24 máj 19, 12:16:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687294 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #1740 Dátum: 12 dec 19, 22:33:53 »

Lulu: Igen az egész : ). Bár szó mi szó elég jó lett és kapcsolódik az eredeti storyhoz bár tényleg csak egy pillanatra de említik : D. Azért kíváncsi lettem volna egy ,,véres" Gildartz vs Byro meccsre : D.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #1741 Dátum: 12 dec 20, 15:21:44 »

uuuu... nemar! en Midnightra nagyon megharagudtam, hogy nincsen/elvesztette az egyeniseget, es akkor ez nem is igaz? vagyishat nem teljesen?!
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1742 Dátum: 12 dec 20, 15:23:33 »


Mivel a mangában nem történtek meg ezek az események így ternészetesen nem igaz.
Naplózva

heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #1743 Dátum: 12 dec 20, 20:03:25 »

Amúgy ha megnézitek a királynak ugyanaz a hangja mint a tökruhás embernek így ez elég nagy spoiler a mangához xD
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1744 Dátum: 12 dec 20, 20:16:26 »

Már miért lenne spoiler?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #1745 Dátum: 12 dec 20, 20:19:54 »

Már miért lenne spoiler?
Talán mert így kiderült hogy a sütőtök emberke maga a király és igy nem lesz nagy meglepetés ha megjelenne a küzdőtéren
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1746 Dátum: 12 dec 20, 20:25:41 »

Anno, amikor nem tudtuk, hogy Mystogannak ugyanolyan arca van mint Jellalnak és, amikor Grandine és Igneel beszélgetése lezajlott, akkor is gyanús volt, hogy Jellal és Bolyhoska hangja adta Mystogan és Grandine hangját is.
Most már tudjuk miért volt ennek jelentősége, szóval lehet Sütőtök a király. Egyenlőre ezt nem tudjuk.  Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1747 Dátum: 12 dec 21, 02:40:03 »


Mivel a mangában nem történtek meg ezek az események így ternészetesen nem igaz.

Nem. De utaltak rá a mangában is szóval nyugodtan vehetjük úgy hogy megtörtént =)
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1748 Dátum: 12 dec 22, 10:39:35 »

162: Jó rész volt,szakadtam rendesen.Amikor elfelejtették a nevét Erzának,és Elfmant mondott  ikszdé Végülis a lényeg hogy a vége jó kimenetelű volt.De Erzának simán menet lett volna.A végére belejött Elfman,vagyis inkább a védekezésbe,érdekes stratégia volt.Bár sehogy se tudta volna Bacchust legyőzni közelharcban ,így maradt a védekezés,és talált rá egy jóféle take overt erre a feladatra.A fogadás is érdekes volt Nevet Szorítottam Elfmannak,hogy nehogy elveszítse   Pojén A Lucys szál meg egyre jobban kibontakozik. A köv rész lesz a legjobbbbb.....Evergreen befigyelt,amikor Elfman győzött,szegény Fried..
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 22, 10:40:23 írta dreamfolow » Naplózva

Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #1749 Dátum: 12 dec 22, 13:39:18 »

Először meg kellett nézzem, hogy ez most tényleg az a rész-e, mert a nyitó jelenetet én már láttam xD valamiért újra belerakták a gyengélkedőt és a Raven vs. Lamia harcot is. Nagyon jól átadták Kurohebi kegyetlenségét, amikor mindenki azt hiszi, hogy kezet akar fogni, erre széttépi a hőn áhított zoknit (aminek a sztoriaj amúgy annyira Tobyhoz illik xD Serintem nagyon jól meg volt csinálva az Elfman vs. Bacchus is. Amúgy a harc alatti és Elfman győzelménél a zenét már hallhattuk, vagy új? És ha régebbi, akkor melyik?
Úgy látom a következő rész kicsit meg lesz toldva, mintha mások is csatlakoznának a fürdőruhás bemutatóhoz Nyelvesít A címéből meg arra lehet következtetni, hogy most nem lesz benne a következő fight, úgy tűnik, most csak egy fejezetet fog feldolgozni.
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1750 Dátum: 12 dec 23, 11:20:47 »

mikor térdre rogytak Elfman és Bacchus azt gondoltam, hogy döntetlent ítélnek. érdekes ez a titkos szervezkedés, kíváncsi vagyok miért pont Luccy lett a terv kulcsa... Gondolkozik
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1751 Dátum: 12 dec 23, 11:43:19 »

162:

Igen éreztem, hogy a Toby vs Kurohebi harcot megint látjuk, mivel alapból itt lenne a helye, csak az előző részt nem tudták kipótolni valami filler jelenettel, ezért oda is betették.
Kurohebi nagyon kemény, kíváncsi vagyok mivel győzte le szegény Tobyt. A zoknis történet is nagyon ott volt, jót nevettem Nevet

Elfman vs Bachus:

Érdekes volt, de mehetett volna több animációval a harc, és mutathattak is volna belőle többet. A gyíkember nagyon vagány volt. Akkor most Bachus magát győzte le ? ikszdé Érdekes volt ez a védelmi stratégia Elfmantól, nem vártam volna, hogy ilyenre is képes. Tudom hogy végül ő nyert, de elég döntetlen volt azért a végkimenetel, és ha nem becsüli le őt Bachus, szerintem simán győzött volna a részeges sólyom. Szóval véleményem szerint, akkor is Bachus volt az erősebb, de a hülyébb is, nem kellett volna ennyire komoly fogadást kötniük, mert akkor Elfman sem veszi ilyen komolyan. Akkor most Quatro kutyuli ? ikszdé Remélem a zsűri is így fogja mondani a nevüket ikszdé

De tudtam, hogy a királyi család ravaszkodik valamit. De hogy már megint Lucy kell ? Ő a kulcs mindenhez...

Úgy látom következő részben fogjuk kapni rendesen a fan servicet Nyelvesít Meg talán már a coolos riporter hozzátud valami nem coolosat is szólni a versenyhez, mert eddig nem sok haszna van...
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 23, 11:45:44 írta Csabi28 » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1752 Dátum: 12 dec 23, 12:11:01 »

ajj...engem az az ember kikészít,már itt mondogattam magamba hogy LÖJJE MÁR LE valaki.Az idegesít benne a legjobban,hogy nem kúlt mond,hanem KÚÚÚÚR KÚÚÚÚÚR xD.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1753 Dátum: 12 dec 23, 12:14:23 »

Basszus ez a Toby! Most komolyan ?! A titka az, hogy elvesztette a zokniját, aztán végig ott volt a nyakában ?!  ikszdé A végén már hálás voltam Kurohebinek, hogy széttépte mert majdnem lefejeltem a billentyűzetet kínomban. Nevet

Hűt a parancsnok vagy ki az, hogy félre értette már a Királyt. xD Legalább jó meccset akart, ami izgalmas, de így is elég jó lett. Bacchus fogadása nekem tetszett. Ördögi Azért nem vártam tőle ilyet. Így legalább Elfman 100%-ot beleadott a harcba. Ez az új gyíkember forma elég kemény. Kúl Azért jobb let volna, ha krokodil forma lett volna és krokodil szerű feje lett volna.^^ Azért megnéztem volna egy alternatív befejezést, ahol Bacchus nyer. Nyelvesít Vajon Miráék belementek volna ? Vagy esetleg Mira átmegy a Démon formába, egy kézzel felemeli őt a nyakénál fogva, mond valami keményet aztán belevágná a falba.^^

A Lucys szálból meg kíváncsi leszek, hogy mi sül ki. Gondolom majd szólnak a Mesternek aztán majd vigyáznak rá.
A következő rész jónak ígérkezik. A fanszervíz szép és jó dolog, de azért remélem, hogy valami harcot is fogunk látni. Hümm-hümm Hiányzik már Mira Take Overje. 

Csabi: szerintem a Király semmit sem tud erről a szervezkedésről. Talán az előző részben volt, hogy mondta a tábornoknak, hogy kit szeretne látni harcolni, utána meg mondta, hogy pihenjen, aztán mondta magának a parancsnok, hogy nem igazán van ideje pihenni, most hogy olyan közel jár, hogy elkészüljön. Utána jött az elmaradhatatlan gonosz nevetés. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1754 Dátum: 12 dec 23, 12:28:46 »

162.rész:
Feldolgozott manga fejezetek száma:
277. fejezet: 11.oldaltól a végéig
278. fejezet: az elejétől a végéig

Tetszett a rész, bár a Bacchus vs. Elfman harcot dinamikusabbnak éreztem a mangában, azért így sem lett rossz.
Mondjuk a harc több sebből is vérzett, de erről később...

Pozitívum, hogy a Toby rendesen kapott sérüléseket a mangához képest, ahol elvétve volt rajta egy-két horzsolás.
Ha már Toby... Miért is ő van a csapatban Sherry helyett?  :hmm? A zoknis történet magáért beszélt  smirksweat

Elfman vs. Bacchus
Fantasztikus volt, hogy az elejét itt sem méltóztatták meganimálni. Annyit láttunk csupán, hogy Bacchus sértetlen, Elfman meg kapott már jó néhányat. Aztán jött a Bleach effektus: Bacchus normál formájában alázza az ellenfelét, majd gondolja, hogy megtiszteli azzal, hogy használja a teljes erejét, ezért a butykossal nyomat egy Resurrecciónt,
végül veszít a Gyíkember ellen. Ha Bacchus egy szinten volt Erzával, akkor a tenyerének meg sem kottyant a keményebbnél keményebb páncél, de a Gyíkember bőrétől kifekszik. Arról ne is beszéljünk, hogy a Gyíkember mellkasa semmiféle tüskét nem tartalmazott, de mindegy. Jó dolog, hogy Elfman hozta a dicsőségét a Fairy Tailnek, de a döntetlen reálisabb lett volna. Hiába a nagy felhajtás egy karakter erejét illetően, ha hamar összezúzzák ezt az illúziót...Bacchus a vereségével megnyitotta ezt a klubbot...

Megint Lucy kell? Csak, azért ilyen fura, mert a fillerben is ő kellett az Újjászületett OS-nek. Talán utoljára a Phantom Lordnál kellett.

Jövő héten: Lesz itt fan service bőven. Ahogy látom, még fillerekkel is kiegészítették rendesen, valamint talán most először, nem mangabeli címet kap az epizód.



« Utoljára szerkesztve: 12 dec 23, 13:19:54 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!