24 máj 18, 19:26:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 584 585 [586] 587 588 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740071 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8775 Dátum: 14 máj 05, 13:53:51 »

De akkor sakura ottmarad elzárva a másik dimenzióban madarával kettesben, szóval annyira mégsem menekült meg.
Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #8776 Dátum: 14 máj 05, 18:06:19 »

tuti nem ez lesz... Obito egy jutsuval fogja megmenteni Sakurát, amitől ő és Madara is meghal!
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8777 Dátum: 14 máj 05, 18:14:33 »

Aztán Sakura elveszi Obitotól meg Madarától is a Sharingant, meg a Rinnegant, kimegy a dimenzióból, összezúzza Obito szemeit, mert túl erősek, benyomja magának a Rinnegant és kiderül, hogy ő Kaguya reinkarnációja és végig ő irányította Madarát a háttérből.

------------------------

Szerintem amúgy Obito beugrik Sakura elé, gyorsba kiteleportálja, aztán Madara nekiáll az instant szemműtétnek, miután kijött és elvette Obito-tól a szemet. Utána már Obi másik szemére nem lesz szüksége, szóval azt lehet megsemmisíti.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 05, 18:17:11 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8778 Dátum: 14 máj 05, 20:56:28 »

A 2ik lehetőség sokkal valószínűbb.Gondolom az volt a tényleges véleményed.
Szemműtét szinte biztos csak még az nem hogy melyik szem kerül sorra.
Tudom Sharingan a valószínűbb,de Rinnegan se lenne rossz.
Elméletileg kis mértékben eltér egymástól Obito 2 szemének képessége.
Lehet fel se tűnne neki a változás,de lehet hogy még javára is vállna. Gondolkozik

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10172859_514236208680341_591959606849500909_n.png

Madara pedig már ennél is durvább lehetne ha a Sharingant megtartaná:Tudná alakalmazni magára és a Limbo verziójára is? Gondolkozik
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #8779 Dátum: 14 máj 07, 07:21:14 »

Vééégre: http://www.mangapanda.com/naruto/675/3

Sajnálom, hogy Madara állt a Rin-ügy mögött is. Várható volt, de most így minden gonoszság forrása Madara lett, és egy kicsit a szürkéből megint a sablonosabb fekete-fehér jó-rossz világába megy át Naruto.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 07:28:31 írta Életunt Cápa » Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8780 Dátum: 14 máj 07, 07:58:55 »

én sejtettem,biztos voltam benne hogy nincsenek véletlenek,és hogy Madara tud még aljasabb lenni,amúgy a fejezet cime kicsit becsapos volt mert Sasuke rinneganjához semmi köze nem volt.Naruto szempótló képessége tetszik,de akkor ha egy Uchiha elveszti a szemét ,akkor ha Naruto képes azt helyettesíteni akkor az a szem is felébreszti a sharingant?na nem Kakashira gondoltam igy ,mert sztem erős ő sharingan nélkül is.

Am Sasukenak is fáradságot okozna a Rinnegan,mert látom neki is bevan csukva a szeme mint Kakashinak,biztos neki is mindkettő kell ,hogy ne okozzon problémát.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 08:00:59 írta csaba1992 » Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #8781 Dátum: 14 máj 07, 08:26:23 »

Jó volt, h Obito végre megtudta az igazat. Sasuke-nak nem okoz fáradságot, ő Uchiha, ráadásul azért van Rinneganja, mert megkapta Rikudou erejének a felét, sztem csak szimplán azért tartja csukva a szemét, mert most nincs szükség a használatára, ennyi. Naruto "gyógyító" ereje meg, wow, nagyon durva Nevet
A visszatekintések közül pedig nálam ez van a 2. helyen, tökéletesen illett a végéhez és rövid is volt. Az első persze a Madara-Hashirama történet Mosolyog
Most már még jobban kíváncsi lettem, h mi lehet Sasuke "igazi" célja...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8782 Dátum: 14 máj 07, 11:20:30 »

Madara annyira precíz, hogy amikor hangsebességgel elrepül Kakashi mellett még ennél a sebességnél is képes úgy kitépni annak a szemét, hogy nem szakad le a fél feje ikszdé
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8783 Dátum: 14 máj 07, 12:03:06 »

Madara annyira precíz, hogy amikor hangsebességgel elrepül Kakashi mellett még ennél a sebességnél is képes úgy kitépni annak a szemét, hogy nem szakad le a fél feje ikszdé
Asszem, ez túl lett tárgyalva.
A mai fejezet nem volt nagy durranás. Nem volt rossz, de semmi extra nem történt benne. A beszélgetés, visszaemlékezés hangulatos volt. Naruto gyógyító képessége nem rossz. Sasuke igazi célját meg lehet, hogy még Sasuke sem tudja, de valószínűleg nem egyezik Naruto céljával. Jól van elvetve a későbbi konfliktus forrása. (Bár Rikudou óta inkább preferálnám a közösen, vállvetve harcolást.)
Madara állt Rin halála mögött, nem volt nagy meglepetés.
Egyetlen nagy negatívuma van számomra a résznek: és az az, hogy mégis mi a jó izét akar itt Sakura? Remélem a következő részben nem Sakura zseniális gondolatait fogjuk kapni, pl. "mindig előttem haladtatok, de most utol érlek titeket", "ti mindig mindent beleadtok, én sem maradhatok le", stb. pár könnycsepppel társítva.
Huh, hogy én mennyire rühellem Sakurát.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 12:04:23 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #8784 Dátum: 14 máj 07, 12:36:42 »

Szerintem semmi extrát, egyszerűen csak Obito meg akarta menteni Rin "reinkarnációját". De azért tetszene, ha időközben lepasszolta volna neki a rinnegant.

Sasuke szerintem elmondta korábban a motivációját: a bátyja emlékéért vigyázni akar a falura, de meg akarja változtatni a rendszert, hogy ne fordulhasson elő az Uchiha-mészárláshoz hasonló eset újra. A kérdés persze, hogy hogyan...
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8785 Dátum: 14 máj 07, 13:16:37 »

http://images.saiyanisland.com/data/585/Naruto-Manga-Volume-69.jpg

Volt már? Ápri 22-én jelent meg, sok a visszaolvasni való.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #8786 Dátum: 14 máj 07, 13:33:37 »

Naruto 676. fejezet: http://www.documentingreality.com/forum/attachments/f149/243741d1296617430-peng-shu-lin-half-cop-liveleak-dot-com-83568-man_cut_in_half_1_sfw-1-.jpg

Najó nem, de akkor is! Csak én vagyok úgy vele, hogy nem jött át ez a gonosz ármányoskodó hangulat, mert az ott csak egy felsőrész?
Sasukénak (szerintem) meg nem azért van Rinneganja, mert Rikudo fél erejét nekiadta, hanem azért, mert Kabuto miatt kapott Hashirama sejtjeiből. (ezért jelen van Indra és Ashura chakrája is, így egy kicsi Rikudo chakrájából és ezért). A "hold rész" erejét még mindig nem láttuk azok kívül, hogy megfogta a rudat. A célját meg (megint csak szerintem) azért nem mutatják, mert húzni akarják az emberek idegeit. De Rikudo csak nem adta volna oda az ereje felét, ha a "válasza" az lett volna, hogy: "mindenkit meg akarok ölni, hogy átérezzék a fájdalmamat." Nyilván azért kapott erőt, mert a társadalomra nézve hasznos tervei vannak. Rikudo nem hülye. (remélem)
Sakura. Nem értem, hogy miért gondolják azt, hogy egyáltalán hasznosnak kell lennie. Vannak olyanok, akik erősek és vannak olyanok, akik nem annyira. Ő ilyen. (bár ugye még ezzel is lehetne vitatkozni) Az meg, hogy csak beszél és nem pusztítja el a Rinnegant, az tényleg idegesítő, de ez nem az ő hibája. Minden animében, sőt minden filmben ez van, hogy a végső leszámolás előtt még dumálnak kicsi hátha végül jön valami és mégse én nyerek. El kell fogadni.
Nekem meg a kézrátételes gyógyítás nem tetszik. Szerintem túl sok. Máris jobb orvosi ninja lett, mint Tsunade,Shizune,Sakura,Kabuto.... együttvéve. Rájuk így már nincs is szükség.
A testvér kilétét meg lehet, hogy azért takargatják, mert belőle lesz a Madara utáni főgonosz  Nyelvesít Bár szerintem Kishi már egy kicsit pedzegette, hogy lehet Madarán túl is lesz valami.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/673/12
A bal alsó képre gondolok.
Nekem a 15. oldal felső panelrésze tetszett a legjobban. Kicsit olyan, mintha megint olyanok lennének, mint geninekként,nem?
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 13:39:43 írta Venator » Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8787 Dátum: 14 máj 07, 13:55:54 »

Sasuke hashiramától is kapott chakrát úgy rémlik, szóval már akkor fel kellett volna ébrednie a rinnegannak, de mégsem szóval ezért valószínű hogy Hagoromo keze van a dologban.
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8788 Dátum: 14 máj 07, 14:11:01 »

Madarának is a halála közeledtével ébredt fel,mert joval fiatalabb volt mikor beültette magának a sejteket.Viszont nem értem hogy mért nem használt fa elemet Sasuke,lehet nem tud róla hogy tudna.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8789 Dátum: 14 máj 07, 14:20:04 »

Szerintem Naruto nem tud gyógyítani, mert az nem növeszt vissza rég elvesztett testrészeket .Inkább olyant tud mint a ( gyíkok vissza növesztik a elvesztet végtagjaikat ) ő is ilyent tud másokkal .Mint például mikor Gai lába elporladt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/672/15
és itt már helyre jött
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/673/9
Szóval nem rajzolási hiba hanem Naruto képessége ez .Mert egyik gyógyító ninja sem képes ere másokon csak Narancs .
Obito meg nem gondolkodott el felnőtt korában hogy tényleg Kakasi ölte meg Rint .Mert ő jól tudta hogy a Fehér Zetsuk alak váltok és senki sem képes Naruton kívül észre venni a hamisitt vánnyókat .Ez fura nekem .
De egyre jóban szeretném hogy Obito túl élje .
Lehetne úgy hogy Obito vissza teleportálja magukat,Madara az utolsó pillanatban elugrik kivéve Obitoból a saját szemét közben kiveszi Obito Saringanját berakja a sajátját Naruto oda ugrik meg érinti és életben is marad sőt vissza is nőhet a másik szeme Obitónak .Mivel Madara biztos nem adja vissza neki . Hasirama nem chakrát adót hanem egy jutsut amivel megtudja bénítani Madarát .
Naplózva
Oldalak: 1 ... 584 585 [586] 587 588 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!