24 máj 18, 22:10:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740111 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7395 Dátum: 14 feb 12, 10:12:40 »

Igen, Obito Omyoujutsut használt (Démon/Youkai-irtó technika), ami kifejezetten "démoni" lények ellen használatos (eredetileg, amolyan ördögűzés féle). Az élőhalott zombi pedig igencsak annak számít. Szóval az nem fog már visszanőni.

A mostani fejezet meg.... Hú bakker. Innen már tényleg nem tudom, mit fognak csinálni Narutoval. Max valamit Rikudou ereklyéivel alkothatnak.
Azért elég luxusnak érzem, hogy Madara csak így otthagyta őket, főleg, hogy az egyik egy szuperpecsételő köcsög. Meg a másik is.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 10:16:47 írta Exkirion » Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #7396 Dátum: 14 feb 12, 10:17:26 »

Gondolatok:
...
- Minatónak miért nem nőtt még mindig vissza a karja?
...

Azt Obito már a ninjutsu romboló technikával kapta szét. Az sosem fog "visszanőni".

Eddig ok, de Hiruzennek meg mégiscsak visszanőtt a feje.
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #7397 Dátum: 14 feb 12, 10:47:19 »

Azért, mert akkor Obito még nem használta tökéletesen azt a technikát.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #7398 Dátum: 14 feb 12, 11:25:15 »

Ez a feka Zetsu húzása elég nyomorék volt... Hmm... Nem csodálkoznék ha cserébe Obito még a legutolsó lehhelletéből Narutoba pecsételtetné magát Zetsustól Kuramástól mindenestül... Gondolkozik
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7399 Dátum: 14 feb 12, 11:34:04 »

Hat ez a bedobozolos otlet is nagyon jo, csak akkor is Narutoval mi lesz? Azthittem vegre megtudhatjuk. De mar egyre jobban kezdek kimerulni az otletekbol. De mostmar valami igazan kemenyet varok Narutol, csak ne hosies halalt   Neeem
Naplózva

Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #7400 Dátum: 14 feb 12, 11:56:20 »

Szerintem még nem egyértelmű, hogy kié lett a fél Kyuubi, de én Narutóra tippelek.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7401 Dátum: 14 feb 12, 12:06:13 »

Szerintem jól kivehető, hogy Fekete "Venom" Zetsu egy része levált Obitóról és a föld alatt pont Naruto és Minato közzé érkezett a pecsételés pillanatában. Így benyelte a Sötét Kuramát.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7402 Dátum: 14 feb 12, 12:39:54 »

Mikor Minato akarta Naruto-ba pecsételni sötét Kurama-t,akkor Zetsu a föld alatt Narcsi meg Minato közé ált,és igy ő elnyelte Kurama-t.
S gondolom,hogy majd Madara-hoz fog kerülni sötét Kurama,és igy már tényleg legyőzhetetlen lessz Madara(mondjuk eddig is az volt) és ha még a másik szemét is visszakapja akkor lessz hadd el hadd. Már csak arra vagyok kiváncsi,hogy milessz igy Narcsival,mivel sötét Kurama-t elnyelte Zetsu,igy már nincs mit belépecsételjenek. Hacsaj Obito-nak nincs még annyi ereje,hogy valahogy Naruto-ba pecsételje Kurama-t.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #7403 Dátum: 14 feb 12, 13:24:16 »

Na azt hiszem most fogok kést döfni a hátába mindenkinek. Ez a rész elment, viszont ahogy olvasom a nagy elmélkedések közepette elsiklottatok egy apró jelenet fölött. Mikor a 2 pecsételő eszközt Madara visszaköpte, vagyis még van mit narutoba pecsételni, a Kin-Gin tesókban lévő Kurama chakra.  Vagy legalábbis úgy vélem, hogy mivel az eszközökbe volt bezárva azok a személyek akik a chakrát adták a tízfarkúhoz, most tárolóstul mindenestől ki lettek köpve, akkor a chakra is ment velük.

Szerk: Zoldkabatos kollégától elnézést kérek, én olvastam túlságosan felszínesen ezek szerint xD
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 13:30:16 írta Ronyszkusz » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7404 Dátum: 14 feb 12, 13:27:11 »

Söt elvileg azzal lelehet pecsételni madarát örökre... Más lehetőséget már nem tudok a legyőzéséhez )
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7405 Dátum: 14 feb 12, 13:28:48 »

Mi van ha Juubi csak azért nem okos meg öntudatos mert nem teljes. Komoly lenne ha  ateljes Juubi közölné, hogy heló szia felejts el, hogy kooperálok.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7406 Dátum: 14 feb 12, 13:46:34 »

Na ez meglepett.Nem számítottam arra hogy Madara kiköpi a torkán megakadt felesleget.Plusz az pint Gai(éka)t találja telibe ikszdé
MInatoék tényleg belefeledkzhettek a harcba ha szenzor létére csak akkor veszi észre amikor majdnem odaértek,és a Kyuubi szól neki smirksweat
Szemét kis Zetsu várható volt egyből meg is próbálja lenyúlni a Kyuubi másik felét,de hogy még Madara is ott terem.
Újabb esély lehet még a 2 kidobott kincs is. kacsint

Lábra végül mégsem derült fény egyelőre.

Kis visszaemlékezés tetszett.Összeségében nem kevés humor volt a mostaniban,de nem is lett eltúlozva. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 13:47:38 írta K ichigo » Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #7407 Dátum: 14 feb 12, 13:48:04 »

Szerk: Zoldkabatos kollégától elnézést kérek, én olvastam túlságosan felszínesen ezek szerint xD

Most az egyszer elnézem. Érdemes mindig figyelni a hozzászólásaim, rendkívüli bölcsességeket szoktam írni. Nevet

Madarával a hordó segítségével végezni meglehetősen snassz lenne, szóval egyetlen szerepük szerintem a csakraátadás lesz. Vagy tényleg jön Tenten, és... Nevet
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #7408 Dátum: 14 feb 12, 14:14:23 »

Nem hiszem, hogy ezt a Madarát le lehetne pecsételni. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen "semmilyen tárgy" (már Madarához képest) el tudna zárni egy olyan hatalmas chakrát, mint ami Madarának van.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #7409 Dátum: 14 feb 12, 14:41:12 »

Ééééés mi lenne, ha...

Naruto tudja a bizsuk neveit. Ő egyedül. A tárgyak segítségével megszólítaná őket, és az szépen beszippantaná, illetve kiszippantaná őket Madarából?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 14:43:50 írta zoldkabatos » Naplózva

Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!