24 máj 18, 23:50:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9105 Dátum: 14 máj 28, 10:12:55 »

Az egész rész jól össze volt rakva. A genjutsuban lévő emberek is adtak egy hangulatot a dolgoknak és Gaaranál egy pillanatra megfordult bennem is, hogy hát ez így nem is olyan rossz. Sasuke meg olyan, mint volt csak már mindenkénél erősebb szal mindenkit leolthatXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9106 Dátum: 14 máj 28, 10:58:04 »

Na Kakashi is a ksipadra lett küldve Sasuke által.Legalább Naruto megvédte.

Szép kis álmokkal ment el a rész.
Nagyrészük elég vicces. Nevet
Lám-lám még a Raikage is ki tud öltözni,Gai/lee pedig érett stílusra váltottak? smirksweat

Amúgy jól látom hogy Sasuke Rinneganja még mindig 3 pontos belül?
Jobban hasonlít Madara középső szemére mint egy Sima rinneganra. Gondolkozik

A végén ezt beszívtad MAdara!Intézted volna el a Fekete Zetsut.Most retteghez egy a Shniboik istennőjének haragjától.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9107 Dátum: 14 máj 28, 11:46:08 »

678

Nyami.
"A Karma egy rohadék dolog" igaz Madara? Nevet

Úgy látom Kishimoto bevetette a régi trükköt, miszerint, ha van két nagy erő, akikkel nehéz intézni valamit, akkor vessünk be egy harmadik még nagyobbat. Mindenesetre jól meglepett a dolog az tuti.

http://readms.com/r/naruto/678/2391/16
3., 4. panel
Naruto used "Talk"
The wild Madara evaded that attack.

Bár ez csak az én gondolatmenetem, de ha megnézitek érdekes módon a Juubi sosem támadta meg Kaguyát, csak akkor jelent meg, amikor Hagoromoék már nagy fiúk voltak és soem láttuk, hogy halt meg Kaguya.
Szóval szerintem Kaguya egybeolvadt a fával és ő lett lányegében a Juubi, a Zetsuk pedig a Mazou (vagyis a Juubi) chakrájából vannak, azaz ha bejön a gondolatmenetem, akkor Kaguya gyermekei lényegében, vagyis nyilván neki engedelmeskednek és nem Madarának. Madara maga is a Mazou erejéből élt sokáig, szóval a fekete Zetsuban dupla adag lehet belőle.

De akárhogy is, most ott rohangál egy Kaguya, Obito Sharinganjával (lehet, hogy kettővel). Baromi jó.... Nagyobb sz*rban vannak akkor, mint Madara ellen, őt legalább meg lehetett sebezni...

Az álmok jópofák voltak, kb mindnek volt valami jelentősége, hiszen mindenki arra talált problémát, ami zavarta/aggasztotta. Kibáét és talán Inoét éreztem egyedül túlzásnak, de őt ismerve...

Remélem Hinatáé bejön idővel Nevet
Amm elég fura, hogy Hanabi így néz ki Hinata álmában http://readms.com/r/naruto/678/2391/8
mert ő elvileg a Shippuenben már így néz ki: http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140527203114/naruto/images/b/be/Hanabi_TS.png
(Kár, hogy soem láttuk a rendes mangában, csak Rock Lee nindenben, mert olyan sima Narutos Neji feelingje van, csak lányban. Kiváncsi lennék rá.)

Még, ha álom is, Hinata nem látta Hnabit 3 éve, vagy mi?

http://readms.com/r/naruto/678/2391/9
Shikamarué mondjuk arany esküszöm Nevet Ha egyedül lenne ott, akkor annyira nem ütne, de Temari Nevet Ezek szerint Shikamaru idilli vágya, hogy Temari egyetértsen vele, hogy hülyeség házasodni, vagy mi? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 11:56:28 írta Exkirion » Naplózva

vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9108 Dátum: 14 máj 28, 11:56:19 »

678

Nyami.
"A Karma egy rohadék dolog" igaz Madara? Nevet

Úgy látom Kishimoto bevetette a régi trükköt, miszerint, ha van két nagy erő, akikkel nehéz intézni valamit, akkor vessünk be egy harmadik még nagyobbat. Mindenesetre jól meglepett a dolog az tuti.

http://readms.com/r/naruto/678/2391/16
3., 4. panel
Naruto used "Talk"
The wild Madara evaded that attack.

Bár ez csak az én gondolatmenetem, de ha megnézitek érdekes módon a Juubi sosem támadta meg Kaguyát, csak akkor jelent meg, amikor Hagoromoék már nagy fiúk voltak és soem láttuk, hogy halt meg Kaguya.
Szóval szerintem Kaguya egybeolvadt a fával és ő lett lányegében a Juubi, a Zetsuk pedig a Mazou (vagyis a Juubi) chakrájából vannak, azaz ha bejön a gondolatmenetem, akkor Kaguya gyermekei lényegében, vagyis nyilván neki engedelmeskednek és nem Madarának. Madara maga is a Mazou erejéből élt sokáig, szóval a fekete Zetsuban dupla adag lehet belőle.

De akárhogy is, most ott rohangál egy Kaguya, Obito Sharinganjával (lehet, hogy kettővel). Baromi jó.... Nagyobb sz*rban vannak akkor, mint Madara ellen, őt legalább meg lehetett sebezni...

Az álmok jópofák voltak, kb mindnek volt valami jelentősége, hiszen mindenki arra talált problémát, ami zavarta/aggasztotta. Kibáét és talán Inoét éreztem egyedül túlzásnak, de őt ismerve...

Remélem Hinatáé bejön idővel Nevet
Amm elég fura, hogy Hanabi így néz ki Hinata álmában http://readms.com/r/naruto/678/2391/8
mert ő elvileg a Shippuenben már így néz ki: http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140527203114/naruto/images/b/be/Hanabi_TS.png
(Kár, hogy soem láttuk a rendes mangában, csak Rock Lee nindenben, mert olyan sima Narutos Neji feelingje van, csak lányban. Kiváncsi lennék rá.)

Még, ha álom is, Hinata nem látta Hnabit 3 éve, vagy mi?

Nem mertem így rá gondolni, mert már túlzásnak tekintettem, de az általad leírt gondolatmenetből a Zetsuk születése, illetve Madara hogy maradt életben, így egybevágnak a dolgok, ráadásként ilyen irányból utalt Kishi papa: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/673/12 Eddig is érdekesen alakultak a dolgok, de most még inkább.
Naplózva
Aniwa-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9109 Dátum: 14 máj 28, 12:13:02 »

Én orochimura álmát néztem volna meg az esküvős álom helyett Nevet:D
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9110 Dátum: 14 máj 28, 12:41:32 »

Nem sokára majd behoznak egy újabb fő gonoszt, mondjuk Kaguya ikertesóját, aki a háttérből irányította végig Kaguyát ..., és így még évekig el lehet húzni a történetet. Természetesen előtte, majd felvezetik úgy, mint most Kaguyát. Morause Jackie Chanes wtf képe jól leírja mit érzek ezzel a " frenetikus" fordulattal kapcsolatban.

Nekem tetszett, hogy bemutatta Kishi az álom világokat, de nem húzta sokáig. Marcsi álmát én is megnéztem volna. Lehet, hogy csak állna egy sharingannal és könnyes szemmel nézne a semmibe, hogy végre megszerezte Mosolyog.

"Sőt Kaguya nélkül az emberek a Naruto világában közönséges emberek lennének mint mi,nem használnak chakrát ,ninjutsut."

jajaja bizony!

Amúgy milyen durva már, hogy Tenten egyedüli vágya, hogy Neji éljen, sőt a saját álmában is háttérben ácsorgó mellékszereplő...

Tenten valószínűleg jól éli az életét, ha csak ez a vágya és nem akar főszereplő lenni, mint pl. Kiba.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 12:49:14 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9111 Dátum: 14 máj 28, 12:52:04 »

Én Tentent sajnálom. Van egy egész szép, kedves, sorozat női szereplőihez mérten pedig épelméjű lány, erre meghal mellőle az egyetlen értelmes hapsi és a nyakán marad 2 gyökér. Ez még egy kegyetlen genjutsunál is nagyobb szívás. ikszdé

Exkirion okfejtése viszont nagyon tetszik. Ez talán a legkézenfekvőbb megoldás, amit elénk lehetne tolni jelenleg, ha már így alakult a dolog.
Viszont DasOmennel is egyet kell értenem, egy rész kijárt volna annak szerintem is.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 12:52:48 írta Aizen » Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9112 Dátum: 14 máj 28, 13:36:27 »

Nah, egész jó kis rész volt a mostani.

Sejthető volt, hogy Kaguya előbb-utóbb felbukkan valamikor, bár szerintem még korán sem biztos hogy legyűri Madarát, sőt én épp az ellenkezőjére számítok. Ez is egyfajta belső harc lesz közöttük, hogy ki uralja a Mugen Tsukuyomi világát.
Madara háttere a motivációival már fel lett építve, szóval ennyivel nem lesz kiírva.


Annak a pár karakternek az álombéi életét, akiket mutattak szerintem jól meg lettek oldva. Az eddigi hátterük ugye eléggé különbözött egymástól, így hát eszerint járt el Kishi az álmaik bemutatásánál, némelyiküknek komolyabb és bánatosabb, másoknál pedig egy egyszerű vagy épp poénos álmot rajzolt meg.

Hinatáé szimpla de aranyos, Shinoé hihetetlenül random, ugyanakkor a legpoénosabb mind közül, Tsunade és Gaara élete pedig ugye kissé részletesebb és szomorkásabb lett, főleg az utóbbinál jött át, tudván hogy mi is a valóság.

Mégis, nálam mind közül Shikamarué lett a leglazább és a legkarakterhűbb  Nevet. A tény hogy ő maga nem cselekvő, csupán csak szemlélődő a képen (minő meglepetés), az hogy csak a hátát látjuk az arcát egyáltalán nem mert nem is igazán az a lényeges (még a saját álmában sem kíván a központban lenni), ő csupán csak figyeli a szülei egy jelenlegi veszekedését vagy épp Asumáék boldog családját a valószínűleg teljesen normális, problémamentes életben. Teljesen megnyert.
Hja és +1 pont Kishinek Temariért a sarokban (és azért ahogy a fentieket egyetlen 1 képpel volt képes elmondani ) Nevet.


Külön tetszett, hogy az olyan karakterk mint pl. a már elhunyt Neji ugye sokuknál ott van, de egyáltalán nincs kiemelve vagy ráhelyezve a hangsúly, teljesen természetes a jelenléte a világukban. Ez a fajta természetesség, ahogy Kishi ábrázolta a dolgot kicsit szívmelengető volt  Nevet.

Lehet hogy kicsit sietős volt egy két helyen (de pl szerintem sokaknál elég volt egyetlen egy kép is), de így is nagyon el van nyújtva a manga és ha az utóbbi fejezeteket nézzük, akkor Kishi eléggé belehúzott, szóval remélhetőleg az anime majd kicsit kibővíti az álmokat ahol kell.

Várom a következőt.


« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 14:31:30 írta mateee-kun » Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #9113 Dátum: 14 máj 28, 13:45:18 »

- Először is, nclearu, te ezzel az avatarral nem jöhetsz többet az anime topikba Nyelvesít
- Ha a földönkívül nyuszi, Kaguya lett a főgonosz,  és a gyerekei reinkarnációi a szeretet erejével beszélik le rossz szándékáról, én tökön szúrom magam.
- Ugyancsak tökön szúrom magam (igen, kettő van), ha Rikudo hordójával győzik le Kaguyát.
- Jól esett látni, hogy valaki előrébb jár Madaránál, megérdemelte  a sorsát (de még ne temessük). De eddig ő az egyetlen, aki legalább nem megtért.
- Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz most Hashiramával és a fehér Zetsukkal.
- Szerintem ennyi épp elég volt az álomvilágból, mangába valahogy nekem  nem illik több. Ellenben animében simán megnéznék belőle egy filler évadot.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9114 Dátum: 14 máj 28, 13:58:50 »

De eddig ő az egyetlen, aki legalább nem megtért.

Leszámítva a következőket:

Jirobu, Kidomaru, Tayuya, Sakon/Ukon, Kimimaro, Hidan, Kakuzu, Sasori, Deidara, Kisame stb stb

Mellesleg a Narutoban nem nagyon vannak ugye tényleg gonosz karakterek. Mármint úgy értve, hogy azért gonosz mert mért ne.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 15:36:44 írta Exkirion » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #9115 Dátum: 14 máj 28, 14:26:16 »

Mégis, nálam mind közül Shikamarué lett a leglazább és a legkarakterhűbb  Nevet. A tény hogy ő maga nem cselekvő, csupán csak szemlélődő a képen (minő meglepetés), az hogy csak a hátát látjuk az arcát egyáltalán nem mert nem is igazán az a lényeges (még a saját álmában sem kíván a központban lenni), ő csupán csak figyeli a szülei egy jelenlegi veszekedését vagy épp Asumáék boldog családját a valószínűleg teljesen normális, problémamentes életben. Teljesen megnyert.

Szerintem messze Shikamaru álomvilága a legszomorúbb. Azon egyszerű okból mondom ezt, hogy míg Kiba, Couji, Ino, Lee, és Shino álmai szimplán viccesnek szántak.

Addig az egy fokkal rosszabb Hinata és Tenten álmai, ahol a főmotívum megtörténhet, tehát nem lehetetlen.

Ezeknél ténylegesen komolyabb változtatás Garaa és Tsunade álmai ahol egy nagyon szomorú de mára már megoldódott/beletörődött történet íródik át úgy, hogy mára sokkal kevesebbek lennének emberileg, ha nem a hivatalos útjukat járják végig.

És itt jön Shikamaru álomvilága, ahol se nem tudta még feldolgozni a "jelent", se nem tud már változtatni rajta. Inkább kívánja azt, hogy gondolkodjon úgy mint régen, gondolja ezt a házasságról és ne legyen ennyire érett mint most. Lényegében az álomképe teljes fordítottja lesz igaz rá, édesanyja férj nélkü, Kurenai fia apa nélkül marad, és ő mint már teljes értékű felnőtt az emberi kapcsolatokat teljes mértékben értékelve veszi el Temarit. Kishi le sem tagadhatná, hogy ő a legjobban megírt karaktere.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9116 Dátum: 14 máj 28, 14:35:30 »

nos! érdekes rész. Én azon rágódtam: hogyan lehetnek olyanok benne, akik nem is a nagy Álom részesei -
ezek szerint mindenkinek saját / külön bejáratú/ egyéni álma van.  Mosolyog

A végén már meg se lepődök.

Olyan mint a Final Fantasy 8 vége: majdnem végig Edea a rossz kislány, aztán bejön a képbe Ultimecia. 
Legalább megtudnánk már a Zetsu-k rejtélyét...........

 Gondolkozik
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9117 Dátum: 14 máj 28, 15:21:44 »

Az egész rész jól össze volt rakva. A genjutsuban lévő emberek is adtak egy hangulatot a dolgoknak és Gaaranál egy pillanatra megfordult bennem is, hogy hát ez így nem is olyan rossz. Sasuke meg olyan, mint volt csak már mindenkénél erősebb szal mindenkit leolthatXD

Nekem is ütött a rész.  hangulata volt pedig nem gondoltam volna hogy tetszeni fognak az álomképek de jól lett megcsinálva. Sasuke jól odamondta de most kellett is. Mondjuk ettől még egy paraszt de ő ilyen. Nevet

"A Karma egy rohadék dolog" igaz Madara? Nevet

Bár ez csak az én gondolatmenetem, de ha megnézitek érdekes módon a Juubi sosem támadta meg Kaguyát, csak akkor jelent meg, amikor Hagoromoék már nagy fiúk voltak és soem láttuk, hogy halt meg Kaguya.
Szóval szerintem Kaguya egybeolvadt a fával és ő lett lányegében a Juubi, a Zetsuk pedig a Mazou (vagyis a Juubi) chakrájából vannak, azaz ha bejön a gondolatmenetem, akkor Kaguya gyermekei lényegében, vagyis nyilván neki engedelmeskednek és nem Madarának. Madara maga is a Mazou erejéből élt sokáig, szóval a fekete Zetsuban dupla adag lehet belőle.

De akárhogy is, most ott rohangál egy Kaguya, Obito Sharinganjával (lehet, hogy kettővel). Baromi jó.... Nagyobb sz*rban vannak akkor, mint Madara ellen, őt legalább meg lehetett sebezni...

http://readms.com/r/naruto/678/2391/9
Shikamarué mondjuk arany esküszöm Nevet Ha egyedül lenne ott, akkor annyira nem ütne, de Temari Nevet Ezek szerint Shikamaru idilli vágya, hogy Temari egyetértsen vele, hogy hülyeség házasodni, vagy mi? Nevet

Hát igen Madara megszívta valószínűleg. Visszanyalt a fagyi. Nevet

Az elméleted én is támogatom lenne benne logika. Remélem valami hasonló dologgal fogja magyarázni Kishi. De lehet szimplán csak annyi hogy Kaguya maga a genjutsu és most hogy újra aktiválódott megszállt valakit. Egy biztos hatalmas pácban vannak a kölkök. Nevet

Shikamaru tuti hogy Temari mellett köt ki. Ők nagyon ott vannak a szeren.  ikszdé


Amúgy nem tudom már ki írta de Sasuke egyáltalán nem a legerősebb a Team 7-ben most. Narutoval igen is egy szinten állnak. Attól hogy a Sóskának van Juubi szeme nem jelenti azt hogy erősebb mint Narcsi. Csak másfajta az erejük. A másik két pajti meg ja eléggé le lettek építve. Nevet De ettől még Kakashi jó stratéga ahogy Sakura majd healer. És hát Kaguya mellett szükség is lesz rá. Nevet
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9118 Dátum: 14 máj 28, 15:23:51 »


És itt jön Shikamaru álomvilága, ahol se nem tudta még feldolgozni a "jelent", se nem tud már változtatni rajta. Inkább kívánja azt, hogy gondolkodjon úgy mint régen, gondolja ezt a házasságról és ne legyen ennyire érett mint most. Lényegében az álomképe teljes fordítottja lesz igaz rá, édesanyja férj nélkü, Kurenai fia apa nélkül marad, és ő mint már teljes értékű felnőtt az emberi kapcsolatokat teljes mértékben értékelve veszi el Temarit. Kishi le sem tagadhatná, hogy ő a legjobban megírt karaktere.

Hmm, ez is egy megközelítése az álmának. Shikamaru fejlődésének a központi témája a felelősségvállalás és a felnőtté válás, ez igaz bár én nem hiszem hogy magát a régi énjét is visszakívánná az illúzióban, és nem csak annak világának a szereplőit a "minden legyen a régi" alapon. Érett lett ez teljesen igaz, de a házasságról szóló kissé kételkedő véleménye szerintem még bőven passzol hozzá. Viszont egyáltalán nem rossz gondolat, örülök hogy kifejtetted.

Az utolsó mondattal meg teljesen egyetértek, bár nálam nem csak ennek a mangának a legjobbja  Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 15:40:29 írta mateee-kun » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9119 Dátum: 14 máj 28, 15:51:47 »

Nagyon meglepett, hogy a többségnek tetszett a rész. Amikor elolvastam, én, nem is tudom, hatalmas meglepetést, és egy kicsit csalódást éreztem.
A rész, visszagondolva, nagyon jó volt.
Kezdve azzal, hogy Sasuke végre kiosztotta Sakurát. Én vagyok az egyetlen, aki szinte ujjongott, hogy végre valaki megmondta neki? Nevet Sasuket egyre jobban kezdem megkedvelni, amennyire rühelltem.
Az álomképek szintén nagyon jók voltak. Egyedül Mei-ét éreztem ide nem illőnek.
Nekem Gaaraé volt a legszomorúbb, legszebb. Annyira együtt tudok vele érezni.
Shikamarué meg hatalmas, Temarival az oldalán. Nevet
A vége meg, nem is tudom. Bár visszagondolva nem hülyeség, hiszen a mostani rész tudatában egyértelmű, hogy a szent fa valójában Kaguya. Rá gondolt Madara, amikor magába szívta a fát. Exkirion elméletével még tetszik is az ötlet.
De én nekem Madara volt a főgonosz, én úgy tekintettem rá. És ez most eléggé hirtelen jött. Persze, valószínűleg meg lesz magyarázva, alátámasztva, de 3 hónappal ezelőtt nem is tudtuk ki az a Kaguya, most meg berobban. Én nem tudom. Nem mondom, hogy nem tetszik az ötlet, de vegyes érzéseim vannak. Egyrészt így még jobban kitágul a történet. Az is igaz, hogy Kaguya az okozója mindennek ami most történik, és valószínűleg az egész az ő terve.
Jó hogy behozták, de én nem most, és nem így hoztam volna be. Az hogy az egész fekete Zetsu által történt, azt mondjuk nagyon jó ötletnek tartom.
Az is nagy pozitívum, hogy Madara karaktere nem lett elrontva (még), hisz végig ragaszkodik ahhoz, hogy ő a megmentő, ő a legerősebb, ő a mit tudom én ki. Az szintén pluszpont, hogy így pofára lett ejtve.
De mondom, én még vártam volna vele, lerendeztem volna egy nagyon jó harcot Madara és Naruto-Sasuke között, hogy amikor Madara már vesztésre áll, (de ő ezt persze nem fogadja el), akkor támadja hátba Fekete Zetsu.
Nem tudom, nekem ez túl hirtelen volt, még emésztenem kell. De lehet, hogy jövő héten magyarázatot kapunk mindenre.
Mindenesetre Narutoék jó nagy bajban vannak.
Ui. Remélem, hogy itt most már megállunk, és senki nem lesz Kaguya után.
Uii. Az mekkora lenne, ha Madara legyűrné magában Kaguyát, és ezáltal még nagyobb  erőre tenne szert! Ez tetszene. Na mindegy, majd meglátjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!