24 máj 18, 22:39:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 585 586 [587] 588 589 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740120 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8790 Dátum: 14 máj 07, 14:39:29 »

Ez már komoly.Mivel eltűnt Danzo most már Madara nyakába varrnak mindent.
Persze valamennyire logikus de akkor is.Jobb lett volna ha azoknak a shinobiknak maguktól jut eszükbe az egész.
Ha most obitó meg is hal legalább meg tudta a teljes igazságot.
Ez a "szúros" módszer a az ellenfél "közepébe" elég népszerű lett. smirksweat

Szerencsére Kakashi szeme kárpótolva lett Naruto által.Nem rossz megoldás.Kicsit furcsa lehet neki hogy mindkét szemére láthat korlátok,és merülés nélkül.Egy kis stílus (vissza)váltás jön. Nyelvesít

A végét viszont nem teljesen értettem meg teljesen a csapatmunkát,és eddigi célokat leszámítva.
Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8791 Dátum: 14 máj 07, 15:03:55 »

viszont a Raikirit akkor nem tudja használni megfelelően nem? mert a sharingan segített neki tökéletesíteni.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8792 Dátum: 14 máj 07, 15:06:25 »

Érdekes, hogy már Madara is átokpecséttel nyomult ^^ Mosolyog))
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8793 Dátum: 14 máj 07, 15:07:38 »

Érdekes, hogy már Madara is átokpecséttel nyomult ^^ Mosolyog))

Az átok pecsét nem egy technika, hanem sok féle pecsét összefoglaló neve, mint pl: a Katon, vagy a Suiton.
Az átop pecsétek ugyanígy a pecsétek egy fajtája.

Danzou is tudott használni egy-kettőt. Sai nyelvén is volt egy.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 15:08:45 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8794 Dátum: 14 máj 07, 15:11:26 »

viszont a Raikirit akkor nem tudja használni megfelelően nem? mert a sharingan segített neki tökéletesíteni.

Erre már én is gondoltam.Sajnálatos lenne,de Kakashit ismerve biztosan feltalálja magát.
Évek+tapasztalat.Remélem azért kap még valami pluszot.

Érdekes hogy Obito azért nem tette mind a két Rinnegant mert nem bírt volna el velük.Valahogy a saját Mangekyojával ötősebb kombónak tűnt.Nem baj így sem járt olyan rosszul,anno.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8795 Dátum: 14 máj 07, 15:16:51 »

Érdekes, hogy már Madara is átokpecséttel nyomult ^^ Mosolyog))

Az átok pecsét nem egy technika, hanem sok féle pecsét összefoglaló neve, mint pl: a Katon, vagy a Suiton.
Az átop pecsétek ugyanígy a pecsétek egy fajtája.

Danzou is tudott használni egy-kettőt. Sai nyelvén is volt egy.

Jaja, Tudom. de érdekes.
Amúgy Narutonak szinte már krisztusi képviselői vannak - kelj fel és járj, + vakgyógyítás... mi lesz a következő? Mosolyog víen jár majd? Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8796 Dátum: 14 máj 07, 15:21:31 »

Ja úgy mint minden átlagos Shinobi. Nevet

Ui:Sasuke is lemerülhetett egy kicsit a Rinnegan használatában vagy csak koncentrál/erőt gyűjt?
Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8797 Dátum: 14 máj 07, 15:22:56 »

Obitonak úgyis a Kamui volt a legkedvencebb jutsuja,meg a két rinnegan amugy se állt volna jol neki ,sztem,Madara is furcsa sharingan nélkül,bár most ugye van neki.

Sasukenél én is már kiváncsi lennék ahogy használ rinnegan teknikákat,mint a jutsu elszivó teknika.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 15:24:12 írta csaba1992 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8798 Dátum: 14 máj 07, 15:43:03 »

Attól még tudhatja használni hiszen már ismeri a technikát. A tökéletesíteni nem azt jelenti, hogy anélkül nem megy. Éppen az volt akkoriban a problémája, hogy még nagyon tapasztalatlan volt. A kieső részt pedig most már bőven pótolhatja az azóta felhalmozódott tapasztalatával.
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8799 Dátum: 14 máj 07, 15:44:47 »

Hasirama nem chakrát adót hanem egy jutsut amivel megtudja bénítani Madarát .[/b]

Bal középső kép.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/13

Viszont nem értem hogy mért nem használt fa elemet Sasuke,lehet nem tud róla hogy tudna.

Vagy éppen nem is tud, ahhoz Hasirama sejtjei kellenének sztem nem elég a chakrája.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8800 Dátum: 14 máj 07, 15:48:57 »

Egyébként úgy néz ki Sasuke rinneganja nem kikapcsolható. Ha az lenne, akkor nem kéne becsuknia a szemét, amikor épp nem kell neki, hanem simán lekapcsolná, mint a sharingant.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8801 Dátum: 14 máj 07, 16:02:16 »

Ha a mostani körülmények maradnak meg a jövőben is akkor Sasuke átveheti Kakashi stílusát.A Szemtakarósat.

"Vagy éppen nem is tud fa elemet használni, ahhoz Hasirama sejtjei kellenének sztem nem elég a chakrája."

A Sejt része oké,de a chakra mennyiséget ne hozd fel.Yamatonak is ment jóval kisebb mértékkel.
Szöcske pedig már bőven rendelkezik akkora chakra készlettel.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #8802 Dátum: 14 máj 07, 16:09:17 »

Jaja, Tudom. de érdekes.
Amúgy Narutonak szinte már krisztusi képviselői vannak - kelj fel és járj, + vakgyógyítás... mi lesz a következő? Mosolyog víen jár majd? Mosolyog

Azt már tudja! ikszdé Sőt minden gyökér tudja azt a képességet használni. ikszdé Mit ide Jézus, feltámadt magától... na és Madara dettó, meggyógyította a szenvedőket Naruto dettó, a vízen járás az meg tényleg smafu. Haláli egy fejezet volt ez, főleg az volt überelhetetlen hogy madara féltesttel ott lebegett mintha mi sem történt volna.

Legközelebb az a minimum ha átmegy Bubu-ba és ahogy Son Goku-ék is össze vissza darabolták azt a szerencsétlent ő is úgy fog meggyógyulni, akkor tutira sírnék a röhögéstől, bár pár fejezettel ezelőtt Madara elnyögte hogy képes ugyanarra amire most Naruto és Sasuke így nyilván ahogy nőt Kakashinak egy új szeme és ahogy Gai ellen is kinőtt a balfelső teste így az alsóra ugyanígy számítok... hopp hopp deja'vu mert esküszöm Cell ugyanilyen volt, birtokolta mások jótékony tulajdonságait csak itt más hogy lett felvezetve.
Nem bánom ezeket az összefüggéseket mert ilyen fejezeteknél ez már mocskosul vicces. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 16:10:01 írta Morause » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8803 Dátum: 14 máj 07, 16:15:47 »

Madara kijelentette, hogy ő kb egy Isten, szóval ez nem túl meglepő. Elnyelte a Shinjuut, szóval ki tudja most mire lehet képes. Ha azt vesszük, hogy még csak nem is vérzik, szerintem simán kijelenthetjük, hogy Madara jelen állapotában már nem ember, ami viszont azt jelenti, hogy az emberi logika rá, hogy mitől kéne meghalnia, vagy mitől nem már nem igazán érvényes rá.

Repülni eddig is tudott, most alacsonyabb egy kicsit, de ettől még mért ne tudna.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 16:16:19 írta Exkirion » Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #8804 Dátum: 14 máj 07, 16:27:12 »

Én nem azt mondtam hogy fura hogy repül hanem hogy vicces hogy fél teste van és repked mert mért ne?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 585 586 [587] 588 589 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!