24 máj 18, 23:51:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1995 Dátum: 12 dec 02, 23:03:43 »

Szinte biztos, hogy nem. Azt érezné, ha valami lenne még a testén pluszban. Nevet Bár ehhez hozzátartozik az is, hogy Tobika tervezte szinkronba hozni Sasukét a GM-el, ami viszont Hasipasi DNS-e nélkül nem lett volna lehetséges.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1996 Dátum: 12 dec 04, 16:39:05 »

Szinte biztos, hogy nem. Azt érezné, ha valami lenne még a testén pluszban. Nevet Bár ehhez hozzátartozik az is, hogy Tobika tervezte szinkronba hozni Sasukét a GM-el, ami viszont Hasipasi DNS-e nélkül nem lett volna lehetséges.
Mivel öö az egyetlen uchiha aki képes lenne iránytani ha kapna dns-t senjuból,szerintem akkor annó azzal lehetöséggel agyalt ha  elbukna akkor ugy mint Madara-Tobi tanitaná.(ha együtt müködne)
Igazából aza fö kérdés,hogy hogyan is lehetne forditva egész ha mondjuk senju kapna Uchiha dnst?
2dolog is lehetséges:Eddig az  biztos ha szemeit adnák akkor lehetséges hogy ö képes lenne rendesne használni Sharigant-Rinnengant.(pl nagatonál)félig meddig.Mert Kakashi egy ideig képes használni(mert öö nem senju).de nagato az,és  tudja rendesen használni.
Vagy ha kapna dns akkor képes lenne sharigant felébreszteni.
Jeleleg csak  tippelek de szerintem lehetséges lenne hisz mind2 Rikudo vér szerinti apja.

                                               Közbe láttom készül karácsony hangulat egész jó lett Mosolyog



Ezt a felvetést meglovagolva egy epic end:

Tobi megtér, Madara ellen támad Kakashival karöltve. Madara dob pl. egy meteort, a két örökbarát hörögve-nyöszörögve földre rogy. De sebaj, hiszen van két csodasharingan+ ugye az egész Vészhelyzet stábja is a helyszínre érkezett. Pikk-pakk egy gyors szemműtét, következmény: Naruto + 1  úttal ,és két szép szempárral gazdagodik Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1997 Dátum: 12 dec 04, 22:25:26 »

Azért azt tedd hozzá, hogy Sakura nagyon is erős lehetne egy sharingannal, mivel ő alapban genjutsu beállítottságú. Persze a hátránya is meglenne mint ahogy Kakashinak. Nagyon rövid ideig tartana a chakrája sharingan használat mellett.

Ha jól értelmeztem akkor ez a byakugannal megerősített jutsu annyit jelentett, hogy Hinata és Ino nagy távolságból megzavarta a 10 farkú démont. Hinata adta a távolságot és a pontosságot míg Ino használta a saját jutsuját. Az mindenféleképpen figyelmeztető lehetne mindenkinek ebből a szempontból, hogy egy ilyen "gyenge" jutsuval is megzavarható a hatalmas erővel rendelkező démon. Egy szóval alkalmas lehet Madara és Obito megzavarására is. Röviden sok "gyenge" ember de rengeteg apró trükk is lapul abban a seregben.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1998 Dátum: 12 dec 04, 22:31:48 »

Kérdés mit ér sok apró trükk egy Pain-féle városromboló szintű Shinra Tensei ellen. Vagy a meteorok ellen. Vagy a Virágzó Erdő ellen...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1999 Dátum: 12 dec 04, 22:35:53 »

Egy Tsunade vagy Sakura szintű fizikai erővel rendelkező személy egy Sharingannal eléggé halálos tudna lenni, ez tény  Nevet

Narutoclone: A Tűz Akarata és egy kis csapatmunka csodákra képes.  ( amik remélem nem következnek be, mert én Madarának szurkolok egészen addig, amíg meg nem tudjuk mi lett a Kagékkal  ikszdé )
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 04, 22:38:10 írta TsunadeHime » Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2000 Dátum: 12 dec 04, 23:01:08 »

Kérdés mit ér sok apró trükk egy Pain-féle városromboló szintű Shinra Tensei ellen. Vagy a meteorok ellen. Vagy a Virágzó Erdő ellen...
Nem kell ahhoz sok,hogy ssj róka módban naruto gyorsuljon egyet,aztán leszedje valamelyik főgonosz arcát...na persze ez nem fog megtörténni,de az "eredeti" narutoverzumban inkább ez volt a ninja lét lényege,nem az áttörhetetlen pajzsokról,meg az ehhez hasonló idétlen harci formákról szólt egy jó kis összeröffenés...

Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #2001 Dátum: 12 dec 04, 23:09:07 »

"Kérdés mit ér sok apró trükk egy Pain-féle városromboló szintű Shinra Tensei ellen. Vagy a meteorok ellen. Vagy a Virágzó Erdő ellen..."



Kérdés mit ér egy bármilyen sérülést azonnal regenálodo, kifogyhatatlan csakrával rendelkezü, fa elemel, FMS-ek és rinnegalal redelkezö shinobi, és a haverja  akinek MS, rinnegan van és szinte semilyen támadás nem sebzi, plsu van neki egy jubi:
mit ér egy olyan mangában ahol a baártság legyöz mindent, és a jo odlalon kb pár nevesitett szereplö halt meg?
Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 04, 23:10:16 írta EnxTheOne » Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #2002 Dátum: 12 dec 04, 23:37:43 »

Kérdés mit ér egy bármilyen sérülést azonnal regenálodo, kifogyhatatlan csakrával rendelkezü, fa elemel, FMS-ek és rinnegalal redelkezö shinobi, és a haverja  akinek MS, rinnegan van és szinte semilyen támadás nem sebzi, plsu van neki egy jubi:
mit ér egy olyan mangában ahol a baártság legyöz mindent, és a jo odlalon kb pár nevesitett szereplö halt meg?

Mit adtak nekünk a rómaiak?  ikszdé

Gondolom ugyanazt a választ várod, mint én, de csakazértis:
Legyőzhetetlen, op, gyilkos csapatot, akik még a címszereplőt is kinyírják. Aztán rövid úton győznek, és genjutsuval irányítják a történetet.
A mangából így ismeretterjesztő képregény lesz, aminek címe Naru-tó.  Pojén


Amúgy mostanában olyan furcsa érzésem van. Olyan, mintha a végéhez közeledne a manga, mert ennél nagyobb gonoszt úgyse találnak (max. Rikodou zombiját Mosolyog), mégse történhet ennyi minden egyben. Én tökönszúrom magamat, ha ezután megint visszatérnek a normális kerékvágásba és lesz egy utolsó nyáladzós Naruto vs. Sasuke arc.
Ha meg legyőzik Madaráékat (ami pl. Visine-nel am. tök egyszerű lenne Nyelvesít), de tegyük fel Tobi visszavonul, az meg már ócska.
A legjobb az lenne, ha kiderülne, hogy mindent Jacko mozgat a háttérből, mert ő az egyetlen, akinek látszólag ennyit tudunk a céljairól: Cubárási Szászke! Bár azt is elég nehéz lenne megmagyarázni, hogy rángathatja Madarát. Technikai KO Remélem azért kedvenc pedo khm kígyónk, kap valami nagy szerepet a végére, különben a visszahozása csak sima hullagyalázás.

Szerk.: Egy gonosznak nem lehet "én leszek a legerősebb shinobi" a célja. Min. egy középszerű "én leszek a világ ura" kell neki.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 04, 23:40:34 írta dtatar » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2003 Dátum: 12 dec 05, 09:00:23 »

Kint volt manga pandán az 612:D de valami közbe jött szal leszedték:D azt mondja a májsztró mindjárt felteszik újra:D

Itten lesz kint
http://www.mangapanda.com/naruto/612
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 05, 09:00:55 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #2004 Dátum: 12 dec 05, 09:19:08 »

Már jó... viszont az utolsó oldalon a bal alsó sarokban lévő képet nem igazán tudom értelmezni, hogy miaz?!?!!? :DD
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #2005 Dátum: 12 dec 05, 09:26:09 »

Sarutobi-klán, ezt se láttuk idáig Mosolyog

Sajnos ez csak egy átvezető rész volt.
Egy pillanatra azt hittem, mégsem Obito, hanem Madara lesz az, akit végül meggyőz Naruto az igazáról, amikor elsimerte a szövetség erejét.

Obito azt mondja, hagyniuk kéne a Juubit elintézni az ellenséget, illetve most kerül a végső állapotába. Talán most jön el az a pont, amikor Naruto hasznát veszi a neveknek.
Naplózva

kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #2006 Dátum: 12 dec 05, 09:47:21 »

az utolsó oldalon a bal alsó sarokban lévő képet én se tudom értelmezni. Mi az?

Egyébként egész jó kis kombót hoztak össze a shinobik. A következő részben tuti hullani fog pár fej!
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2007 Dátum: 12 dec 05, 10:41:00 »

A fejezetet olvasva ez ugrott be: milyen jó fej Madara, hogy nem törli el az egész haderőt 1 mozdulattal, hanem hagyja őket bohóckodni. Nevet
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2008 Dátum: 12 dec 05, 10:42:52 »

én csak azt nem értem, hogy miért ugrottak be oda amikor naruto kezében van egy rasenshruiken. ebből lehet még "friendly fire" lesz:D
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2009 Dátum: 12 dec 05, 12:12:43 »

Jó kis kombináció volt ez a shinobik részéről, jó volt a stratégia. Meg lett mutatva, hogy az egységben az erő kifejezés milyen sokat jelenthet, de kétlem, hogy ilyen könnyen legyőznék a Juubit. Legalábbis akkor elég csalódott lennék.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!