt benne és rá tuti hat a MT szóval...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 709 710 [711] 712 713 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!