24 máj 18, 10:21:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Assasin's Creed  (Megtekintve 40704 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #45 Dátum: 12 nov 23, 20:45:19 »

Hatalmas. Mosolyog
az eleje kissé unalmas de amúgy minden jó Mosolyog
sokkal jobb mint a BO2.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #46 Dátum: 12 nov 24, 21:30:16 »

No én letöltöttem ,és nekem tetszik.Szép a grafika,bár ez az ugrálgatás kicsit unalmas ikszdé. Tudna valaki linkelni magyarosítást?
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #47 Dátum: 12 nov 25, 06:24:04 »

Magyarítást nem fogsz találni hozzá, csak végigjátszást, amiben a párbeszédek is le vannak fordítva, mert valami technikai okból kifolyólag a játék magyarítása nem lehetséges és gondolom ez minden részre igaz. Mosolyog
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #48 Dátum: 12 nov 25, 08:14:49 »

És hogy tegyem be a mentéseket,vagy a végigjátszást?Nevet Vagy honnan ???
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #49 Dátum: 12 nov 28, 14:47:42 »

hali! elkezdtem az assassin's creed 3-at Nevet eddig játszottam az első részével amit kb 1 óra játék után töröltem. a 2-t a brotherhoodot és a revelationst végigvittem és nagyon jók voltak.
na most kijött a 3..
még csak az elején tartok, most lesz majd a bostoni teadélután ha jól értettem Nevet
eddig nagyon élvezem, bár a története kicsit furának.
(spoiler lehet valakinek):
angliából származunk az elején, majd a templomosokkal vagyunk együtt, és úgy kell küzdenünk a vöröskabátosok ellen. aztán a gyerekünkkel kell megint a vöröskabátosok ellen küzdeni, meg a templomosok ellen is?
az előző részekben a templomosok ellenségek voltak nem? az a Charles Lee az elején a faterral együtt van, utána meg a gyerekkel az ellen kell menni? bocsi magyarosítás nélkül játszom, és angolul kevés dolog esik le Nevet

és van a játékban pár érdekes bug is Nevet
pl beszélgetek vkivel és egyszercsak áthajt rajtam 1 lovaskocsi
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 14:57:27 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #50 Dátum: 12 nov 28, 15:47:07 »

Aha,aha.Először a faterral játszunk,utána felcsinál egy indián nőt,aztán az a gyerek az lesz az eredeti csuklyás emberkénk.És amikor már felnőtt,akkor megkapja a rucikat.Utána fater ellen vagyunk ,mert charles lee szövetkezhetett a vörös kabátosokkal (???) Aztán a rossz irányba terelték a fatert.Így a fia ellene harcol,szinte.Bug?Nevet Nekem amikor a szekeret forditották az oldalára a fickók ,elment előtte egy nő és pont ráesett volna ikszdé De csak átcsusszant a szekéren mintha egy szellem lenne Nevet Szóval az van rendesen.Én a hajós küldivel akadtam meg tegnap,amikor lekell bombázni az erődöt a hajóval,sequence 6 part 3-ban asszem.De muszáj lesz megcsinálnom.Én is angolul játszok,és hát nem pörfikt inglisht beszélni annyira ,de nagyjából megértem.
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #51 Dátum: 12 nov 28, 17:40:21 »

köszi akkor már kb értem Nevet
a végén biztos valami olyasmi lesz hogy Darth Vader én vagyok a fiad!
én most a 6. emlékbe vagyok és a hegyekbe valami háznál indiánokat kell megmenteni, de sokadszorra próbálkozom és mindig meghalok :S
hogyan lehet védekezni a nagy katonák ellen? amikor ütnek E-vel ki akarom védeni, de akkor mindig megfejelnek Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #52 Dátum: 12 nov 28, 18:08:45 »

Igen,biztos a végén megtudja hogy ő a fia.Milyen nagy katonák ellen? Ha nem engedi hogy E-vel védekezz akkor nem lehet attól védekezni,de alapból ,igen az e-vel védekezel Nevet.Amikor az indián fiú,alias csuklyás manus megakarja menteni az anyját az égő házban? Vagy melyikre gondolsz? Van vagy  5 indiános küldi Nevet Áhh megtudtam 4x-re csinálni,már azóta sok küldit végigcsintem hál isten.Van 1-2 olyan amin elakadok,mert elég nehéz de egy napot várok vele,aztán másnap sikerül érdekes módon Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 18:11:31 írta dreamfolow » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #53 Dátum: 12 nov 28, 18:28:10 »

pár indiánt valami hegyi birtokon kellett megmenteni, ez a bostoni teadélután után volt valamivel Nevet
és közben rájöttem hogyan kell.

1 kis segítség: ha lesznek később nagyobb ellenfelek pl akik baltával támadnak, vagy esetleg nehéz őket megsebezni akkor megvan hogyan lehet őket könnyen legyőzni: amikor ütnek akkor E-t kell megnyomni, majd a SPACE-t.
ha simán csak az E-t és az ütést nyomom akkor mindig megvágnak.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #54 Dátum: 12 nov 28, 18:42:11 »

Ja,én nekem holnap az lesz az első küldim,most hagytam abba Nevet...Köszi hogy mondod,holnap figyelni fogok rá.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #55 Dátum: 12 nov 29, 19:03:20 »

És hogy tegyem be a mentéseket,vagy a végigjátszást?Nevet Vagy honnan ???

Egyáltalán nem lehet magyarosítani a játékot. Mikor egy lelkes magyar játékos megcsinálta/lefordította a végigjátszását a játéknak, akkor lefordította a párbeszédeket is, melyek külön olvashatóak a végigjátszással együtt egy másik weboldalon, szöveges formában. A játékot nem tudja átmagyarítani.  Szerintem Csibe erre gondolt.

Én a könyvekkel ismerkedem most, és a Reneszánszot olvasom. Határozottan tetszik, Ezio egész kedvelhető karakter benne. A könyvben akadnak fogalmazási bakik - melyek az eredeti angol változatban is benne vannak -, de a szöveg pörgős, a karakterek szimpatikusak, és a sztori is érdekes. Eddig pontosan hozza azt, amit elvártam tőle.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #56 Dátum: 12 dec 01, 16:18:44 »

na végigvittem a 3. részt! hát nem egy nagy szám, többet vártam tőle. meg kicsit rövidnek tűnt amikor connor történetével végeztem, de erre kitolták kb 1 órányi unalmas Desmonddal.
a történet kicsit fura volt nekem Nevet

SPOILER:
volt egy pont amikor kiderült hogy Connor faluját ki gyújtotta fel, és akkor Connor elment a csatatérről hogy -"hagyjatok békén, vagy kinyírok mindenkit!!!"
aztán kicsivel később meg visszamegy a csatatérre, beállít és mintha megkérdezné: "na kit kell kinyírni?" Nevet szóval ez 1 kicsit fura volt nekem. meg a Connor történet vége lehetett volna jobb is, pl csatával végződne, helyette:
apját megöli úgy hogy 3 üveggel fejbevágja és kész ennyi az utolsó előtti csata. utána meg megindul Charles Lee ellen és akkor is annyiból áll a csata hogy futunk utána, utoljérük, videón hasba lőjük, elmenekül. majd meglátogatjuk a kocsmában Lee-t, és utána már csak végig kell nézni a videókat és végig is vittük a connor részét. a kocsma rész meg ennyiből áll: "-szevasz béla! -szevasz! -kérsz egy sört? - persze!... kösz, és most hajolj ide hadd öljelek meg! -oké."

utána még jön kb egy órányi Desmond rész amikor csak sétálnunk kell fel alá és beszélnünk kell a jó tündérrel, aztán jön a másik jótündér és megmentjük valahogy a világot Nevet

SPOILER VÉGE

szóval azért kicsit nagyobb durranásra számítottam, a hajócsata volt benne az egyetlen új jó dolog. a pénzzel meg nem is tudtam mit kezdeni, csak vettem egy ágyút a hajómra, aminek még hasznát se naon vettem. meg a bázison lehet valami konvojokat beállítani hogy termelik a pénzt vagy valami hasonló. egyáltalán nem is használtam, de értelmét se látom. kb olyan mint talán a 2. részben vagy melyikben volt, hogy volt 1 városunk, vehettünk fejlesztéseket amik termelik a pénzt, de a kutyának sincs kedve visszamászkálni mindig oda Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #57 Dátum: 12 dec 05, 21:17:44 »

Én még a 2-vel cseszekszem mivel a játék leginkább a procit zabálja és nekem a pentiumIV am is haldoklik, és kimondottan kellemes egy föci tz-re tanulás közben afk-zni a villába és termeli a zsozsót (így már elég hardcore armorom van). De lehet a héten/hétvégén átmegyek haveromhoz 3-mazni.  Nevet
Naplózva


paulelekjr
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #58 Dátum: 13 okt 31, 10:20:44 »

Gyerekek légyszives nem biromnézni Assasin'S Creed MIND A 2 HELYEN 2 S VAN köszönöm szépen tartsuk tiszteletbe a nevét.
Mellesleg kedvenc játékom három részét végig vittem.

Erre csak ezt válaszolnám:

Az első része megmondom őszintén, hogy nem tetszett. Annyira egyhangú volt az egész, semmi dinamikája nem volt. A 2.-ba viszont totál beleszerettem, és onnan már nem volt megállás. Mosolyog Mindegyiket végigtoltam, bár a 3 is elég fura volt nekem...
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 31, 10:21:43 írta paulelekjr » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #59 Dátum: 13 nov 04, 10:42:55 »

Én a könyvekkel ismerkedem most, és a Reneszánszot olvasom. Határozottan tetszik, Ezio egész kedvelhető karakter benne. A könyvben akadnak fogalmazási bakik - melyek az eredeti angol változatban is benne vannak -, de a szöveg pörgős, a karakterek szimpatikusak, és a sztori is érdekes. Eddig pontosan hozza azt, amit elvártam tőle.   

Melyik könyvesboltban kapható a könyv és milyen árban? Meg akarom venni már egy ideje, de még nem vitt rá a lélek Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!