24 máj 18, 19:26:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 663 664 [665] 666 667 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740071 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9960 Dátum: 14 aug 20, 15:52:24 »

Kuro25

Te nagyon kibírsz akadni ha valaki olyat ír amivel nem értesz egyet és lehülyézed (persze körítve), de azt nem veszed észre, hogy jó pár hülyeséget összehordasz te is már.
Például hol volt az, hogy Obito az alap sharinganjaval bealázta Madarát?? Meg mi az, hogy Madara Obito helyett miért nem Sasuket karolta fel? Amikor Obito-t felkarolta Sasuke hány éves lehetett? Talán még meg se született akkor Sasuke sőt biztos.

Idézet
Obitona lett rinneganja azzal pedig mrá bőven surranózhatott volna. De minek tette volna meg ha sokkal erősebb támadásokat is használhat?

Talán mert ha Obitonak egyik szemébe rinnegan másikba sharingan van akkor nem tudd susanoozni? Két Mangekyou sharingan kell ahhoz, hogy susanoozhassál, de ha egyikbe már rinnegan van akkor nem hinném, hogy susanoozgathatna, ha akarna akkor se.

Idézet
Egyébként meg nem Kakashi az első és egyetlen ninja aki tudja használni az Uchiha szemeket. Danzou rémlik?

Ja, Danzounak 10sharingan volt beültetve valamint Hashirama DNS is, míg Kakashi most tökéletes susanoot tolja ami az uchihák közül is csak két ember tudd (Madara,Sasuke)

Nem szó szerint értettem hogy megtörtént eset hogy bealázta Madarát már bocs de ha ez sem esik le akkor nem tudok mit kezdeni veletek. Jóval komolyabb képesség mint Madaraé így értettem. Már pedig ez így van hisz Madárka nem képes dimenziókat ugrani és arra csak két ember képes. Obito és Kaguya. Utóbbi szarrá alázta Madarát. Sőt jobban mondva Fekete Zetsu alázta be. Pedig neki sharinganja sincs. Nevet

Egyébként igen ki tudok akadni én ilyen vagyok. Ha már ki akarnak oktatni ne írjon hülyeséget az illető de a minimum hogy felfogja amit írok.

Két MS kell? tényleg? Madara miért tolta akkor szemek nélkül? Nevet Tök alaptalan feltételezés ez is. Ez hogy ki mit csinál és hogy meg mikor ez csak Kishin múlik ha Kishi akar valamit akkor lesz. Ennyi. Kár agyalni ennyit rajta. Egyébként egy Rinnegan meg 10-szer erősebb mint 4 MS vagy 2 EMS szóval simán tolhatta volna a surranót ez 1000%.

Danzounál a hangsúly azon volt hogy tudja használni az Uchihák képességeit mert befogadott 10 szemet is vagy mennyit. Ezt csak azért hozta mfel mert a kollégád okoskodott hogy miért tudnak átlag shinobik használni ucsiga képességet.  Egyébként meg ha úgy vesszük Kakashiban is van Uchiha chakra és van Senju gén is mivel Rikudou chakrájától származnak az Uchihák is és a Senjuk is.

De most már unom a bájcsevejt. Ha nem megy valami nem erőltetjük ennyi. Így jártatok.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9961 Dátum: 14 aug 20, 16:06:53 »

Idézet
Utóbbi szarrá alázta Madarát. Sőt jobban mondva Fekete Zetsu alázta be. Pedig neki sharinganja sincs. Nevet

Fekete Zetsu hátbatámadta a Madara-t és Zetsunak jól jött az a képessége, hogy elbírja más testét foglalni vagy mi, szóval Madara mozdulni se tudott míg Zetsu hátbatámadta.

Idézet
Két MS kell? tényleg? Madara miért tolta akkor szemek nélkül? Nevet Tök alaptalan feltételezés ez is. Ez hogy ki mit csinál és hogy meg mikor ez csak Kishin múlik ha Kishi akar valamit akkor lesz. Ennyi. Kár agyalni ennyit rajta. Egyébként egy Rinnegan meg 10-szer erősebb mint 4 MS vagy 2 EMS szóval simán tolhatta volna a surranót ez 1000%.

Madaranak volt előtte 2mangekyou sharinganja, susanoot is használhatta nem is egyszer míg Obitonak csak 1rinnegan+1sharingan ergo ő nem használhatta a susanoot ha akarta volna ha nem. Az meg, hogy szemek nélkül is tudta használni ahhoz meg nem bírok hozzászólni, mert nem volt említve, hogy hogyan képes erre viszont Madaranal láthattuk, hogy tudd susanoozni is, gondolom ha egyszer már használta akkor szem nélkül is tudja később mert a chakrája marad ugyanaz. Mondjuk én most nem fogom neked itt megmagyarázni, hogy miért tudta mert nem vagyok kishimoto.
Az egy dolog, hogy rinnegan erősebb mint az MS, de nem ugyanazok a képességei mint a sharingannak ergo susanoozni se lehet két rinnegannal (Kivétel persze Madara, de ő a EMS-ből kihozta a maximumot és lett rinneganja így ő össze vissza bírta váltogatni a képességeket, míg ott van a Nagato akinek csak belett ültetve ő csak rinnegan képességekre volt képes)
Naplózva
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #9962 Dátum: 14 aug 20, 16:20:34 »

Kuro25!
Valamiben egyet értünk, valamiben nem. Amiben nem értek egyet:
- Miért hívod Itachi Susanooját Perfect Susanoonak? Ezek szerint minden Susanoo rögtön tökéletes is?
- Itachi nem képességéből adódóan alkalmazta azt a lepecsételő kardot. Az a Totsuka kardja, ez egy shinobi ereklye, mint Rikudo lepecsételő dobozkái, ami most Tentennél volt, vagy a Kusanagi penge, vagy a Yata tükör. Ezt csak tájékoztatásul közlöm, mivel említetted, hogy 40 másik mangát olvasol, valamint ez elég rég történt, szóval valószínűleg elfelejtetted, amit teljesen megértek.
- Ellentmondást véltem felfedezni két hozzászólásod között.
Megmutatom neked Madara mivel hozta létre először a Tökéletes Surranót.

Ím' vala, neki is Rinnegan kellett hozzá:
Na kezdődik megjöttek az okosak. Egy szóval nem mondtam hogy Madara csak Rinnegannal képes a PS-re. Azt mondtam hogy azzal hívta elő ami nem egyenlő azzal hogy csak avval képes rá.
- Azt hogy magyarázod, hogy miután Rikudo odaadta az erejét valaki másnak, azután még Narutoéknak is odaadta, amit már elajándékozott?
-
Itt már rég egybe olvadtak egyébként Rikudou erejével mármint a Juubi. Ezért is van az hogy amikor valaki eléri a Rinnegant és van benne Senju gén is akkor megkapja Rikudou erejét. Ezért van most Kakashinak is hisz Obitonak volt Rinneganja és volt Senju génje hála Zetsunak. Mosolyog
Én eddig nem úgy értelmeztem, hogy a Bijuu összeolvad a Jinchuurikivel, hanem csak bele pecsételik, és benne "lakik", így használni tudja az erejét.
- Senju gén, amit inkább Ashura chakrának neveznék, az feltétel a Rinneganhoz, nem egy mellékes extra.
- Madarának volt Rinneganja is meg Senju DNS-e is, de neki NEM volt meg Rikudo ereje.
-"Obitonak VOLT Rinneganja" De már nincs, így nem adhat át olyan erőt, amihez az szükséges.
- De amúgy is: szerintem összekevered Rikudo erejét a Rinnegannal. Rikudo erejét nem lehet "feltételek teljesítésével" megszerezni (mint a Rinnegant lehet: Indra és Ashura chakra kell hozzá), eddig annyit láttunk, hogy ő maga adja Narutonak és Sasukének. Való igaz, hogy meglehet, hogy nem hallottunk róla, de a történelem folyamán átadta-e már. A válasz valószínűleg nem, mivel akkor visszatérünk az előbbi kérdésre: hogy adhatott olyan erőt Narutoéknak, amit már elajándékozott?
- Ha viszont mégis úgy van, ahogy mondod, és "visszanövesztette" volna a már elajándékozott erejét, akkor semmiképpen sem adhatta oda azt Obitonak, hiszen az sem Indrának, sem Ashurának nem lélekörököse.

Fontosnak tartom megjegyezni: Ezt a kommentet teljes tisztelettel, és őszinte érdeklődéssel írtam, nem pedig cinizmussal,iróniával,gúnnyal.


Mach5: Sasukénak Rinneganja és MS-e van, de tud Susanoot
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 16:25:16 írta Venator » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9963 Dátum: 14 aug 20, 16:28:19 »

A Nyuszi bedühödött viszont ha így megy akkor hamarosan kész is van a nyúlpaprikás.

Naruto kicsit sem illetlen hogy így leszólja viszonyításban Sasuke Susannoját,bár lehet igaza van.

A csapatmunka ahogy kellett úgy múködött is.

Még ha csak ideiglenesen is de Kakashi sokat fejlődött,kihasználja amije van.
Jó lenne ezeket közelebbről is látni.Pl animeben. Nyelvesít
pl Kamui Raikiri,elsőre kicsit furcsán hangzik,de nem rossz.
Szárnyas Shurikenes Susannoja viszont magáért beszél.

Na meglátjuk mi lesz legközelebb.Ősi ereklyék mint bogrács? Gondolkozik
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9964 Dátum: 14 aug 20, 16:29:39 »

Idézet
Mach5: Sasukénak Rinneganja és MS-e van, de tud Susanoot

Ugyanazt bírom neked is írni mint Kuro25-nek a Madarával kapcsolatban. Mivel Sasukenak 2EMS-e volt és rikodoutól kapott erőt így az egyik EMS-e tovább fejlődött így bírja használni a 2EMS képességét is (Ergo susanoozni is tudd) plusz még ott van a rinnegan képessége.
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #9965 Dátum: 14 aug 20, 16:35:07 »

bla bla bla.....

Just the typical fanboy speech.

Amit írtál gyakorlatilag semmi sem volt, sőt, amit aztán másnak írtál abban meg saját magaddal mondasz ellent. Vicces figura vagy. ikszdé

Itt már rég nem érvényes a manga elején említett logika.

És te erre még büszke is vagy? Persze ha másik mangában csinálják ezt, ahol legalább van edzés, mielőtt tolnának bármilyen asspullt, akkot meg fúj de sz*r, ugye? A "Rikudo Chakra"-ról meg annyit, hogy Obito-nak soha nem volt, csak Naruto és Sasuke kapott Rikudo-tól, vagy tán elfelejtetted, hogy Obito nem "szent reinkarnáció"? De mindegy, mivel Naruto a címe, ezért elhiszed, persze ha máshol lenne ilyen asspull magyarázat, mint "chakra átadás", akkor már sírnál. ikszdé

Danzo-ról meg annyit, hogy ő a bizonyíték, miért nem lehetett volna Madara-nak Rinnegan-ja az Izanagi-s agyhalál után, mert ha már neki sem gyógyult meg Hashirama DNS-től a sharingan-ja, akkor Madara-nak miért is? Legalább lehetett volna olyan magyarázat, hogy "visszaültette a régi, kopott szemeit, s azokból fejlődött ki", de persze nem kaptunk ilyet. ;P


Elég lett volna KÉT szót írnom amivel minden hülye és totál felesleges kérdésed megválaszolom.

SHOUNEN MANGA!!!!!!!!!!

Akkor miért keresel hibát más shonen mangákban, ha itt eme kijelentést annyira szereted hangoztatni? Megint magadnak mondtál ellent! ikszdé

1. Nem azért vagyok ilyen mert valaki unszimpatikus. Nem is ismerem az itteni emberek 99%-át hogy lehetne akkor unszimpatikus számomra. Egyszerűen a sok fröcsögést utálom amit most te is csinálsz. Okoskodni próbálsz de hülyeséget zagyválsz. Ezért vagyok ilyen.

2. Ezerszer el lett magyarázva minden de te megint felhoztad a témát amit előtted írtam le. Az hogy neked nem felel meg a magyarázat ki nem ...ja le már elnézést.

3. Attól hogy Obito nem nyomott susanoo-t nem jelenti hogy nem is tudott. Az alap sharingajának olyan ultimate képessége volt amivel még Madarát is bealázta. Szerinted véletlen hogy Madara pont őt "kebelezte" be? Mehetett volna Sasukéra is nem Obito volt az utolsó Ucsiga. Ráadásul Obitonak volt MS-e amivel már elő lehet bőven hívni a Susanoot erre Sasuke és Itachi is képes volt, sőt Itachi nem is szimpla surranót nyomott. Obitona lett rinneganja azzal pedig mrá bőven surranózhatott volna. De minek tette volna meg ha sokkal erősebb támadásokat is használhat?

1.Nem azért, de ki dönti el, hogy ki "okoskodik" s ki nem? Te például mást se csinálsz, csak nyomod a különböző fanboyok által kreállt teóriákat, amiknek kb 99%-át Kishi soha nem erősítette meg. S pont most írtad meg, ki az, aki neked unszimpatikus: akik nem nyelnek le mindent s mernek gondolkodni. ;P

2.Erre nem tudok mit írni, csak azt, hogy szerintem nem az én hibám, hogy nem vagyok képes elfogadni, hogy amíg valaki évekig vagy legalább napokig fejlesztett ki valamit, azt valaki más a semmiből csettintésre tudja, bármilyen edzés vagy előzmény nélkül, s mindössze azzal van megmagyarázva, hogy "adtak neki dns-t/chakra-t stb". Akkor miért is nem nyomott a shinobi haderő minden tagja Bijuu Dama-t miután Naruto adott nekik chakra-t, ha már ennyi elég a skill-ek azonnali megszerzésére? ;P

3.Aha, akkor miért nem használta mondjuk amikor harcolt Kakashi + Naruto + Guy + Killer Bee ellen, SŐT, miért nem használta mondjuk egyből Minato ellen? Mikor is alázták be Madara-t "alap sharingan"-al? Aztán meg csak úgy szólok, hogy Sasuke Madara "valódi" halála után született 1-2 hónappal Naruto előtt, szóval megint benézted! ikszdé S miért használt volna Obito Perfect Susanoo-t? Öööööö, nem is tudom, talán hogy ne verjék a sárga földbe is, ugyanis csak mert valaki gonosz, nem jelenti azt, hogy hülye is, s nem használ fel minden skill-t, amilye van, ha akad a szurok! Ilyenkor sírom vissza a régi shonen gonoszokat, akiknek a kinézetük mellett agyuk is volt.

Mondom, bármit írsz, annyi sebből fakad, hogy abból már kijön a Ráva! ikszdé

Már pedig ez így van hisz Madárka nem képes dimenziókat ugrani és arra csak két ember képes. Obito és Kaguya. Utóbbi szarrá alázta Madarát. Sőt jobban mondva Fekete Zetsu alázta be. Pedig neki sharinganja sincs.

De Kurosaki-chan, honnan tudod, hogy Madara nem volt rá képes, csak mert nem mutatta (lásd Obito-s Susanoo)? ikszdé Láttom szeretsz magadnak ellentmondani! ikszdé

Azon meg szerintem inkább sírnod kellene, hogy egy valóban jól felépített karaktert megöl egy Tenten kaliberű gyökér, akit egy szemüveges gyerek is röhögve elkaszált, s beakar állítani egy Aizen kaliberű karakterré annak ellenére, hogy semmi értelmeset nem csinált real time, s flash back-ekkel és plot hole-okkal próbálja elhitetni, hogy ő mennyire is fontos. :/ "Jaj, de ott volt a blablabla", igen, a kb 50 résszel későbbi flash back szerint, de kb bárki lehetett ott, akár egy másik Uchiha is, ahogyan Tobi sem volt feltétlenül = Obito-val, mert amíg Obito-t legalább láttuk meghalni s el is lehetett hinni, hogy egy félig bezúzott gyerek nem éli túl, addig volt ezer másik karakter, aki szintén lehetett.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 16:41:13 írta sergei55 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9966 Dátum: 14 aug 20, 17:03:45 »

Én már nem akarok ebbe beleszólni, mert kezd (kezd?) megint kultúrálatlan fröcsögésbe menni az egész.
Csak még ennyit:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/674/12
Ha Madara tehette volna, akkor inkább Sasukét, mintsem Obitot használta volna. Igaz, hogy Obitonak op sharinganja (igazán akkor lett volna op, ha a két sharingan együtt lett volna, de erre Madara haláláig nem volt alkalom) van, de azért Madara és Sasuke fölötte áll.
Ne szidj le másokat arrogánsan, ugyanis te nem néha felejtesz el valamit, hanem igencsak gyakran, Kuro.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9967 Dátum: 14 aug 20, 17:07:27 »

Hát szerintem ez jó fejeztet volt de alig tudtam követni a paneleket! Kakashi most már szerintem simán benne lenne a top 10 legerősebb karakter listában! Amúgy most akkor Naruto tudja használni az összes vérvonal kiterjesztést mert Venom valami olyasmit mondott hogy a Gudoudamák rendelkeznek valami ilyesmivel (tűz,víz,villám,fa,yin-yang, stb)?!

Sakura hát tényleg badass volt most már megérdemli a hősnő címet, nem mintha nem érdemelte volna meg ikszdé ! Csak azt nem értem hogy ha Kaguya Byakugant használt akkor hogy nem vehette észre!(mondjuk lehet hogy épp eltalálta a vakfoltját ikszdé !)

+ valaki tudja hogy mi történt azzal a hatalmas fekete gömbbel és egyáltalán mire készül azzal Kaguya?! Mert lehet hogy ha az az izé felrobban akkor tényleg ez lesz a 7 csapat utolsó küldetése ikszdé !

Remélem hogy azért nem győzik le ilyen gyorsan Kaguyát mert az nekem nagy csalódás lenne!

Amúgy meg hiába veszekedtek ezekkel a Sussanos,Sharinganos dolgokkal mert már Kishi legalább 100-szor átvágta a saját szabályait ikszdé ! Inkább akkor szidjátok Kishit ikszdé !

Amúgy az előző fejezetben Narutonak még 5 gömbje volt ha jón tudom, de most már csak 2 van?! Pedig annyira menőn nézett ki velük  Nevet !
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 17:10:50 írta Mextil General » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9968 Dátum: 14 aug 20, 17:10:34 »

Kaguya látta ( és hallotta is ) Sakura támadását. Ezt legjobban talán a feje fölött lévő felkiáltójel bizonyítja. Meg is próbált kitérni, hiszen Sakura nem a feje tetejét kapta el, hanem az egyik szarvát ( amit le is tört ugyebár ).
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9969 Dátum: 14 aug 20, 17:13:54 »

- Azt hogy magyarázod, hogy miután Rikudo odaadta az erejét valaki másnak, azután még Narutoéknak is odaadta, amit már elajándékozott?
-
Itt már rég egybe olvadtak egyébként Rikudou erejével mármint a Juubi. Ezért is van az hogy amikor valaki eléri a Rinnegant és van benne Senju gén is akkor megkapja Rikudou erejét. Ezért van most Kakashinak is hisz Obitonak volt Rinneganja és volt Senju génje hála Zetsunak. Mosolyog
Én eddig nem úgy értelmeztem, hogy a Bijuu összeolvad a Jinchuurikivel, hanem csak bele pecsételik, és benne "lakik", így használni tudja az erejét.
- Senju gén, amit inkább Ashura chakrának neveznék, az feltétel a Rinneganhoz, nem egy mellékes extra.
- Madarának volt Rinneganja is meg Senju DNS-e is, de neki NEM volt meg Rikudo ereje.
-"Obitonak VOLT Rinneganja" De már nincs, így nem adhat át olyan erőt, amihez az szükséges.
- De amúgy is: szerintem összekevered Rikudo erejét a Rinnegannal. Rikudo erejét nem lehet "feltételek teljesítésével" megszerezni (mint a Rinnegant lehet: Indra és Ashura chakra kell hozzá), eddig annyit láttunk, hogy ő maga adja Narutonak és Sasukének. Való igaz, hogy meglehet, hogy nem hallottunk róla, de a történelem folyamán átadta-e már. A válasz valószínűleg nem, mivel akkor visszatérünk az előbbi kérdésre: hogy adhatott olyan erőt Narutoéknak, amit már elajándékozott?
- Ha viszont mégis úgy van, ahogy mondod, és "visszanövesztette" volna a már elajándékozott erejét, akkor semmiképpen sem adhatta oda azt Obitonak, hiszen az sem Indrának, sem Ashurának nem lélekörököse.

Egyszerű. Úgy hogy az első páros akikben reinkarnálódott a két fia Rikudounak az Madara és Hashirama és mivel ők jó pár éve meghaltak így Rikudou ereje visszaszállt. Sőt jobban mondva inkább Ahuráék lelkei várták a következő degenerációt. Ez meg is történt Sóska és Narcsi személyében. Obitonak/Kakahsinak ehhez semmi köze. Itt jön képbe az általad említett dolog hogy nem lehet megszerezni Rikudou erejét. Rikudou név jelentése HAT ÚT BÖLCSE tehát aki teljesíti ezt a hat utat az megkapja az erejét. Most fel nem sorolom a hat utat mert egyrészt nem akarok hülyeséget írni másrészt elég ha csak kettőt említek.

1. EMS
2. Senju (vagy jobban mondva Ashura, sőt még jobban mondva Rikudou gén, mivel minden tőle ered sőt az anyjától)
Ennek eredménye a Rinnegan. Plusz ha valaki magába pecsételi a Juubit megkapja Rikudou erejét is ezért volt Obitonak és Madarának is pálcikája a kezecskéjében. Nevet És Obito ezért tudta átadni ezt Kakashinak is még a halála után is.

Egyébként megválaszolom miért maradt meg Obitonak Rikudou ereje. Mert Naruto meggyógyította és hát Narcsi közvetlenül az öregtől kapta az erőt.

Szóval Madarának is megvolt a Rikudou erő ezt többször el is mondta egyébként hogy felülmúlta az öreget.
Rikudou ereje a rinnagan. Ez az állítás így nem helyes mert az csak a szemtechnikája és azt csak az kapja meg aki képes szemtechnikát használni. Ezért kapta Naruto csak Ashura képességét.

.........



Nincs több kérdésem. Tuti napszúrást kaptál. Egyrészt nem vagyok fanboy. Másrészt utálom ha más mangával példáznak más topicban és ezért az adminok is morcik szoktak lenni. kacsint

Másrészt fejezd be a Kurosaki-chanozást mert kisfiú vagy te még ehhez barátocskám hogy ilyen hangnemben beszélsz hozzám. Egyébként szövegelsz itt össze vissza de egy állításom sem döntötted meg. ^^'

Még annyit mert okosnak hiszed magad.

Ichigo blut vene-je hogy is jött elő? Ja igen arra is edzett ugye? Nevet Nincs több kérdésem. Vagy a Getsuga az elején. Azt sem tanulta a legtöbb képességét önerőből hozta elő reflexből később persze megtanulta használni ennyi. ^^'
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 17:20:58 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9970 Dátum: 14 aug 20, 17:30:34 »

Rikudou biztos, hogy nem találkozott Madarával, meg Hashiramával. Régebbi örökösökkel valószínűleg (erre utalt Rikudou), de velük biztos nem.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/683/12
Mint mondtam a vitában nem akarok részt venni, de nem bírom ki, hogy ne javítsam ki az olyan hülyeségeket, amik BIZTOS azok.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 17:31:17 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9971 Dátum: 14 aug 20, 17:36:34 »

Rikudou biztos, hogy nem találkozott Madarával, meg Hashiramával. Régebbi örökösökkel valószínűleg (erre utalt Rikudou), de velük biztos nem.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/683/12
Mint mondtam a vitában nem akarok részt venni, de nem bírom ki, hogy ne javítsam ki az olyan hülyeségeket, amik BIZTOS azok.

Akkor ezt mivel magyarázod? Vagy szar a fordítás?  Szóval szerintem egyáltalán nem BIZTOS tehát ne állítsd tényként. Pojén Ráadásul azt sem tudjuk hogy Hashirama miért nem ismerte fel. Lehet hogy totál más alakban jelent meg neki vagy meg sem jelent neki mivel nála eleve szükség sem volt rá. De az alábbi szöveg amit Narutonak lenyom csak jelent valamit. És valószínűleg Madarára utal és Obitora de utóbbi elég valószínűtlen bár ő is birtokolta a képességét. Egyébként azon se lepődnék meg ha Hashi szimplán nem ismerte meg. Elég hülye tud lenni ő is, pont mint Naruto. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/3
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 17:37:56 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9972 Dátum: 14 aug 20, 17:40:06 »

Rikudou biztos, hogy nem találkozott Madarával, meg Hashiramával. Régebbi örökösökkel valószínűleg (erre utalt Rikudou), de velük biztos nem.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/683/12
Mint mondtam a vitában nem akarok részt venni, de nem bírom ki, hogy ne javítsam ki az olyan hülyeségeket, amik BIZTOS azok.

Akkor ezt mivel magyarázod? Vagy szar a fordítás?  Szóval szerintem egyáltalán nem BIZTOS tehát ne állítsd tényként. Pojén Ráadásul azt sem tudjuk hogy Hashirama miért nem ismerte fel. Lehet hogy totál más alakban jelent meg neki vagy meg sem jelent neki mivel nála eleve szükség sem volt rá. De az alábbi szöveg amit Narutonak lenyom csak jelent valamit. És valószínűleg Madarára utal és Obitora de utóbbi elég valószínűtlen bár ő is birtokolta a képességét. Egyébként azon se lepődnék meg ha Hashi szimplán nem ismerte meg. Elég hülye tud lenni ő is, pont mint Naruto. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/3
Ja, persze más alakban...
Miért olyan lehetetlen, hogy régebbi örökösöknek jelent meg? Obito meg nem örökös. Ha nem jelent meg Hashiramanak, akkor Madaranak sem. Hiszen nem értette, hogy hogyan szereztek ennyi erőt Narutoék.
Nem szar a fordítás, egyszerűen csak másoknak jelent meg, nem Hashéknak, Mert nekik nem jelent meg, semmi jel nem utal rá. Az alapján a link alapján meg biztos.
Én már nem akarok ebbe beleszólni, mert kezd (kezd?) megint kultúrálatlan fröcsögésbe menni az egész.
Csak még ennyit:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/674/12
Ha Madara tehette volna, akkor inkább Sasukét, mintsem Obitot használta volna. Igaz, hogy Obitonak op sharinganja (igazán akkor lett volna op, ha a két sharingan együtt lett volna, de erre Madara haláláig nem volt alkalom) van, de azért Madara és Sasuke fölötte áll.
Ne szidj le másokat arrogánsan, ugyanis te nem néha felejtesz el valamit, hanem igencsak gyakran, Kuro.
Ezt is megtudod magyarázni?
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 17:42:17 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9973 Dátum: 14 aug 20, 17:54:17 »

Ja, persze más alakban...
Miért olyan lehetetlen, hogy régebbi örökösöknek jelent meg? Obito meg nem örökös. Ha nem jelent meg Hashiramanak, akkor Madaranak sem. Hiszen nem értette, hogy hogyan szereztek ennyi erőt Narutoék.
Nem szar a fordítás, egyszerűen csak másoknak jelent meg, nem Hashéknak, Mert nekik nem jelent meg, semmi jel nem utal rá. Az alapján a link alapján meg biztos.
Én már nem akarok ebbe beleszólni, mert kezd (kezd?) megint kultúrálatlan fröcsögésbe menni az egész.
Csak még ennyit:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/674/12
Ha Madara tehette volna, akkor inkább Sasukét, mintsem Obitot használta volna. Igaz, hogy Obitonak op sharinganja (igazán akkor lett volna op, ha a két sharingan együtt lett volna, de erre Madara haláláig nem volt alkalom) van, de azért Madara és Sasuke fölötte áll.
Ne szidj le másokat arrogánsan, ugyanis te nem néha felejtesz el valamit, hanem igencsak gyakran, Kuro.
Ezt is megtudod magyarázni?

Madara mondott valamit elvileg asszem Hashinak pont sőt Narutoéknak is hogy megszerezték Rikudou erejét. Szóval csak tudja hogy Rikudou "él" és tőle kapták az erőt. Ergo ő is láthatta. De ha meg nem vele meg Hashival találkozott az öreg akkor kivel? bár tény hogy több reinkarnáció volt de róluk semmi infó. De totál mindegy mert az említett személyek mind elérték Rikudou szintjét.

Megmagyarázni meg nem tudom mit kéne de nem is akarom mert unom már és nem az én mangám hogy magyarázkodjak. Én csak élvezni akarom és egyelőre nagy gondom nincs vele.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #9974 Dátum: 14 aug 20, 18:06:48 »

Rikudou biztos, hogy nem találkozott Madarával, meg Hashiramával. Régebbi örökösökkel valószínűleg (erre utalt Rikudou), de velük biztos nem.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/683/12
Mint mondtam a vitában nem akarok részt venni, de nem bírom ki, hogy ne javítsam ki az olyan hülyeségeket, amik BIZTOS azok.

Akkor ezt mivel magyarázod? Vagy szar a fordítás?  Szóval szerintem egyáltalán nem BIZTOS tehát ne állítsd tényként. Pojén Ráadásul azt sem tudjuk hogy Hashirama miért nem ismerte fel. Lehet hogy totál más alakban jelent meg neki vagy meg sem jelent neki mivel nála eleve szükség sem volt rá. De az alábbi szöveg amit Narutonak lenyom csak jelent valamit. És valószínűleg Madarára utal és Obitora de utóbbi elég valószínűtlen bár ő is birtokolta a képességét. Egyébként azon se lepődnék meg ha Hashi szimplán nem ismerte meg. Elég hülye tud lenni ő is, pont mint Naruto. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/3

Ja, persze, nyílván egy már 1000 éves szellem véletlenül sem ugyanabban az alakban lépne elő ugyanazzal a személlyel szemben. S nyílván csak véletlenül kérdezi meg Hashirama, hogy ki ő + vág olyan fejet, mint aki most látta életében először.

Itt jön képbe az általad említett dolog hogy nem lehet megszerezni Rikudou erejét. Rikudou név jelentése HAT ÚT BÖLCSE tehát aki teljesíti ezt a hat utat az megkapja az erejét. Most fel nem sorolom a hat utat mert egyrészt nem akarok hülyeséget írni másrészt elég ha csak kettőt említek.

1. EMS
2. Senju (vagy jobban mondva Ashura, sőt még jobban mondva Rikudou gén, mivel minden tőle ered sőt az anyjától)
Ennek eredménye a Rinnegan. Plusz ha valaki magába pecsételi a Juubit megkapja Rikudou erejét is ezért volt Obitonak és Madarának is pálcikája a kezecskéjében. Nevet És Obito ezért tudta átadni ezt Kakashinak is még a halála után is.

Köszike, hogy megint egy olyan Kishimoto félbehagyott dolgot hoztál elő, amire még te sem tudod a választ, csak megint teóriákat szajkózol.

Egy, soha nem lett megmagyarázva ez a "hat út" dolog, csak annyit, hogy Madara-nak és Hashirama-nak + Nagato-nak közük volt hozzá. Utóbbit meg sem kérdezem, hogy mi köze, amikor még a Rinnegan sem volt az övé.

Valamint látom az téged nem zavar, hogy Obito-ból kitépték a Bijuu-kat és a szobrot is, vagyis semmi nem maradt meg benne, s Madara-tól is csak 2 chakra-t lopott vissza (de már anélkül is volt neki botja).

Egyébként megválaszolom miért maradt meg Obitonak Rikudou ereje. Mert Naruto meggyógyította és hát Narcsi közvetlenül az öregtől kapta az erőt.

Nagyszerű, most már akkor a gyógyítás is erő átadó képesség. Egyre jobb vagy! ikszdé

Fejezd be a Kurosaki-chanozást mert kisfiú vagy te még ehhez barátocskám hogy ilyen hangnemben beszélsz hozzám. Egyébként szövegelsz itt össze vissza de egy állításom sem döntötted meg.

Ichigo blut vene-je hogy is jött elő? Ja igen arra is edzett ugye? Nevet Nincs több kérdésem. Vagy a Getsuga az elején. Azt sem tanulta a legtöbb képességét önerőből hozta elő reflexből később persze megtanulta használni ennyi. ^^'



Nem döntöttem meg? Már azzal megdöntöttem, hogy egy kérdésemre sem tudtál válaszolni! ;P Amúgy meg miből tudod, hogy éves vagyok? Miből gondolod, hogy nem vagyok annyi mint te? Megint személyeskedsz válaszolás helyett? Mert nem tudom ki, az, aki szarkasztikusnak tűnő, de valójában gyerekes álkommentekben próbálsz másokat lejáratni.

LOL, tök jó, hogy idehoztad a Bleach-et annak ellenére, hogy nem tettem. ;D Én csak azt mondtam, hogy más mangáknál hiába dettó ugyanaz, mint itt, ott halálos bűnnek kezeled, itt meg "de jó".

De ha meg nem vele meg Hashival találkozott az öreg akkor kivel? bár tény hogy több reinkarnáció volt de róluk semmi infó. De totál mindegy mert az említett személyek mind elérték Rikudou szintjét.

Megmagyarázni meg nem tudom, de nem is akarom. Én csak élvezni akarom és egyelőre nagy gondom nincs vele.

Lássuk csak: ott volt 1000 év, annyi idő alatt vgyakorlatilag bárkivel.

Utolsó mondatodban megírtál mindent, plusz hogy más topikokban mit akarnak az emberek, ha te nem csinálnád ugyanezt a cirkuszt ott már lassan fél vagy egy éve.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 663 664 [665] 666 667 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!