24 máj 18, 23:12:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740130 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #5700 Dátum: 13 szep 25, 07:17:08 »

http://www.mangareader.net/naruto/648/3

Nah, Sasuke villog kicsit. Senjutsu Susano'o, érdekes látvány. És még mindig van lába a cuccnak. Ellenben még mindig piszkálja a csőröm, miért nem a 3. formával tolja. Lehet annak nem tud lábat adni még?
Hashirama visszaemlékszik a "kage gyűlésre", de fura látni a régieket. Muu már akkor is "pólyás" volt. ikszdé
Naplózva
szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #5701 Dátum: 13 szep 25, 07:28:06 »

Én azt nem értem, hogy mire fel hasonlítgatja Tobimara szöcskét Madarához?? közel sem egyforma a két karakter erőszintje.
A senjutus susano'oról pedig csak annyit, hogy tudtuk, hogy lesz [én már pár fejezet óta várom] nehogy már lemaradjon a mi főhősünktől...
Az emlékezést meg szerintem most kihagyhatta volna a "mester" és inkább nagyobb figyelmet fordítanék azokra a karakterekre, akik alig kaptak mostanában szerepet. Gondolok én itt Kakashira, vagy éppen Sakura, Hinata és még sorolhatnám...
Én unalmasnak találtam ezt a fejezetet (15oldal ide vagy oda)
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 25, 07:33:19 írta szarkadani » Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #5702 Dátum: 13 szep 25, 07:47:23 »

Lehet, h én olvastam rosszul, de mintha azt a senjutsut Juugo adagolná a sosanoohoz. Gondolkozik
De a végén az 5 szégyenfolt nem tudom, h minek feszít..mintha ök lennének a felmentösereg.. Lehánylak
Naplózva

iiHALA MADRID!!
szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #5703 Dátum: 13 szep 25, 07:49:24 »

énis úgy értelmeztem, hogy Juugo maga a "senjutu" része szöcskének Nevet

De a végén az 5 szégyenfolt nem tudom, h minek feszít..mintha ök lennének a felmentösereg.. Lehánylak

biztos hogy kell nekik valamit majd mutatni, mert az előző kagékhoz fel sem érnek  Gondolkozik
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #5704 Dátum: 13 szep 25, 07:51:31 »

Ő adta hozzá, legalábbis a "tetkók" mintha belőle jöttek volna.
Az 5 "szégyenfolt" valószínű Hashirama visszaemlékezése miatt futottak be épp most, hiszen ők képviselik az 5 nemzetet, ami része volt Hashirama álmának. Vagy valami ilyesmi indok lehet. Amíg be nem tolják, hogy na most komolyan vesszük a harcot, addig nem probléma, hogy odamentek nézelődni.
Ellenben Sui megint le lett csapva. Az a srác már lassan többet kap, mint Naruto. Bár.. neki nem árt, az tény.
Naplózva
szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #5705 Dátum: 13 szep 25, 08:00:05 »

Kíváncsi leszek, hogy melyikőjük fog kezdeni, és "bekeményíteni"..és a Raikage meg a  negyedik talijára. jó lenne belőle valamit kihozni,nem ?
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 25, 08:00:54 írta szarkadani » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #5706 Dátum: 13 szep 25, 08:02:17 »

@szarkadani pedig nincs messze Szöcske, sőt amilyen iramban kapja a powerupokat tényleg nem sokára utoléri... az, hogy az előző kagékhoz fel sem érnek meg tévedés trollkage muu hiruzen meg a harmadik raikage ugyanígy kikaptak volna de ez már picit off

a fejezet tetszett... Narutó és Sasuke közösen nyomul Obitó ellen áááá mekkora epikség már... a mester nem okozott csalódást és megoldotta (mégha apró belemagyarázással is) hogy Sasukének legyen senjutsuja és ne legyen majdnem olyan szinten useless Obitó ellen mint Foddera chan... elismerésem  Mosolyog és ezen kívül még láthattuk Orochimaru egyik felmenőjét valamint még a rajzolás is szép volt majdnem mindenhol a fejezetben... hát... komolyan... le a kalappal  Mosolyog

ezen kívül még visszatért a gokage úgyhogy most nyomhatnak egy kombót ami majd enyhén megrepeszti az óriás susanoot aztán miután kiélvezték h milyen királyak és besegítettek mehetnek aludni (megint)

jah és persze a kedvenc részem Oro tovább hypolja Sasukét...  Pojén ami érthető  bow mert hogy ugyebár eléggé kell a dicsőítés ha szegénykének ötöd annyi hypeja sincs mint Narutónak, Hörcsög uraságról nem is beszélve akiről a nagy Hashirama is látatlanban megmondta hogy ezerszer jobb ninja nála...  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 25, 08:03:57 írta nclearu » Naplózva

szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #5707 Dátum: 13 szep 25, 08:07:05 »

azért szerintem még Madaranak a tudása nagyobb, de az igaz, hogyha így fogja kapni az uppokat akk utolérheti...
a rajzolásba én sem tudnék belekötni, de belőlem különösen semmit nem váltott ki...  kezd "sablon"szerű lenni a manga. szóval kap naruto egy poweruppot kap egyet Sasuke is... Tobimara csinálhatna valamit mert most is csak beszélt ha jól emlékszem, és igazán visszatérhetne Kakashi, hogy odacsapjon és megmutassa, hogy neki nincs még vége..
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #5708 Dátum: 13 szep 25, 08:17:15 »

Ez akkor most powerup Szöcsinek?  >.<#
Szerintem ez itt most(még) nem az. Nevet
Naplózva

iiHALA MADRID!!
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #5709 Dátum: 13 szep 25, 08:22:51 »

@sasukeuchiha17  Ohh My God áruld már el hogy melyik paramétere nem felelt meg annak ami történt, ahhoz hogy powerupnak számítson? (nem kötekedésből kérdezem csak komolyan baromi kíváncsi vagyok)  Mosolyog

@szarkadani miért jönne Kakashi ha nincs vészhelyzet?  Hümm-hümm  figyeld meg hogy plot időzítés lesz (mint Hiruzennél is vajon miért pont akkorra sikerült regenerálódnia  Pirul)

hát figyelj ha nem kapnának azonos szinten powerupokat és mondjuk Sáska lemaradna akkor képzeld már el milyen szomorúak lennének az ilyen uchiha fanboyok mint pl ... ááá inkább nem sértek be senkit  Mosolyog amúgy is most ugrott be hogy jelen featek alapján Narutó még mindig elpusztítja egyetlen bijuudamával szegényt Szomorú (ameddig nem kap óriás szuzit)
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #5710 Dátum: 13 szep 25, 08:42:12 »

@sasukeuchiha17  Ohh My God áruld már el hogy melyik paramétere nem felelt meg annak ami történt, ahhoz hogy powerupnak számítson? (nem kötekedésből kérdezem csak komolyan baromi kíváncsi vagyok)  Mosolyog

Kezdjük ott, hogy a senjutsu-t nem is ő kreálta, hanem Juugo, vagyis ez inkább combo, mintsem power up.

Combo = két technika ötvözése egy vagy két ember által (Juugo = Senjutsu + Sasuke = Susanoo = Senjutsu Susanoo).

Power Up = olyan erőnövekedés, melyet a személy maga hajt végre valamilyen módon, s tartósan megnövekednek az "értékei", valamint új skill-ek pottyannak elő (lásd "Sasuke learned Sharingan", "Sasuke learned Amaterasu", "Sasuke learned Susanoo", "Hinata learned Eight Trigrams 64 Palms", "Hinata's Byakugan Leveled Up", "Sakura's Strength Leveled Up", "Naruto's Speed Leveled Up" stb).

Szóval ez a "Senjutsu Susanoo" maximum combo, melyhez Juugo is kellett, s nagy valószínűséggel ha történik valami Juugo-val, akkor pápá "Senjutsu Susanoo".
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5711 Dátum: 13 szep 25, 08:42:29 »

énis úgy értelmeztem, hogy Juugo maga a "senjutu" része szöcskének Nevet

De a végén az 5 szégyenfolt nem tudom, h minek feszít..mintha ök lennének a felmentösereg.. Lehánylak

biztos hogy kell nekik valamit majd mutatni, mert az előző kagékhoz fel sem érnek  Gondolkozik

Már nem azért de ez úgy butaság ahogy van. Madara ellen akármelyik 5 Kage veszített volna ( természetesen ha Hashirama nincs a csapatban ).


A mai fejezetben volt egy fickó aki eléggé hasonlít Orochimarura. Talán az apja/ nagyapja? ikszdé
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #5712 Dátum: 13 szep 25, 08:49:01 »

Sasuke mellett szól, hogy még csak 16 vagy 17 éves.. ja várjunk, elvileg pont ma van a szülinapja.
Ellene szól, hogy anno úgy indult: Narutonal kisebb a csakrájra, és Sakuránál rosszabbul kezeli.

Madara meg eleve úgy volt beállítva, mint aki a valaha élt legnagyobb csakrával született Uchiha.
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #5713 Dátum: 13 szep 25, 08:50:29 »

egy kérdésem lenne... ez most hanyadik Kazekage volt? (csak azért kérdezem mert baromira úgy nézett ki mint Gaara apja)

@Soreszko10 ezzel az erővel Narutó a sage mód óta nem kapott poweruppot

Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #5714 Dátum: 13 szep 25, 08:57:09 »

Hát azért a Kurama módot nem hasonlítanám ehhez a senjutsus sosanoohoz.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Oldalak: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!