24 szep 27, 16:31:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 711 712 [713] 714 715 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908520 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10680 Dátum: 14 okt 11, 19:36:33 »

Naruto cim kicsit később félre csúszót mert , Sasuke is annyira főszereplő mint Naruto. Konoha és jó cim lett volna szerintem.
Mint pl Fary Tail, kiváló cim pedig lehetett volna Natsu is Nevet
Tehát ha lenne part 3 vagy inkább valami hasonló nem kötelező Narutonak leni.
Kicsi OFF: Aki nézi a The Walking Dead sorozatot, az érteni fogja.. A sorozat kezdetén Rick volt a főszereplő és The Walking Dead volt a sorozat címe, most Rick háttérbe szorult és inkább Deril kapta meg a főszerepet, a sorozat címe mégis a The Walking Dead.

Szóval ami a lényeg: Attól,hogy esetleg nem Naruto lenne a part 3 főszereplője, hanem valaki hozzá közel álló személy (ahogy nemrég írtam a fia vagy tanítványa(i)) attól a sorozat neve még lehetne Naruto.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #10681 Dátum: 14 okt 11, 23:04:33 »

Ez amúgy nagyon off, de ugye te is tudod, hogy most mekkora bődületes baromságot írtál?

Egyébként a part 3-ról nem tudok sokat mondani. Elég nehéz is lenne, mert senki nem mondta még lesz ilyen (néhány fórumozón kívül). Ráadásul azon az állásponton vagyok, hogy ne is legyen ilyen. Már az elmúlt egy-két évben is csak megszokásból olvastam a mangát, mert szerintem jelentősen esett a színvonala. Azért remélem, hogy a mostanival legalább egy viszonylag méltóságteljes befejezést kap és nem megy át kötelező pénzcsinálásba. (Esetleg még egy hosszabb, külön kiadott művet szívesen elolvasnék X évvel későbbről, mert ez az öt fejezet nagyon kevésnak tűnik egy kerek lezáráshoz.)
Naplózva
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #10682 Dátum: 14 okt 12, 09:51:21 »

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20141011034032/naruto/images/5/53/Naruto_the_Last%2C_Hinata_confirmation.png

ez a kép nagyon érdekes,
Sasuke  és Naruto is él, Kakashi szemei rendbe maradtak...Naruto keze, ha lehet következtetni a harc végére, lehet naruto használta a rasenshurkent szimpla módba és megsérült a chakra áramlása.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10683 Dátum: 14 okt 12, 13:28:04 »

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20141011034032/naruto/images/5/53/Naruto_the_Last%2C_Hinata_confirmation.png

ez a kép nagyon érdekes,
Sasuke  és Naruto is él, Kakashi szemei rendbe maradtak...Naruto keze, ha lehet következtetni a harc végére, lehet naruto használta a rasenshurkent szimpla módba és megsérült a chakra áramlása.

Oké erre már nem tudok mondani semmit majd valaki talán helyettem elmondja.  Instant agyhalált kaptam. bow

Amúgy csináltak egy igen érdekes oldalt ami valami visszaszámláló is volt valami új projekthez. Most nem tudom hogy mi lesz ez az új projekt mert kétlem hogy erre az összegyűjtött idézetekre értették meg a képekre amiket időrendben mutatnak a fontosabb eseményekről. De ha jól értem akkor a manga végeztével kiderül majd.
Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10684 Dátum: 14 okt 12, 13:38:28 »

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20141011034032/naruto/images/5/53/Naruto_the_Last%2C_Hinata_confirmation.png

ez a kép nagyon érdekes,
Sasuke  és Naruto is él, Kakashi szemei rendbe maradtak...Naruto keze, ha lehet következtetni a harc végére, lehet naruto használta a rasenshurkent szimpla módba és megsérült a chakra áramlása.

Naruto keze csak simán design váltás hogy sokkal menőbben nézzen ki! Kakashival meg nem tudom hogy mi a gondod!

Amúgy nem értem hogy a Rasen Shuriken kezes használata után mért lenne bekötve Naruto keze! Mert a képen csak simán be van kötve és amikor a kezest használta, utána gipszbe rakták nem kötésbe!
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #10685 Dátum: 14 okt 12, 13:51:02 »

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20141011034032/naruto/images/5/53/Naruto_the_Last%2C_Hinata_confirmation.png

ez a kép nagyon érdekes,
Sasuke  és Naruto is él, Kakashi szemei rendbe maradtak...Naruto keze, ha lehet következtetni a harc végére, lehet naruto használta a rasenshurkent szimpla módba és megsérült a chakra áramlása.

Amúgy így a képet nézve lehet tényleg az a Holdas sztori lesz amit valaki lefordított. Bár nagyon remélem nem az lesz.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10686 Dátum: 14 okt 12, 14:01:52 »

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20141011034032/naruto/images/5/53/Naruto_the_Last%2C_Hinata_confirmation.png

ez a kép nagyon érdekes,
Sasuke  és Naruto is él, Kakashi szemei rendbe maradtak...Naruto keze, ha lehet következtetni a harc végére, lehet naruto használta a rasenshurkent szimpla módba és megsérült a chakra áramlása.

Naruto keze csak simán design váltás hogy sokkal menőbben nézzen ki! Kakashival meg nem tudom hogy mi a gondod!

Amúgy nem értem hogy a Rasen Shuriken kezes használata után mért lenne bekötve Naruto keze! Mert a képen csak simán be van kötve és amikor a kezest használta, utána gipszbe rakták nem kötésbe!

Nyugi. smirksweat Kakashival nincs semmi baja,Narutonak meg azért lehet bekötve a keze a Rasen-Shurikentől,mert az a jutsu roncsolja a kezét.Szerk.:Egyszer még kibírta a keze,de nagyon nem ajánlják a többszöri használatot.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 12, 14:02:32 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10687 Dátum: 14 okt 12, 16:41:12 »

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20141011034032/naruto/images/5/53/Naruto_the_Last%2C_Hinata_confirmation.png

ez a kép nagyon érdekes,
Sasuke  és Naruto is él, Kakashi szemei rendbe maradtak...Naruto keze, ha lehet következtetni a harc végére, lehet naruto használta a rasenshurkent szimpla módba és megsérült a chakra áramlása.

Oké erre már nem tudok mondani semmit majd valaki talán helyettem elmondja.  Instant agyhalált kaptam. bow

Én attól kaptam agyf*szt, hogy megint shipping-el akarnak eladni valamit! "Sakura haja úgy áll, mint Kushina-nak, igen, nem hosszú a haja mint Kushina-nak, de akkor is", "Hinata is benne van, ráadásul valamiért csak a feje látszik... nagyon gyanús... csak nem-". S nem, nem azzal van a baj, hogy mindkét leányzó szerepel.... hanem amit a drága animátorok és Kishi odahánytak szöveg: "az utolsó harc, az első szerelem"..... nem mehetnek a-

Ezennel Sergei55-öt bannoltuk. Köszönjük Sergei, de inkább a jegesmedvéken vezesd le a feszültséget.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10688 Dátum: 14 okt 12, 17:08:33 »

Én attól kaptam agyf*szt, hogy megint shipping-el akarnak eladni valamit! "Sakura haja úgy áll, mint Kushina-nak, igen, nem hosszú a haja mint Kushina-nak, de akkor is", "Hinata is benne van, ráadásul valamiért csak a feje látszik... nagyon gyanús... csak nem-". S nem, nem azzal van a baj, hogy mindkét leányzó szerepel.... hanem amit a drága animátorok és Kishi odahánytak szöveg: "az utolsó harc, az első szerelem"..... nem mehetnek a-

Ezennel Sergei55-öt bannoltuk. Köszönjük Sergei, de inkább a jegesmedvéken vezesd le a feszültséget.
Hol van az hogy "az első szerelem"?? Hmm?
De ne piszkáld Sakurát,legalább végre szépnek animálják meg. ikszdé
Hinata-n én is kicsit kiakadtam.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10689 Dátum: 14 okt 13, 11:43:22 »

Hinata-n én is kicsit kiakadtam.
Már nem emlékszem, hogy hol, de valahol láttam Hinatárol egy képet ahol terhesnek volt megrajzolva!  Ohh My God
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10690 Dátum: 14 okt 13, 12:02:29 »

Hol van az hogy "az első szerelem"?? Hmm?
De ne piszkáld Sakurát,legalább végre szépnek animálják meg. ikszdé
Hinata-n én is kicsit kiakadtam.

Ott a képen Naruto mellett. Legalábbis a Saiyan Island oldal valami hasonlót fordított rá.

Hinata-n én is kicsit kiakadtam.
Már nem emlékszem, hogy hol, de valahol láttam Hinatárol egy képet ahol terhesnek volt megrajzolva!  Ohh My God

Fanmde csak ennyit mondok. A fanok már azt is elhiszik amit saját maguk kitalálnak ez a legszánalmasabb hogy összefolyt náluk a valóság a képzelettel. Nevet

Nyugi. smirksweat Kakashival nincs semmi baja,Narutonak meg azért lehet bekötve a keze a Rasen-Shurikentől,mert az a jutsu roncsolja a kezét.Szerk.:Egyszer még kibírta a keze,de nagyon nem ajánlják a többszöri használatot.

Nem csak neked mondom szóval figyeljen mindenki ha lehet!!! MÉGIS MI AZ ISTENRŐL BESZÉLTEK???? Nevet
Naruto kezét roncsolja a Rasen Shuriken? tudjátok hogy az mikor volt? kb a Shippuden első negyedében. Azóta tucatszor használta pl Pain ellen kb 5-ször. Még sem lett semmi baja. Azóta nem hogy Sennin lett de már Rikudou szintjén van, na majd persze egy szaros Rasen Shuriken megsebzi ne legyünk szánalmasak.

Nagyon egyszerű miért van bekötve a keze mégpedig Rikudou pecsételős jutsuja miatt. Gondolom nem akar mindenkit lepecsételni akihez hozzáér...
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10691 Dátum: 14 okt 13, 12:44:39 »

Nem csak neked mondom szóval figyeljen mindenki ha lehet!!! MÉGIS MI AZ ISTENRŐL BESZÉLTEK???? Nevet
Naruto kezét roncsolja a Rasen Shuriken? tudjátok hogy az mikor volt? kb a Shippuden első negyedében. Azóta tucatszor használta pl Pain ellen kb 5-ször. Még sem lett semmi baja. Azóta nem hogy Sennin lett de már Rikudou szintjén van, na majd persze egy szaros Rasen Shuriken megsebzi ne legyünk szánalmasak.

Nagyon egyszerű miért van bekötve a keze mégpedig Rikudou pecsételős jutsuja miatt. Gondolom nem akar mindenkit lepecsételni akihez hozzáér...

Csak azért nem roncsolta többször,mert mindig vagy Sennin vagy Kyubbi módban használta.(Gondolom te is észrevetted,hogy csak úgy használta mindig azt a jutsut)Szerk.:Meg azért az nem egy "szaros rasen-shuriken". smirksweat Van annyi haszna mint egy mini bijuu bombának,mert az egy nagyon erős jutsu.
Nem gondoltam hogy azt használta,de még nem tudjuk hogy mitől lehet bekötve a keze...és nekem az tűnik legvalószínűbbnek.Bár Naruto nem olyan hülye,hogy teljesen normális alakjában használja,szóval lehet hogy itt másról lesz szó.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 13, 12:48:25 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10692 Dátum: 14 okt 13, 13:36:51 »

Hinata-n én is kicsit kiakadtam.
Már nem emlékszem, hogy hol, de valahol láttam Hinatárol egy képet ahol terhesnek volt megrajzolva!  Ohh My God

Fanmde csak ennyit mondok. A fanok már azt is elhiszik amit saját maguk kitalálnak ez a legszánalmasabb hogy összefolyt náluk a valóság a képzelettel. Nevet

Ja, ráadásul ezt már mindegyik shipping oldal csinálja, nem csak az egyik. X( Már nem tudom, hogy ezek a NaruSaku és NaruHina + SasuSaku és SasuKarin-os marhák már csak megszokásból, vagy pedig sportból csinálnak hülyét magukból. Komolyan, mintha nem lehetne tudni, hogy Naruto senkivel nem jön össze, mert ugye akkor ugrana Kishi-nek a shipping fanservice-ből származó bevétele, amit tuti, hogy folytatna egy esetleges "Part 3-ban", már ha nem akar se Naruto-ból, se Hinata-ból "vígaszdíjt" csinálni a "másik félnek".


Nagyon egyszerű miért van bekötve a keze mégpedig Rikudou pecsételős jutsuja miatt. Gondolom nem akar mindenkit lepecsételni akihez hozzáér...

Ez nem jó, Kuro, ugyanis ahhoz, hogy valakit lepecsételjen kell hozzá Sasuke is. Amúgy meg pont, hogy gyógyítani tud vele, lásd Kakashi szemét és Guy-t.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10693 Dátum: 14 okt 13, 13:46:01 »

Nem azért, de a pecsét a pecsételés után eltűnt a kezükről, szóval ez nem játszik. Ha akarjátok olvassátok csak vissza.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #10694 Dátum: 14 okt 13, 14:47:07 »

Amúgy szerintem nem a manga topikjában kéne kibeszélni az új filmmel kapcsolatos gondolatokat. smirksweat
De ha már téma, akkor annyi hozzászólni valóm lenne, hogy tudtommal a Rasen Shuriken azért nem okoz már sérülést, mert eldobja. Kakuzu ellen még közvetlen maga vitte be a találatot (ahogy a Rasengan-nal szokta), ezért is érte őt is sérülés, de Pain ellen már eldobta, így ott a vele járó robbanás közelébe se volt. De ha rosszul gondolom, akkor elnézést, csak ilyesmi rémlik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 711 712 [713] 714 715 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!