24 máj 18, 22:10:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740111 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3000 Dátum: 13 feb 22, 14:04:06 »

Nagyon rosszul ismered kishit, ha azt hiszed Naruto harcolni fog Hashiramával...
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3001 Dátum: 13 feb 22, 15:23:18 »

Nem valószínű, hogy Madara, rossz fényben tűntetné fel Naruto előtt Hashiramát, hogy aztán rábuzdítsa, hogy harcoljon vele.
Vagy ha te ezt is látod, hát legyen, de Naruto sosem harcolna Hasival.

Sasukéra pedig, az hogy kérdezősködik szerintem teljesen elnézhető neki, hiszen kisgyerekként lelkileg megtört volt, akinek volt családja, tudja milyen az az érzés, hogy voltak neki és buum Itachi meg megölte őket.  S azt akarta, hogy a végén ő ölje meg, hogy vétkezzen a bűneiért. S utána pedig biztos jobb lett a kis lelkének, mert miután találkoztak ismét, de Itachi már edos zombi volt, akkor pedig szintén kérdéseket akart tőle megtudni.

De mivel megint "elvesztette" a bátyját, most ismét kérdésekre akar választ kapni, amit jelenleg nem tudna kitől megkédezni, mint az alapítóktól. S Hashirama jelleme, nem pont olyan, aki megpróbálja Madarát rossz fényben feltántetni, hiszen ő kimondottan Uchiha-fan!  ikszdé ő szerette őket.

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3002 Dátum: 13 feb 22, 15:56:44 »

lehet h egyedül vagyok ezzel de egy 4 Hokage + Sasuke + Marcsi csapatmunka vs Madarát sokkal jobban élveznék, mint egy Madara vs Hashi ismétlést
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3003 Dátum: 13 feb 22, 17:53:30 »

lina22: tudom (vagyis inkább sejtem, hogy mit miért csinál, de azért köszönöm a felvilágosítást)
mindenki más: röviden csak arra akartam ezzel a felvetéssel kilyukadni, hogy 1. meglepő fordulat lenne 2. jobb végkifejlet mint egy edo-madara vs edo-has. visszavágó. 

Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3004 Dátum: 13 feb 22, 18:50:26 »

lehet h egyedül vagyok ezzel de egy 4 Hokage + Sasuke + Marcsi csapatmunka vs Madarát sokkal jobban élveznék, mint egy Madara vs Hashi ismétlést

Hú, ezt én is nagyon megnézném. Mosolyog
Ha meg még Naruto is beszállna, akkor ott lenne a kyuubi is, gyakorlatilag majdnem kifogyhatatlan chakrával. Egy Sasuke-Naruto összmunka is nagyon szép lenne, mondjuk meglesném a kyuubit sasuke-féle susanoo páncélban (Madara után szabadon) saját akaratából harcolni. Nevet
Bár lehet ez a felállás már túlzás, senkinek sem lenne esélye ellenük. Nevet
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #3005 Dátum: 13 feb 22, 19:00:43 »

Kitudja mire képes Hashi ezer (vagy 10k) mancsos jutsu-ja. Lehet, hogy ez miatt állítja még a felturbózott Madara is azt, hogy őt csak Hashi tudja megállítani.
Aztán az is lehet, hogy csak azért hozta elő, hogy Madara-t megfélemlítse... Mivel ez nem jött be, fanyüvő barátunk a vízben fog kikötni Mosolyog
Mindenesetre érdekes fejezeteknek nézünk elébe.

Ui.: Nem emlékszem pontosan, hogy ki írta azt, hogy az 1. használta a Kyuubi-t Madara ellen... Kérdem én, minek tette volna?
Láthatóan könnyedén felveszi a versenyt kettőjük ellen, úgy hogy félti a környezetet, illetve nem akarja megölni a barátját.
Mi lenne, ha Őfelsége egyedül lenne, és az elsőnek gyilkosak lennének a szándékai, na meg mellette lenne (még) egy óriás dög?
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3006 Dátum: 13 feb 22, 19:39:01 »

Én is úgy emlékszem h Kushuna azt mondta, Hashi iranyítása alá vonta a 9 farkút, és úgy harcolt Madara ellen... Ezt akkor mondta, mikor találkozott Narutoval, kb az 500. rész környékén.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3007 Dátum: 13 feb 22, 20:33:08 »

...
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 00:32:32 írta nclearu » Naplózva

balintking1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #3008 Dátum: 13 feb 23, 20:21:25 »

Én is úgy emlékszem h Kushuna azt mondta, Hashi iranyítása alá vonta a 9 farkút, és úgy harcolt Madara ellen... Ezt akkor mondta, mikor találkozott Narutoval, kb az 500. rész környékén.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/6
Igen de azt nem írja, hogy úgy harcolt Madara ellen csak azt hogy harc alatt irányítása alá vonta a 9farkút. Bár ezt az egyik ovában is lehet látni.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iFzGNNummXg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=iFzGNNummXg</a>
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 23, 20:22:17 írta balintking1 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3009 Dátum: 13 feb 23, 22:49:46 »

Ez nem ova. Csak egy kanonálisatlanságos video egy video játokból, video.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3010 Dátum: 13 feb 23, 23:16:28 »

Ez nem ova. Csak egy kanonálisatlanságos video egy video játokból, video.
Igaz az. Ez videó jobb mint bármelyik naruto Anime rész... Ezért ez nagy szégyen.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3011 Dátum: 13 feb 24, 00:09:45 »

Ízlések és pofonok.
A harc koreográfia kb minden egyes porcikájáról lerí az amatőr munka. Mosolyog

Az más tészta, hogy ezerszer reálisabb a Narutoverziumhoz mérten annál, mint amit jelenleg látunk a mangában.
Kishi a kezdetek óta folyton fejtegette, hogy minden alkalommal próbálja hangsúlyozni, mennyire erős a Kyuubi.
Erre most előkapja Hashiramat a fiókból, akivel megidéztet egy olyan faszobrot, ami csak 20x nagyobb a Kyuubinál.
Jó.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3012 Dátum: 13 feb 24, 00:12:11 »

Nem láttad, mi törtönék a sziborral. És a fa elem pont a sarka, video.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3013 Dátum: 13 feb 24, 00:40:21 »

Akkor ezt légyszíves írd le még egyszer, valahogy úgy, hogy értelmezni is lehessen. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3014 Dátum: 13 feb 24, 00:41:10 »

Idézet
Az más tészta, hogy ezerszer reálisabb a Narutoverziumhoz mérten annál, mint amit jelenleg látunk a mangában.
Kishi a kezdetek óta folyton fejtegette, hogy minden alkalommal próbálja hangsúlyozni, mennyire erős a Kyuubi.
Erre most előkapja Hashiramat a fiókból, akivel megidéztet egy olyan faszobrot, ami csak 20x nagyobb a Kyuubinál.
Manda meg Gamabunta is nagyobbak mint Enma
Marcsi 8 fejű sárkánya is nagyobb volt mint Itachi Susanooja
a Juubi is nagyobb volt valószínűleg mint a So6P
a Narutóban nem a méret a lényeg...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!