24 jún 02, 10:02:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1767537 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2010 Dátum: 12 dec 05, 12:15:58 »

Nos igen jó volt csapat munka de majd jövö heti képre leszek kiváncsi,nos igen ucsó képet én se értetem,nekem elsöre ugy tünt hogy valami fa nö ki vagy Juubi töri át.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2011 Dátum: 12 dec 05, 12:18:02 »

Kérlek Kishi, mutass egy kis mészárlást  Kúl Naruto már nagyon megérdemelné, hogy rettegjen egy kicsit.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2012 Dátum: 12 dec 05, 12:22:35 »

Tudod Hime "nem illik a manga profiljába". Bár az, hogy Madara csak állt, és kb le se tojta, hogy az a sok nyomi mit szenved össze valamit enged sejteni. Nevet Csak 1 meteort... csak annyi kellene Nevet
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2013 Dátum: 12 dec 05, 13:31:44 »

Egy kissé csalódott vagyok az eheti fejezetet illetően. Most ez mi, hogy hirtelen ennyi Ranton meg Youton használó lett? Számomra így azért Darui és a Mizukage is elég sokat veszített az amúgy sem nagy tekintélyéből. Szomorú
Na meg én sem igazán értem, hogy miért hagyja Madara itt szerencsétlenkedni ezeket, mikor egy-két meteorral, Shinra Tensei-jel vagy a Perfect Susano'ojával rögtön szétcsaphatna közöttük.

Egyébként az utolsó képkockáról nekem rögtön az jutott eszembe, hogy a Juubi farkain lévő repedések nyílnak így fel. (Ezek: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/609/17)
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #2014 Dátum: 12 dec 05, 14:15:24 »

Nekem meg az ugrott be a juubiról, hogy olyan mintha még tojásban lenne, és most repedezik a fenekén a tojáshéj. Lehet, ha megszabadul tőle, akkor a tudata is felébred.

Az egyesített shinobi haderő no jutsu-val kapcsolatban nekem dezsávűm van: Kagéék is így kezdték, aztán a madarász megunta és szétcsapkodta őket. Most se lesz másképp csak az a kérdés mikor? Valszeg január előtt semmiképp.  Ördögi De így szeretjük Kishit, az időhúzásával együtt. kacsint
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #2015 Dátum: 12 dec 05, 14:45:04 »

Egy kissé csalódott vagyok az eheti fejezetet illetően. Most ez mi, hogy hirtelen ennyi Ranton meg Youton használó lett? Számomra így azért Darui és a Mizukage is elég sokat veszített az amúgy sem nagy tekintélyéből. Szomorú

Senki sem használta a Mizukage Kekkei Genkaiát, amire te gondolsz az ez a jutsu: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/514/8 , az iwakagakureiak jutsuja. A nevük valóban hasonló, de két különböző technika.

A fejezet nem vot rossz, örülök hogy a shinobik legalább mutattak is valamit ha már idehozták őket, és mielött még elkezdenek hullani.
Az utolsó kép enged arra következtetni, hogy a Yuubitól is láthatunk végre valami érdekeset. Ideje is lenne.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 05, 15:05:13 írta mateee-kun » Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #2016 Dátum: 12 dec 05, 15:01:25 »

Nos, a héten a Naruto még a bleach fejezetnél is rövidebbnek hatott, valamiért nagyon gyorsan a végére értem. Mindenesetre lehetett érezni rajta az átvezető fejezetek tipikus auráját szóval nem fogok sokat sóhajtozni ezen. Valami ilyesmire gondoltam amúgy is a múlt héten, mikor mindenki megérkezett a terepre.
Kishi kicsit használgatta és bizonyítgatta, hogy nem csak helykitöltő háttérnek (és hatásos csodálkozó/meglepődő/rettegő arcot vágó emberkéknek) futtatta ide a népet. Kár, hogy minden jel szerint a következő fejezetben az utóbbi opciót fogják betölteni és csodálkozó/meglepődő/ de főleg rettegő arcot vágó emberkék lesznek.
Narutonak valakihez úgyis hozzá kell vágnia a Rasen Shurikenét, gondolom a bebetonozott Uchiha háziállatkához, de igazán meglepődnék, ha bármit is érne vele.  Hümm-hümm
Szerintem úgy lenne korrekt ha Madarát igazából senki se tudná lenyomni, elvégre Kishimoto úgy játszotta ki a lapjait, hogy Uchiha Madara neve magában felér egy istenségével...hacsak nem tolják át Aizen kerekesszékét ebbe a háborúba is, akkor nem látok a színen több lehetséges istengyilkost. (lol) Kíváncsi leszek, hogy Kishi mit kavart ki megoldásnak, kit kombinál majd kivel, kinek lesz majd valamilyen titkos tudásfélesége vagy ilyesmi. Mindenesetre az "Obito átáll a jófiúkhoz" és az "Öt Kage megérkezik (du-dumm) és leverik a Madarat" opciók nálam abszolút nem nyerőek.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2017 Dátum: 12 dec 05, 15:08:01 »

Pedig nagyon is lehetséges, hogy az 5 Kage az utolsó pillanatban megérkezik és valami légbőlkapott technikával elzárját Madarát, hiszen ők megesküdtek Naruto-nak, hogy elbánnak vele. Én kinézem Kishi-ből, hogy ezt megcsinálja.

Hiába mondták, hogy Madarát csak taijutsu-val lehet legyőzni... Tsunadén és Gai-nok kívűl jelenleg senki sincs aki komolybb kárt tudna tenni benne puszta ütésekkel. Hiába ront neki 1OO db  "képzett" Taijutsu harcos, a vége úgy is az lesz, hogy Madara körberöhögi és lemészárolja őket.  Nevet
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2018 Dátum: 12 dec 05, 15:39:31 »

Sajna Kishi már meg is kezdte a látványos butítást Madaránál. Kb úgy kellett volna kinéznie, hogy Naruto elkezdi a "Nyomorékok vagyunk, de nagy az arcunk" című dalt, hogy na akkor hajrá, legyőzzük a csúnya gonoszokat, erre Madara leránt 1 meteort dobszóló helyett. ikszdé De persze ez még mindig megtörténhet...  Izé José... Ráférne már a rettegés nem csak Narutora, az egész seregre...  Ördögi
A RasenShuriken vagy le lesz pöckölve, vagy Madara röhögés közben elnyeli. A gondolat is szánalmas, hogy azzal akar bármit is csinálni...
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2019 Dátum: 12 dec 05, 15:44:07 »

mateee-kun: Igazad van, figyelmetlen voltam. Viszont ez a sok ranton használó akkor is kicsit lelombozott.
Naplózva
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #2020 Dátum: 12 dec 05, 15:59:32 »

Kishi szinte minden évben ezt csinálja a nagy szünet előtt (gondolom most is lesz a jól megszokott 3 hetes pihenés)! Felvezető rész, majd jön az uccsó ami rendszerint durranni szokott! De addig is "unalmas" részekre lehet számítani! Aki olvassa már egy ideje a mangát, úgyis tudja mi is jön most! A juubi megrázza magát - madarával együtt, páran meghalnak, mindenki szörnyülködik az ereje miatt, majd jön a nagy bumm (sztem idén a teljes rókává alakulás jön)!
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2021 Dátum: 12 dec 05, 19:40:26 »

Egyébként honnan rántottak elő ennyi szél elem használót ???  egyértelműen kiderült csak temari és Naruto tudja
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/553/14
 Mikor Madarának mennie kell az legyen önszántából és ne vereség miatt. Nem feltétlenül kéne megváltani... inkább megunná a hatalmát vagy a végső tsukoyomi hatása kiábrándító lenne én azt elegánsabb megoldásnak tartanám.


szerk : köszi a választ , igen úgy már több értelme van
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 05, 20:04:17 írta Banzai » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2022 Dátum: 12 dec 05, 19:49:39 »

Az a szöveg hibás fordítás eredménye Temaritól. Mi is vitatkoztunk ezen korábban és ezért a raw verzióból hámoztuk ki a szövegét. Valójában azt mondta, hogy abban a szövetséges csapatban volt ő az egyedüli szélelem használó. Itt viszont most a teljes haderő képviselteti magát, tehát többen is lehetnek. Így is jóval kevesebbnek kell lenniük a többi elem használóhoz képest.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #2023 Dátum: 12 dec 05, 19:56:06 »

Már volt erről szó régebben,  Temari azt nem az egész szövetségre értette, hanem a jelenlévő 4.osztag (felének) tagjaira.

Bár néhány angol fordítás szerint azt mondta hogy nincs nála erősebb szélelemhasználó, de ez a lényegen nem változtat. Azért ciki lenne ha csak csupán ők ketten lennének szélelemüek 80000 shinobiból  Nevet.

áh rini beelőzött.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 05, 20:00:16 írta mateee-kun » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2024 Dátum: 12 dec 05, 20:09:45 »

Végül is ha logikusan meggondoljuk lehetetlen, hogy az egész Shinobi világban mindössze 2 Fuuton használó legyen. A Kekkei Genkai is ritka, de abból is jóval több van, mint kettő.

Ez a kombó nem volt rossz, de egy adott pillanatban úgy éreztem, mintha egy szakácskönyvet olvasnék  Pojén Add hozzá ezt, add hozzá azt, egy kis Fuuton, egy kis Suiton, liszt, stb.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!